Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108950 replies to this topic

#108541 ForeverHali

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 01 August 2004 - 06:51 PM

Húsz szerzõdtetett játékossal vág neki a másodosztályú pontvadászatnak a Haladás, tudtuk meg Dobány Lajos ügyvezetõtõl vasárnap délután. A klub elsõ embere elmondta: hétfõn válik véglegessé a keret. Venczel Balázzsal megszakadtak a tárgyalások.
Vasárnap délután is tárgyalt a Haladás leendõ játékosaival Dobány Lajos, a zöld-fehérek ügyvezetõje. A szakembertõl megtudtuk: húsz szerzõdtetett futballistával vág neki a pontvadászatnak a szombathelyi együttes.
- Bár nagyon szorít az idõ, még mindig sok a bizonytalanság, így a játékoskeret majd csak hétfõn válik véglegessé. Három és fél napja egyfolytában tárgyalunk a fiúkkal, reményeim szerint ütõképes csapatunk lesz - így az ügyvezetõ igazgató, aki érdeklõdésünkre közölte: Venczel Balázzsal megszakadt a kapcsolat, a fiatal támadó minden bizonnyal Sopronban folytatja pályafutását.
Dobány Lajos az osztrák csapatokhoz korábban leszerzõdött focistákkal kapcsolatban elmondta: hétfõn reggel kerül pont az ügyük végére.

#108542 Guest_Balu_*

• Guests

Elküldve: 01 August 2004 - 09:55 AM

Idézet (Lewis @ 2004-7-31, 20:27)
Vki ezt írta az nb1.hu fórumában:
"Állitólag lesz egy új multicég szponzora a Halinak, italgyártó cég....."
Remélem ez nem csak kacsa!

Más.
Kurucsai és Czege már szinte majdnem biztos, hogy Hali játékos lesz/marad. Balassával továbbra is tárgyalnak. Tudja esetleg vki, mi a helyzet Tóth Petivel?

Na hajrá Hali!!

Tóth Peti csütörtökön azt mondta,hogy nem akar semmi biztosat mondani,de valószínűleg Győr lesz a dologból.De hogy azóta mi van? ...  Nem tom

#108543 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1941 Hozzászólás:

Elküldve: 31 July 2004 - 08:27 PM

Vki ezt írta az nb1.hu fórumában:
"Állitólag lesz egy új multicég szponzora a Halinak, italgyártó cég....."
Remélem ez nem csak kacsa!

Más.
Kurucsai és Czege már szinte majdnem biztos, hogy Hali játékos lesz/marad. Balassával továbbra is tárgyalnak. Tudja esetleg vki, mi a helyzet Tóth Petivel?

Na hajrá Hali!!

#108544 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 31 July 2004 - 04:42 PM

Tóth B. maradhatott volna de ő is biro csókosa...
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#108545 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 31 July 2004 - 04:40 PM

Tóth B. maradhatott volna de ő is biro csókosa...
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#108546 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2193 Hozzászólás:

Elküldve: 31 July 2004 - 11:46 AM

Hi!

Zoli valóban sokat tett a szombathelyi fociért. Szerintem a teljes megujulást szem előtt tartva vállasztottak mást. Biztos vagyok benne,hogy ő sok sikert fog elérni a magyar labdarúgásba. Edzőkérdés: Mihalecz tökéletes vállasztás, bár én annak is örültem volna ha Tóth Bálint marad.
Détári?
Hülyeség
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#108547 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2843 Hozzászólás:

Elküldve: 31 July 2004 - 09:26 AM

Én nem is értettem azokat akik Détárit akarták edzőnek.
Nem bizonyított még a magyar fociban?

Itt volt nálunk, hogy mi volt bíró és közte sosem derül már ki de szépen faképnél hagyott minket aminek meg is lett az eredménye (utána összesen 2x nyertünk még a bajnokságban) mivel a játékosok szerették, és biztak benne ő meg magára hagyta a csapatot.
Amikor elment mindenki szidta, majd később amikor nem jöttek mással az eredmények elkezdték isteníteni.
Tavasszal a Tatabányához ment, mondhatni szárnyakra kapott a gárda de volt olyan, hogy azért nem tudott leülni egy meccsen a kispadra, mert úgy be volt nyomva/másnapos volt hogy az sem tudta hol van.
Aztán onnan is távozott viharos körülmények között.

Én nem tudom mi van ebben a magyar fociban de én azon csodálkozom, hogy ilyen történések után több helyen tárt karokkal várják, mint a megváltót (többek közt nálunk is).

De azt hiszem abban egyetértünk, hogy nekünk most inkbb egy Mihaleczre volt szükségünk nem pedig egy Détárira aki állítólag alkoholizál és egy normális edzést nem tartott amíg itt volt (ezt is csak hallottam) igaz eredményes volt a csapat de ez betudható annak is, hogy lendületbe voltunk (mivel a másodosztály tovább tartott) és miután elment ennek a levét ittuk meg, hogy nem tartott normális edzéseket.

Na de HAJRÁ HALI!!!

#108548 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 691 Hozzászólás:

Elküldve: 31 July 2004 - 06:11 AM

Illés Zoltán-kérdés. A város szerintem nem akar olyan embert látni a stábban, aki a Lombard-érában vezető szerepet töltött be, s ez részükről valahol érthető.(Természetesen nem a Halitól átvettekre - Nagy Laci, Tebeli Gyuri - gondolok.) Egyébként ilyen szempontból nem láttam lehetségesnek Détári szerepvállalását sem, hisz a város erre nem nagyon adott volna pénzt.
Egyébként Illés munkáját sokan és sokféleképpen ítélik meg. Majd a jövő eldönti.

#108549 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 31 July 2004 - 05:05 AM

Dobány játszott a ZTE-ben is!
Ennyi baj legyen, csak jól igazgasson!
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

#108550 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 31 July 2004 - 04:31 AM

Idézet (BaLee @ 2004-7-30, 22:22)
A futballberkekben dolgozóknak, valamint a szombathelyi futballbarátoknak nem kell bemutatni Illés Zoltánt, aki magas színvonalú munkájával segítette a szombathelyi labdarúgást. Az elnyűhetetlen sportigazgató a Lombard költözése miatt kialakult helyzetben nehéz döntés elé került, ugyanis választhatott, vagy a csapattal tart Pápára, vagy pedig otthon marad.
- Bíró Péter tulajdonos teljes mértékben rám bízta a döntést - nyilatkozta honlapunknak Illés. - Maradok a Lombardnál, mert szerződés köt a klubhoz, ám a következő napokban még inkább Szombathelyen segédkezem. Felügyelnem kell a költözéssel járó tennivalókat, és a szerződésbontások körül is akad bőven munkám.

Ezt azért bánom, hogy Illés elment kívülről úgy tűnt ha valakinek a munkájával elégedett lehetett a klub akkor az csak ő volt.
Másnak mi a véleménye?

Illés munkájával elégedett lehetett a klub, és normális embernek tartom, nem mint birot. DE mivel ő is lombardos ezért mennie kell.
Tóth Bálint is a lombard stábjához tartozik, nem? az ő munkája meg a legkiválóbb volt!... DE mivel ő is lombardos ezért nem örülök de jó hogy elment, mivel a Szombathelyi fociban most volt/van a rendszerváltás. (ezt valahol olvastam)

Milyen király érzés, hogy mindenhol azt lehet olvasni hogy: SZOMBATHELYI HALADÁS!!!
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

#108551 kareszhool

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 182 Hozzászólás:

Elküldve: 31 July 2004 - 01:31 AM

Szerintem meg az illés Z. is egy fa....po, mert ő a bírópeti jobbkeze, tudta, hogy mi készül,de nem szólt,csak sunyizott.
Most, hogy biztos lesz csapat Hévízre mindennképpen sokan kell menni, hogy lássák az ellenlábasok(pl. Vas Népe SMS-rovat) mindennképpen nagy tömeg van a "NAGY HALI" mögött.
Most van ránk fanatikusokra a legnagyobb szükség, képzelhetitek milyen érzés  lesz majd a fiataloknak ha ott leszünk 200-300-an és tombolunk mint az állat.Mihaleczben meg muszály bízni mert Ő soha nem hagyott cserben minket,hagyjuk nyugodtan dolgozni!Szóval MINDENKI HÉVIZRE!!!!!!!!!!

#108552 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2843 Hozzászólás:

Elküldve: 30 July 2004 - 10:22 PM

Illés itt, Illés ott

Szombathely, július 30., 19.35 A sportigazgató Pápára költözik, ám Szombathelyen is besegít.

A futballberkekben dolgozóknak, valamint a szombathelyi futballbarátoknak nem kell bemutatni Illés Zoltánt, aki magas színvonalú munkájával segítette a szombathelyi labdarúgást. Az elnyűhetetlen sportigazgató a Lombard költözése miatt kialakult helyzetben nehéz döntés elé került, ugyanis választhatott, vagy a csapattal tart Pápára, vagy pedig otthon marad.
- Bíró Péter tulajdonos teljes mértékben rám bízta a döntést - nyilatkozta honlapunknak Illés. - Maradok a Lombardnál, mert szerződés köt a klubhoz, ám a következő napokban még inkább Szombathelyen segédkezem. Felügyelnem kell a költözéssel járó tennivalókat, és a szerződésbontások körül is akad bőven munkám.

Ezt azért bánom, hogy Illés elment kívülről úgy tűnt ha valakinek a munkájával elégedett lehetett a klub akkor az csak ő volt.
Másnak mi a véleménye?

#108553 Mr. Manchester

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 109 Hozzászólás:

Elküldve: 30 July 2004 - 09:37 PM

Idézet (prospero @ 2004-7-30, 18:59)
Úgy néz ki Venczel nem kell, mert már kialakult a keret.
Nocomment...

Ha valaki tudja, leírhatná a "keretet"(addig is tanulnánk a neveket )

#108554 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1941 Hozzászólás:

Elküldve: 30 July 2004 - 08:44 PM

Gabi! Ez már biztos?
Pedig én már elterveztem magamban a Venczel-Schimmer csatárduót.  

Hétfőn lesz Öltöző? Ha igen, meghívhatnátok Mihalecz-et és Dobány Lajost.

#108555 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2193 Hozzászólás:

Elküldve: 30 July 2004 - 08:33 PM

#108556 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1162 Hozzászólás:

Elküldve: 30 July 2004 - 08:31 PM

Én nem értem Mihaleczet meg a Dobányt. Mi a fasz bajuk van Vencellel h nem kell nekik? Ki fog csatárt játszani? Majd biztos a 15 éves Koman....
Hajrá Hali!

#108557 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 30 July 2004 - 07:30 PM

Akkor ki kell???
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

#108558 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2843 Hozzászólás:

Elküldve: 30 July 2004 - 07:04 PM

Ezt nem mondod komolyan...

#108559 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1941 Hozzászólás:

Elküldve: 30 July 2004 - 07:04 PM

Ne már!!!!!!!!!!!

#108560 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2193 Hozzászólás:

Elküldve: 30 July 2004 - 06:59 PM

Úgy néz ki Venczel nem kell, mert már kialakult a keret.
Nocomment...