Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108957 replies to this topic

#106901 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1933 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2005 - 10:22 AM

Az a pár kérdés, ami volt tegnap, szerintem nagyon is sok dologra kiterjedt... csak a Nagy Laciék terelnek jobbra-balra, nem bírnak egyenes választ adni... sokszor még a kérdést sem értik, hiába írják nekik körül nyolc irányból...
...Látszott rajtuk, hogy csak ez az ankét csak egy púp a hátukon, semmiféle közeledést nem tapasztalni részükről a szurkolók felé...
Beszél itt nekünk, hogy jó lenne, ha újra 5-6000 néző lenne a meccseken... megérthetnék már, hogy ha beleposhadnak a másodosztályba, és nem gondolják komolyan a feljutást (főleg most, mikor ilyen szedett-vedett ellenfeleink lesznek), akkor félő, hogy csak egyre lejjebb csúszunk... A város nem fog fenntartani egy NBII-es középcsapatot éveken át.
Bezzeg, ha egy kicsit ráfeküdnénk a feljutásra és sikerülne, akkor jövőre beválthatnák azt, amit a Nagy Laci mondott (ha ennyi meg ennyi misink lenne ezt, meg ezt tudnánk elérni - aki ott volt úgyis tudja mire célzok), plusz felvehetnénk a havi 3 milliót a ligától (amiből ugye majdhogynem mindent ki lehetne fizetni), nőne a csapat reklámértéke (ebből mindenki tudja, mi következik, s mit lehet kihozni belőle, ha okosan csinálják), újra megtelnének a lelátók (mert ugye sajnos a többség csak az élvonalra kíváncsi - ami egyébként elég szomorú, dehát ez van), s végül esetleg még pár -a múltban nagyszájú- vállalkozó is beváltaná ígéretét, mert az NBI-ben sokkal inkább reflektorfényben lenne, ha támogatná a klubot, s mert tényleg látna jövőt ebben a csapatban...

HALADÁS 4EVER!
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#106902 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2005 - 10:19 AM

Idézet (Lappango @ 2005-8-05, 10:10)
A Kozmort én visszafogadnám. Ő egy értéke a csapatnak. Sok pénzért el lehetne adni egy év múlva, rengeteg lóvét tett bele a város. Lurkó, HVSE. Ő meg ingyen kisétált. Természetesen egy számára kedvezőtlen és legalább három de inkább öt éves szerződés aláírásával jöhetne vissza. Ha ez nem kell akkor menjen ahova akar.
Nekem más kérdéseim lennének.

Minek 20 fős keret? Nem lenne elég 16-os? A maradék négy béréből kitudnánk fizetni még egy jobbacska játékost.  Persze remélem,hogy azért egy két játékos aki nem üti meg a mércét és mégis leigazoltuk nem rendelkezik bérelt hellyel csak azért mert valaki megváltónak hitte őt, vagy őket.

Ez is egy szempont,de olyan sok pénzt nem kaphatnánk érte!És nem hiszem,hogy olyan alak aki megkeresi a kiskaput és átver mindenkit,hogy pár forinttal többet kapjon,aláír egy számára kedvezőtlen szerződést. Innentől fogva pedig egyetértünk!  

Nem hiszem hogy 16 fővel neki szabadna vágni egy bajnokságnak.Gondolj bele,sérülések(most is volt rendesen),eltiltások(elég ha csak a Balogh lapjaira gondolni).
Meg oké több pénzért leigazolsz 4 játékos helyett egy kicsivel jobbat(de egy fecske nem csinál nyarat) és lerúgják,mint most ahogy a balf.sz Regedei tette Kiss Gyurival!Akkor ott állsz megfürödve! Én így látom,de nem azt jelenti,hogy bizti igazam van!  
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#106903 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2005 - 10:10 AM

Idézet (Hali++++ @ 2005-8-05, 10:03)
Ja, szegény Vinkovics meg Bükön van. Ha jól tudom.Pedig ő sem egy tehetségtelen gyerek szerintem.

Azért olyan ügyes se lehet,ha tavaly még a padra se fért!

#106904 Lappango

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2005 - 10:10 AM

A Kozmort én visszafogadnám. Ő egy értéke a csapatnak. Sok pénzért el lehetne adni egy év múlva, rengeteg lóvét tett bele a város. Lurkó, HVSE. Ő meg ingyen kisétált. Az a vezetőség amelyik az üzleti szempontokat helyezi előtérbe az eredményesség róvására is érdekes,hogy ezt a szempontot figyelmen kívűl hagyja. Természetesen egy számára kedvezőtlen és legalább három de inkább öt éves szerződés aláírásával jöhetne vissza. Ha ez nem kell akkor menjen ahova akar.
Nekem más kérdéseim lennének.

Minek 20 fős keret? Nem lenne elég 16-os? A maradék négy béréből kitudnánk fizetni még egy jobbacska játékost. Az ifiből meg lenne kiket a kispadra ültetni. Minek ide olyan játékos aki semmivel semm jobb az itt lévőnél? Ráadásúl az itt lévő még fiatal, a helyére igazolttal ellentétben még akár jó labdarúgó is lehet tavasszal ráadásúl jól játszott tavasszal. Ez csak arra jó,hogy elvegyék a kedvét és ott kössön ki ahonnan most a helyére igazoltak. Persze remélem,hogy azért egy két játékos aki nem üti meg a mércét és mégis leigazoltuk nem rendelkezik bérelt hellyel csak azért mert valaki megváltónak hitte őt, vagy őket.

#106905 Hali++++

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 977 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2005 - 10:03 AM

Ja, szegény Vinkovics meg Bükön van. Ha jól tudom.Pedig ő sem egy tehetségtelen gyerek szerintem.

Szerintem mindkét fél hazudik és igazat is mond egyszerre.
Sajnos mi sosem tudjuk meg az igazat.

Hajrá Hali!!!
Szurkolói oldal: http://www.bkozep.gportal.hu

Az ördög nem alszik, csak bólogat.

A Haladás nem élet és halál kérdése. Sokkal több annál!

Ami nem öl meg, az erősít.

A mai magyar labdarúgásban a szurkoló nagy ívben le van szarva!

Ne nézzetek teljesen hülyének!

#106906 Hali++++

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 977 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2005 - 10:00 AM

Igazad van Timo!

De szerintem vegyük fel a nagyjaink közé! Nem?

Komolyra fordítva a szót, sajnos sosem volt az erősségünk a góllövés. Lehetett itt bárki a csatár.

Mindenesetre kívánom neki, hogy legyen sikeres és legyen a magyar foci hasznára.

#106907 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2005 - 09:51 AM

Idézet (köbüki @ 2005-8-05, 09:42)
Dobány: Önök visszafogadnák?

Én is azon a véleményen vagyok,hogy ne jöjjön vissza. Érezze jól magát Bodajkon!    Csapat nélkül!  

#106908 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3209 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2005 - 09:42 AM

Kozmor apuka jelentkezett... (elfogyott a lóvé amit az MTK-sok zsebbe raktak?).

Dobány: Önök visszafogadnák?

Ha aláír egy hároméves szerződést, teljesen átlagos feltételekkel, akkor talán. De ha rá gondolok, akkor mindig az újpesti holland vezető szavai jönnek le nekem, miután a kaposvári sztár, Oláh átbaszta őket: "úgy gondolom Oláh Lórántnak többé nem lesz lehetősége az Újpestben játszani".
És ezzel az egy mondattal lezárta az Oláh ügyet.

#106909 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2005 - 09:41 AM

Idézet (Lappango @ 2005-8-05, 09:12)
A Budapest Honvéd edzőmérkőzésein nyújtott teljesítményére alapoztam. Hat gól. Számold csak össze mi hányat rúgtunk összesen?

Istenem. Még,hogy a Venczel nem gólerős? :9
Bezzeg a mieink!
Hajrá Hali!

Sokra megy az edzőmeccseken lőtt gólokkal,Kispesten is csak a padot koptatja. Nézd meg tavaly Vinkovics az edzőmeccseken rúgdosta a gólokat és hányszor jutott szóhoz.Nem mindegy milyen meccseken és milyen szituációkban rúgja a gólokat.

#106910 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 691 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2005 - 09:30 AM

Tényleg felesleges a Venczel-ügyet emlegetni, elment, sok sikert neki, az idő eldönti, kinek volt igaza. A múltban is voltak ilyen ügyek (Takács Tamás, Nagy Csaba stb.), általában sikerült a távozók pótlása, legyen most is így!
Beke. Ő egyelőre talány, nem rosszabb és nem jobb, mint a posztján játszók. (Borsi, Fábián.) A bajnokikon dől el, tud-e segíteni.

#106911 Lappango

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2005 - 09:12 AM

A Budapest Honvéd edzőmérkőzésein nyújtott teljesítményére alapoztam. Hat gól. Számold csak össze mi hányat rúgtunk összesen?

Istenem. Még,hogy a Venczel nem gólerős? :9
Bezzeg a mieink!
Hajrá Hali!

#106912 Hali++++

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 977 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2005 - 09:05 AM

Emberek tegnap miért nem kérdeztetek?! Csak itt szájhős mindenki?!
Egy újságíró ne legyen részrehajló!!!    
Ha gólerős lenne, tuti, hogy ragaszkodtak volna hozzá!
Istenem!Gólerős!    

#106913 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 04 August 2005 - 09:59 PM

Idézet (Ice Man @ 2005-8-04, 21:58)
nehogy ugy legyen az ut mint az uj suzuki...

Nem hiszem.Az egyiknél mondta h aug 25től nem tom meddig,ennyire nem érdekelt a dolog,nem azért vettem bérletet!

#106914 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 04 August 2005 - 09:58 PM

Idézet (Balu @ 2005-8-04, 21:27)
Ja a bérletesek között utakat sorsolnak ki! Lesz olyan ami fix időpontban Horvátországban lakókocsi,de lesz 15eFtos utalvány és télen két éjszaka Ausztriában.

nehogy ugy legyen az ut mint az uj suzuki...
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#106915 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 04 August 2005 - 09:27 PM

Ja a bérletesek között utakat sorsolnak ki! Lesz olyan ami fix időpontban Horvátországban lakókocsi,de lesz 15eFtos utalvány és télen két éjszaka Ausztriában.

#106916 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 04 August 2005 - 09:24 PM

Idézet (Ice Man @ 2005-8-04, 20:56)
Azt nem kérdezte meg valaki hogy valamelyik fórumot figyelemmel kövite-e valaki a csapat részéről? vezető, edző, játékos...

nem! De b..nak ők a netre!

#106917 Lappango

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 04 August 2005 - 09:23 PM

#106918 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 04 August 2005 - 08:56 PM

Azt nem kérdezte meg valaki hogy valamelyik fórumot figyelemmel kövite-e valaki a csapat részéről? vezető, edző, játékos...
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#106919 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 691 Hozzászólás:

Elküldve: 04 August 2005 - 08:53 PM

Azt az idősebb urat csodáltam, illetve sajnáltam, aki hatvanévesen ki tudott még akadni azon, ami itt (ebben az országban, városban) folyik foci címén. Ő volt az egyetlen ember, akin valamiféle érzelem látszott (persze talán nem csak ez fűtötte... ). Szombaton meglátjuk, hogy a pályán hogyan megy.

#106920 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3209 Hozzászólás:

Elküldve: 04 August 2005 - 08:48 PM

Kihagytad a tagot, aki a megyei tanács képviselőjét kereste

Azthiszem igazándiból semmi nagy dolog nem történt ma. Minden megy a megszokott kerékvágásban, az eredményt meg majd meglátjuk.
A kommunikációs stratégiáról meg annyit, hogy meg se értették a kérdést, így aztán a választ sem lehetett adni rá. Az még nem természetes, hogy vannak még olyan emberek, akiket érdekelnek a mindennapi események, elképzelések.

A kész tényeket majd közöljük. Ha úgy gondoljuk, vannak kész tények. Ha meg szerintünk nincsenek, akkor hallgatunk.

Na ez a kommunikációs stratégiájuk, csak még nincsenek tisztába vele.

Belabonak csak annyit, hogy a klubhoz nem kell valami nagy szervezés. Csak két újságcikk, pár szavazócédula és néhány tisztességes ember, aki ezt összegzi. A VN ezt simán felkarolhatná, vagy az általam még nem ismert szurkolói kör. De lehet, hogy az Illés Bécinnek kellene szólni. Ő úgyis bekerülne és legalább nem áll érdekében senkit becsempészni a klubba.