Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108671 replies to this topic

#106861 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1918 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 07:49 PM

Balu! Igazad van!

Köbüki! hogy nem mi vagyunk a favoritok?
na nézzük: BKV Előre: talán elég is annyi, h tavaly se tudtuk megelőzni őket, bár ez az egyik olyan csapat, ha jól emléxem, amilyiket oda-vissza vertünk. a keretükről nem tudok semmit. (erősödtek/gyengültek) talán gyengébb, mint a Hali. Balatonlelle, Barcs, Kaposvölgye: semmit sem tudok róluk, de nagyon nagy meglepetés lenne, ha ősszel 10 pont fölé kerülnének. , gyengébb, mint a Hali.  Dunaújváros: épp, hogy nem szűnt meg a csapat, úgy tudom nagyon "alkalmi" a társaság. talán vmivel erősebb, mint az előbbi 2, de sok vizet nem zavarhat! gyengébb, mint a Hali Bodajk-Siófok: átalakulóban lévő csapat, lehet, h elhamarkodottan mondom, de ki merem jelenteni, h gyengébb a Halinál. Gyirmót: nem ismerem a játékosait, de talán elég annyi, h ez a csapat ejtette ki osztályozón a Hévízet. talán egy szinten van a Siófokkal, szerintem gyengébb, mint a Hali. Celldömölk: szerintem ez az egyik csapat, amelyik kb. egy szinten van a Halival , talán szerdán az edzőmeccs után többet tudunk meg. ez a csapat mindig is felszívta magát, főleg ha a Halival játszott. Ajka: az edzőmeccsünkön elszenvedett 0-2 ellenére azt mondom gyengébb, mint a Hali. Budakalász: hmm.... merem remélni, h a visszavágó "csak" egy kisiklás volt a csapat részéről, hiszen az odavágón legyőztük őket. (ha csak 1 góllal is) bár tudom, h egy-két rutinos és jó játékosokkal erősítettek, de
gyengébb, mint a Hali.
Felcsút: a tavalyi nb2 bajnoka (azt hiszem, nem is kis fölénnyel), ez a csapat nagyon jól erősített! (több fiatal srácot szedtek össze innen-onnan az nb1-ből). Integrál DAC: számomra nagy kérdőjel a csapat, de azt hallottam, h elég ügyes társaság, de szerintem gyengébb, mint a Hali.  Mosonmagyaróvár: jó csapatuk volt a tavalyi, de úgy tudom több meghatározó játékosuk is távozott, ennek ellenére én egy szinten említeném a Halival. Paks: nem ismerem a játékosait, mindössze annyit tudok róla, h nagyon jól játszott az utóbbi edzőmeccsein, megszorongatta a fagyit és a fehérvárt is. de ennek ellenére illene megverni őket. (legalább hazai pályán) Hévíz: én úgy tudom, nem sokat erősödött a gárda a tavalyihoz képest, és mint tudjuk utolsó lett az nb1/b-ben és osztályozón ki is esett a Gyirmóttal szemben. meglepetés lenne, ha akár a középmezőny elején szerepelnének. gyengébb, mint a Hali.

tehát összességében tényleg nem túl acélos ez a mezőny, de nem kell lebecsülni egyik ellenfelet sem, mert ha csak egy-két meccsre is, képes lehet akár a legkisebb is bármilyen eredményre. (lásd Budakalász)
ahhoz pedig, h feljussunk, az őszi idény végére mindenképp az elmezőnyben kell végeznünk (1-2-3-4. helyen), máskülönben nem tudnánk felzárkózni. javítsatok ki, ha nem így van, de én úgy tudom, h a nyugati és a keleti csoportból is egy-egy gárda jut fel. ehhez pedig, ha jól számoltam 15 csapatot kell megelőznünk.  

bocs, h ilyen sokat írtam! (ja, és ha vki többet tudna egy-két csapatról, vagy nem ért egyet velem, nem bánnám, ha megosztaná velem/ünk)

na Hajrá Hali!!

#106862 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 07:33 PM

most már csak azért izgulok,nehogy az idén véletlenül több legyen a kiadás mint a bevétel.az eredmények meg ugyse érdekelnek senkit.
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#106863 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 07:27 PM

Idézet (köbüki @ 2005-7-25, 19:12)
De a legszörnyűbb az, hogy még ilyen csapatok között sem biztos, hogy mi vagyunk a favoritok...

És akkor még finoman fogalmaztál! Semmit nem erősödtünk,az eredményt tudjuk!    Bár azt is tudom,hogy abból a mezőnyből "csak" öt csapattal + a Budakalásszal játszottunk.
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#106864 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 07:19 PM

Idézet (köbüki @ 2005-7-25, 19:12)
De a legszörnyűbb az, hogy még ilyen csapatok között sem biztos, hogy mi vagyunk a favoritok...

biztos,hogy nem...amúgy olyan k**va nagyot robbant a vezetőség bombája,hogy még mindig rezeg a föld!no comment,töketlen bagázs
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#106865 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3185 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 07:12 PM

Idézet (belabo @ 2005-7-25, 18:41)
Olyan ez a névsor, mint mikor az állomáson felsorolják a hangosbemondón, hogy hol nem áll meg a bivajbasznai személy.

Egyébként meg max. a Babatira futja most a halinak. A többiek többre tartják még magukat. Még...

#106866 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 07:10 PM

Idézet (Lewis @ 2005-7-25, 19:03)
eddig is mindig így volt, h szünetelt a másodosztály is, ha a válogatott játszott.
egyszer itthon a Barcs ellen, míg egyszer idegenben is vnap játszunk (bkv ellen).

Akkor októberben miért van forduló a vállogatott mérkőzéssel egy időben?
Nem veled akarok vitatkozni,hanem arra rámutatni,hogy a ligánál szokás szerint megy a hülyeség!

#106867 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 07:09 PM

#106868 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1918 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 07:03 PM

eddig is mindig így volt, h szünetelt a másodosztály is, ha a válogatott játszott.
egyszer itthon a Barcs ellen, míg egyszer idegenben is vnap játszunk (bkv ellen).

#106869 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 06:54 PM

Haladás-Budakalász  08.06 19.00
Kaposvölgye-Haladás  08.13  17.30
Haladás-Ajka  08.20  19.00
Paks-Haladás  08.27  17.30
Haladás-Barcs  09.04 19.00
Integrál DAC-Haladás  09.17 16.00
Haladás-Felcsút 09.24 19.00
Haladás-Hévíz  10.01  18.00
BKV-Haladás  10.09 15.00
Haladás-Motim  10.15 18.00
Siófok-Haladás  10.22. 14.30
Haladás-Dunaújváros  10.29 18.00
Gyirmót-Haladás  11.05 13.30
Haladás-Balatonlelle 11.12 17.00
Celldömölk-Haladás  11.19 13.30

Szeptemberben miért van egy hét szünet?Miért játszunk egyszer vasárnap?

Lehet hogy a másodosztályból szedik össze a vállogatottat?  

#106870 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 06:44 PM

Azé olyan állomás is van a listán,ahol még az IC is megáll!  

#106871 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1918 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 06:44 PM

Idézet (belabo @ 2005-7-25, 18:41)
BKV Előre
Balatonlelle
Barcs
Bodajk-Siófok
Celldömölk
Ajka
Budakalász
Dunaújváros
Felcsút
Gyirmót
Haladás
Integrál DAC
Kaposvölgye
Mosonmagyaróvár
Paks
Hévíz
Olyan ez a névsor, mint mikor az állomáson felsorolják a hangosbemondón, hogy hol nem áll meg a bivajbasznai személy.

amúgy ősszel 8x játszunk otthon, 7x idegenben, utolsó meccsünk Cellben.

#106872 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3155 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 06:41 PM

BKV Előre
Balatonlelle
Barcs
Bodajk-Siófok
Celldömölk
Ajka
Budakalász
Dunaújváros
Felcsút
Gyirmót
Haladás
Integrál DAC
Kaposvölgye
Mosonmagyaróvár
Paks
Hévíz
Magyarország jobban teljesít. Soros, migráncs, Brüsszel. Remélem, most jót írtam.

#106873 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 06:39 PM

Kolbe - no comment
Andorka - sajnálom h nem jön
Babati - valóban ügyes, jól hasznosítható játékos - talán...
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#106874 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 06:21 PM

Érdekes ez az Andorka ügy! Egyik szerint választ ad a hét elején,másik szerint nem is volt róla szó. Szuper a vezetés,legalább egyeztetnének egymással! (Nagy Laci a lentis próbajátékosról se tudott.)

#106875 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1918 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 06:03 PM

Andorkában bíztam, nem jött össze, de azért én Babatinak örülök, ő erősítés a mi szintünkön. ezzel stabillá vált a középpályánk, szerintem  védelemmel eddig sem volt gond (főleg most, Suba érkeztével), a csatárposzt az ami leginkább gondolkodtatóba ejt, de majdcsak berúgja a Mici a helyzeteit, de a tavalyival ellentétben idén legalább egy 10 gólt kéne válalnia, ha a Schimmerék a tavalyi formájukat hozzák.

HAjrá Hali!!  

#106876 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3185 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 05:26 PM

Majd ha lejár az nb1-es átigazolási időszak és senkinek nem kellettek, akkor jó pénzért egy évre aláírnak.

#106877 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 02:52 PM

Idézet (koko111 @ 2005-7-25, 13:01)
Minden hazai mérkőzés villanyfényes lesz.

Talán visszaköltözik a szombat esti focihangulat a Rohonci útra?    Már csak eredményes szereplés kellene!!!
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#106878 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1918 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 02:32 PM

Andorkáról sincs semmi hír?  

#106879 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3185 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 02:14 PM

Idézet (koko111 @ 2005-7-25, 13:01)
Minden hazai mérkőzés villanyfényes lesz.

Végre valami jó hír. Letettek a pénteki baromságokról és végre villanyfényes mérkőzések lesznek csak.

#106880 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 01:22 PM

Ezt nem hiszem el!
Aug 6-án hajnalba megyek nyaralni...
Pedig egy kis kalászverést szivesen megnéztem volna  
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"