Ugrás a tartalomhoz

Hírek

109038 replies to this topic

#106861 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3175 Hozzászólás:

Elküldve: 14 August 2005 - 09:48 AM

A tavalyihoz képest egész másképp játszó csapatunk van. Már nem a vereség elkerülése, hanem a győzelem a cél. A csapat jól áttekinthető játékrendet alkalmaz, letisztultak, érthetőek a feladatok - legalábbis a többség számára. A legnagyobb különbség abban van, hogy mernek játszani. Szépen felhozzuk/kihozzuk a labdát, ahogy azt normális helyeken szokás. Igaz, a Breki nagyon gyenge napot fogott ki, de végre elmondható, hogy mi játszottunk kultúráltabban. Végigvezettük a támadásokat, ha a befejezések nem is sikerültek. Talán még nem hiszi el a csapat, hogy idegenben is lehet egy 5-öst rúgni. Az összeállításról továbbra se mondanék véleményt, de azért van még finomítani való rajta, ahogy persze az egész csapatjátékon. De ez így már jó felé megy, és ennek nagyon örülök.  
Amúgy a 7 millió forint csak 28 ezer Euro. Hacsak nem tud valaki egy helyet, ahol jobban váltják.  

#106862 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 14 August 2005 - 09:09 AM

Nyaralás után 2 ilyen eredményt látni  
Grat a csapatnak mind2 győzelemért és várom a folytatást  
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#106863 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3216 Hozzászólás:

Elküldve: 13 August 2005 - 09:46 PM

Nem lehetett rossz mérkőzés. És talán a csapat is kezd alakulni. Kár, hogy nem tudtunk menni...

#106864 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3175 Hozzászólás:

Elküldve: 13 August 2005 - 09:25 PM

Egész jól játszottunk.

#106865 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 13 August 2005 - 08:42 PM

Idézet (Timo @ 2005-8-13, 19:22)
Ismét nyertünk, a tudósítás alapján magabiztosan. Az edzőmeccsek után megfogalmazódott kételyeim szerencsére nem igazolódnak. Csak így tovább! Most kell a földön maradni! Hajrá Hali!

Nem csak a tudosítás alapján!    Gólarányt kellett volna javítani,hazai pályán a Halinak! Több volt a szombathelyi,mint a hazai szurkoló!   Borsit kár volt a csapatba követelni,nagyon izgult,nem volt egy jó megmozdulása,jó passza.Sajna Babati nem volt formában,ráadásul egy felesleges sárgát is összeszedett.Manganelli és Imre Jani sem volt olyan jó mint múlt héten! De ha Manganelli "csak" így játszik mindig,akkor nem lesz gond!   Még szerencse,hogy sportszerű meccs volt,mert a hordágyon nem tudtak volna senkit levinni!  
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#106866 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 13 August 2005 - 07:51 PM

Jajj hát a gyerekek feldobták a napomat az tuti.

Eddig elég szar volt, buktam egy sört, hála Smithnek, csapatának és a bírónak

Manganelli megint betalált
Örülök mint az állat!

HAJRÁ HALI!

#106867 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 692 Hozzászólás:

Elküldve: 13 August 2005 - 07:22 PM

Ismét nyertünk, a tudósítás alapján magabiztosan. Az edzőmeccsek után megfogalmazódott kételyeim szerencsére nem igazolódnak. Csak így tovább! Most kell a földön maradni! Hajrá Hali!

#106868 csakahali

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 217 Hozzászólás:

Elküldve: 13 August 2005 - 06:39 PM

Sziasztok! Vezetünk a szünetbe 1-0 ra Mici goljával. A félidő végén kettö 100% helyzet maradt ki. Hajrá hali

#106869 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 13 August 2005 - 02:19 PM

Prospero: lehetek olyan bunkó hogy megkérjelek rá, ha ott vagy meccsen, beszámolsz az eredményről? nem leszek netközelben, és az ideg fog szétb*szni ha nem tudom az eredmények változását szóval ha gól van küldesz egy sms-t? Aztán majd a vendégem vagy egy sörre
MA MEG NYERNI KELL! HAJRÁ HALI!!!!

#106870 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 692 Hozzászólás:

Elküldve: 13 August 2005 - 01:17 PM

Tényleg fontos ez a meccs, hiszen egy győzelem hitet adhat csapatnak, szurkolónak egyaránt. Persze egyelőre sem egy győzelemből, sem egy vereségből nem érdemes túlzott következtetéseket levonni. Bizakodjuk! Hajrá Hali!

#106871 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3741 Hozzászólás:

Elküldve: 13 August 2005 - 09:56 AM

a mai meccs tényleg vízválasztó lehet,sok minden kiderül majd...nekem is megvan a véleményem a posztokkal és a játékosokkal kapcsolatban,de inkább megvárom a mai eredményt,addig kussolok Brekiben találkozunk! Hajrá Hali Mindörökké!
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#106872 Prada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 43 Hozzászólás:

Elküldve: 13 August 2005 - 09:31 AM

Idézet (Lappango @ 2005-8-12, 16:57)
Sziasztok!

Miért felejtettünk el egy Borsi Gergőt? Nem is értem. Utánpótlás válogatott játékos, jól játszott ősszel és mintha nem is létezne. Őt az különbözteti meg sok a csapat környékén lévő embertől,hogy belőle még lehet valaki. Én nagyon remélem,hogy nem üldözzük el innen. Mert valljuk be őszintén sok olyan játékos iránt él a bízalom aki tavaly fele annyit sem tettek a csapatért mint a Borsi!

Én azt mondaom: Borsit a csapatba!!!!!!

#106873 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2194 Hozzászólás:

Elküldve: 13 August 2005 - 08:16 AM

Ez ma nagyon de nagyon kemény lesz. Izgalmas nap ez mai sokminden kifog derűlni. Mert ha ma nyerünk az azt jelent,hogy van egy lélegzetvételnyi lehetőségünk és,hogy elhigyjük lehet nagyot alkotni. Ha kikapunk akkor viszont marad a középmezőny, a szürkeség, a nihil. Meggyőződésem,hogy ez a mai mérkőzés tétje. Ha ma nyerünk Ajka ellen leszünk ezerötszázan és így tovább. Mindenki Nagybrekibe!
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#106874 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 12 August 2005 - 10:12 PM

Én sem fogok idegeskedni, ha ebben a felállásban nyerünk  

#106875 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3175 Hozzászólás:

Elküldve: 12 August 2005 - 06:16 PM

Én már nagyon öreg lehetek. De úgy emlékszem, ha volt egy játékosom, aki sokkal képzettebb volt a többinél, azt mindig igyekeztem a pálya közepére rakni.   Viszont azt mindig utáltam, ha a szurkolók akarták összeállítani a csapatot. Ezért nem szólok hozzá ma sem az összeállításhoz. Egyébként 1 módon lehet befogni a szurkolók pofáját: ha általában nyer a csapat.

#106876 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3216 Hozzászólás:

Elküldve: 12 August 2005 - 05:40 PM

A Nagy Gabi helyett az Imre játszik talán. Elég nagy marha lenne az Artner, ha kihagyná, mikor a legmegbízhatóbb teljesítményt nyújtja. A Babatit luxus szerintem hátvédként játszatni, neki előbbre a helye.
Őszintén szólva a bal oldal lesz így eléggé lyukas, úgyhogy én inkább a Borsit raknám középre és a Tebelit kivenném a középpályáról. És vagy a Jagó, vagy a Tebeli játszana hátul.

Végülis csak két helyen változtatnék.

#106877 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 12 August 2005 - 05:39 PM

Az edzőmeccs összeállításából már lehetett következtetni,hogy holnap teljesen más csapatot akar pályára léptetni!    Lesz egyáltalán a bajnokságban két olyan meccs amikor ugyanaz a csapat és ugyanabban a felállásban fog játszani?
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#106878 Lappango

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 12 August 2005 - 04:57 PM

Sziasztok!

Miért felejtettünk el egy Borsi Gergőt? Nem is értem. Utánpótlás válogatott játékos, jól játszott ősszel és mintha nem is létezne. Őt az különbözteti meg sok a csapat környékén lévő embertől,hogy belőle még lehet valaki. Én nagyon remélem,hogy nem üldözzük el innen. Mert valljuk be őszintén sok olyan játékos iránt él a bízalom aki tavaly fele annyit sem tettek a csapatért mint a Borsi!

#106879 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 12 August 2005 - 03:36 PM

És Fábián hol van??

#106880 Lappango

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 12 August 2005 - 03:34 PM

Sziasztok!