Jump to content

Hírek

109033 replies to this topic

#106861 Zéé

Tag

• Members
  • PipPip
  • 629 posts

Posted 13 August 2005 - 07:51 PM

Jajj hát a gyerekek feldobták a napomat az tuti.

Eddig elég szar volt, buktam egy sört, hála Smithnek, csapatának és a bírónak

Manganelli megint betalált
Örülök mint az állat!

HAJRÁ HALI!

#106862 Timo

Tag

• Members
  • PipPip
  • 692 posts

Posted 13 August 2005 - 07:22 PM

Ismét nyertünk, a tudósítás alapján magabiztosan. Az edzőmeccsek után megfogalmazódott kételyeim szerencsére nem igazolódnak. Csak így tovább! Most kell a földön maradni! Hajrá Hali!

#106863 csakahali

Tag

• Members
  • PipPip
  • 217 posts

Posted 13 August 2005 - 06:39 PM

Sziasztok! Vezetünk a szünetbe 1-0 ra Mici goljával. A félidő végén kettö 100% helyzet maradt ki. Hajrá hali

#106864 Zéé

Tag

• Members
  • PipPip
  • 629 posts

Posted 13 August 2005 - 02:19 PM

Prospero: lehetek olyan bunkó hogy megkérjelek rá, ha ott vagy meccsen, beszámolsz az eredményről? nem leszek netközelben, és az ideg fog szétb*szni ha nem tudom az eredmények változását szóval ha gól van küldesz egy sms-t? Aztán majd a vendégem vagy egy sörre
MA MEG NYERNI KELL! HAJRÁ HALI!!!!

#106865 Timo

Tag

• Members
  • PipPip
  • 692 posts

Posted 13 August 2005 - 01:17 PM

Tényleg fontos ez a meccs, hiszen egy győzelem hitet adhat csapatnak, szurkolónak egyaránt. Persze egyelőre sem egy győzelemből, sem egy vereségből nem érdemes túlzott következtetéseket levonni. Bizakodjuk! Hajrá Hali!

#106866 nForce

Tag

• Members
  • PipPip
  • 3741 posts

Posted 13 August 2005 - 09:56 AM

a mai meccs tényleg vízválasztó lehet,sok minden kiderül majd...nekem is megvan a véleményem a posztokkal és a játékosokkal kapcsolatban,de inkább megvárom a mai eredményt,addig kussolok Brekiben találkozunk! Hajrá Hali Mindörökké!
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#106867 Prada

Tag

• Members
  • PipPip
  • 43 posts

Posted 13 August 2005 - 09:31 AM

Idézet (Lappango @ 2005-8-12, 16:57)
Sziasztok!

Miért felejtettünk el egy Borsi Gergőt? Nem is értem. Utánpótlás válogatott játékos, jól játszott ősszel és mintha nem is létezne. Őt az különbözteti meg sok a csapat környékén lévő embertől,hogy belőle még lehet valaki. Én nagyon remélem,hogy nem üldözzük el innen. Mert valljuk be őszintén sok olyan játékos iránt él a bízalom aki tavaly fele annyit sem tettek a csapatért mint a Borsi!

Én azt mondaom: Borsit a csapatba!!!!!!

#106868 prospero

Tag

• Members
  • PipPip
  • 2194 posts

Posted 13 August 2005 - 08:16 AM

Ez ma nagyon de nagyon kemény lesz. Izgalmas nap ez mai sokminden kifog derűlni. Mert ha ma nyerünk az azt jelent,hogy van egy lélegzetvételnyi lehetőségünk és,hogy elhigyjük lehet nagyot alkotni. Ha kikapunk akkor viszont marad a középmezőny, a szürkeség, a nihil. Meggyőződésem,hogy ez a mai mérkőzés tétje. Ha ma nyerünk Ajka ellen leszünk ezerötszázan és így tovább. Mindenki Nagybrekibe!
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#106869 Zéé

Tag

• Members
  • PipPip
  • 629 posts

Posted 12 August 2005 - 10:12 PM

Én sem fogok idegeskedni, ha ebben a felállásban nyerünk  

#106870 belabo

Tag

• Members
  • PipPip
  • 3175 posts

Posted 12 August 2005 - 06:16 PM

Én már nagyon öreg lehetek. De úgy emlékszem, ha volt egy játékosom, aki sokkal képzettebb volt a többinél, azt mindig igyekeztem a pálya közepére rakni.   Viszont azt mindig utáltam, ha a szurkolók akarták összeállítani a csapatot. Ezért nem szólok hozzá ma sem az összeállításhoz. Egyébként 1 módon lehet befogni a szurkolók pofáját: ha általában nyer a csapat.

#106871 köbüki

Tag

• Members
  • PipPip
  • 3216 posts

Posted 12 August 2005 - 05:40 PM

A Nagy Gabi helyett az Imre játszik talán. Elég nagy marha lenne az Artner, ha kihagyná, mikor a legmegbízhatóbb teljesítményt nyújtja. A Babatit luxus szerintem hátvédként játszatni, neki előbbre a helye.
Őszintén szólva a bal oldal lesz így eléggé lyukas, úgyhogy én inkább a Borsit raknám középre és a Tebelit kivenném a középpályáról. És vagy a Jagó, vagy a Tebeli játszana hátul.

Végülis csak két helyen változtatnék.

#106872 Balu

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1755 posts

Posted 12 August 2005 - 05:39 PM

Az edzőmeccs összeállításából már lehetett következtetni,hogy holnap teljesen más csapatot akar pályára léptetni!    Lesz egyáltalán a bajnokságban két olyan meccs amikor ugyanaz a csapat és ugyanabban a felállásban fog játszani?
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#106873 Lappango

Tag

• Members
  • PipPip
  • 99 posts

Posted 12 August 2005 - 04:57 PM

Sziasztok!

Miért felejtettünk el egy Borsi Gergőt? Nem is értem. Utánpótlás válogatott játékos, jól játszott ősszel és mintha nem is létezne. Őt az különbözteti meg sok a csapat környékén lévő embertől,hogy belőle még lehet valaki. Én nagyon remélem,hogy nem üldözzük el innen. Mert valljuk be őszintén sok olyan játékos iránt él a bízalom aki tavaly fele annyit sem tettek a csapatért mint a Borsi!

#106874 Miltiades

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1291 posts

Posted 12 August 2005 - 03:36 PM

És Fábián hol van??

#106875 Lappango

Tag

• Members
  • PipPip
  • 99 posts

Posted 12 August 2005 - 03:34 PM

Sziasztok!

#106876 Miltiades

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1291 posts

Posted 12 August 2005 - 02:55 PM

Talán pofont adunk a szarnak...!?
Mangeszt középre a Janit meg a Mici mellé!Nemtudom mit kell varjálni!!

#106877 Lewis

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1948 posts

Posted 12 August 2005 - 02:08 PM

épp ezt akartam szóvátenni.  
de most komolyan: mi a franc ez az "egyik héten ez a másik héten az játszik a kezdőben" c. színdarab?
bár ha bevállik...

Hajrá Hali!!

#106878 Zéé

Tag

• Members
  • PipPip
  • 629 posts

Posted 12 August 2005 - 02:05 PM

Srácok láttátok a mostani összeállítást?

1.: nincs bent az Imre Jani (vagyis pontosabban Nagy Gabi mellett zárójelben)
2.: Manganelli mellett, ott van zárójelben Beke: na ne vicceljetek már velem, ha Manganelli nem kezd a Kalász meccsen produkáltak után
3.: Az előző meccsen bekket játszó Babati, most Mihalecz mellé van írva, csatárnak

Gyerekek, most akkor mi ez? Kivesszük a két legjobb emberünket (legalábbis Kalász meccs 2 legjobb emberét), valamint a védőt feltoljuk? hogy van ez?

#106879 belabo

Tag

• Members
  • PipPip
  • 3175 posts

Posted 11 August 2005 - 07:55 PM

Ha van bp-i, aki szívesen jönne brekibe, eljöhet velem. Sajnos a Viktor, meg az Andris, akik szoktak jönni, a szigeten dolgoznak. 70/294-8744

#106880 Balu

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1755 posts

Posted 11 August 2005 - 07:52 PM

Idézet (belabo @ 2005-8-11, 19:39)
ok, beszéljünk értelmesebb dolgokról. Menjünk brekibe.

Szerződés az szerződés!

Oké!Menjünk! Én ott leszek szombaton!  Hajrá Hali!  
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit