Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108668 replies to this topic

#106841 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1916 Hozzászólás:

Elküldve: 26 July 2005 - 09:44 AM

Idézet (Balu @ 2005-7-25, 18:54)
Szeptemberben miért van egy hét szünet?
Lehet hogy a másodosztályból szedik össze a vállogatottat?  

megtaláltam a választ!  
Szeptember 10-én és 11-én nem lesz forduló, ugyanis Magyar Kupa-játéknap lesz.
nso.hu

#106842 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 26 July 2005 - 09:33 AM

Idézet (Tridente @ 2005-7-26, 08:48)
Abba nem értem mi a nagyarcosság,hogy meg se kerestük.Talán neki kéne felkeresni minket és könyörögni,hogy igazoljuk le?Hát azt egyetlen épeszű labdarúgó nem tenné!
Szóval Andorka nem tehet arról,hogy meg sem kerestük...

Múltkor még ugy volt h Andorka napokon belül válaszol, hogy Szombathelyen folytatja-e a pályafutását...
Akkor azért a vezetőség tehetne már 1 normális kijelentést, hogy legalább akkor megkereseték, de nem volt az igazolásra cash vagy meg sem keresték ?  
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#106843 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 680 Hozzászólás:

Elküldve: 26 July 2005 - 08:56 AM

Azt hiszem, ebben az Andorka-ügyben nem egyszerű tisztán látni, a hírek ellentmondóak, ami biztosnak LÁTSZIK, hogy nem akartak/tudtak rá pénzt kiadni. Szombatig minden eldől.
Lewis esélylatolgatásához. Körülbelül úgy vagyok a mostani nb2-vel, mint a tavalyi mezőnnyel, azaz látatlanban nem mernék senkit leírni. Abban viszont van igazság, hogy nem nagyon van olyan csapat, akinek valós szándéka lehet a feljutás, tehát lenne esély az élvonal megcélzására.
A kérdés:
1. a vezetés akarja-e?
2. A jelenlegi keret képes-e rá?
A válasz? Majd a bajnokságban.

#106844 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2498 Hozzászólás:

Elküldve: 26 July 2005 - 08:48 AM

Abba nem értem mi a nagyarcosság,hogy meg se kerestük.Talán neki kéne felkeresni minket és könyörögni,hogy igazoljuk le?Hát azt egyetlen épeszű labdarúgó nem tenné!
Szóval Andorka nem tehet arról,hogy meg sem kerestük...

"Szükség volt odafenn egy centerre,és megkapták a legjobbat"

Nyugodj békében Cece! :(

#106845 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 26 July 2005 - 08:26 AM

Nagy lett az arca az Andorkának,elfelejtette honnan indult meg azt is,hogy jelenleg nincs csapata és a nyáron már több helyen nem tartottak rá igényt...Erősítés a Babati,mert a rutinjával segíthet,de én egy "igazi" csatárt szívesen láttam volna még a csapatban,de ez Kolbe meg az Andorka nem kell!
Hajrá Hali!

#106846 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 680 Hozzászólás:

Elküldve: 26 July 2005 - 05:11 AM

Egyetértek vízyvel, én is olvasom mindkét honlapot, s szerintem nagyon jól egészítik ki egymást (bár talán nem ez a céljuk:).

#106847 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 26 July 2005 - 12:02 AM

Vazze,jól kicsesztetek velem,ugyanis én mindkét lapnak olvasója és fórumozója vagyok...Úgyhogy én leszek a bíró v. egy félidőt itt,egyet ott játszok.
Hogy miért?Mert én lokálpatrióta szombathelyi vagyok és MINDEN érdekel,ami a városomban történik,mert itt születtem,élek és itt is fogok meghalni.A város életélről többféle honlap tudósít és én mindegyiket olvasom-remélem,Ti is.
És nagyívben tojok rá,melyik hír hol jelenik meg először !!!

#106848 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3184 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 11:58 PM

Inkább pingpongozni kellene. Azt két ember sokkal hatékonyabban tudja csinálni. Úgy maradna esélyük...  

#106849 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 11:29 PM

a Lewis által leírt elemzéshez annyit,hogy tavaly sem egy csapat volt gyengébb nálunk,idén ez a szám csak nőtt,szerintem a lényeg,hogy az eddigieknél támadóbb legyen a felfogása a csapatnak és ha lehet,mindig GYŐZELEMRE JÁTSSZUNK!ha a feljutás egyáltalán szóba kerül,akkor ez a minimum.biztos vagyok benne,hogy ha nem a védekezés és a biztonság határozta volna meg az elmúlt szezon játékfelfogását,sokkal előbbre végezhettünk volna.nem ismerem Artner stílusát,de a "rúgunk egy gólt,aztán 10 emberes defense" témánál rosszabb nem jöhet.egyénileg képzettebbek a játékosaink (sztem),mint a legtöbb csapaté és ha még fizikálisan is javulnának...ha valaki a csapatból olvassa a fórumot,akkor innen üzenem:gyúrjatok vazzze!
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#106850 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 11:16 PM

Idézet (belabo @ 2005-7-25, 22:22)
Tényleg, akinek van türelme, magyarázza el, mennyivel jobb most a helyzet, mint tavaly ilyenkor volt?

nem kergetünk hiú ábrándokat a szerepléssel kapcsolatban (a pozitív meglepetés ezzel együtt inkább benne van a pakliban,mint 1 éve) és a csapat talán rutinosabb lett.az igazolásokba és hogy erősödtünk avagy gyengültünk-e,most nem mennék bele,mert megint csak kifakadnék,az meg már kicsit unalmas.bízok a fiúkban,jövő hétvégén majd meglátjuk hogy állnak a dolgok.
a honlap kérdéshez sokat nem lehet hozzátenni,leírtátok a lényeget.focimeccs mikor?
Hajrá Hali!
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#106851 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3153 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 10:22 PM

Tényleg, akinek van türelme, magyarázza el, mennyivel jobb most a helyzet, mint tavaly ilyenkor volt?
Magyarország jobban teljesít. Soros, migráncs, Brüsszel. Remélem, most jót írtam.

#106852 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1916 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 09:54 PM

semmi gond Gabi, én eddig is tudtam, h milyen ember a Nagy Laci és milyen a Dobány. illetve az utóbbi időkben megtapasztalhattam/tuk.
én csak annyit mondok: hasonlísd össze a 2 oldal fórumát...
a két oldal nehezen tudna egy súlycsoportban meglenni.
aki eddig is szerette ezt a honlapot az ezután is szeretni fogja, aki meg nem az úgysem. nekem mindig is ez volt a kezdőlapom.
amúgy ha fociba egy ember, én szívesen beszállok.  

További sok sikert!

#106853 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 09:45 PM

Úgy működjön továbbra is a www.haladasfc.hu oldal ahogyan az eddig is működött! Jó volt ez így ahogy volt és jól van úgy ahogy van! Nem kell a meccs előtt 10perccel bejelenteni a lapon h milyen mezben játszik a csapatunk, 5percel a meccs előtt h kik lesznek a bírók, 2perccel a kezdés előtt meg h mi a kezdőcsapat. A színvonalas tartalmas cikkek sokkal többet érnek mint a kétsoros, gyakorlatilag értelmetlen hírstatisztikanövelés. Ezért szeretünk titeket nyugatosokat
Na további sok sikert és látogatót!
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#106854 Lappango

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 09:02 PM

Nyilvánvalóan érdekes az ellentmondás én azt írtam le, amit Nagy László mondott. A másik honlap azt írta le amit a Dobány mondott. Két lehetőség van vagy az egyik, nem tudja mit csinál a másik, vagy valaki nem mondott igazat. Utóbbi a megfejtés, hogy miért arról nem szeretnék írni. Ígéretet kaptam Dobány Lajostól, hogy a helyzetet rendezi és honlapunk semmiben, sem szenved hátrányt. Talán Lajos is belátja, hogy bizonyos dolgok nem lehetnek kárára a szurkolóknak, egyéni ambíciók nem érvényesülhetnek. A Haladás vezetőségének kutya kötelessége mindkét tábor olvasóközönségét kielégíteni.
Mi továbbra sem teszünk fel egy nap négy hírt, hogy statisztikánkat növeljük(noha egy adagban is megírhatnánk), nem mahinálunk és nem pitiánerkedünk. Megbecsüljük azt az átlagban hatszáz olvasót, aki naponta minket választ és elolvassa a híreinket. Igyekszünk elsők lenni a hírversenybe, ami néha sikerül néha nem. Olyan ez mint a foci. Rossz érzés kikapni de nem panaszkodunk a bíróra. Nem hívogatjuk a bírói testület vezetőjét, hogy miért nem csalta el a mi javunkra a mérkőzést.
Szeretjük a Haladást és nem presztízsből.
Amikor elvállaltam a www.haladasfc.hu szerkesztését abba maradtam a Nyugat főszerkesztőjével, hogy mindaddig csináljuk ameddig igény, van rá. És szerencsére van. Meg kell nézni honlapunk fórumát. Büszkék vagyunk rá.
Nem hivatkozunk nem létező angol honlap állítólagos (meg merem kockáztatni nem létező) írására, amikor a konkurencia megelőz minket, és még sorolhatnám az érveket, hogy mi különböztet meg minket másoktól. Nem teszem.
Kérünk titeket továbbra is olvassátok a honlapunkat majd nézzetek át a hivatalos lapra is. Néha ők a gyorsabbak, ügyesebbek, frissebbek. Néha mi…
Még ha ez fáj is a másik oldalon.
Amúgy van egy ötletem. Mi a www.haladasfc.hu fórumozói szerkesztői hívjuk a www.haladas.hu olvasóit, szerkesztőit egy kispályás focimérkőzésre. Na ott vívjunk kemény, sportszerű csatát még akkor is ha utóbbi  munkánk során nem mindig megy.

Pál T. Gábor

#106855 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 08:49 PM

Az Andorka, Babati, Kolbe igazolásokkal kapcsolatban eddig is az volt...

Legalább már úgy néz ki h talán rendben lesz legalább a Babati ügye

Amúgy szép kis összefoglalást irtál Lewis , bár nem mondanám favoritnak magunkat akár mennyire gyenge a mezőny. Ugyanis a favoritnak sokkal jobban a mezőny fölé kellene nőni...
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

#106856 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1916 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 08:43 PM

érdekes, amit a másik honlap ír. egyik nyilatkozat cáfolja a másikat. van káosz rendesen.

#106857 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3184 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 08:20 PM

Favoritnak én azt gondolom, akit hazai pályán nagyon nehéz legyőzni, idegenben pedig egy-két vereségtől eletkintve nyer. Én úgy gondolom, hogy azért nem gyengébb az idei keretünk sem a tavalyinál, kis szerencsével tényleg a dobogó közelében lehetünk. Mindenesetre a noname csaptokat nem szabad leírni, mert azért ezek között lesz kellemetlen ellenfél. a győriek, Felcsút, Cell és az általad legyengézett Ajka (aki ha jól tudom 100%-os teljesítménnyel nyerte az NBIII-at) is ott lehet az élmezőnyben. Én csak azt nem tudom, hogy ezek közül ki akarna -és tudna is feljutni. Nagyjából ismerem a pályáikat, egy fradit, vagy újpestet bajosan fogadnának. Az egyéb követelményekről ne is szóljak.

Nem tudom, hogy fog alakulni, de szerintem a tavalyi év nem fog megismétlődni. Főleg, ha tényleg eesz befektető, ami -rossz nyelvek szerint- szinte csak az önkormányzat és a mostani vezetőség döntésén múlik.
Persze a mai világban még akkor se biztos semmi, ha a szerződésen már megszáradt a tinta.

#106858 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1916 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 07:49 PM

Balu! Igazad van!

Köbüki! hogy nem mi vagyunk a favoritok?
na nézzük: BKV Előre: talán elég is annyi, h tavaly se tudtuk megelőzni őket, bár ez az egyik olyan csapat, ha jól emléxem, amilyiket oda-vissza vertünk. a keretükről nem tudok semmit. (erősödtek/gyengültek) talán gyengébb, mint a Hali. Balatonlelle, Barcs, Kaposvölgye: semmit sem tudok róluk, de nagyon nagy meglepetés lenne, ha ősszel 10 pont fölé kerülnének. , gyengébb, mint a Hali.  Dunaújváros: épp, hogy nem szűnt meg a csapat, úgy tudom nagyon "alkalmi" a társaság. talán vmivel erősebb, mint az előbbi 2, de sok vizet nem zavarhat! gyengébb, mint a Hali Bodajk-Siófok: átalakulóban lévő csapat, lehet, h elhamarkodottan mondom, de ki merem jelenteni, h gyengébb a Halinál. Gyirmót: nem ismerem a játékosait, de talán elég annyi, h ez a csapat ejtette ki osztályozón a Hévízet. talán egy szinten van a Siófokkal, szerintem gyengébb, mint a Hali. Celldömölk: szerintem ez az egyik csapat, amelyik kb. egy szinten van a Halival , talán szerdán az edzőmeccs után többet tudunk meg. ez a csapat mindig is felszívta magát, főleg ha a Halival játszott. Ajka: az edzőmeccsünkön elszenvedett 0-2 ellenére azt mondom gyengébb, mint a Hali. Budakalász: hmm.... merem remélni, h a visszavágó "csak" egy kisiklás volt a csapat részéről, hiszen az odavágón legyőztük őket. (ha csak 1 góllal is) bár tudom, h egy-két rutinos és jó játékosokkal erősítettek, de
gyengébb, mint a Hali.
Felcsút: a tavalyi nb2 bajnoka (azt hiszem, nem is kis fölénnyel), ez a csapat nagyon jól erősített! (több fiatal srácot szedtek össze innen-onnan az nb1-ből). Integrál DAC: számomra nagy kérdőjel a csapat, de azt hallottam, h elég ügyes társaság, de szerintem gyengébb, mint a Hali.  Mosonmagyaróvár: jó csapatuk volt a tavalyi, de úgy tudom több meghatározó játékosuk is távozott, ennek ellenére én egy szinten említeném a Halival. Paks: nem ismerem a játékosait, mindössze annyit tudok róla, h nagyon jól játszott az utóbbi edzőmeccsein, megszorongatta a fagyit és a fehérvárt is. de ennek ellenére illene megverni őket. (legalább hazai pályán) Hévíz: én úgy tudom, nem sokat erősödött a gárda a tavalyihoz képest, és mint tudjuk utolsó lett az nb1/b-ben és osztályozón ki is esett a Gyirmóttal szemben. meglepetés lenne, ha akár a középmezőny elején szerepelnének. gyengébb, mint a Hali.

tehát összességében tényleg nem túl acélos ez a mezőny, de nem kell lebecsülni egyik ellenfelet sem, mert ha csak egy-két meccsre is, képes lehet akár a legkisebb is bármilyen eredményre. (lásd Budakalász)
ahhoz pedig, h feljussunk, az őszi idény végére mindenképp az elmezőnyben kell végeznünk (1-2-3-4. helyen), máskülönben nem tudnánk felzárkózni. javítsatok ki, ha nem így van, de én úgy tudom, h a nyugati és a keleti csoportból is egy-egy gárda jut fel. ehhez pedig, ha jól számoltam 15 csapatot kell megelőznünk.  

bocs, h ilyen sokat írtam! (ja, és ha vki többet tudna egy-két csapatról, vagy nem ért egyet velem, nem bánnám, ha megosztaná velem/ünk)

na Hajrá Hali!!

#106859 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 07:33 PM

most már csak azért izgulok,nehogy az idén véletlenül több legyen a kiadás mint a bevétel.az eredmények meg ugyse érdekelnek senkit.

#106860 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2005 - 07:27 PM

Idézet (köbüki @ 2005-7-25, 19:12)
De a legszörnyűbb az, hogy még ilyen csapatok között sem biztos, hogy mi vagyunk a favoritok...

És akkor még finoman fogalmaztál! Semmit nem erősödtünk,az eredményt tudjuk!    Bár azt is tudom,hogy abból a mezőnyből "csak" öt csapattal + a Budakalásszal játszottunk.
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit