Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

40018 replies to this topic

#1 Tudatlan

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:47 AM

Azert óvatosan csak! Erős keretunk van, főleg Perl Zolival, de azert sok csapat zsákbamacska még.

Alba magyar kerete semmivel nem gyengébb, mint a mienk, (főleg hogy keigazolták Kovács Ákost) és a légiósaik is általában bevalnak.

Szolnok is légiós szinten extra, magyar magjuk pedig most nem kiemelkedő mint par éve, de mindenkepp erősnek mondható.

Körmenden is Fepu és Csorvasi tavaly jó szezont futott, ehhez most jott egy Halász + mégegyszer Hortinak sem lesz ilyen peches szezonja, és kiegészítő emberként ő is hasznos tud lenni. És azert azt tegyük hozza, hogy egy légiós-sérülés esetén is ki tudnak állni 5 legiossal! Ami azert nem hátrány..

Zete magyar magja is erős, Szöszi, Benke, Horváth Ákos (tudom, már nem fiatal, de rutinos róka, hasznos lehet) és ahogy tavaly láttuk, Kis Raul is jól tud beszállni padról, ott van Mohácsi is, akiben mindig benne van pár tripla, plusz leigazolták Doktort, akiben azert van potenciál. Légiósokat majd ott is meglátjuk.

És akkor még nem beszéltünk a Paksról, Cizmic ott is jó keretet rakott össze, Eilingsfeld Janika, Ruják, Medve, plusz a légiósok, akiket Teo azert jól szokott kiválasztani.

Szóval jól állunk mi is, de ez a bajnokság talan még izgalmasabb lesz, mint a tavalyi. Jól erősítettünk, de a többi csapat vezetősége is tevékenykedett a nyáron. Magas lóról lehet nagyot esni.

#2 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 790 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabriel Sousa - Dátum: 18 August 2017 - 10:31 PM

Ez az! Minek megvárni a bajnokságot! Kezdjük el már most: Miért nem játszik a kis Kovács? Miért nem cserél, miért viszi le, miért hozza fel, miért nem kér időt, Szrecsko nem tud meccselni... Különben is, untam már ezt a happy hangulatot. :D

:D nem mindenki happy..Szomszédék szerda óta nyugtatón élnek...de nem mindenkinek jutott belőle sajnos :( Pedig ott az Egis.......

#3 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 830 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:31 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Mr Teacher - Dátum: 18 August 2017 - 05:56 PM

De miért nem játszanak a fiatalok?? :D :D :D

Ez az! Minek megvárni a bajnokságot! Kezdjük el már most: Miért nem játszik a kis Kovács? Miért nem cserél, miért viszi le, miért hozza fel, miért nem kér időt, Szrecsko nem tud meccselni... Különben is, untam már ezt a happy hangulatot. :D

#4 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 790 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:43 PM

-

#5 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3842 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:56 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 18 August 2017 - 02:05 PM

Jogos, de akkor mi lesz a Hódi-Kucsora-Durázi "hívőkkel", meg a "játszanak a fiatalok minek vannak itt" beírásokkal :)

De miért nem játszanak a fiatalok?? :D :D :D

#6 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8016 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 02:26 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 18 August 2017 - 02:06 PM

Ez is igaz, de az év végén abból is kijön majd egy átlag. Természetesen én átlagra gondoltam :)

Ismered a Mester hitvallását.
Van 8 komoly emberünk akit forgatni tud.
Elég magas elvárások vannak/lesznek.
Ezek alapján a Hódi átlag 5 percét komolyan gondoltad? :)

#7 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3561 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 02:06 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 18 August 2017 - 01:59 PM

Szerintem meg mindig az adott meccs története, az adott meccsen a játékosok formája, az adott meccsen elkövetett személyi hibák, az adott meccsen elszenvedett kisebb-nagyobb sérülések fogják meghatározni ... szerintem.

Ez is igaz, de az év végén abból is kijön majd egy átlag. Természetesen én átlagra gondoltam :)

#8 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3561 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 02:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 18 August 2017 - 01:45 PM

Szerintem le lehet osztani A Govens-Beni-Perl-Norfleet kvartettet 30 percre, Pustahvar-Boriszov és Tóth-Zsiga párost pedig 20-20 percekre.
Aztán meg is vagyunk :)

Jogos, de akkor mi lesz a Hódi-Kucsora-Durázi "hívőkkel", meg a "játszanak a fiatalok minek vannak itt" beírásokkal :)

#9 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8016 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:59 PM

Szerintem meg mindig az adott meccs története, az adott meccsen a játékosok formája, az adott meccsen elkövetett személyi hibák, az adott meccsen elszenvedett kisebb-nagyobb sérülések fogják meghatározni ... szerintem.

#10 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 790 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:45 PM

Szerintem le lehet osztani A Govens-Beni-Perl-Norfleet kvartettet 30 percre, Pustahvar-Boriszov és Tóth-Zsiga párost pedig 20-20 percekre.
Aztán meg is vagyunk :)

#11 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3561 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:33 PM

Úgy látom, mióta hivatalos lett még senki sem írta le, a brutálisan jól összerakott, csapat összeállítást. Így most én megteszem :) :). Ennél én se választhattam volna jobbat :). Legmerészebb álmaim teljesültek...
SZERINTEM így fog kinézni az felállás(p=perc):

Govens(35p)-Perl(30p)-Váradi(30p)-Szasa(20p)-Ivan(20p)
Kucsora(3p)-Norfleet(20p)-Hódi(5p)-Boriszov(20p)-Tóth N.(15p)
Durázi(2p)-Kovács B(0p)

#12 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8016 Hozzászólás:

Elküldve: 17 August 2017 - 02:21 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 17 August 2017 - 02:10 PM

Hat akkor gyertek be! :)

Elsősorban Rád gondoltam ;)

#13 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6419 Hozzászólás:

Elküldve: 17 August 2017 - 02:10 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 17 August 2017 - 12:34 PM

Az a büféből nehezen megy ;)/>

Hat akkor gyertek be! :)
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#14 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5566 Hozzászólás:

Elküldve: 17 August 2017 - 12:40 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 17 August 2017 - 11:39 AM

Ez a tavalyi szezonban is elegendő volt 1 bajnoki és 1 kupa aranyéremhez...

Így van. De pont ezért is írtam, hogy ez mindig nem fog menni, egy-két csapat tud így döntőesélyes lenni, remélhetőleg velünk egyetemben.

#15 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8016 Hozzászólás:

Elküldve: 17 August 2017 - 12:34 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 17 August 2017 - 10:05 AM

Nekunk az a dolgunk, hogy a csapat moge allni es atlenditeni oket egy esetleges holtponton.

Az a büféből nehezen megy ;)

#16 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3532 Hozzászólás:

Elküldve: 17 August 2017 - 11:39 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 17 August 2017 - 09:46 AM

szerintem 4-5 új légióssal maximum egy vagy két csapat fog kiemelkedőt nyújtani.

Ez a tavalyi szezonban is elegendő volt 1 bajnoki és 1 kupa aranyéremhez...
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#17 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6419 Hozzászólás:

Elküldve: 17 August 2017 - 10:05 AM

En is azt mondom ezzel a kerettel kotelezo a 4-be jutas. Ha a tavalyi csapatra is ezt mondtam akkor az ideire ez duplan igaz. Ez nem teher kell hogy legyen, hanem a kotelezo cel. Nekem minden mas eredmeny csalodas lenne. Profi jatekosokrol beszelunk oda kell allni es megcsinalni. Nekunk az a dolgunk, hogy a csapat moge allni es atlenditeni oket egy esetleges holtponton.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#18 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5566 Hozzászólás:

Elküldve: 17 August 2017 - 09:46 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lassa - Dátum: 17 August 2017 - 09:24 AM

Az említett csaptok mellett szerintem Szolnokkal és Pakssal is versenyt fogunk futni!

Nálam a Paks lehet a 8. pályán a "titkos befutó"!

Nem lesz egyszerű , dekemény és céltudatos munkával , valamint alázattal szép eredményeket érhetünk el!

Nem hittem volna, hogy mostanában lesz olyan, amikor azt lehet mondani, hogy a Szolnok magyar magja nem igazán jobb, mint a miénk. Viszont nagyon jó légiósokat igazoltak eddig, és még van egy szabad helyük. A Paksot szerintem mindenki Cizmic miatt tartja veszélyes ellenfélnek. Biztosan nem az alsóházban fognak végezni, és valószínűleg ott fognak kopogtatni a felsőház ajtaján. Rengeteg az új légiós mindenhol, így valóban nehéz még az erőviszonyokról beszélni, de szerintem 4-5 új légióssal maximum egy vagy két csapat fog kiemelkedőt nyújtani. Olyan nincs, hogy Fehérváron (4), Egerszegen(4) és Körmenden(6) beválik mind a 14 új (hazánkban még sosem járt!!!) légiós. Igaz, hogy ezen csapatoknak a magyar magjuk viszont kimondottan erős.

#19 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 927 Hozzászólás:

Elküldve: 17 August 2017 - 09:24 AM

Az említett csaptok mellett szerintem Szolnokkal és Pakssal is versenyt fogunk futni!

Nálam a Paks lehet a 8. pályán a "titkos befutó"!

Nem lesz egyszerű , dekemény és céltudatos munkával , valamint alázattal szép eredményeket érhetünk el!

#20 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5566 Hozzászólás:

Elküldve: 17 August 2017 - 09:02 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 17 August 2017 - 06:47 AM

Nem követsz el hibát, csak vannak olyanok (pl. én) akik nem így gondolják.
Kizárólag csak a nevekre ránézve, közös edzés nélkül, meccs nélkül még tippelni is felelőtlenség.
Voltam én nem egy olyan csapatban (foci), hogy ránézésre kiemelkedtünk a mezőnyből, aztán a bajnokságban meg égtünk mint a Reichstag.
Bizakodni persze én is bizakodom, na de egyértelműen kijelenteni ebben a stádiumban, hogy bajnokesélyesek vagyunk (ezt nem Te mondtad) vicces dolog.
Jussunk be a 8 közé, a bajnokság a rájátszásban kezdődik ;)

Akkor pontosítok. A keret alapján (mivel nincsen zsákbamacska légiós, mindegyiket ismerjük, no és a magyar mag...) ez a csapat bajnokesélyes. Ez nálam azzal egyenlő, hogy a négy közé elvárható a bejutás. Az ott lévő csapatokra pedig a bajnokesélyes jelző nem túlzó. És az egyik legfontosabb dolog, hogy az edzőt is jól ismerjük, tudjuk hogy a csapatépítés az erőssége. Ne csináljunk már babonát abból, hogy nem merjük kimondani, hogy a felsőház a minimum cél, amikor ezt legutóbb valamivel gyengébb csapattal is elértük.
Az Alba, Körmend, ZTE az elmúlt évad 14 légiósából egyet sem tartott meg. Vagyis nekünk a rajtot kell jól elkapni, jobban mint ezen csapatoknak.