Ugrás a tartalomhoz

Fórumunk vendége: Dankó Ilona, súlyemelőnő

48 replies to this topic

#41 Guest__*

• Guests

Elküldve: 30 January 2003 - 10:38 AM

Válasz a 6. kérdésre! Most még a súlyemelés teszi ki az életem legnagyobb részét. Nagy lehetőséget kaptam, amikor elmehettem a televízióba dolgozni, mert gyakorlat nélkül nehéz bármuilyen szakmát elsajátítani.Nagyon szeretek forgatni, kifejezetten a zenés és a kultúrális anyagokat szeretem csinálni, mert ott elengedhetem a fantáziámat.Szívesen dolgozom inkább a háttérben. természetesen a TV-ben is a legközelebb a sport áll, hisz ehhez értek a legjobban! Talán!?

#42 Guest__*

• Guests

Elküldve: 29 January 2003 - 09:15 PM

Televíziózni vagy súlyt emelni szeretsz jobban?

#43 Guest__*

• Guests

Elküldve: 30 January 2003 - 10:31 AM

Válasz az 5. kérdésre!Kedves SSS! Nagyon nehéz kérdés és igazából azt szeretném, ha a viszonyok rendeződnének! A vezetőségek közötti feszültséget én közvetlenül nem érzem a bőrömön, ez más sportág. Mint az egyik kérdésben már írtam, Annus Adrián az egyik legjobb barátunk, de nagyon jó viszonyban vagyok Dívós Katival is. Tehát azt szeretném, ha egyszer újra rendeződne a régi helyzet, de azt hiszem ehhez még sok időnek el kell telnie!

#44 Guest__*

• Guests

Elküldve: 29 January 2003 - 08:39 PM

mi a véleményed a Dobó SE és a Haladás dobói közötti viszonyról? illetve a vezetőségek közötti feszültségől?

#45 Guest__*

• Guests

Elküldve: 29 January 2003 - 07:37 PM

Ebben az évben először is Európa Bajnokságra készülök, ami áprilisban lesz. Nagyon remélem, hogy a szakma és a szövetségi kapitány úgy dönt , hogy az A keret is elindul. ugyanis nagyon kevesen vagyunk, pl. lányoknál éppen meg van a hét fő. Ebben az évben lesz a kvalifikációs Világbajnokság és nem jönne jól egyetlen egy sérülés sem a csapatban. A legfőbb célon a kvalifikációs VB-n jól szerepelni és ott lenni az Olimpián.

#46 Guest__*

• Guests

Elküldve: 29 January 2003 - 01:52 PM

Mik a tervei a 2003-as esztendőre?

#47 Guest__*

• Guests

Elküldve: 29 January 2003 - 08:03 PM

Kérdésedre válaszolva, egy válogatott sportolót nem csak a versenyeken, hanem a felkészülési időszakban is vizsgálnak, és nem előre bejelentett módon, hanem szúrópróbaszerűen. Évente több alkalommal , ez változó,vizsgálnak. Ma már nem csak az egyesületben, hanem bármikor, bárhol, még a lakásodon is csengethetnek kontroll céljából. A világversenyeken, általában az első hármat mindig viszik és még két embert a mezőnyből sorsolnak. Hogy mit szedhetünk?! A szövetség által bevizsgáltatott táplálékkiegészítőket, vitaminokat, kreatint stb. Egy megfázást is nehéz kezelni, jók ezeket a mai gyógyszerek, de hogy csak egyet említsek , pl. a Coldrex, ami közismerten jó a meghülésre is doppinglistán van.

#48 D.J.

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 59 Hozzászólás:

Elküldve: 29 January 2003 - 12:19 PM

Szia Ica! Úgy tudom, hogy a világbajnokságon elötted végző versenyzőt drog miatt zárták ki. Az emberben felmerül a gyanú: ez alapján mindenkit ki lehetne zárni, szerencse dolga az egész. Ti miylan szerekt szedtek - már ami bevalható:) D.J.

#49 nyugat

Tag

• Root Admin
  • PipaPipa
  • 112 Hozzászólás:

Elküldve: 29 January 2003 - 09:48 AM

Január 29-től 31-ig a Nyugat fórumának vendége Dankó Ilona, Világbajnok, többszörös Európa-bajnok és többszörös magyar bajnok súlyemelőnő, aki nemrég kalandos körülmények között lett 3. A világbajnokságon. Kérdéseidre folyamatosan, de legkésőbb a 3 nap lejárta után választ kaphatsz.