Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

43528 replies to this topic

#36461 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3590 Hozzászólás:

Elküldve: 12 September 2010 - 08:00 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Sep 12, 19:59

Miért szerette volna "mindenki" a szerbeket látni a döntőben? Erre tényleg kíváncsi lennék. Én is kedveltem őket, de a VB előtti görögök elleni "műsoruk" miatt most nagyon ellenük szurkoltam. Na ez legalább nem egy politikai indok. :angry:

Rosszul fogalmaztam, nem mindenki, csak sokan
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#36462 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5940 Hozzászólás:

Elküldve: 12 September 2010 - 07:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 2010 Sep 12, 19:55

Szerintem ezzel mindenki így volt. Én legszívesebben egy szerb-litván döntőt néztem volna, biztos szorosabb lett volna, mint a bronzmeccs

Miért szerette volna "mindenki" a szerbeket látni a döntőben? Erre tényleg kíváncsi lennék. Én is kedveltem őket, de a VB előtti görögök elleni "műsoruk" miatt most nagyon ellenük szurkoltam. Na ez legalább nem egy politikai indok. :angry:

#36463 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3590 Hozzászólás:

Elküldve: 12 September 2010 - 07:55 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 2010 Sep 12, 19:11

Nem is a sportolókkal van bajom,velük csak annyi,hogy a szerbeket szívesebben láttam volna a döntőben...Csak ezért nem szurkolok nekik(már mint Török országnak)

Szerintem ezzel mindenki így volt. Én legszívesebben egy szerb-litván döntőt néztem volna, biztos szorosabb lett volna, mint a bronzmeccs
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#36464 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1314 Hozzászólás:

Elküldve: 12 September 2010 - 07:41 PM

Én meg a Fortress játékvezetőinek szurkolok! Vagy itt nem azok fújnak?

És hagyjátok ezt!

Szerintem!

#36465 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5940 Hozzászólás:

Elküldve: 12 September 2010 - 07:41 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Sólyom - Dátum: 2010 Sep 12, 19:16

Sztem ha ezt még viccnek is szántad akkor is kár volt érte, mert megint olyan dolgokat hoz be ide a fórumra, amik nem ide valók. Amúgy sztem kicsit túl sokat magyarázol bele bizonyos dolgokba, és bizonyos emberek gondolkodásmódjába. Én értem persze az iróniát, de lehet mások nem annyira...

Abban igazad van, hogy nem ide valók, de mivel dr. house kérdezte hogy kinek szurkolunk és indokokat is kért én leírtam. Egy indok nem biztos, hogy csak sporttal kapcsolatos lehet. Nekem egyébként bőven elég az, ha Te, meg még páran értik az iróniát. Amíg valaki azt mondja nekem, hogy egy orvos azért hibázott a felesége szülésénél, mert török származású, az beteg ember. Nem azért hibázott mert török, hanem mert sajnos sok orvos hibázik, és ő éppen török volt. Na én az ilyen idióta gondolkodás ellen küzdök, de abban tényleg igazad van, hogy nem idevaló. Csak tudod, aki esetleg annyit ír, hogy reméli jól elkenik az amcsik nagyképű pofáját, arra nem írod azt hogy ez nem idevaló, pedig egyértelmű hogy az ilyen kijelentéseknek is politikai vonatkozása van. Szóval igazad van, csak tessék az olyan ellen is felszólalni.
Ja tényleg, és amikor Luis Garcia felszólította itt az embereket a palesztinozásra, akkor is megjegyezted, hogy nem ide való az ilyen?

#36466 Luca Toni

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 500 Hozzászólás:

Elküldve: 12 September 2010 - 07:38 PM

Hajrá törökök! Testvéreink :lol: :angry:

és... HAJRÁ FALCO!
HAJRÁ CSODÁS FALCO!!!

"Megyünk az árral szemben, aki elhagy az áruló vagy gyenge. A többség mindig megtagad, az eszménk az elvünk megmarad!"

#36467 Farao8

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 542 Hozzászólás:

Elküldve: 12 September 2010 - 07:30 PM

Nos nem hiszem, hogy a történelem alapján kéne ítélni mert akkor ennyi erővel azt is nézhetjük a szerbek elvették tőlünk a délvidéket és még mindig náluk van. Szal ennyit a 150 éves törökös dologhoz.

A lényeg hogy lássunk egy jó meccset és győzzön a Jobbik!
Csak a Falco álléééé!!!
Bajnokcsapat...

Hajrá HALI!!!!

Szombathely!!!!!!!!!!
(a Hali az Szombathely futballcsapata és nem körmEND-é)

Hungária!!

#36468 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 12 September 2010 - 07:24 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Sep 12, 19:15

Mi az ami nem tetszik?

Nem kritika volt! Észrevétel! :angry:
Nem volt benne semmi szándékos piszkálódás, ami nem a kosárlabdát érinti? :lol:

#36469 Sólyom

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1215 Hozzászólás:

Elküldve: 12 September 2010 - 07:16 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Sep 12, 19:40

Én a törököknek fogok szurkolni, de nem azért amiért sokan mások igen, vagyis hogy az amerikaiak veszítsenek. Az ilyen embereknek üzenem, hogy ne felejtsék a törökök 150 évig megszállás alatt tartottak minket. Szerintem az egyik párt szavazói közül a kosárlabdabarátok biztosan nem fogják nézni a döntőt, mert az amcsiknak nem népszerű szurkolni, Törökország pedig ugye ne legyen EU-tag, mert utána már a szomszédunk is török lesz. :angry: Én egyébként a házigazdák szurkolói által keltett fantasztikus hangulat miatt fogok a törököknek szurkolni. Ennek ellenére szerintem az amerikaiak fognak nyerni 7 ponttal, egyrészt mert jobbak, másrészt mert a törökök a tegnapi meccs után szerintem baromi fáradtak lehetnek.

Sztem ha ezt még viccnek is szántad akkor is kár volt érte, mert megint olyan dolgokat hoz be ide a fórumra, amik nem ide valók. Amúgy sztem kicsit túl sokat magyarázol bele bizonyos dolgokba, és bizonyos emberek gondolkodásmódjába. Én értem persze az iróniát, de lehet mások nem annyira...
KÖSZÖNÖM CECE, HOGY LÁTHATTALAK, CSODÁLHATTALAK A PÁLYÁN!!

#36470 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5940 Hozzászólás:

Elküldve: 12 September 2010 - 07:15 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 2010 Sep 12, 19:10

megint kezded? :rolleyes: :)

Mi az ami nem tetszik?

#36471 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3720 Hozzászólás:

Elküldve: 12 September 2010 - 07:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 2010 Sep 12, 19:09

Az utóbbi kettőről kb annyira tehet ez a pár sportoló, mint te vagy én.

Nem is a sportolókkal van bajom,velük csak annyi,hogy a szerbeket szívesebben láttam volna a döntőben...Csak ezért nem szurkolok nekik(már mint Török országnak)

#36472 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 12 September 2010 - 07:10 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Sep 12, 18:40

Én a törököknek fogok szurkolni, de nem azért amiért sokan mások igen, vagyis hogy az amerikaiak veszítsenek. Az ilyen embereknek üzenem, hogy ne felejtsék a törökök 150 évig megszállás alatt tartottak minket. Szerintem az egyik párt szavazói közül a kosárlabdabarátok biztosan nem fogják nézni a döntőt, mert az amcsiknak nem népszerű szurkolni, Törökország pedig ugye ne legyen EU-tag, mert utána már a szomszédunk is török lesz. :angry: Én egyébként a házigazdák szurkolói által keltett fantasztikus hangulat miatt fogok a törököknek szurkolni. Ennek ellenére szerintem az amerikaiak fognak nyerni 7 ponttal, egyrészt mert jobbak, másrészt mert a törökök a tegnapi meccs után szerintem baromi fáradtak lehetnek.

megint kezded? :lol: :lol:

#36473 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3590 Hozzászólás:

Elküldve: 12 September 2010 - 07:09 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 2010 Sep 12, 19:04

GO USA!!!!!!!!!!GO USA!!!!!!!!!!GO USA!!!!!!!!!!GO USA!!!!!!!!!!GO USA!!!!!!!!!!GO USA!!!!!!!!!!GO USA!!!!!!!!!!GO USA!!!!!!!!!!GO USA!!!!!!!!!!GO USA!!!!!!!!!!GO USA!!!!!!!!!!
Szerintem meg sima lesz....Durant vág majd 40-et azt szevasz....
Három dolog miatt nem szurkolok a törököknek:mert megverték Szerbiát,mert itt voltak 150 évíg pedig nem hívtuk őket,ja és mert iszlám nemzet!!!!!!

Az utóbbi kettőről kb annyira tehet ez a pár sportoló, mint te vagy én.

#36474 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3720 Hozzászólás:

Elküldve: 12 September 2010 - 07:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Sep 12, 18:40

GO USA!!!!!!!!!!GO USA!!!!!!!!!!GO USA!!!!!!!!!!GO USA!!!!!!!!!!GO USA!!!!!!!!!!GO USA!!!!!!!!!!GO USA!!!!!!!!!!GO USA!!!!!!!!!!GO USA!!!!!!!!!!GO USA!!!!!!!!!!GO USA!!!!!!!!!!
Szerintem meg sima lesz....Durant vág majd 40-et azt szevasz....
Három dolog miatt nem szurkolok a törököknek:mert megverték Szerbiát,mert itt voltak 150 évíg pedig nem hívtuk őket,ja és mert iszlám nemzet!!!!!!

#36475 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5940 Hozzászólás:

Elküldve: 12 September 2010 - 06:40 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: dr.house - Dátum: 2010 Sep 12, 17:16

Kicsit OFF. Este USA-Török döntő lesz a Törökországban zajló kosár VB-n. Én nagyon szurkolok a Törököknek bár nagy valószínűséggel az USA fog nyerni. Ti hogy látjátok vagy kinek szurkoltok este? (amúgy én nekem az örök kedvenc a Litván válogatott ők 7kor játszanak bronzmeccset a Szerbekkel)
ON. HAJRÁ FALCO!!!

#36476 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1964 Hozzászólás:

Elküldve: 12 September 2010 - 05:16 PM

Kicsit OFF. Este USA-Török döntő lesz a Törökországban zajló kosár VB-n. Én nagyon szurkolok a Törököknek bár nagy valószínűséggel az USA fog nyerni. Ti hogy látjátok vagy kinek szurkoltok este? (amúgy én nekem az örök kedvenc a Litván válogatott ők 7kor játszanak bronzmeccset a Szerbekkel)
ON. HAJRÁ FALCO!!!

#36477 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8166 Hozzászólás:

Elküldve: 12 September 2010 - 03:08 PM

Az átigazolás végéig felesleges is jósolgatni,tippelgetni.
Sok példa van,én egyet említek.
Amikor bajnokok lettünk,az alapszakaszban a Szolnok sokáig a 10.hely környékén volt,pár nappal az átigazolás végének lejárta előtt kivágták az összes légióst és hozták az újakat.
Simán benne voltak a 8-ban és megkockáztatom,ha így kezdik az alapszakaszt megszorítottak volna bennünk is.

#36478 Sólyom

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1215 Hozzászólás:

Elküldve: 12 September 2010 - 03:02 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 2010 Sep 12, 15:03

Circo csak te írtál csapatnveket mi senkiről nem írtunk véleményt, csak hogy a ZTE t nem kell istenítened! Gondolkozz ne vagdalkozz!

Amúgy meg itt nem csak légiós számról van szó!

De azért a Kolját a Tóthok vagy a Kinter fogja megfogni?
Mert mi szerintem a többi poszton felvesszük velük a versenyt! Várom a választ!

Cserepadon sem erősebbek szerintem sokkal max egy hajszálnyit!
Körmenden még pénz sincs de te már isteníted őket! Érdekes! Ja és a csapat sem olyan erős, de nem lesz gyenge ha lesz fizu!

És nem hurráhangulat van de a munka hozza edig a gyümölcsét! Én ebben bíztam már a nyáron ha elolvasod és kezd is beigazolódni a Lazic professzionalizmusa!

Szeirntem!

Én is úgy érzem, hogy centerben gyengült kicsit a zte. Elment Trepák, aki jelenleg az egyik legjobb center itthon, és jött helyette ez a Kinter gyerek, meg Tóth G. aki inkább 4-es. Tóth Á. eddig is megvolt. Én egy rutinos centerlégióst hoztam volna a helyükben, de hát nem akarom a nagy Puteszt felülbírálni, végülis az eredmények eddig őket igazolják.

Amúgy meg baromság már itt heves vitákat folytatni a leendő erőviszonyokról, én is azt mondom, hogy majd kb a 10. forduló után lehet látni ki mennyit ér. A cseresorunk meg sztem semmivel sem gyengébb másoknál, esetleg szolnokon vannak még a padon is válogatottak, viszont a kezdőnkben mindig lesz legalább egy csereszintű magyar, ebben vagyunk gyengébbek másoknál kicsit.. Ha Váradi nem épül fel és nem táltosodik meg, akkor valszeg a 3-as poszton leszünk a kezdőben vékonyabbak, de ezt sok rotálással lehet ellensúlyozni majd.
KÖSZÖNÖM CECE, HOGY LÁTHATTALAK, CSODÁLHATTALAK A PÁLYÁN!!

#36479 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1314 Hozzászólás:

Elküldve: 12 September 2010 - 02:51 PM

Leírtam nem egy Frazier és Doyne típus!
Nehéz megítélni egy év kihagyás után mit fog tudni!
Milyen erőben jön ide stb.
Szerintem rutinos tapasztalt játékos de tipikus triplagyáros! Új vonalnál meg meglátjuk mire lesz képes!
Nagyon gyors lábbal, tud irányítani, de néha fölösen elemel dobásokat.
Nem 1-1 ezik sokat, de jó keze van közelről is!
Csapatembernek szerintem tökéletes lesz!
Aki eurolegaue török 1 adria liga stb nagyon jó az itt kiemelkedő lehet.
Mint írtam Ciric 7 ő 15 pontot produkál a Bosna sarajevoban egy azon szezonban.
Aki ismeri a Ciricet (circo?) az kérdezze meg mi a véleménye róla! Lehúzott vele egy szezont!

#36480 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5940 Hozzászólás:

Elküldve: 12 September 2010 - 02:42 PM

Mi a véleményed Gilbertről, azon videók alapján, amit belinkeltél?