Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

47876 replies to this topic

#36461 Karl

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 942 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 02:25 PM

Ki lesz ma a Falco-tvben? Lazics-mester? :D
A pisztráng is felúszik a hegyi patakon, apránként araszolva...

#36462 gera30

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 110 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 01:39 PM

Hihetetlen hogy semmi sem változik......abszurd ez az egész !!!!!áááááááááá

#36463 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6805 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 12:07 PM

Inkább így:

3. Kővári András
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#36464 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6805 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 12:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: B0nyi - Dátum: 2011 Jan 10, 08:49

117

ezt írtam 2009.11.22-én :

Sokáig vártam, azt hittem én leszek listán a 117-ik...

20. Kovács Miklós (117)

Tisztelettel kérem Déri Csabát MONDJON LE!!!! Ha tényleg fontos (volt) neki a FALCO tegye meg!!!

SOKÁIG vártam, MOST sajnos hasonlot KELL írnom a CSAPAT miatt!!!!
Menyitom az űj listát:

1. Kovács Miklós
2. Bonyhádi Péter
3. Kővári András
Tisztelettel kérem Nikola Lazics-ot MONDJON LE!!!!
Ha tényleg fontos (volt) neki a FALCO tegye meg!!!

"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#36465 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 11:21 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco-szurkoló - Dátum: 2011 Jan 10, 09:35

Eddig én voltam az egyik, aki leginkább bírálta Lazics-ot. Főleg azért mert bíztam benne, hogy változtatni fog a "rögeszméin". Nem változtatott, most mégis azt mondom adjunk neki még egy esélyt!
Verjük meg szerdán az Albát, aztán emelt fővel mehetünk Körmendre. Az Alba sem verhetetlen, kevésen múlt, hogy a Sopronnak nem sikerült.

Ahhoz viszont, hogy győzzünk az Alba ellen kell a közönség, a szurkolók támogatása. Anélkül nem fog menni.
Nagyon nem szeretem a szurkolás nélküli meccseket. Egyébkénti is mi nem Lazicsnak, hanem a csapatunknak szurkolunk. Ha mindkét meccset elvesztjük, akkor jöhet a változtatás.

Hajrá Falco!

Hogyan is van: Ó NAGYFALCO, Te vagy az életem, ó NAGYFACO Te vagy a mindenem.

A változtatás apró jelei már Kecskeméten is megvoltak. Ennyit már sikerült elérni. A nagyon nagy baj az, hogy szerintem ő már hiába változtat. Amint a Kecskemétnek sikerült két dobása, már estünk is vissza az eddigi "játékba".
Ha Lazic pár meccsel korábban mondja azt, hogy nem tud eredményes lenni a meccseken, és lemond, akkor a következő helyen még lehetett volna egy jó ajánlólevele. Ez most már nem biztos, hogy meglesz. Ha még két meccset kitart, abból viszont csúfos "égés" is lehet. Azzal meg lehet évekre "elfelejteti" magát, mint jó edző.
Nekünk már kezd sajnos mindegy lenni, az ellenfelek eredményeinek alakulása majd eldönti, beérünk-e a 8-ba, de nem mi fogjuk biztosan kiharcolni. A nézők már egyre jobban fogynak. Talán van valaki, akinek ez az érdeke???
Ez innen már Lazicról szól inkább. Vállalja-e saját maga a munkája következményeit. Ha lemond magától, akkor még lehet jobb Dérynél. Ha kivárja, míg úgy állítják fel, akkor még Dérynél is rosszabb lesz a "mutatója".

#36466 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8433 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 10:43 AM

Hála a jó égnek hogy délutános vagyok a héten,így lelkiismeret furdalás nélkül hagyom ki a szerdai meccset.
Megtettem volna egyébként is,mert erre a szar kosárlabdára nem vagyok kíváncsi.
Tudom ... nem vagyok már igazi szurkoló.
Minden egyes változtatás nélküli perc abban segít,hogy ne jussunk a 8-ba.

#36467 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 1403 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 10:35 AM

Eddig én voltam az egyik, aki leginkább bírálta Lazics-ot. Főleg azért mert bíztam benne, hogy változtatni fog a "rögeszméin". Nem változtatott, most mégis azt mondom adjunk neki még egy esélyt!
Verjük meg szerdán az Albát, aztán emelt fővel mehetünk Körmendre. Az Alba sem verhetetlen, kevésen múlt, hogy a Sopronnak nem sikerült.

Ahhoz viszont, hogy győzzünk az Alba ellen kell a közönség, a szurkolók támogatása. Anélkül nem fog menni.
Nagyon nem szeretem a szurkolás nélküli meccseket. Egyébkénti is mi nem Lazicsnak, hanem a csapatunknak szurkolunk. Ha mindkét meccset elvesztjük, akkor jöhet a változtatás.

Hajrá Falco!

Hogyan is van: Ó NAGYFALCO, Te vagy az életem, ó NAGYFACO Te vagy a mindenem.
- Ennek a vitának semmi értelme nincs.
- De van!

#36468 B0nyi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1676 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 09:49 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: 117 - Dátum: 2011 Jan 10, 06:51

Üzenet megtekintéseIdézés: Luis 1 Garcia - Dátum: 2011 Jan 08, 14:48

Nikola! Le a kalappal amit Zoli halála után tavaly elértél ezzel a szétzilált társasággal.
Sajnos az idén semmi nem jön közbe, ezért le kell mondanod mindenféle harag nélkül!

A tavalyi Gumi gyűlölőktől (Dantes, Splity, R guard,illetve mások akik nem jutnak eszembe) minden megbántás nélkül kérdezem, most hetek óta mért nem tiltakoznak Lazics ellen?????????????????????????

Még szarabb a helyzetünk mint akkor! Sorra írták az edzőváltás kérdését, most semmi! Beletörődtek, hogy már ez a szezon elment? Akkor viszont hol a csapat szeretet. Nem értem.

Meddig várjunk, amíg 6-15 el fogunk állni és csak a Factum, meg a Tarján lesz mögöttünk?
Meddig?

Tenni kell valamit, de kúrva gyorsan.

117

20. Kovács Miklós (117)

Tisztelettel kérem Déri Csabát MONDJON LE!!!! Ha tényleg fontos (volt) neki a FALCO tegye meg!!!

Menyitom az űj listát:

1. Kovács Miklós
2. Bonyhádi Péter

Amerre járunk s kelűűűnk....

#36469 717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2568 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 09:29 AM

Akkor már menjen el az alibi légiós is!

#36470 117

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 106 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 07:51 AM

[u][quote name='Luis 1 Garcia' date='2011 Jan 08, 14:48' post='203646']
Nikola! Le a kalappal amit Zoli halála után tavaly elértél ezzel a szétzilált társasággal.
Sajnos az idén semmi nem jön közbe, ezért le kell mondanod mindenféle harag nélkül!

A tavalyi Gumi gyűlölőktől (Dantes, Splity, R guard,illetve mások akik nem jutnak eszembe) minden megbántás nélkül kérdezem, most hetek óta mért nem tiltakoznak Lazics ellen?????????????????????????

Még szarabb a helyzetünk mint akkor! Sorra írták az edzőváltás kérdését, most semmi! Beletörődtek, hogy már ez a szezon elment? Akkor viszont hol a csapat szeretet. Nem értem.

Meddig várjunk, amíg 6-15 el fogunk állni és csak a Factum, meg a Tarján lesz mögöttünk?
Meddig?

Tenni kell valamit, de kúrva gyorsan.[/u]

117

20. Kovács Miklós (117)

Menyitom az űj listát:

1. Kovács Miklós

#36471 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8433 Hozzászólás:

Elküldve: 09 January 2011 - 08:25 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: 717 - Dátum: 2011 Jan 09, 15:13

lyuk-lyuk... :D

Ennyi! :D

#36472 717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2568 Hozzászólás:

Elküldve: 09 January 2011 - 04:13 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 2011 Jan 09, 11:45

Valaki meglett,de hogy Ő volt-e az azt nem tudom :D

lyuk-lyuk... :D

#36473 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8433 Hozzászólás:

Elküldve: 09 January 2011 - 12:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: 717 - Dátum: 2011 Jan 09, 11:31

Hangulatilag a Pingvinek,időjárásba a kmd... :D

Szandra meglett? :lol:

Valaki meglett,de hogy Ő volt-e az azt nem tudom :D

#36474 717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2568 Hozzászólás:

Elküldve: 09 January 2011 - 12:31 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 2011 Jan 09, 10:20

Na és melyik meccs volt jobb?
A körmend vagy a Pingvinek? :D

Hangulatilag a Pingvinek,időjárásba a kmd... :D

Szandra meglett? :lol:

#36475 big

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 336 Hozzászólás:

Elküldve: 09 January 2011 - 12:31 PM

Irtam korábban is:
hiteles tájékoztatás és a problémák felvállalása kellene.
de k**va régóta
a gondokról, a jövőbeni elképzelésekről, a nem fizetés okairól és a tervezett megoldásokról....
mért van ez a k**va nagy csönd nálunk mindig, vazze
addig várunk, amíg sztrájk lesz, mint KMD-en, az jó megoldás?

#36476 Killermill

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 37 Hozzászólás:

Elküldve: 09 January 2011 - 12:08 PM

Szerintem meg a Lazics volt az az edző aki eddig sokat játszatta a fiatalokat (most már nem tudom miért nem, de biztos nyomós oka van). Véleményem az, hogy itt nem edző buktatásra van szükség, hanem teljes átalakításra. Vicces, hogy egy ekkora városban, ilyen nagy vállalatokkal a "falco menedzsment" szinte 0 Ft szponzori bevételt tud szerezni. Úgy vásárolni játékosokat, hogy azt valamelyik légiós ajánlotta mert izé hallott róla, hogy király , na ez megint kafa. A másik: itt hiába jön bármilyen másik edző, amíg a játékosok (tisztelet a kivételnek) a saját ötlettelen játékukat hajtják, bármit is kiabál az időkérés közben nekik a Lazics , magas ívről le....ják. A harmadik: Kolja > neki eddig egyszer volt csak hiba nélküli profihoz illő meccse , azzal mondjuk bajnokságot nyertünk amiért hálás is vagyok, de könyörgöm azóta (és előtte is) csak félve merek odanézni amikor labda van a kezében... VICC :D

Végül is mindegy , mert ahogy ez mostanság látszódik , a "főnők" majd elolvassa a nép akaratát itt, aztán jövő héten már kapjuk is a hírt, hogy új edző jön. haha
HAJRÁ FALCO GYERÜNK, MINDENKIT JÓL LEVERŰŰŰŰNK !!!!

#36477 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8433 Hozzászólás:

Elküldve: 09 January 2011 - 11:20 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: 717 - Dátum: 2011 Jan 09, 04:03

Voltam KMD-en meccsen,hát az a véleményem,hogy aki elküldte a DIES-t jó nagy barom volt!
Ott etettem meg a Cziglert ahol akarta,nem ilyen odapöcizem a labdát a palánkra meg stb..kevesebb,mint fele pénzen...

Na és melyik meccs volt jobb?
A körmend vagy a Pingvinek? :D

#36478 717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2568 Hozzászólás:

Elküldve: 09 January 2011 - 05:03 AM

Voltam KMD-en meccsen,hát az a véleményem,hogy aki elküldte a DIES-t jó nagy barom volt!
Ott etettem meg a Cziglert ahol akarta,nem ilyen odapöcizem a labdát a palánkra meg stb..kevesebb,mint fele pénzen...

#36479 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4057 Hozzászólás:

Elküldve: 09 January 2011 - 12:21 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2011 Jan 08, 20:18

Na, ezt most nem értem. Te is nagyon Lazics távozását követeled, gondolom elsősorban a magyar játékosaink nem játszatása miatt. És most meg bizonytalan vagy, hogy egy új edzőnél ez megoldott dolog lenne -e? Hát akkor mit remélsz egy edzőváltástól, túl azon, hogy a játékosok új pezsgést kaphatnak.

Igen, én is azt mondom, hogy menjen Lazics, főleg a csapaton látott görcsösség miatt. Mert ha az lehullana, abból egy sokkal jobb játék is kisülhet. Az a baj azonban, hogy eddig - legalábbis emlékeim szerint - egy Falco-edző sem nagyon játszatta a fiatalokat, hanem inkább a kezdőben bízott... Aminek néha volt eredménye, de többnyire inkább nem. Most akkor az a kérdés, hogy mennyire is jók a mi magyarjaink? Mert mondjuk én látnék fantáziát bennük (pl Will Tomi), de ha eredménykényszer van, akkor még lehet, hogy kevesek... Csak ha egyszer nem játszanak, vagy csak alig, akkor meg mikor jön el az a pillanat, hogy eredménykényszer vagy bármi más esetén be lehetne őket nyugodtan rakni a csapatba?

Hajrá FALCO!!!

#36480 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3135 Hozzászólás:

Elküldve: 08 January 2011 - 11:14 PM

Hosszú idő után először tegnap élőben láttam a meccset. Elképzelés nélkül játszottunk, nem lehetett vitás az eredmény. Tetszett, hogy Lacika és Kolja sok olyan 2-2-t játszott, ami alapja az egésznek, és elszomorított, hogy a meccs végén a játékosok lehajtott fejjel, egyenként jöttek ki az öltözóből. Három hete azt mondtam volna, váltsunk edzőt, de szerintem most már ez sem aktuális. Most sodródunk, és legfeljebb a kedvező széljárás válhat hasznunkra. Tobábbra is az a véleményem, nem az a baj, ha esetleg idén nem jutunk a 8-ba, hanem az, hogy jövőképről egyáltalán nem esik szó.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.