Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

45214 replies to this topic

#36461 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 398 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 11:38 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 2010 Oct 23, 23:33

csak Gilbert!
Az ő helyén van bőven, aki játsszon... és a statját ennyi játékperc alatt össze is hoznák...

Ti nagyon nem láttok, akik Gilbertet bíráljátok… egyébként sem csak statisztikákból áll egy mérkőzés

#36462 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1762 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 11:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Oct 23, 23:34

Nekem egyébként bármilyen furcsán is hangzik, de a Kecskemét elleni vereség jobban fáj, mint a mai, mert egy köztudottan bajnoki döntőbe igyekvő csapat ellen mindig benne van a vereség lehetősége, még akkor is, ha a szomszédok elleni vereség egy kicsit mindig fájóbb.

Nekem ez (sokaknak ugyanígy) fáj jobban :)
Az viszont bánt, hogy nincs egy olyan játékosunk, aki képes eldöntetni egy mérkőzést....

#36463 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 11:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: ULTRA NAGYFALCO - Dátum: 2010 Oct 23, 23:01

Doyne ma is betli 9 perc 0 pont!VEZETŐSÉG!!!!Szerintem nemsokára kibasszák!CSAPJUNK RÁ!!!!!!!!Nekünk most ő kell a Gilbert helyett!!!!!

Ne teregesd a tuti lapokat! :) ;)

#36464 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6086 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 11:34 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Mr Teacher - Dátum: 2010 Oct 23, 23:28

Csak tudod az a baj, hogy a küzdés az a minimum... Bár ha visszagondolunk az egy héttel ezelőtti produkcióra...

Nekem egyébként bármilyen furcsán is hangzik, de a Kecskemét elleni vereség jobban fáj, mint a mai, mert egy köztudottan bajnoki döntőbe igyekvő csapat ellen mindig benne van a vereség lehetősége, még akkor is, ha a szomszédok elleni vereség egy kicsit mindig fájóbb.

#36465 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 11:33 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: M.P.P. - Dátum: 2010 Oct 23, 22:52

Alekszejev, Gosa, Gilbert: repülőjegy

csak Gilbert!
Az ő helyén van bőven, aki játsszon... és a statját ennyi játékperc alatt össze is hoznák...

#36466 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4042 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 11:28 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: diborzsán300 - Dátum: 2010 Oct 23, 22:25

Először is gratt a fiúknak, de csak a küzdés miatt. Másodszor nincs olyan emberünk aki el tudna dönteni 1 meccset. Giblert mit keres itt? Pankár Tibi meg hát... Nagyon össze kell kapnia magát a társaságnak mer ez így nem lesz jó.
Hajrá FALCO!

Csak tudod az a baj, hogy a küzdés az a minimum... Bár ha visszagondolunk az egy héttel ezelőtti produkcióra...

#36467 diborzsán300

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2316 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 11:25 PM

Először is gratt a fiúknak, de csak a küzdés miatt. Másodszor nincs olyan emberünk aki el tudna dönteni 1 meccset. Giblert mit keres itt? Pankár Tibi meg hát... Nagyon össze kell kapnia magát a társaságnak mer ez így nem lesz jó.
Hajrá FALCO!
Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát
Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn
Egy nép és egy lélek, egy utca, egy érdek
Egy becsület, egy szerelem,Falco a mindenem!!!!!!

#36468 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4042 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 11:24 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabriel Sousa - Dátum: 2010 Oct 23, 22:18

Eddig én Lazics mester hívei közé tartoztam, de kezd meginogni a bizalmam benne is. Elég sok húzását nem értettem ma sem.
-Gilbert mit keres nálunk?
-Pankár miért fix kezdő, miért jut neki ennyi játékidő, ilyen pocsék játék mellett? A jó védekezése is csak legenda már.
-Harazin miért nem játszik soha a saját posztján? Értem én, hogy nincs más cserénk centerposztra, de szerintem ma jól megfért volna Kolja mellett, Gosa helyén.
-Miért van az hogy egyes játékosok szinte mindig lebaszást kapnak lecserélésük után (Alekszejev, Will, Hajmási), mások ugyanolyan szar produkció után soha (Gilbert, Gosa)
-Továbbra sem értem Will Tamás miért ötödik számú csere? Ma a kapott két percben bűn rossz volt sajnos.
-Van két használható irányítónk, egyik miért nincs a pályán legalább, miért Gilbert irányít?
-Gosának hány betli után jön egy jó meccs? Neki nem a képességeivel van a gondom.

Tudom ezekre mind nem kapok választ. Elég nehéz pozitívnak lenni.

Látod ez meccs közben bennem is felmerült, legalább megleptük volna vele az ellenfelet...

#36469 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6086 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 11:23 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: M.P.P. - Dátum: 2010 Oct 23, 23:12

Sajnos beloruszról sem kapunk sokkal kevesebbet az utóbbi időben.

Kaposvár: Cunningham + Fülöp 16 pont
Kecskemét: Bencze + Csorvási 11 pont
Albacomp: Jones + Keller 23 pont
Körmend: Dávid + Davis 10 pont

Nem hinném, hogy ez olyan vészes lenne.

#36470 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4042 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 11:21 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: ULTRA NAGYFALCO - Dátum: 2010 Oct 23, 22:07

Ma szar volt!

egy "is"-t rakj bele a mondatba...

#36471 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 883 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 11:18 PM

Eddig én Lazics mester hívei közé tartoztam, de kezd meginogni a bizalmam benne is. Elég sok húzását nem értettem ma sem.
-Gilbert mit keres nálunk?
-Pankár miért fix kezdő, miért jut neki ennyi játékidő, ilyen pocsék játék mellett? A jó védekezése is csak legenda már.
-Harazin miért nem játszik soha a saját posztján? Értem én, hogy nincs más cserénk centerposztra, de szerintem ma jól megfért volna Kolja mellett, Gosa helyén.
-Miért van az hogy egyes játékosok szinte mindig lebaszást kapnak lecserélésük után (Alekszejev, Will, Hajmási), mások ugyanolyan szar produkció után soha (Gilbert, Gosa)
-Továbbra sem értem Will Tamás miért ötödik számú csere? Ma a kapott két percben bűn rossz volt sajnos.
-Van két használható irányítónk, egyik miért nincs a pályán legalább, miért Gilbert irányít?
-Gosának hány betli után jön egy jó meccs? Neki nem a képességeivel van a gondom.

Tudom ezekre mind nem kapok választ. Elég nehéz pozitívnak lenni.

#36472 M.P.P.

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 11:12 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: ULTRA NAGYFALCO - Dátum: 2010 Oct 23, 23:08

Ja meg róla kapnánk 30at :)

Sajnos beloruszról sem kapunk sokkal kevesebbet az utóbbi időben.

#36473 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6086 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 11:11 PM

Azért három légióst+ Lazicsot nem fogunk csak úgy egy csomagban elküldeni. Nálam a légiósok között még mindig Kolja a legbiztosabb pont, én a két amerikai lecserélésén gondolkodnék el.
Azon meg jó lenne elgondolkodni már végre a vezetőségnek - amit itt már jópáran leírtunk korábban - hogy a magyar bajnokságban 8 jó bevethető játékos bőven elég, megfelelően forgatva. Borszéki+Pankár (+ Váradi) fizetéséből lehetett volna hozni egy csere 5-ös centert, akár egy Tóth Á.-ot, Csorvásit vagy mást.

#36474 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1774 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 11:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: tomboy - Dátum: 2010 Oct 23, 23:08

Azért az vicc, hogy itt van aki a választások eredményét hozza ide! Komolyan gondolja bárki is, hogy csak ez az oka a mai vereségnek? KURVÁRA VICC AZ EGÉSZ! Kikaptunk és nem megaláztak bennünk! Aki meg játékosokat akar cserélgetni, az adjon hozzá pénzt is! Ezt a csapatot kell szeretni vagy nem kell járni meccsre! A többit meg inkább nem mondom...

Az, hogy valaki azt mondja, cserélni kellene, nem jelenti azt, hogy nem jár ki meccsre!
HAJRÁ FALCO!

#36475 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1762 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 11:10 PM

Azért az vicc, hogy itt van aki a választások eredményét hozza ide! Komolyan gondolja bárki is, hogy csak ez az oka a mai vereségnek? KURVÁRA VICC AZ EGÉSZ! Kikaptunk és nem megaláztak bennünk! Aki meg játékosokat akar cserélgetni, az adjon hozzá pénzt is! Ezt a csapatot kell szeretni vagy nem kell járni meccsre! A többit meg inkább nem mondom...

Ja! Te tudod aztán, hogy mi folyik a háttérbe nem? :)

#36476 ULTRA NAGYFALCO

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2209 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 11:09 PM

Figyi! Mi akik mindenhova elutaznak,nem ezt a szar játékot akarják látni!!!!!

#36477 ULTRA NAGYFALCO

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2209 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 11:08 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: M.P.P. - Dátum: 2010 Oct 23, 23:03

Ha a Dies-t itt tartottuk volna akkor az Alekszejev pontjai mellé lehetne számolni+1-et és demoralizáló, alázó zsákolásokat!

Ja meg róla kapnánk 30at :)

#36478 tomboy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 42 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 11:08 PM

4 ever Falco!!!
Na jó! A Hali is!!  :-)

#36479 ULTRA NAGYFALCO

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2209 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 11:07 PM

Debrecent azért remélem megverjük:D Mi ott leszünk!

#36480 ULTRA NAGYFALCO

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2209 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 11:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Oct 23, 22:56

Gosáról mi a véleményed?

Ma szar volt!