Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53108 replies to this topic

#36421 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7035 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 11:47 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabriel Sousa - Dátum: 10 November 2011 - 11:30 PM

Kb ugyanezeket hallottam ma én is, kicsit sem örömteli hír, de vészmadárkodni sem szeretnék, úgyhogy én jegelném a csapatfinanszírozás témáját egyelőre. Gratulálok a csapatnak a mai győzelemhez, illetve elsősorban Lacikának és Chadnak, hisz elsősorban az ő érdemük a mai siker. Egyrészt örömteli, hogy Kálmán Laci negyvenévesen is ilyen remek teljesítményre képes, másrészt kicsit szégyen a többi magyarunkra nézve, hogy még mindig neki kell hozni a meccseket. Tamás szerintem ma azért nem meccselt a legjobban, az hogy a második negyedben a pad egyszerre volt a pályán rendesen megakasztotta a játékunkat, szerencsére a ellenfél nem tudta igazán ezt kihasználni. Nem értettem azt sem, hogy Jancsi miért nem kapott előbb/több lehetőséget. Be kellene építenünk most már a csapatba, erre a Szeged szintű csapatok ellen igazán lenne alkalom. Egyébként az eddigi teljesítményünk az én várakozásaimat messze felülmúlja, csak így tovább, HAJRÁ FALCO!

Hát igen, az ember nem vészmadárkodna, csak ilyen "hírek" hallatán nehéz foglalkozni azzal, hogy milyen jók vagyunk, mert nem szeretek olyan dolgot ünnepelni, ami lehet, hogy "holnap" már nincs. Az biztos, hogy vannak anyagi gondok, mert ezt mégegyszer mondom a saját fülemmel hallottam. És azt hiszem én vagyok az az ember, aki nem nagyon szokott olyannal jönni, hogy ezt meg azt hallottam, ettől meg attól, de most ha nem is nekem mondták, mégiscsak hallottam.
Na azért a meccsről is. Kíváncsi lennék, volt -e már korábban olyan 39 éves magyar (vagy akár légiós) a bajnokságunkban, aki 30 pontot dobott? Laci az utóbbi három meccsen kiváló formát mutat. Chad pedig egyértelműen sokkal többet, mint merhettük remélni. A büntetők is egyre jobban mennek. Jancsikin helyzetét én sem igazán értem. Most már kb. 3 hete teljes értékű munkát végez, szóval ha jók a képességei akkor kezdessük már, főleg hogy Simi sajnos botrányosan gyenge, ha meg nem olyan jó, akkor el kell küldeni - magyar állampolgárság ide vagy oda - mert ha szarban vagyunk, akkor spórolni kell úgy , ahogy tudunk. Szóval jó lenne látni már, hogy mit is tud valójában, mondjuk úgy 25 perces rendszeres játékidővel. Szöszi sajnos el van átkozva a triplák terén, legalábbis az itthoni meccseken, még a második félidő előtti bemelegítés közben sem dobott be egy triplát sem, és láthatóan nagyon zavarta, ő is azt érezheti, mintha valami átok lenne rajta. Viszont a pályán látható harcossága nekem nagyon tetszik, lepattanókból viszont szedhetne többet. Pantelics ma nem volt akkora király, mint az elmúlt két fordulóban - na persze nem lehet minden héten MVP valaki - , de ma is hozott egy erős közepes teljesítményt, és még ez is jobb volt, mint Kolja amit általánosságban nyújtott. Én ma örültem annak, hogy Bencze a cseréket nem sokat játszatta, mert nem nagyon szolgáltak rá. Egyedül Szanati az, akit lehet egyes célokra bevetni, meg Harazinnak van időnként egy-egy elfogadható meccse - ma mondjuk bűngyenge volt -, de aztán sajnos ennyi.
Bízom benne, hogy a következő hetekben csakis a nézőtéren kell izgulnunk majd.

#36422 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1004 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 11:30 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 10 November 2011 - 10:56 PM

Nem akartam még ilyen korán visszatérni, most is csak az aggodalom miatt ugrottam be ide és szeretnék nektek bemásolni egy fórumozó két hozzászólását az indexről.

"Azt hallottam. hogy az Alba a héten majdnem megtalálta a megfelelő centert, aki Szombathelyről érkezett volna "

"Pantelics lett volna, de dr Popgyákunik kisegítette a Falcot anyagilag, így most maradt. "

A csapatnak pedig gratulálok a maiért, de egy kicsit aggódom, persze ha igaz a dolog. Mondjuk a múlt héten én is saját füllel hallottam valamit, ami nem túl megnyugtató.

Kb ugyanezeket hallottam ma én is, kicsit sem örömteli hír, de vészmadárkodni sem szeretnék, úgyhogy én jegelném a csapatfinanszírozás témáját egyelőre. Gratulálok a csapatnak a mai győzelemhez, illetve elsősorban Lacikának és Chadnak, hisz elsősorban az ő érdemük a mai siker. Egyrészt örömteli, hogy Kálmán Laci negyvenévesen is ilyen remek teljesítményre képes, másrészt kicsit szégyen a többi magyarunkra nézve, hogy még mindig neki kell hozni a meccseket. Tamás szerintem ma azért nem meccselt a legjobban, az hogy a második negyedben a pad egyszerre volt a pályán rendesen megakasztotta a játékunkat, szerencsére a ellenfél nem tudta igazán ezt kihasználni. Nem értettem azt sem, hogy Jancsi miért nem kapott előbb/több lehetőséget. Be kellene építenünk most már a csapatba, erre a Szeged szintű csapatok ellen igazán lenne alkalom. Egyébként az eddigi teljesítményünk az én várakozásaimat messze felülmúlja, csak így tovább, HAJRÁ FALCO!

#36423 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7035 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 11:15 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: m19920821 - Dátum: 10 November 2011 - 11:04 PM

Valaki mégiscsak kikottyantotta az infót... Egyébként ez a szemétség netovábbja lenne...

Ilyen ügyben olyan, hogy szemétség nincsen. Vannak szerződések, vannak szabályok, maximum csak azokban lehet keresni a hibákat. Ha egy légióst időben kifizetnek, akkor nem bonthat szerződést, kivásárolni pedig nem egyszerű dolog valakit, szerintem pl. jelenleg az Albacomp sem az a pénzügyi kategória, akik ezt megtehetnék. Szóval marad az a verzió - persze fontos hozzátenni, már ha igaz ez az egész - , hogy lehet szeződést szegtünk Panteliccsel szemben. Egy légiós pedig - persze esete válogatja - nem sokat szarozik ilyenkor. Mi is elhoztuk annak idején Wiley-t Dombóvárról, mégsem éreztük magunkat szemétnek. Amúgy pedig én hoznék olyan szabályt - persze korrekten hozzáteszem, hogy ezt nem említettem meg akkor, amikor Wiley-t "elcsentük" a tolnaiaktól- , hogy egy játékos nem játszhat egy évadban két különböző csapatban egy bajnokságon belül. Mintha régebben lett is volna ilyen szabály, vagy rosszul emlékszem?

#36424 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1367 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 11:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Sólyom - Dátum: 10 November 2011 - 11:03 PM

Ha volt is ilyenről szó, hivatalosan sztem akkor sem közölnék velünk. Ez mindenkinek kínos lenne.

Valaki mégiscsak kikottyantotta az infót... Egyébként ez a szemétség netovábbja lenne...

#36425 Sólyom

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1215 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 11:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: m19920821 - Dátum: 10 November 2011 - 11:00 PM

Jó lenne majd valami hivatalos info erről, mert igy csak a sötétben tapogatózunk...

Ha volt is ilyenről szó, hivatalosan sztem akkor sem közölnék velünk. Ez mindenkinek kínos lenne.
KÖSZÖNÖM CECE, HOGY LÁTHATTALAK, CSODÁLHATTALAK A PÁLYÁN!!

#36426 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1367 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 11:00 PM

Jó lenne majd valami hivatalos info erről, mert igy csak a sötétben tapogatózunk...

#36427 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7035 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 10:56 PM

Nem akartam még ilyen korán visszatérni, most is csak az aggodalom miatt ugrottam be ide és szeretnék nektek bemásolni egy fórumozó két hozzászólását az indexről.

"Azt hallottam. hogy az Alba a héten majdnem megtalálta a megfelelő centert, aki Szombathelyről érkezett volna "

"Pantelics lett volna, de dr Popgyákunik kisegítette a Falcot anyagilag, így most maradt. "

A csapatnak pedig gratulálok a maiért, de egy kicsit aggódom, persze ha igaz a dolog. Mondjuk a múlt héten én is saját füllel hallottam valamit, ami nem túl megnyugtató.

#36428 Sólyom

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1215 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 10:50 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: m19920821 - Dátum: 10 November 2011 - 10:42 PM

Pantelicsből kinézem hogy elküldte őket a fenébe :D Azok után hogy az ő triplájával vertük meg őket ilyet csinálni nem sportszerű...

Állítólag azért maradt, mert emeltünk a lóvéján. Tény, hogy jelenleg ő az egyik (ha nem A) legjobb center itthon, lehet már most is kelendő, bár eddig élő szerződésből csak Dzunicsot vásárolták ki év közben Kaposvárról, játékos még nem nagyon ment el így, hacsak nem voltak súlyos pénzügyi problémák a csapatnál. Szal valszeg marhaság az egész sztori. Nemcsak neki kellett volna több lóvét adni, de nekünk is kellett volna fizetni egy szebb összeget érte.

#36429 balint87

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 229 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 10:50 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Sólyom - Dátum: 10 November 2011 - 10:37 PM

Szép volt fiúk, mégiscsak tudunk támadni is ha kell. LACI ma is bebizonyította, hogy még mindig van benne kurázsi bőven. Jancsi egyenlőre nekem egy picit csalódás, de végül is korábban november végére mondták a teljes felépülését, talán utána kicsit jobb lesz, de így faszák vagyunk. Ma amúgy az egész pad gyengébb volt, de hát Laci meg Chad mellet nem is nagyon lehetett szóhoz jutni...

Az index fórumon terjeng egy olyan pletyka, hogy Pantelicset vinni akarta (akarja..) az Alba mostanában, de nem jött össze, mivel több pénzt ajánlottunk neki. Ebből mi lehet az igazság???

Lehet rosszul tudom, de a szezon végéig szól a szerződése, nem? Szerződést (remélem!) még nem szegtünk vele szemben, magyarul ha a pénzét eddig rendesen megkapta, akkor tárgytalan a dolog. Szerintem.

#36430 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1367 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 10:42 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Sólyom - Dátum: 10 November 2011 - 10:37 PM

Szép volt fiúk, mégiscsak tudunk támadni is ha kell. LACI ma is bebizonyította, hogy még mindig van benne kurázsi bőven. Jancsi egyenlőre nekem egy picit csalódás, de végül is korábban november végére mondták a teljes felépülését, talán utána kicsit jobb lesz, de így faszák vagyunk. Ma amúgy az egész pad gyengébb volt, de hát Laci meg Chad mellet nem is nagyon lehetett szóhoz jutni...

Az index fórumon terjeng egy olyan pletyka, hogy Pantelicset vinni akarta (akarja..) az Alba mostanában, de nem jött össze, mivel több pénzt ajánlottunk neki. Ebből mi lehet az igazság???

Pantelicsből kinézem hogy elküldte őket a fenébe :D Azok után hogy az ő triplájával vertük meg őket ilyet csinálni nem sportszerű...

#36431 Sólyom

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1215 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 10:37 PM

#36432 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2018 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 10:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: m19920821 - Dátum: 10 November 2011 - 09:51 PM

Ez szép volt fiúk!
De különösen Chad és Laci!!! 34 pont Chadnél, 41 Val és tripla dupla Lacinál, azért ezek nem akármilyen mutatók...
5-1, most még kell a Sopron elleni meccs, és akkor jöhet két nehéz hazai a Szolnok és a Kecso ellen, ha azok meglennének...

Következő négy meccsből kettő meglenne, az már jó teljesítmény lenne (reálisan a Sopron-Kecsó-nak igazából meg kellene lennie...:)), ha három, akkor már k**va jók lennénk.

Én bizakodó vagyok!

HAJRÁ FALCO!

KÁLMÁN LACI!!!

UI: Jancsi keveset játszott ma...
HAJRÁ FALCO!

#36433 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1367 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 09:51 PM

Ez szép volt fiúk!
De különösen Chad és Laci!!! 34 pont Chadnél, 41 Val és tripla dupla Lacinál, azért ezek nem akármilyen mutatók...
5-1, most még kell a Sopron elleni meccs, és akkor jöhet két nehéz hazai a Szolnok és a Kecso ellen, ha azok meglennének...

#36434 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1367 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 08:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Phoenix - Dátum: 10 November 2011 - 07:42 PM

Kösz

#36435 Phoenix

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1055 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 07:42 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: m19920821 - Dátum: 10 November 2011 - 07:37 PM

Livescore van valahol?

http://195.56.77.56/n4/?hun_1235
"...ismét élvezem a kosárlabdát. Persze könnyű úgy jól teljesíteni, ha az ember jól érzi magát. Belecsöppentem egy nagy családba, ahol mindenki szeretettel fogadott."
Horváth Zoli

#36436 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1367 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 07:37 PM

Livescore van valahol?

#36437 Sólyom

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1215 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 05:00 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco-szurkoló - Dátum: 10 November 2011 - 02:35 PM

Kettő sportág még belefér, de az önkormányzat kb 60 egyesületet támogat. (S nem csak a pénzről van szó, hanem arról hogy a elsőbbséget biztosítunk-e, vagy sem.) A kötélugróktól kezdve az amerikai focin keresztül a futsall-ig. Nem hiszem el, hogy pl. Veszprém városa is ennyire szétforgácsolja a pénzeket. Meg is lehet nézni a kézilabda-csapatukat.

Hát nincs is Veszprémben sem foci, sem kosár magasabb szinten, pedig a B osztályos csapat minden évben feljuthatna ha akarna. Amúgy a Veszprém Aréna is szinte egyfolytában foglalt,a csapat a régi kiscsarnokban edz számos alkalommal, pedig egy BL élcsapatról beszélünk. A Barabás-os csajokat meg teljesen átpakolták már oda. Ugyanez a helyzet itt is. Ezek multifunkcionális csarnokok, benne van az adott városnak sok-sok milliárdja, elég nagy luxus lenne ha csak egy csapat birtokolná, illetve mindenki hozzájuk igazodna heti egy meccs miatt. Én sem tartom szerencsésnek ha a csapat nem tud ott edzeni, de nem hiszem, hogy bármi is múlna ezen. Bencze aggodalmát kissé túlzónak érzem ezen a téren. Remélem nem ezen múlik az esti meccs! Ha igen, az már régen rossz....
A városi támogatás meg kimagasló így is az országos viszonylatban, nem hiszem, hogy jobb csapatunk lenne, ha mondjuk a tájfutóktól, vagy ping-pongosoktól elvesszük azt a pár milliót, ők meg menjenek a halál faszára. A támogatási összegek azért sztem tükrözik az adott sportágak népszerűségét. Na persze a finanszírozás ettől még ezer sebből vérzik, a magánszponzorok terén siralmas a helyzet. De az a lényeg: HOGY IDÉN IS k**va JÓ, SZERETHETŐ CSAPATUNK VAN!!!!!!!!

#36438 norbertomomo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 730 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 04:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 10 November 2011 - 03:23 PM

Köszi a tájékoztatást. Ha már precizek akarunk lenni, akkor Dinamo Zagreb, nem Dynamo.

Így van, elgépeltem. Mostanában biztos túl sok Dynamo Dresden videót néztem. :)

Csak Falco!
Hajrá NagyHali!
Hajrá Falco!
Forza Grande Lazio!
C'mon Newcastle United!

#36439 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 03:23 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: norbertomomo - Dátum: 10 November 2011 - 03:02 PM

Ki mondta, hogy cég? Dynamo Zagreb, majd Croatia Zagreb, majd szurkolói nyomásra ismét Dynamo Zagreb a tradiciók miatt...

Köszi a tájékoztatást. Ha már precizek akarunk lenni, akkor Dinamo Zagreb, nem Dynamo.
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#36440 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 1403 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 03:12 PM

Korábban a veszprémi kézilabdacsapatot említettem. Még mindig az építők-építők rigmus zúg a meccseken, holott a csapat neve (talán szponzori okokból) már nem régóta az.
- Ennek a vitának semmi értelme nincs.
- De van!