Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

47876 replies to this topic

#36421 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3135 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 11:26 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Sólyom - Dátum: 2011 Jan 11, 00:18

Sztem a csapatnál nem anyagi gondok vannak elsődlegesen. Pontosabban anyagi gondok mindig vannak, és mindig lesznek is a hazai sportban. Most nyilván sokat nyom a latban, hogy a döntéshozók közt nincsenek olyan elfogult Falco fanatikusok, mint C. Csabi. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy feladnák a csapatot, de a jelenlegi körülmények között nem is fognak bajnokcsapatot faragni belőle mostanában. Idénre meg lett mondva, hogy a legjobb 8 a cél, ezért egyelőre még harcban vagyunk. De sokan meghallották Gosa (aki egy év kihagyásból jött vissza) Kolja (aki soha nem volt egy egetverő center kivéve egy MECCSET, de egyébként Arnas, Kolja meg Bam lepattanóit szedte, mivel szinte csak ez volt a dolga) nevét és mindjárt mindenki megint bajnokcsapatot vizionált.
Ezt a 3 olcsó elsőéves amcsi dumát meg felejtsük már el örökre. Azzal még soha senki nem ért el jelentős eredményt.

Örülük, hogy valaki megértett. Persze hogy nem csak anyagi gondok vannak, hanem az a gond, hogy nincs aki döntsön, amikor döntési helyzet van. Konkrétan a következőre gondolok. Nikolával nem nagyon megy, logikus a kérdés, megköszönjük neki, vagy továbbra is bízzunk benne? Ez létező kérdés, illene rá válaszolni. Vagy azt kellene mondani, hogy legyen más az edző, vagy ki kellene mondani, hogy bízunk benne a végtelenségig (a szerződése lejártáig). De úgy csinálni, mint ha nem lenne kérdés, az szerintem nem tisztességes.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#36422 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6411 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 11:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 2011 Jan 10, 22:08

Szoktál okos dolgokat is megfogalmazni. De a mi lett volna, ha.... gondolataid nem a jövőbe mutatnak!

Konkrétan a Vojvoda féle dolog valóban nem. Ezzel csak azt akartam sugallni a jövőt illetően, hogy jó lenne ha a következő szezonokban jobban odafigyelnének az átigazolási stratégiára. Minőség kell, nem mennyiség. Nem több pénzért.

#36423 Sólyom

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1215 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 11:18 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: belabo - Dátum: 2011 Jan 11, 00:05

Éppen azt akartam mondani, hogy a két verzió között nem létezik más. Ha mégis, azt úgy hívják: hazugság, ha jobban tetszik, politika.

Sztem a csapatnál nem anyagi gondok vannak elsődlegesen. Pontosabban anyagi gondok mindig vannak, és mindig lesznek is a hazai sportban. Most nyilván sokat nyom a latban, hogy a döntéshozók közt nincsenek olyan elfogult Falco fanatikusok, mint C. Csabi. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy feladnák a csapatot, de a jelenlegi körülmények között nem is fognak bajnokcsapatot faragni belőle mostanában. Idénre meg lett mondva, hogy a legjobb 8 a cél, ezért egyelőre még harcban vagyunk. De sokan meghallották Gosa (aki egy év kihagyásból jött vissza) Kolja (aki soha nem volt egy egetverő center kivéve egy MECCSET, de egyébként Arnas, Kolja meg Bam lepattanóit szedte, mivel szinte csak ez volt a dolga) nevét és mindjárt mindenki megint bajnokcsapatot vizionált.
Ezt a 3 olcsó elsőéves amcsi dumát meg felejtsük már el örökre. Azzal még soha senki nem ért el jelentős eredményt.
KÖSZÖNÖM CECE, HOGY LÁTHATTALAK, CSODÁLHATTALAK A PÁLYÁN!!

#36424 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3135 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 11:16 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 2011 Jan 11, 00:08

Szoktál okos dolgokat is megfogalmazni. De a mi lett volna, ha.... gondolataid nem a jövőbe mutatnak!

Na, akkor bátorkodom "szakmai" kérdésekbe is beleszólni. Szerintem nem a 2-est kell kicserélni. Az pedig teljesen hiú ábránd, hogy a Lacika helyett hozunk egy olyan magyart, aki annyit tud, mint ő. Ha ilyen létezne, akkor a válogatott nem pótselejtezőt játszana. Barátkozni kell a gondolattal, hogy a Lacika valóban nem fog még 100 évig játszani, de magyarral pótolni nem lehet. A többi csapat is azt csinálja, hogy vesznek 1-esbe fekát, aztán vagy bejön, vagy nem. Abban viszont egyetértek, hogy kellene több jó magyar játékos, de arról nem vagyok meggyőzve, hogy akik most vannak, teljesen használhatatlanok.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#36425 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 11:08 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2011 Jan 10, 21:25

Laci-Vojvoda-légiós-légiós-légiós és hárommal kevesebb cserejátékos, mint most (mondjuk Simon, Pankár, Jarosevits). Nekem ez jobban tetszene.

#36426 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3135 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 11:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2011 Jan 11, 00:02

Szerintem ez nem ilyen egyszerű. Azt mondod, hogy mindent eltudnál fogadni, csak ne lapítsanak. Mi van akkor, ha a Te két verziód köztes dolgát mondják, vagyis "szükség van a csapatra, biztosítjuk az elsőosztályban való indulást is a következő évekre, de maximum a 8-ba jutás lesz a cél, ha nem sikerül akkor sem leszünk elégedetlenek". Ezt akkor ezekszerint elfogadnád, mert kiállnának, és korrekten felvázolnák a jövőt.

Éppen azt akartam mondani, hogy a két verzió között nem létezik más. Ha mégis, azt úgy hívják: hazugság, ha jobban tetszik, politika.

#36427 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6411 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 11:02 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: belabo - Dátum: 2011 Jan 10, 21:57

Ez az egész "van pénz, vagy nincs pénz?" igazából politikai kérdés, ezzel előbb-utóbb mindenkinek szembesülni kell. Mivel a csapat valójában a városé, a város vezetőinek kell eldönteni, szükség van erre az egészre, vagy nincs. Ha azt mondják, szükség van, akkor gyorsan találjanak ki valamit, amitől jobb lesz az egész, ha azt mondják nincs, azt is mondják ki nyíltan. Az első döntés a hagyományok tiszteletén alapulna, a második a választások eredményén. A magam részéről mindkettőt el tudom fogadni, de azt semmiképp, hogy mindenki lapít, és amikor már minden veszve lesz, valakit kikiáltanak bűnbaknak.

Szerintem ez nem ilyen egyszerű. Azt mondod, hogy mindent eltudnál fogadni, csak ne lapítsanak. Mi van akkor, ha a Te két verziód köztes dolgát mondják, vagyis "szükség van a csapatra, biztosítjuk az elsőosztályban való indulást is a következő évekre, de maximum a 8-ba jutás lesz a cél, ha nem sikerül akkor sem leszünk elégedetlenek". Ezt akkor ezekszerint elfogadnád, mert kiállnának, és korrekten felvázolnák a jövőt.

#36428 Sólyom

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1215 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 11:01 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2011 Jan 10, 23:32

Ha tényleg nincs pénz, és úgy érzed, hogy ennél is jobban kéne szerepelnünk, akkor az reális? Mert ezekszerint ha lenne pénz (ezalatt a pontos kifizetéseket értem), akkor ezzel a kerettel a 4 közé kéne kerülnünk? Mondom én egy dologban értek egyet az elégedetlenkedőkkel, hogy ezzel a kerettel is lehetne tudatosabb kosárlabdát játszani. Meg a plusz 2 győzelemmel. De nálam ez a maximum.

Ami Nikola rovására írható, az leginkább az a "csakazértismegbaszunkmindenkit" szellemiség hiánya, ami tavaly nagyon megvolt a csapatban (tudom, ebben ZOLI keze is benne volt 6. emberként). Nem tudja feltüzelni a társaságot. Persze vannak taktikai hiányosságok is jócskán, de sztem a lényeg a lelkesedés hiánya. Csak Laciban látom néha a tüzet, de róla tudjuk is, hogy Falco szíve van. Meg mint kiderült tüdeje is, mert mióta kiderült, hogy asztmás, mintha 2x annyit bírna...

#36429 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6805 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 10:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2011 Jan 10, 21:32

Ha tényleg nincs pénz, és úgy érzed, hogy ennél is jobban kéne szerepelnünk, akkor az reális? Mert ezekszerint ha lenne pénz (ezalatt a pontos kifizetéseket értem), akkor ezzel a kerettel a 4 közé kéne kerülnünk? Mondom én egy dologban értek egyet az elégedetlenkedőkkel, hogy ezzel a kerettel is lehetne tudatosabb kosárlabdát játszani. Meg a plusz 2 győzelemmel. De nálam ez a maximum.

Ezzel a kerettel igen is jobban kellene szerepelni. Én amit látok az az, hogy Lazics megbukott a játékosok szemében már korábban. Sokszor nem azt csinálják a játékosok amit kér és ez az Ő hibája, hogy idáig jutott a dolog.
Ez a csapat többre lett volna hivatott szerintem. Ugyan ez a szitu volt a Halinál is. A játékos-edző viszony nulla volt és ez kihatott az eredményekre is. Amikor váltás lett hirtelen megtanultunk nyerni pedig nem jöttek új játékosok csak más lett a hangulat.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#36430 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3135 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 10:57 PM

Ez az egész "van pénz, vagy nincs pénz?" igazából politikai kérdés, ezzel előbb-utóbb mindenkinek szembesülni kell. Mivel a csapat valójában a városé, a város vezetőinek kell eldönteni, szükség van erre az egészre, vagy nincs. Ha azt mondják, szükség van, akkor gyorsan találjanak ki valamit, amitől jobb lesz az egész, ha azt mondják nincs, azt is mondják ki nyíltan. Az első döntés a hagyományok tiszteletén alapulna, a második a választások eredményén. A magam részéről mindkettőt el tudom fogadni, de azt semmiképp, hogy mindenki lapít, és amikor már minden veszve lesz, valakit kikiáltanak bűnbaknak.

#36431 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6411 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 10:32 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 2011 Jan 10, 21:12

Nikolának mennie kell. Ez így nem működik már. Sajna ennek a csapatnak se anyja se apja. Sodródunk az árral és bízunk abban, hogy valahol majd tudunk nyerni de..... Amilyen gondok vannak és amelyek látszódnak is sajnos esély sincs arra, hogy bárhol bárkit megszorongassunk. Ellenünk mindenki szarba nyúl, a bírok szívatnak minket és ami a legfontosabb, hogy az edzőnek már meccs előtt sincs bizalma saját csapatához.
Hallani nincs pénz.... ha ez tényleg így van akkor ebben a szezonban hibát hibára halmoztunk ismét. Nekünk nem volt jó a 3-4 ezer dolláros légiós, nekünk 7 ezerért kellett. Nekünk olyan embert kellett idehozni aki a seggét alig bírta cipelni pedig a piac telített volt kezdő első éves amerikaiakkal. Igazoltunk egy halom embert akik minden 3. meccsen talán 3 percet ha játszanak. Igazoltunk egy játékost aki csak edzőpartnere Koljának.
Ezért ki a felelős? Ki az aki ezt kérte? Én úgy gondolom, hogy a Nikola és neki is kell épp ezért elvinnie a balhét.
Az már más kérdés, hogy ki az a személy akinek le kellene ülnie vele mert sajna olyan káosz uralkodik a csapat körül, hogy azt sem tudjuk ki az az ember akinek ez lenne a feladata.

Azt is tudom, hogy a régi motorosok még bíznak ebben a szezonban de szerintem titkon ők is tudják, hogy nagyon nagy a gödör.

#36432 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3135 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 10:28 PM

A technika jóvoltából láttam ma a szhelyi tévét. Én azt hittem, akkor hívnak meg valakit a tévébe, ha akarnak valamit kérdezni tőle. (Azon kívül, hogy hogy teccik lenni?) Az egész "beszélgetés" olyan görcsös volt, mint maga a Falco mostanában. Egy résztvevő mindenképp kiemelkedőt nyújtott, de ezt tőle már megszoktuk. Horira gondolok. Kár, hogy ő "csak" egy tolmács. Talán, ha mindenki olyan színvonalon dolgozna, nem lenne gond a 8. Lehet, hogy nem csak egy szerb/magyar, hanem egy magyar/magyar tolmács is ránk férne néha.

#36433 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6411 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 10:25 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 2011 Jan 10, 21:19

Vojvodát sem kell ennyire túlmisztifikálni!!! Jó játékos, de még mindig inkább egy Kálmán Laci!!!
Egy meccs volt, amit eldöntött: tavaly ellenünk, amikor Wilson egész meccsen hagyta villogni!

Laci-Vojvoda-légiós-légiós-légiós és hárommal kevesebb cserejátékos, mint most (mondjuk Simon, Pankár, Jarosevits). Nekem ez jobban tetszene.

#36434 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 10:19 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2011 Jan 10, 20:56

Erről van szó! Legyetek őszinték, ha a mostani cserejátékosok közül kettő-három nem lenne, szinte észre sem vennénk. Ha csak másfél-két fizetést rádobtunk volna mondjuk a Vojvodának szánt fizetésre - amely egy kicsit így is több volt, mint amit a ZTE ajánlott neki - akkor ő leszarta volna már ilyen szintű fizetéskülönbségnél, hogy ott milyen a szakmai munka. Persze nemcsak Vojvoda létezik a világon, őt csak azért hoztam példának, mert már kézzel fogható közelségben volt hozzánk. A lényeg, hogy nem 6-7 tízperces játékost kellett volna összegyűjteni a csapatba, hanem még egy húzóembert, és mondjuk 3-4 tízperceset. Persze lehetne mondani, hogy nem egy játékoson múlik a dolog, én viszont azt mondom, hogy kosárlabdában igenis nagyon sokat számít +1 húzóember. Ha valami hasonlóra gondoltál a stratégia kifejezés alatt, akkor nagyon egyetértek.

Vojvodát sem kell ennyire túlmisztifikálni!!! Jó játékos, de még mindig inkább egy Kálmán Laci!!!
Egy meccs volt, amit eldöntött: tavaly ellenünk, amikor Wilson egész meccsen hagyta villogni!

#36435 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6805 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 10:12 PM

Nikolának mennie kell. Ez így nem működik már. Sajna ennek a csapatnak se anyja se apja. Sodródunk az árral és bízunk abban, hogy valahol majd tudunk nyerni de..... Amilyen gondok vannak és amelyek látszódnak is sajnos esély sincs arra, hogy bárhol bárkit megszorongassunk. Ellenünk mindenki szarba nyúl, a bírok szívatnak minket és ami a legfontosabb, hogy az edzőnek már meccs előtt sincs bizalma saját csapatához.
Hallani nincs pénz.... ha ez tényleg így van akkor ebben a szezonban hibát hibára halmoztunk ismét. Nekünk nem volt jó a 3-4 ezer dolláros légiós, nekünk 7 ezerért kellett. Nekünk olyan embert kellett idehozni aki a seggét alig bírta cipelni pedig a piac telített volt kezdő első éves amerikaiakkal. Igazoltunk egy halom embert akik minden 3. meccsen talán 3 percet ha játszanak. Igazoltunk egy játékost aki csak edzőpartnere Koljának.
Ezért ki a felelős? Ki az aki ezt kérte? Én úgy gondolom, hogy a Nikola és neki is kell épp ezért elvinnie a balhét.
Az már más kérdés, hogy ki az a személy akinek le kellene ülnie vele mert sajna olyan káosz uralkodik a csapat körül, hogy azt sem tudjuk ki az az ember akinek ez lenne a feladata.

Azt is tudom, hogy a régi motorosok még bíznak ebben a szezonban de szerintem titkon ők is tudják, hogy nagyon nagy a gödör.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#36436 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6411 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 10:09 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Sólyom - Dátum: 2011 Jan 10, 21:02

Önmagában a fizetési keretekből nem szabad kiindulni, lásd tavalyi Szolnok. Amúgy ők is a jó magyarok hiánya miatt nem értek el semmit akkor!! A csapatokat valóban elsődlegesen a légiósok húzzák, de azért a 2-3. meghatározó játékos már magyar mindenhol. A lista is bizonyítja, hogy a mi legjobb magyarunk az 100000 éves Kálmán Laci is csak a 33. helyre fért be, míg a többiek még a legjobb 50-be se talán. Amelyik csapat jól áll, ott mindenhol vannak jobb magyarok (Pavlik magyar), de mint korábban is írtam, ez önmagában még nem ok a gyengébb szereplésünkre, de ez is benne van jócskán.

Végre látja valaki a legfőbb gondot! Abban is egyetértek, hogy ettől függetlenül biztosan lehetne a mostani magból is egy egységesebb és tudatosabb csapatjátékot játszó együttest kovácsolni.

#36437 Sólyom

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1215 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 10:02 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 2011 Jan 10, 22:40

Annak a fizetéskeretnek az "elköltésére" is stratégia kellett volna!
Akkor ha ennyire "húzóembereztek"...
Most nézem a statot, a pontok listát: a 20-ban 2!!! magyar van, az 40-ben meg 9!!! magyar

15. HANGA Ádám 3 Albacomp 15 16.87
18. WITTMANN Krisztián 1 Kecskeméti KSE 15 15.93
24. BÁDER Márton 4-5 Szolnoki Olaj 9 15.22
30. HORVÁTH Ákos 2-3 Szolnoki Olaj 14 14.5
34. VOJVODA Dávid 2-3 Zalakerámia ZTE 11 13.82
35. SITKU Ernő 4-5 Marso-Vagép NYKK 9 13.78
36. KÁLMÁN László 1-2 Falco-Szova KC 14 13.21
37. LEKLI József 5 Marso-Vagép NYKK 8 13.13
40. KÁMÁN Tamás 3 Zalakerámia ZTE 15 12.6

A VAL lista: a 20-ban 2!!! magyar van, az 40-ben meg 8!!! magyar

11. BÁDER Márton 4-5 Szolnoki Olaj 9 26.89
15. HANGA Ádám 3 Albacomp 15 25
27. SIMON Balázs 1 Albacomp 15 21.2
30. LEKLI József 5 Marso-Vagép NYKK 8 21
32. SITKU Ernő 4-5 Marso-Vagép NYKK 9 20.56
33. KÁLMÁN László 1-2 Falco-Szova KC 14 20.5
36. KÁMÁN Tamás 3 Zalakerámia ZTE 15 19.8
39. WITTMANN Krisztián 1 Kecskeméti KSE 15 19.2

Önmagában a fizetési keretekből nem szabad kiindulni, lásd tavalyi Szolnok. Amúgy ők is a jó magyarok hiánya miatt nem értek el semmit akkor!! A csapatokat valóban elsődlegesen a légiósok húzzák, de azért a 2-3. meghatározó játékos már magyar mindenhol. A lista is bizonyítja, hogy a mi legjobb magyarunk az 100000 éves Kálmán Laci is csak a 33. helyre fért be, míg a többiek még a legjobb 50-be se talán. Amelyik csapat jól áll, ott mindenhol vannak jobb magyarok (Pavlik magyar), de mint korábban is írtam, ez önmagában még nem ok a gyengébb szereplésünkre, de ez is benne van jócskán.

#36438 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6411 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 09:56 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 2011 Jan 10, 20:40

Erről van szó! Legyetek őszinték, ha a mostani cserejátékosok közül kettő-három nem lenne, szinte észre sem vennénk. Ha csak másfél-két fizetést rádobtunk volna mondjuk a Vojvodának szánt fizetésre - amely egy kicsit így is több volt, mint amit a ZTE ajánlott neki - akkor ő leszarta volna már ilyen szintű fizetéskülönbségnél, hogy ott milyen a szakmai munka. Persze nemcsak Vojvoda létezik a világon, őt csak azért hoztam példának, mert már kézzel fogható közelségben volt hozzánk. A lényeg, hogy nem 6-7 tízperces játékost kellett volna összegyűjteni a csapatba, hanem még egy húzóembert, és mondjuk 3-4 tízperceset. Persze lehetne mondani, hogy nem egy játékoson múlik a dolog, én viszont azt mondom, hogy kosárlabdában igenis nagyon sokat számít +1 húzóember. Ha valami hasonlóra gondoltál a stratégia kifejezés alatt, akkor nagyon egyetértek.

#36439 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 09:40 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2011 Jan 10, 20:03

Ez már egy sokkal reálisabb értékelés. Szerintem is menjen Lazics, ha az Alba ellen kikapunk, de legalább Te reálisan látod a dolgokat. Szerintem is a magyar igazolásokra gondolt, illetve főképp arra, hogy nem sikerült egy magyar húzóembert igazolni, ami elvileg meglett neki ígérve. És ahogy írod, valóban nem sok olyan vereség volt, ami úgymond égő. Én kettő ilyet tartok, az egyik a hazai Kecskemét elleni, a másik pedig Szegeden - bár utánunk a Paks is kikapott ott - főleg a mutatott játék miatt. Én azt vettem inkább észre, hogy a bajnoki cím óta nagyon elégedetlenek vagyunk. Egy éven keresztül megszoktuk a tejben-vajban fürösztést, és most nehéz szembesülni azzal, hogy nem az vár ránk minden évben. És vegye mindenki tudomásul, hogy egy magyar húzóember többet ér, mint 3-4 kedvesen, aranyosan küzdő magyar játékos.

Akkor ha ennyire "húzóembereztek"...
Most nézem a statot, a pontok listát: a 20-ban 2!!! magyar van, az 40-ben meg 9!!! magyar

15. HANGA Ádám 3 Albacomp 15 16.87
18. WITTMANN Krisztián 1 Kecskeméti KSE 15 15.93
24. BÁDER Márton 4-5 Szolnoki Olaj 9 15.22
30. HORVÁTH Ákos 2-3 Szolnoki Olaj 14 14.5
34. VOJVODA Dávid 2-3 Zalakerámia ZTE 11 13.82
35. SITKU Ernő 4-5 Marso-Vagép NYKK 9 13.78
36. KÁLMÁN László 1-2 Falco-Szova KC 14 13.21
37. LEKLI József 5 Marso-Vagép NYKK 8 13.13
40. KÁMÁN Tamás 3 Zalakerámia ZTE 15 12.6

A VAL lista: a 20-ban 2!!! magyar van, az 40-ben meg 8!!! magyar

11. BÁDER Márton 4-5 Szolnoki Olaj 9 26.89
15. HANGA Ádám 3 Albacomp 15 25
27. SIMON Balázs 1 Albacomp 15 21.2
30. LEKLI József 5 Marso-Vagép NYKK 8 21
32. SITKU Ernő 4-5 Marso-Vagép NYKK 9 20.56
33. KÁLMÁN László 1-2 Falco-Szova KC 14 20.5
36. KÁMÁN Tamás 3 Zalakerámia ZTE 15 19.8
39. WITTMANN Krisztián 1 Kecskeméti KSE 15 19.2

#36440 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 09:20 PM

Megpróbáltam visszanézni a mai interjút, de még nincs fent. Viszont megnéztem a többi idei nyilatkozatot. Kicsit bizakodással töltött el! :D Sehol nem Lazic nyilatkozott. Még a Kecskemét meccs után is Gáborral volt interjú. A múlt heti Arénában pedig elmondta nagyon diplomatikusan a probléma gyökerét. És azt is, hogy a "kötelezőket" már nem elég megnyerni!

Akik meg a "8-ra van esélyünk szöveggel jönnek", igazuk lenne, ha kb. a 7-8. helyen állna, és nem a 4-en Lazic a játékosokra költött pénzben (attól, ha csúszás van, azt még ki kell majd fizetni!!! )
Ha három olcsó elsőévessel, a rutinos maggal meg a fiatalokkal lennénk, akkor lenne reális a 8-ért küzdés!
Attól még, hogy ezt kommunikálja, nem ez a valós kép. És ezt a felkészülési időben meg is mutatták a játékosok.
A szurkolás sem magától esett vissza, hanem a látottakkal nem tud a nagy többség azonosulni. Pécs ellen sem az eredmény, hanem a végén a játék képe kellett a hangulathoz.

A kritikák pedig nem az "egy-két" vereség után jöttek, mert a győzelmeknél is rendre ugyanazok a félelmek fogalmazódtak meg (és sajnos be is igazolódtak), és év végére eljutott oda, hogy napokig "kitartott itt egy oldal", olyan kevés hsz volt... ez pedig az, amikor már a többség csendben várja, hogy végre legyen valami... de eddig nem úgy néz ki, hogy lenne...

Ma olyan valaki is "hangot adott" itt a véleményének, aki már vagy egy éve nem tette ezt!