Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

50642 replies to this topic

#36421 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1401 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2011 - 01:17 PM

Én úgy látom, hogy ez az öreg csapat idén is abban volt hátrányban a fiatal csapatokkal szemben, hogy nem bírt futni.
Nekünk minden meccsen csak felállt védelem ellen volt támadásunk ami sokkal több erőt emészt fel mint a gyorsindulás.
Ha még 1 évet hozzá adok a Kolja meg a Gosa életkorához, szörnyen durva lesz a kezdő megint, és persze egyre lassabb és körülményesebb.
34 éves Gosának 6000 adni vétek 3500 meg nem maradna. Kolja dettó, mert 8000 túlzás, de én 6000 sem adnék érte.
Vele masszív de lassú a csapat és Gosa meg súlytalan a palánk alatt védekezésben meg támadásban is, csapat játékra meg alkalmatlan. Csak 1-1ből vagy kapott passzból tud dolgozni.
Doyne a legkritikusabb kérdés nálam is. 6000-t még megérne de év elején ő is 8000 volt, és annyit máshol meg kap lehet megint, de annyit meg nem ér meg jelenleg, mert be kell osztani a lóvét nem lehet senkit túlértékelten itt tartani.

Amúgy meg nem kellenek olyan kiemelkedő légiósok, lásd Kecsó, ha van jó magyar magod. Én is először magyarban erősítenék, Soós, Kerpel Fronius(övé a jövő, 193, 19éves 18pont második ligában), csak akkor kérdéses, hogy szükség van-e a Will, Szanati, Simon 3ra, bár ebből 1es csak a Simi, így valószínűleg igen, mert Matyi nem túl aktív irányító egyenlőre, bár a sebessége meg van hozzá.
Akkor a palánk alatt érdekes a kérdés. Én egy Farkast nem hoznék ide, mert bebizonyította pakson is, hogy használhatatlan. Kinternek ellőbb örülnék, de ő játéklehetőségért tuti marad egerszegen. De Jarót is lehetne fejleszteni bár 28 évesen már nem könnyű, mint a Totya is ez az eset.

Legyen a Bence az edző, és legyen az ő szájíze, aztán kiderül mi lesz belőle.

#36422 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4312 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2011 - 12:31 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: ULTRA NAGYFALCO - Dátum: 2011 Apr 22, 11:26

Mohácsiról letettél?

Nem őt akkor hoznám,ha Soós nemet mondana,Kornél pedig sérült maradna(erre sajnos nagy az esély) ...
Amúgy neked bejön a Mohácsi játéka??Szerintem tehetséges srác!

#36423 ULTRA NAGYFALCO

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2251 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2011 - 12:26 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 2011 Apr 22, 11:01

Egyértelmű....
Én is egyben tartanám a csapatot....De csak a magját.Nekem megfelelnének ezek a légiósok,mondjuk Kolja Gosa,fele lóvéért...
Doyne-nak akár többet is fizetnék csak maradjon...
De CSABI,PANKÁR,HAGYMA, mindenképp csere.
Helyettük jöhetne mondjuk egy Soós G,esetleg Váradi Kornél.
Aztán Harazin,Simon kérdéses,akár maradhatnak is de helyettük esetleg Kaluhát és Farkast próbálnám meg.
Csabi és Hagyma helyén pedig Nárai,és Váradi B,használnám...
ENNYI!!!!!
Önk tám:75 milla
Szova:30 milla
egyéb:30 milla
jegyek:20-30 milla :)

Csak úgy megsúgom 2009-ben 189 milából gazdálkodott a Falco!!!!
2010-es adatokat még nem tudom...

ez kb 150-165 milla,és amennyire jól tudom,most nincs adósság...De ha megint ont az átigazolások közben kezd el szarakodni a politika,hogy még véletlenül se jöjjön egy magyar sem(mint tavaly)...Akkor jó elkezdhetjük...

Mohácsiról letettél?

#36424 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6793 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2011 - 12:13 PM

"Én is azt gondolom, hogy bizonyos szempontból frissítésre szorul a keret. És elsősorban nem is biztos, hogy kész játékosokban kell gondolkozni, hanem esetleg tehetséges fiatalokban. Van nálunk is néhány ilyen. Szerintem itt is van egy-két olyan játékos, akire nagyobb terhet lehet tenni a jövőben. Nem akarok senkit sem megnevezni, de két-három olyan játékos biztosan van, akit szeretnék itt tartani. Nagy részük szombathelyi. Ezen kívül célirányosan, posztra kellene igazolni. Jó lenne egy ötös-, illetve egy kettes-hármas magyar játékos. Ez már mindenképpen vérfrissítést jelentene. Ha sikerülne egy jó nevet idecsábítani, akár meg is oldhatná hosszabb távon a gondjainkat. Akkor még az sem lenne kizárt, hogy nem kéne három légiós, hanem elég lenne kettő is. És aztán hosszabb távra egy nyolcba jutásra esélyes csapatot lehetne kialakítani."

Ezt nyilatkozta Bencze egy hónapja, nem hinném, hogy azóta markánsan változott volna a véleménye.

#36425 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4312 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2011 - 12:01 PM

Egyértelmű....
Én is egyben tartanám a csapatot....De csak a magját.Nekem megfelelnének ezek a légiósok,mondjuk Kolja Gosa,fele lóvéért...
Doyne-nak akár többet is fizetnék csak maradjon...
De CSABI,PANKÁR,HAGYMA, mindenképp csere.
Helyettük jöhetne mondjuk egy Soós G,esetleg Váradi Kornél.
Aztán Harazin,Simon kérdéses,akár maradhatnak is de helyettük esetleg Kaluhát és Farkast próbálnám meg.
Csabi és Hagyma helyén pedig Nárai,és Váradi B,használnám...
ENNYI!!!!!
Önk tám:75 milla
Szova:30 milla
egyéb:30 milla
jegyek:20-30 milla

Csak úgy megsúgom 2009-ben 189 milából gazdálkodott a Falco!!!!
2010-es adatokat még nem tudom...

ez kb 150-165 milla,és amennyire jól tudom,most nincs adósság...De ha megint pont az átigazolások közben kezd el szarakodni a politika,hogy még véletlenül se jöjjön egy magyar sem(mint tavaly)...Akkor jó elkezdhetjük...

#36426 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6793 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2011 - 11:48 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: tacskó - Dátum: 2011 Apr 22, 11:36

te circo! hiába háborogtál itt pár napja, hogy majd leoltom Gabriel Sousát, én úgy látom, ezen a fórumon inkább csak neked lehet igazad... :lol:

Figyelem! Nehogy bárki is ellenszegüljön! Csakis circonak lehet igaza!!! :lol:

"Te olyan hülye vagy, mint a seggem szüretkor!!!"

Bocs, elfelejtettem, hogy neked ilyen szintű vélemények szoktak eszedbe jutni. A többség szerencsére nem az ilyen fajta hozzászólásokra vágyik.

#36427 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6793 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2011 - 11:44 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco-szurkoló - Dátum: 2011 Apr 22, 11:34

És a szponzori támogatás is a legnagyobb??? ;) Néhányan itt belehajszolnátok a vezetőséget egy felelőtlen kötelezettség-vállalásba. (Aki pedig a csődhelyzetet szeretné elkerülni az "sír-rí" :rolleyes: ) Szerencsére a vezetőség - eddig legalább is - reálisabban gondolkolkozott.

Csak azt nem értettem, hogy olyan magabiztosan jelentetted ki ezt az egy légiós dolgot, hogy nem tudtam, ez egy biztos infó, vagy csak megérzésekre alapozol?

#36428 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6793 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2011 - 11:41 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: tacskó - Dátum: 2011 Apr 22, 11:36

te circo! hiába háborogtál itt pár napja, hogy majd leoltom Gabriel Sousát, én úgy látom, ezen a fórumon inkább csak neked lehet igazad... :lol:

Figyelem! Nehogy bárki is ellenszegüljön! Csakis circonak lehet igaza!!! :lol:

Pontosan mondd el mi a gondod velem. Nem veszed észre, hogy teljesen normálisan beszélgetünk itt többen, erre jössz te és belémkötsz? Már nem először! Leírtam már párszor, hogy azzal soha nincsen baj, ha valakinek más a véleménye - sőt ez így normális -, de akkor le kell írni azt, hogy ki miről mit gondol, hiszen ez a fórum lényege. De az semmiképpen sem, hogy beleköss másokba!

#36429 tacskó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 311 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2011 - 11:36 AM

te circo! hiába háborogtál itt pár napja, hogy majd leoltom Gabriel Sousát, én úgy látom, ezen a fórumon inkább csak neked lehet igazad... :)

Figyelem! Nehogy bárki is ellenszegüljön! Csakis circonak lehet igaza!!! :)

#36430 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 1403 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2011 - 11:34 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2011 Apr 22, 10:26

Ennyire azért nem állunk szarul hidd el. Nálunk a legnagyobb az önkormányzati támogatás, nehogy már sírjunk-ríjunk az anyagiak miatt.

És a szponzori támogatás is a legnagyobb??? :) Néhányan itt belehajszolnátok a vezetőséget egy felelőtlen kötelezettség-vállalásba. (Aki pedig a csődhelyzetet szeretné elkerülni az "sír-rí" :) ) Szerencsére a vezetőség - eddig legalább is - reálisabban gondolkolkozott.
- Ennek a vitának semmi értelme nincs.
- De van!

#36431 717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2568 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2011 - 11:33 AM

Sztem ha Kolja olyan jól érzi magát és stb...akkor tegye le az állampolgárságot és játsszon magyarként,annyiért amennyiért KMD-en volt.Így hozhatnánk még légióst is és ő se kerülne annyiba mint most,mert ugye annyit nem ér...(sztem)

Amúgy,ha 1 légiós lenne,tuti nem őt tartanám itt.

#36432 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6793 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2011 - 11:28 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Sólyom - Dátum: 2011 Apr 22, 11:21

nem kell 13-14 fős keret, elég 5 fasza kezdő, 2-3 minőségi csere, és 2-3 fiatal, akik tényleg szerepet is kapnak!

Ez a lényeg!!! Én is ezt szajkózom már mióta!

#36433 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6793 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2011 - 11:26 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco-szurkoló - Dátum: 2011 Apr 22, 11:18

Egy légióssal szerinted mi lehet az elvárás?
Egyébként nekem is Kolja a kedvencem. Miért? Ahhoz képest, hogy a támadásban és védekezésben is legtöbbször egyedül küzdött az ellenfelek centereivel, (sokszor rákettőztek) igencsak jó teljesítményt nyújtott. Családjával együtt imádja Szombathelyt. Vajon melyik légiós maradna csökkentett fizetésért?

Vagyis akkor mondd ki bátran. Véleményed szerint a jövő szezonban a Falco kosárlabdacsapatának a várható célkitűzése a bentmaradás lesz. Ugyanaz, mint várhatóan a Debrecennek, a Jászberénynek (ha indulnak), a Kaposvárnak, a ZTE-nek és talán még a Sopronnak is. Végre lesz értelme az alsóházi rájátszásnak is. :)
Miért maradna éppen Kolja csökkentett fizetésért? (Ja most kapcsolok, egy légiós lesz, és még az is csökkentett fizetésért? :))
Ennyire azért nem állunk szarul hidd el. Nálunk a legnagyobb az önkormányzati támogatás, nehogy már sírjunk-ríjunk az anyagiak miatt.

#36434 Sólyom

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1215 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2011 - 11:21 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2011 Apr 22, 12:14

De azért két-három játékost kilehetne cserélni nem? Egyébként ez a véleménye Benczének is, legalábbis ezt nyilatkozta egy-két hónappal ezelőtt.

A csapat gerincére gondoltam, és egy-két új magyarral megtűzdelve, ami nyilván magában foglalja azt is, hogy lesznek (legyenek) távozók is. És nem kell 13-14 fős keret, elég 5 fasza kezdő, 2-3 minőségi csere, és 2-3 fiatal, akik tényleg szerepet is kapnak!
KÖSZÖNÖM CECE, HOGY LÁTHATTALAK, CSODÁLHATTALAK A PÁLYÁN!!

#36435 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6793 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2011 - 11:18 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 2011 Apr 22, 11:12

Tibi,Csabi,Hagyma,Simon lapát.
Amíg ez nem történik meg nem jutunk egyről a kettőre.

Az első hárommal teljesen egyetértek. Remélem a vezetők is így fognak tenni. Simonnal kapcsolatban azt fogalmaztam meg pár hete, hogy számomra ő talán a szezon legnagyobb csalódása, egyértelműen többet vártam tőle. Ez viszont azt is jelenti, hogy én úgy érzem több van benne, ezért talán még szavaznék neki egy újabb év bizalmat. Persze ha jönne olyan, akiről tudnám, hogy jobb, akkor nem zavarna, ha távozna. Nekem még Harazin is kérdéses, bár ebben Veled nem szállnék vitába, mert tudom, hogy őt kedveled. :)

#36436 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 1403 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2011 - 11:18 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2011 Apr 22, 09:52

Ha viszont ezt ilyen biztosan tudod, akkor szeretnélek megkérni, hogy azt is írd be ide a fórumra, hogy mi lesz a csapattal szembeni hivatalos elvárás.

Egy légióssal szerinted mi lehet az elvárás?
Egyébként nekem is Kolja a kedvencem. Miért? Ahhoz képest, hogy a támadásban és védekezésben is legtöbbször egyedül küzdött az ellenfelek centereivel, (sokszor rákettőztek) igencsak jó teljesítményt nyújtott. Családjával együtt imádja Szombathelyt. Vajon melyik légiós maradna csökkentett fizetésért?
- Ennek a vitának semmi értelme nincs.
- De van!

#36437 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6793 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2011 - 11:14 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Sólyom - Dátum: 2011 Apr 22, 11:11

Egyetértek! Ezt a csapatot kell így egyben megtartani, egy-két jobb magyarral megtűzdelve. A zete is ezzel nyert bajnokságot, hogy sikerült egyben tartania az előző idény végére összeállt csapatát. Lehet tervezgetni, meg spórolni (vészmadárkodni), és szétzavarni az egész bagázst, de ezzel megint egy tök új csapatot kell felépíteni, és szarba kell nyúlni.
Az utóbbi években ha nem egy jól bevált régi arcot hoztunk a csapatba azzal csúnyán ráfaragtunk mindig (Arnas kivétel, bár nem rajta múlott csak). És ez az igazi pénzkidobás, hiszen leszerződtetjük, utána idény felénél kidobjuk, és fizethetünk neki egy halom lelépési pénzt is, utána meg mégis idehozzuk azt akit amúgy is akartunk volna!!

De azért két-három játékost kilehetne cserélni nem? Egyébként ez a véleménye Benczének is, legalábbis ezt nyilatkozta egy-két hónappal ezelőtt.

#36438 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8700 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2011 - 11:12 AM

Tibi,Csabi,Hagyma,Simon lapát.
Amíg ez nem történik meg nem jutunk egyről a kettőre.

#36439 Sólyom

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1215 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2011 - 11:11 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: prospero - Dátum: 2011 Apr 22, 11:54

Én az egész csapatra gondoltam.

Matt! Ebben a csapatban a jövő évi bajnokságra való tekintettel nincs rizikó!

Sorolom: Jászberény, Factum, ZTE, Sopron, Kaposvár, Nyíregyháza. Ezeket a csapatokat kéne megelőzni a nyolcért. Nehogy már ez ennek a csapatnak ne sikerüljön. És akkor marad a Pécs, a Körmend, a Szeged és a kecskemét, hogy négybe légy.

Én mernék tenni a mostani csapatra, minden változtatás nélkül.

Kolja a kedvencem ez igaz. :)

Egyetértek! Ezt a csapatot kell így egyben megtartani, egy-két jobb magyarral megtűzdelve. A zete is ezzel nyert bajnokságot, hogy sikerült egyben tartania az előző idény végére összeállt csapatát. Lehet tervezgetni, meg spórolni (vészmadárkodni), és szétzavarni az egész bagázst, de ezzel megint egy tök új csapatot kell felépíteni, és szarba kell nyúlni.
Az utóbbi években ha nem egy jól bevált régi arcot hoztunk a csapatba azzal csúnyán ráfaragtunk mindig (Arnas kivétel, bár nem rajta múlott csak). És ez az igazi pénzkidobás, hiszen leszerződtetjük, utána idény felénél kidobjuk, és fizethetünk neki egy halom lelépési pénzt is, utána meg mégis idehozzuk azt akit amúgy is akartunk volna!!
KÖSZÖNÖM CECE, HOGY LÁTHATTALAK, CSODÁLHATTALAK A PÁLYÁN!!

#36440 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6793 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2011 - 11:01 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: prospero - Dátum: 2011 Apr 22, 10:54

Én az egész csapatra gondoltam.

Matt! Ebben a csapatban a jövő évi bajnokságra való tekintettel nincs rizikó!

Sorolom: Jászberény, Factum, ZTE, Sopron, Kaposvár, Nyíregyháza. Ezeket a csapatokat kéne megelőzni a nyolcért. Nehogy már ez ennek a csapatnak ne sikerüljön. És akkor marad a Pécs, a Körmend, a Szeged és a kecskemét, hogy négybe légy.

Én mernék tenni a mostani csapatra, minden változtatás nélkül.

Kolja a kedvencem ez igaz. :)

Azt megosztanád itt velünk, hogy miért ő a kedvenced? A játékstílusa miatt, vagy mint ember nagyon szimpatikus, esetleg egy közelebbi baráti viszonyba kerültél vele, vagy volt valami olyan kimondott sztori amitől kezdve kiemelten kezeled őt? Tényleg kíváncsi lennék rá.