Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53072 replies to this topic

#1 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 700 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:26 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 20 March 2019 - 08:21 PM

Az m4-en inkàbb ne nėzzetek bele a Körmend Olaj meccsbe, vagy ha mėgis, a kupadöntőre mėg vėletlenül se gondoljatok.

Lajsz kezdett Voján? :D

#2 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2063 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:21 PM

Az m4-en inkàbb ne nėzzetek bele a Körmend Olaj meccsbe, vagy ha mėgis, a kupadöntőre mėg vėletlenül se gondoljatok.
kép

#3 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1918 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 07:57 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 20 March 2019 - 07:56 PM

Sajnos így van. És ehhez még hozzá tehetjük azt is, hogy hazai pályán is volt több olyan meccsünk, ahol hasonlóan nagy előnyről jött vissza az ellenfél, de azokat aztán szorosan behúztuk a végén. Nem szabad erre azt mondani, hogy ez sorozatos edzői hiba, mert a nagy előny megszerzése is lehetne ugyanennyi erővel meg az edző érdeme. A játékosok hozzáállásával sem lehet gond, mert akkor egy csapat nem tud kiharcolni sorozatosan nagy előnyöket. Ami a leginkább zavaró, hogy ezek az előnyök nem lassan szoktak apadni, hanem nagyjából egy negyed alatt úgy állunk újra, ahogy kezdjük azt a feldobáskor.

Akkor mi a gond? :)

(na, ezt most már csak nem csesszük el :) )

#4 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7031 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 07:56 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 20 March 2019 - 07:43 PM

17-ről megint egál. Akárcsak szombaton. Vagy Egerszegen.

Sajnos így van. És ehhez még hozzá tehetjük azt is, hogy hazai pályán is volt több olyan meccsünk, ahol hasonlóan nagy előnyről jött vissza az ellenfél, de azokat aztán szorosan behúztuk a végén. Nem szabad erre azt mondani, hogy ez sorozatos edzői hiba, mert a nagy előny megszerzése is lehetne ugyanennyi erővel meg az edző érdeme. A játékosok hozzáállásával sem lehet gond, mert akkor egy csapat nem tud kiharcolni sorozatosan nagy előnyöket. Ami a leginkább zavaró, hogy ezek az előnyök nem lassan szoktak apadni, hanem nagyjából egy negyed alatt úgy állunk újra, ahogy kezdjük azt a feldobáskor.

#5 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2186 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 07:48 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 20 March 2019 - 07:45 PM

Elképesztő, sajnos. Vannak olyan időszakok, amikor teljesen fogalmatlan az egész csapat elől és hátul. Rossz vállalások, ötlettelen játék. Pedig amikor megvan a ritmus, akkor nagyon jók vagyunk.

Ez még meglehet!
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#6 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1547 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 07:45 PM

Idézés: Lewis - Dátum: 20 March 2019 - 07:43 PM

Elképesztő, sajnos. Vannak olyan időszakok, amikor teljesen fogalmatlan az egész csapat elől és hátul. Rossz vállalások, ötlettelen játék. Pedig amikor megvan a ritmus, akkor nagyon jók vagyunk.
Csak a FALCO !

#7 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1918 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 07:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 20 March 2019 - 07:26 PM

Ha csak fele ennyire akar a csapat szombaton, simán nyertünk volna. Eddig nagyon jók vagyunk.

#8 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2063 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 07:30 PM

Szerintem Zozò megėrkezett.
kép

#9 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1547 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 07:26 PM

Ha csak fele ennyire akar a csapat szombaton, simán nyertünk volna. Eddig nagyon jók vagyunk.
Csak a FALCO !

#10 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 700 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 11:32 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: prospero - Dátum: 20 March 2019 - 11:00 AM

Én ennek csak örülnék, mert iszonyatosan fontos ma nyerni, és nagyon gusztustalannak tartanék egy "edzőbuktató" meccset...
Ha ma nem nyerünk a harmadik helyért is nagyon keményen kell dolgozni, és bravúrokat hozni.
A sport olyan, hogy soha nem lehet tudni mi vált ki egy megtáltosodást, hátha a szombati vereség ilyen volt.
Kérdés, hogy egyáltalán lehetséges-e vagy ven-e értelme Okorn megbuktatásának. Ő már párszor megtette magával és mégis itt van.

#11 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2186 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 11:00 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 20 March 2019 - 10:38 AM

Kozben ma lesz egy meccs is. Ha ma Curry dob 25 pontot Evan meg 20-at akkor azt mondjuk atszakadt egy gat? :)

Én ennek csak örülnék, mert iszonyatosan fontos ma nyerni, és nagyon gusztustalannak tartanék egy "edzőbuktató" meccset...
Ha ma nem nyerünk a harmadik helyért is nagyon keményen kell dolgozni, és bravúrokat hozni.
A sport olyan, hogy soha nem lehet tudni mi vált ki egy megtáltosodást, hátha a szombati vereség ilyen volt.
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#12 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7129 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 10:38 AM

Kozben ma lesz egy meccs is. Ha ma Curry dob 25 pontot Evan meg 20-at akkor azt mondjuk atszakadt egy gat? :)
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#13 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3154 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:44 AM

Írta valaki, hogy Okorn egy nagyvilági zseni, akit a primitív szombathelyiek nem érthetnek meg. Csak az a kérdésem, hogy akkor mi a francot keres még itt?
Magyarország jobban teljesít. Soros, migráncs, Brüsszel. Remélem, most jót írtam.

#14 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 302 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:50 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 19 March 2019 - 10:44 PM

Jó akkor a fotózàsra Körmend meccs után a beteg kisgyerekhez miėrt csak a hàrom amerikai jött ki a lėgiósok közül?
Ha annyira lesz.rnak mindent.
Hol volt Bruinsma meg Balmazovics? Csapatról beszėlünk. Olivėr sem volt ott.

Már vártam mikor dobja be valaki :)

#15 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2063 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:44 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 19 March 2019 - 10:26 PM

Az azert akkoriban elegge mas csapat volt emlekeim szerint. Mellesleg akkoriban probalta osszeszedni/utolerni magat Reddic.

Jó akkor a fotózàsra Körmend meccs után a beteg kisgyerekhez miėrt csak a hàrom amerikai jött ki a lėgiósok közül?
Ha annyira lesz.rnak mindent.
Hol volt Bruinsma meg Balmazovics? Csapatról beszėlünk. Olivėr sem volt ott.

kép

#16 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1921 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:26 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 19 March 2019 - 09:55 PM

SuperMARIO: szerintem nem szarják le, pl Reddic volt az első, aki akkoriban a megvadult Okorn elé állt, ezt pedig Okorn érdekében tette.

Az azert akkoriban elegge mas csapat volt emlekeim szerint. Mellesleg akkoriban probalta osszeszedni/utolerni magat Reddic.

#17 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7031 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 19 March 2019 - 09:55 PM

Vagy Govens az Govens, és lesz, ami lesz, jöjjön - így lehetett?

Egyértelműen így.

#18 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2063 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:55 PM

Zizou: ha elkezdenének jönni az eredmények, és rákapnának a siker ízére, annak hihetetlen közösségformáló ereje van. A sz.r játék mit hoz? Veszekedést, egymásra mutogatást. Bomlasztást. Ez van most.

SuperMARIO: szerintem nem szarják le, pl Reddic volt az első, aki akkoriban a megvadult Okorn elé állt, ezt pedig Okorn érdekében tette.

Egy kérdés érdekelne engem roppantul:
Govenst felvilágosította valaki, mikor visszajött, hogy ez egy védekező csapat lenne?
Na és Okornnal közölték, hogy Gonak annyira nem szívügye a védekezés?
Vagy Govens az Govens, és lesz, ami lesz, jöjjön - így lehetett?

kép

#19 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1921 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 19 March 2019 - 09:33 PM

2 éve a Szekulovics megkapta a bizalmat és hozott egy ezüstöt.
Ha ez a csapat meggondolná magát és elkezdene szívből játszani, akkor az ezüst simán hozható, még rájátszásbeli pályahátrányból is.
Kérdés, hogy ennek mi az akadálya.
Mi csak tippelhetünk erre, de nem tudhatjuk igazából.
1-2 baráti saller egy vesztes meccs után az éjszakai dáridóban hatásos tud lenni ... ;)

ennyi!

#20 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1921 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:36 PM

Szerintem meg tökre leszarják ki mennyire állt mellettük. Reddic egy statgyáros. Elég megnézni a reakcióit sokszor amikor nem kap labdát. Elég sok meccset yt-ról láttam idén, meglepően tapasztaltam, hogy sokkal több "mellékes" dolgot észrevesz az ember.
Ha nincs igazam akkor bocs (már pedig ezt tökre kétlem, de majd a szezon végén ugy is okosabbak leszünk:) ), de emberként sem Curry, sem Reddic és Balamozivic sem illik ebbe a csapatba.
Pont.
Nem akarom megint feszegetni a témát, mert én sem voltam az a nagy Szrecsko kedvelő és most nem is a munkásságát ill. eredményeit akarom megvitatni senkivel. De úgy gondolom, hogy ebből a 3 emberből januárban úgy kirakott volna minimum kettőt, mint a huzat.
Valahogyan hasonló érzéseim vannak, mint amikor évekkel ezelőtt azon háborogtunk, hogy túlságosan kiállt Szrecsko a Vrsaljko, Hudson, Perincic trió mellett. Csak ott szerintem tudásban volt gyengébb a 3 emlitett szereplő, most meg emberként a feljebb leírt 3.