Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53029 replies to this topic

#1 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4456 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 10:00 PM

Idézés: zizou06 - Dátum: 18 March 2019 - 09:46 PM

Önmagamhoz képest elég kedves voltam szerintem.
Lehetetlent ne kérj, ennél jobban nem leszek az :)/>

Mondjuk ez igaz!Respect👍🏻!

#2 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8881 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:46 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 18 March 2019 - 09:42 PM

Köszi!Ha tényleg biztatásnak szántad,akkor máskor lehet kevésbé kioktató is,mert akkor még lehet célba is ér 😉
Egyébként az én türelmem/bizalmam már elfogyott Okorn felé...

Önmagamhoz képest elég kedves voltam szerintem.
Lehetetlent ne kérj, ennél jobban nem leszek az :)

#3 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4456 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:42 PM

Idézés: zizou06 - Dátum: 18 March 2019 - 09:07 PM

Csak a Mátét akartam bíztatni :)

Köszi!Ha tényleg biztatásnak szántad,akkor máskor lehet kevésbé kioktató is,mert akkor még lehet célba is ér 😉
Egyébként az én türelmem/bizalmam már elfogyott Okorn felé...

#4 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8881 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 18 March 2019 - 08:25 PM

Zizou, a kupa után még te is elküldted a teljes stábot melegebb éghajlatra.
Ha tudsz bármi újat, oszd már meg, mit terem a türelem: Edzőt? Bármi változást?
Miben lehet egyáltalán bízni?

Én nem bízom semmiben, ez egy halott "csapat"
Sok az ego.
Szarnak ezek mindenre.
Ha 100%-ot adnának bele, akkor nem így állnánk, meg szombaton is simán nyertünk volna.
Igen, az Okorn is hibás.
Lendületben lévő játékost hülyeség lekapni.
A Bíró Olivért így nélkülözni is hülyeség.
Meg még biztos vannak ilyenek.
A játékosok beleszarása az egészbe viszont nem Őt minősíti.
Ha meg noszogatja őket, akkor megsértődve ellene játszanak.
Szóval én semmi jóra nem számítok.
Csak a Mátét akartam bíztatni :)

#5 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2056 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:25 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 18 March 2019 - 04:42 PM

Máté :)/>
Egyszer már hibáztál, és megígérted, hogy többször nem leszel türelmetlen.
Végy egy nagy levegőt, és vedd elő ezt a türelmedet :)/>
Te amíg itt idegeskedsz, addig lehet, hogy az amerikai játékosaink meg bécsben szívnak ... sohasem lehet tudni ;)/>
Szuszááá :)/>

Zizou, a kupa után még te is elküldted a teljes stábot melegebb éghajlatra.
Ha tudsz bármi újat, oszd már meg, mit terem a türelem: Edzőt? Bármi változást?
Miben lehet egyáltalán bízni?
kép

#6 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1915 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 04:59 PM

Valószínűsítem, hogy most sokan ugrani fognak, de ha csak(!) a csapatkohéziót nézzük, lehet jobban jártunk volna, ha Curry megy, Norfleet marad és Pustát pedig itt tartjuk Balmazovic vagy Bruinsma helyett.
Evannál én önbizalomhiányt látok kő keményen. Nyílván az is benne van a pakliban, hogy ez azért van, mert a csapaton belül kis túlzással leszarja szerencsétlen csávót mindenki.
Balmazovic meg egy fasza shooter, semmi aggyal...

#7 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4456 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 04:50 PM

Idézés: zizou06 - Dátum: 18 March 2019 - 04:42 PM

Máté :)
Végy egy nagy levegőt, és vedd elő ezt a türelmedet :)
Te amíg itt idegeskedsz, addig lehet, hogy az amerikai játékosaink meg bécsben szívnak ... sohasem lehet tudni ;)
Szuszááá :)

Ha csak egyszer hibáztam volna...
Na mindegy.Lehet igazad van és hagynom kéne ezt az egészet,de valamiért még mindig izgat,hogy mi lesz a szeretett csapatommal...
Türelmes voltam Okornnal,nálam az Alba meccsig tartott a türelem!

#8 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8881 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 04:42 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 18 March 2019 - 12:55 PM

A végén még tényleg minden marad a régiben... Hihetetlen :angry: :(

Máté :)
Végy egy nagy levegőt, és vedd elő ezt a türelmedet :)
Te amíg itt idegeskedsz, addig lehet, hogy az amerikai játékosaink meg bécsben szívnak ... sohasem lehet tudni ;)
Szuszááá :)

#9 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4456 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:55 PM

A végén még tényleg minden marad a régiben... Hihetetlen :angry: :(

#10 diborzsán300

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2414 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 11:21 AM

Sziasztok!
Szerdán indulunk páran Kecskemétre kisbusszal van még pár szabad helyünk bárki szeretettel várunk, jó hangulat garantált!
Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát
Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn
Egy nép és egy lélek, egy utca, egy érdek
Egy becsület, egy szerelem,Falco a mindenem!!!!!!

#11 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2181 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:52 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 18 March 2019 - 01:46 AM

Hát Govens adta is, csak a mágus másképp gondolta és inkább kikapott. Képzeljük el mi lett volna akkor, ha a kupadöntőn a bombaformában tüzelő Voját Aleksic levette volna az elején amikor belőtte magát. Akkor most lenne egy aranyérmünk.

Remélem holnap(ma) már örömhírre ébredhetünk.

Szerintem reálisan nincs benne a levegőben az edzőváltás. A Govens-sztorit meg már korábban én is írtam.

Nevetséges, hogy egy élvezhető kosárlabda, Govens, Perl helyett az Okorn féle ámokfutást választja a klub, aminek úgyis csak egy vége lehet....

Ide egy olyan edző kéne, akiért tűzbe mennek a játékosok, aki leveszi a terhet, aki mellett fel sem merül, hogy a pályán egymással vitatkozzanak, hogy meccs előtt igyanak, aki szabadságot ad a játékosainak, aki annyit játszat egy játékost, amennyivel a csapat hasznára tud lenni, és sorolhatnám.

A sorsolás nekünk kedvez, a felsőház nincs veszélyben (de kellett az pécsi győzelem), valószínű három meccset nyerünk a hátralévő négyből, de utána mi vár ránk, az már más kérdés...
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#12 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 696 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:46 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 17 March 2019 - 10:45 PM

Oda álltak? Ha odaállnak és a tudásuk legjavát adják, akkor 25-el verjük ezeket az ekés melegkat!

Hát Govens adta is, csak a mágus másképp gondolta és inkább kikapott. Képzeljük el mi lett volna akkor, ha a kupadöntőn a bombaformában tüzelő Voját Aleksic levette volna az elején amikor belőtte magát. Akkor most lenne egy aranyérmünk.

Remélem holnap(ma) már örömhírre ébredhetünk.

#13 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1915 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 17 March 2019 - 09:52 PM

Oda álltak, most jobb volt az ellenfél. Ha valamelyikükkel nem elégedett a klub, akkor majd elküldi őket. Mi azt dönthetjük el, hogy járunk e meccsre vagy sem.

Oda álltak? Ha odaállnak és a tudásuk legjavát adják, akkor 25-el verjük ezeket az ekés melegkat!

#14 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7026 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:52 PM

Én nem nagyon olvastam itt a tegnapi meccs óta, hogy a játékosok hozzáállását kifogásolta volna bárki is. Nem is volt azzal gond, akkor az miért baj, ha mérkőzés után (függetlenül az eredménytől) elmennek bulizni? Mert ha így közelítjük meg a dolgokat, akkor az alsóházi csapatok légiósai kevesebbet bulizzanak, mint a felsőházi csapatokban szereplők, mivel előbbiek jóval kevesebb meccset nyernek? Előttem van a paksi Faust, aki az első hónapokban a csapata vártnál gyengébb szereplése idején otthon ült a négy fal között, és irigykedett azon csapatokban szereplő honfitársaira, akiknek jobban ment a szekér, hogy ők el tudtak menni bulizni gyakrabban. Azért az amerikaik járnak nagyobb eséllyel bulizni, mert nyilván nagyobb részben nem családos emberek. El kell tudni viselni a Körmend elleni vereséget is, főleg 6 év után. Mert itt most igen is erről van szó, és nem másról, nem egy folyamat betelt poharáról. Oda álltak, most jobb volt az ellenfél. Ha valamelyikükkel nem elégedett a klub, akkor majd elküldi őket. Mi azt dönthetjük el, hogy járunk e meccsre vagy sem.

#15 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 696 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:35 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Marillion - Dátum: 17 March 2019 - 09:26 PM

Meg lehet hogy senki sem vállalná el most ezt a csapatot....mert látja hogy nagyon gáz az egész társaság,úgy ahogy van....

Tökmindegy ha senki nem vállalnál el akkor Konakov kezébe kell adni a csapatot a szezon hátralévő részében. Azért azt már ne lehessen büntetlenül művelni amit ez a kókler csinál egy ideje.

#16 Marillion

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 60 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:26 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 17 March 2019 - 09:03 PM

“Gasper Okorn, a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely vezetőedzője: Gratulálok a Körmendnek. Jobbak voltak, csapatként, teljesen megérdemelték a győzelmet. Sajnálom, szomorú vagyok, már csak a szurkolók miatt is, akik megérdemelték volna a győzelmet. Harcoltunk, a legjobbat próbáltuk nyújtani, de ma este jobb volt az ellenfél. Még egyszer mondom: megérdemelték. Hiába kezdtünk 17-0-val, három perc alatt soha senki nem nyert még meccset, el is kényelmesedtünk. Utána egyszerűen tragédia volt minden, a második negyed nagyon rossz volt. A Körmend nagyon agresszív védekezésre váltott, jól védekezett, amire mi nem tudtunk reagálni, válaszolni. Nem voltunk szervezettek. Egyénieskedtünk, tanácstalanná váltunk, szinte csak dobáltunk. Ők viszont könnyű kosarakkal megléptek. A védekezésünk még nem is volt annyira rossz, de a támadásainkkal sok gond volt. Erről beszélnünk kell. Az utolsó negyedben volt esély közelebb jönni, de a tiszta dobásokat, ziccereket is elrontottunk. Büntetőket is hibáztunk, még a technikai után is. Ez túl sok volt. Elveszítettük a hazai veretlenségünket. Sajnálom és bocsánatot kérek a szurkolóinktól, de ma jobb volt a Körmend.”
Ebből nekem az jön le,hogy nem készül lemondani ezek után sem������...Remélem a vezetőség cselekszik már végre!

Nagyon Jól látod....Nem fog lemondani....és kikövetkeztethető az is hogy nem is fogják elküldeni....Meg lehet hogy senki sem vállalná el most ezt a csapatot....mert látja hogy nagyon gáz az egész társaság,úgy ahogy van....

Szerintem ahhoz az első lépés az lett volna hogy Szombaton minden Falco érzelmű 1 emberként marad és tüntet a meccs vége után.....nem pedig csendben hazamegy.....de itt sosem volt ilyen puskaporos a levegő,a szurkolói vérmérséklet és ezután sem lesz....

#17 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2016 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:18 PM

Én megmondom őszintén, hogy eddig egyszer kiabáltam edzőnek, hogy takaradjon... (Ez még Váradi volt, akkor kb. a teles Arénával.)

Nah, a tegnapi volt a második alkalom.
HAJRÁ FALCO!

#18 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1004 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:13 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 17 March 2019 - 06:51 PM

Állítólag nincs ezzel semmi gond ... ;)/>

Szerintem nagyonis van. Végre valamiben maximálisan egyetértek veled.;)

#19 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4456 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:03 PM

“Gasper Okorn, a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely vezetőedzője: Gratulálok a Körmendnek. Jobbak voltak, csapatként, teljesen megérdemelték a győzelmet. Sajnálom, szomorú vagyok, már csak a szurkolók miatt is, akik megérdemelték volna a győzelmet. Harcoltunk, a legjobbat próbáltuk nyújtani, de ma este jobb volt az ellenfél. Még egyszer mondom: megérdemelték. Hiába kezdtünk 17-0-val, három perc alatt soha senki nem nyert még meccset, el is kényelmesedtünk. Utána egyszerűen tragédia volt minden, a második negyed nagyon rossz volt. A Körmend nagyon agresszív védekezésre váltott, jól védekezett, amire mi nem tudtunk reagálni, válaszolni. Nem voltunk szervezettek. Egyénieskedtünk, tanácstalanná váltunk, szinte csak dobáltunk. Ők viszont könnyű kosarakkal megléptek. A védekezésünk még nem is volt annyira rossz, de a támadásainkkal sok gond volt. Erről beszélnünk kell. Az utolsó negyedben volt esély közelebb jönni, de a tiszta dobásokat, ziccereket is elrontottunk. Büntetőket is hibáztunk, még a technikai után is. Ez túl sok volt. Elveszítettük a hazai veretlenségünket. Sajnálom és bocsánatot kérek a szurkolóinktól, de ma jobb volt a Körmend.”
Ebből nekem az jön le,hogy nem készül lemondani ezek után sem😱😡🤯...Remélem a vezetőség cselekszik már végre!

#20 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8881 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:01 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 17 March 2019 - 06:57 PM

Szerintem pedig pont ezért szarnak mindent le páran a csapatból, mert azt hiszik itt mindent lehet.......... (ja, itt egy burkolt gondolat bújt el)
Azért itt egy-két csávó hálát adhat, hogy nem a pár évvel ezelőtti Pantelic a csapattársa. Biztos kiosztott volna az "öreg" ilyen hozzáállások után 1-2 sallert.

Így van.
Vezér nélkül megbaszhatjuk szárazon.