Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

47642 replies to this topic

#1 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 98 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 07:01 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 19 August 2018 - 06:56 PM

Te már letettél itt annyit az asztalra, mint én? Vagy miért akarod ennyire a visszavonulásomat?
Te tudod egyáltalán ki lesz az új centerünk?

Min változtat ha ismerem? :))

#2 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 98 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:58 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 19 August 2018 - 06:56 PM

Te már letettél itt annyit az asztalra, mint én? Vagy miért akarod ennyire a visszavonulásomat?

Nem, nekünk te Isten vagy!! Bele se merek gondolni mennyit kell tenni ahhoz, hogy egy mondatban említsék a nevünk! Te mondtad hogy visszavonulsz, légy férfi, tartsd be a szavad. (még hogyha ki is törölted)

#3 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6367 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:57 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 19 August 2018 - 06:51 PM

Erre gondolt, és mivel senki nem határolódott el tőle, sőt ... ;)/>
Ezt nem törölted ki :D/>

Igen, ezt elfelejtettem.:)

#4 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6367 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:56 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco Fan - Dátum: 19 August 2018 - 06:51 PM

Ez volt a teljes hozzászólás : "Az "anyád" az nem nagybetű, főleg, ha elé még a "bugris" jelzőt is odailleszted. Mindent elárul rólatok, hogy titeket az ilyen témák érdekelnek, erre ugrotok. Érdemes visszanézni, hogy a mai napon miről szólt az első hozzászólásom, és mennyi embert foglalkoztatott...

Hosszabb időre visszavonulok, pedig a fórum egyik legértelmesebb tagja voltam, de kiderült, hogy osztályidegen. :)/> "

Attól még, hogy kitörölted, ott volt. Az egyik valaszbol látszik :)/>

#5 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 98 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:54 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 19 August 2018 - 06:51 PM

Erre gondolt, és mivel senki nem határolódott el tőle, sőt ... ;)/>
Ezt nem törölted ki :D/>

Köszi! :) bevesztek a maffiába?

#6 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8428 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 19 August 2018 - 12:23 PM

Ezen meg te gondolkozz el, hogy milyen szemét dolgot írtál! És ha nem határolódnak el tőled, akkor többet nem írok ide a fórumra!

Erre gondolt, és mivel senki nem határolódott el tőle, sőt ... ;)
Ezt nem törölted ki :D

#7 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 98 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 19 August 2018 - 06:47 PM

Hol? Visszanéztem, de nem látom egyik hozzászólásomban sem.

Ez volt a teljes hozzászólás : "Az "anyád" az nem nagybetű, főleg, ha elé még a "bugris" jelzőt is odailleszted. Mindent elárul rólatok, hogy titeket az ilyen témák érdekelnek, erre ugrotok. Érdemes visszanézni, hogy a mai napon miről szólt az első hozzászólásom, és mennyi embert foglalkoztatott...

Hosszabb időre visszavonulok, pedig a fórum egyik legértelmesebb tagja voltam, de kiderült, hogy osztályidegen. :) "

Attól még, hogy kitörölted, ott volt. Az egyik valaszbol látszik :)

#8 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6367 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:47 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco Fan - Dátum: 19 August 2018 - 06:43 PM

Ezt te írtad :)/> tényleg keress fel egy szakembert, ez már nem vicces

Hol? Visszanéztem, de nem látom egyik hozzászólásomban sem.

#9 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 98 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:47 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 19 August 2018 - 06:45 PM

Teljesen mindegy láttam e már játszani, és az edzők milyen poszton játszatják, de a hivatalos oldalakon erőcsatárként es centerként is fel van tüntetve. Nem kötőjellel, nem perjellel, vagyis nincs első -és másodrangú poszt a jelzés szerint. De hidd el nem velem vitázol, hanem az nba.com-mal.:)/>

De. Kötőjellel van. http://www.nba.com/p...ge/ibaka/201586

#10 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6367 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco Fan - Dátum: 19 August 2018 - 06:39 PM

Wikin, espn.com-on és Basketball referencen is PF-ként van listázva, erről ennyit. Szerintem több OKC meccset néztem :)/>

Teljesen mindegy láttam e már játszani, és az edzők milyen poszton játszatják, de a hivatalos oldalakon erőcsatárként es centerként is fel van tüntetve. Nem kötőjellel, nem perjellel, vagyis nincs első -és másodrangú poszt a jelzés szerint. De hidd el nem velem vitázol, hanem az nba.com-mal.:)

#11 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 98 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 19 August 2018 - 06:42 PM

Miért kéne visszavonulnom, miért téma ez nálad?

Ezt te írtad :) tényleg keress fel egy szakembert, ez már nem vicces

#12 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6367 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:42 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco Fan - Dátum: 19 August 2018 - 06:37 PM

Circo, döntsd el mi lesz, már visszavonultál csak visszatértél mint MJ? Ha már ennyire NBA szakértő vagy :)/>)

Miért kéne visszavonulnom, miért téma ez nálad?

#13 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 98 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:40 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 19 August 2018 - 06:25 PM

Forward, Center. Mindenhol ez olvasható.

Ha F-C akkor elsődleges posztja erőcsatár :)

#14 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 98 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:39 PM

Wikin, espn.com-on és Basketball referencen is PF-ként van listázva, erről ennyit. Szerintem több OKC meccset néztem :)

#15 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 98 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:37 PM

Circo, döntsd el mi lesz, már visszavonultál csak visszatértél mint MJ? Ha már ennyire NBA szakértő vagy :))

#16 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6367 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:25 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco Fan - Dátum: 19 August 2018 - 06:16 PM

"Hosszabb időre visszavonulok, pedig a fórum egyik legértelmesebb tagja voltam, de kiderült, hogy osztályidegen. :)/>/>"

Jajj, kitörölted, de cseles vagy! :)/>/>

Ibaka elsődleges posztja erőcsatár :)/>

#17 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 98 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:16 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 19 August 2018 - 06:12 PM

???

"Hosszabb időre visszavonulok, pedig a fórum egyik legértelmesebb tagja voltam, de kiderült, hogy osztályidegen. :)/>"

Jajj, kitörölted, de cseles vagy! :)/>

Ibaka elsődleges posztja erőcsatár :)

#18 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6367 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:12 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco Fan - Dátum: 19 August 2018 - 06:07 PM

Te nem visszavonultál?

???

Ibakat illetően pedig egy kicsit nézz utána az nba és az eurobasket oldalán, és ismerd el, hogy tévedtél, ugyanis annyira center, amennyire erőcsatár.

#19 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 98 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 19 August 2018 - 05:58 PM

Elég sokat írtál te is, pedig vasárnap van...nem könnyes a srácok szeme?

Te olvastad a mai első hozzászólásomat? Bemásolom neked. Nagyon senkit nem érdekelt (ahogy téged sem), gondoltam, hogy akkor majd tudatosan gerjesztett dolgokkal idecsődítek szinte mindenkit egy nap alatt, ahogy Gatsby is tette azt a filmben. Jó kis szórakozás volt, és siker. :)/>

"Darko Balaban is elkelt (Melilla, spanyol 2.). Emiatt azért csalódott vagyok, illetve akkor ez azt jelenti, hogy valami miatt nem felelt meg nekünk, mert anyagilag szerintem tudtunk volna konkurálni egy spanyol másodosztályú csapattal.

Iszonyatosan szűk lehet már a piac a center poszton így augusztus vége felé. Amúgy nézegettem pár bajnokságban a statisztikákat (az erősebb ligákban a másodosztályt), és sok esetben a TOP10 legjobb lepattanózói nem centerek, hanem erőcsatárok. Szóval még ez a része sem egyszerű, márpedig az szerintem lényeges, hogy ebben a műfajban is nagyon jó legyen, akit hozunk. Szinte biztosan európai játékosban gondolkodhatnak az edzők (ahogy mi szurkolók is), de most már azon sem lepődnék meg, ha végül egy amerikai érkezne (nem európai csapatból), mert a kínálat már elég gyenge lehet. Vagy esetleg egy Curry-szindróma lenne még lehetséges, vagyis egy erősebb csapatból egy kevesebbet játszó, és ezzel együtt egy szolidabb statisztikájú játékos (bár ennek most nem annyira örülnék). Jövő héten már 100%, hogy teljes lesz a keret.

Amúgy szeptember 4-én már meccs az Arénában! Bár már most felkészítek mindenkit, hogy ha esetleg zárt kapus lesz (mert szerintem szinte biztosan), akkor ne lázadozzon senki sem, mivel a felkészülés kezdete után két héttel lesz a mérkőzés, így szerintem teljesen érthető lenne ez a döntés."

Te nem visszavonultál?

#20 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6367 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 05:58 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 19 August 2018 - 05:00 PM

En is csak viccnek szantam ne erts felre. Igazabol pont, hogy az altalad leirtakrol kellene egy ilyen forumnak szolnia nem pedig circo eleterol.

A sorozest megbeszelhetjuk csak akkor elore legyen egy lebeszelt idopont nehogy pont aznap erjen circoeknal a pete... :) (circo en csak Neked akarok jot)

Elég sokat írtál te is, pedig vasárnap van...nem könnyes a srácok szeme?

Te olvastad a mai első hozzászólásomat? Bemásolom neked. Nagyon senkit nem érdekelt (ahogy téged sem), gondoltam, hogy akkor majd tudatosan gerjesztett dolgokkal idecsődítek szinte mindenkit egy nap alatt, ahogy Gatsby is tette azt a filmben. Jó kis szórakozás volt, és siker. :)

"Darko Balaban is elkelt (Melilla, spanyol 2.). Emiatt azért csalódott vagyok, illetve akkor ez azt jelenti, hogy valami miatt nem felelt meg nekünk, mert anyagilag szerintem tudtunk volna konkurálni egy spanyol másodosztályú csapattal.

Iszonyatosan szűk lehet már a piac a center poszton így augusztus vége felé. Amúgy nézegettem pár bajnokságban a statisztikákat (az erősebb ligákban a másodosztályt), és sok esetben a TOP10 legjobb lepattanózói nem centerek, hanem erőcsatárok. Szóval még ez a része sem egyszerű, márpedig az szerintem lényeges, hogy ebben a műfajban is nagyon jó legyen, akit hozunk. Szinte biztosan európai játékosban gondolkodhatnak az edzők (ahogy mi szurkolók is), de most már azon sem lepődnék meg, ha végül egy amerikai érkezne (nem európai csapatból), mert a kínálat már elég gyenge lehet. Vagy esetleg egy Curry-szindróma lenne még lehetséges, vagyis egy erősebb csapatból egy kevesebbet játszó, és ezzel együtt egy szolidabb statisztikájú játékos (bár ennek most nem annyira örülnék). Jövő héten már 100%, hogy teljes lesz a keret.

Amúgy szeptember 4-én már meccs az Arénában! Bár már most felkészítek mindenkit, hogy ha esetleg zárt kapus lesz (mert szerintem szinte biztosan), akkor ne lázadozzon senki sem, mivel a felkészülés kezdete után két héttel lesz a mérkőzés, így szerintem teljesen érthető lenne ez a döntés."