Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

50642 replies to this topic

#1 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1901 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:57 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 19 November 2018 - 08:02 PM

A körmendiek állítólag bevezették a szurkolói selfie-küldést a kivetítőre. Ebbe ott valahogy bele kéne TROLLKODNI, azaz Falcos képeket küldeni hehehe

Ez jó, csináljuk! :D
HAJRÁ FALCO!

#2 vasajto

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 377 Hozzászólás:

Elküldve: 19 November 2018 - 09:00 PM

Gratulálok a fiúknak, ez a védekezés egészen elképesztő volt, ilyet én még nem láttam a Falcotól. Körmenden is ez lesz a kulcs.

#3 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 222 Hozzászólás:

Elküldve: 19 November 2018 - 08:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 19 November 2018 - 08:02 PM

A körmendiek állítólag bevezették a szurkolói selfie-küldést a kivetítőre. Ebbe ott valahogy bele kéne TROLLKODNI, azaz Falcos képeket küldeni hehehe

+1! :D :D :D

Majd hétvégén :)

#4 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1937 Hozzászólás:

Elküldve: 19 November 2018 - 08:02 PM

kép

#5 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1652 Hozzászólás:

Elküldve: 19 November 2018 - 11:13 AM

.kormend meccsre vannak még jegyek? Mikor lehet venni?

#6 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1497 Hozzászólás:

Elküldve: 19 November 2018 - 09:30 AM

Gratulálok en is a csapatnak a szombati győzelemhez, extra védekezéssel es kitűnő centerjatekkal multuk felül az egyébként nagyon gyenge napot kifogó Pécset. Külön öröm volt Reddic teljesítménye, en is azon emberek kozott voltam, akik semmiképp sem küldték volna el, örülök, hogy ilyen jo formába került. Okornt viszont nem értettem, jogosan háborodott fel de ezért kiallittatni magát óriási hulyeseg volt. Ilyen nálam nem fer bele, remelem el beszélgetnek vele, hogy igy ne hozza hátrányba a csapatot.

Ugy érzem különben, hogy Körmenden egy egészséges Bruinsmaval es Okornnal a padon mi lennénk az esélyesek, de igy nagyon nehéz lesz.
Csak a FALCO !

#7 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 336 Hozzászólás:

Elküldve: 18 November 2018 - 07:54 PM

http://static.acb.co...1_177410_81.jpg
Öröm egy ilyen képet látni a spanyol bajnokságból. A statisztikát kevésbé.

#8 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1937 Hozzászólás:

Elküldve: 18 November 2018 - 03:16 PM

Amúgy mi van a gyűrűkkel, hogy Reddic keze folyton megsérül? A múltkor kétszer egymás után, meg tegnap is...

kép

#9 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4312 Hozzászólás:

Elküldve: 18 November 2018 - 02:15 PM

Gratulálok a csapatnak!!!Csak így tovább!!!
Hajrá Falco!!!

#10 Phoenix

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 951 Hozzászólás:

Elküldve: 18 November 2018 - 01:38 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 18 November 2018 - 12:23 PM

Gyuri bácsinak is meglesz a funkciója ebben a szezonban...na ez csak vicc volt, a bíróknak mindig igaza van itt Magyarországon legalábbis, és ezt Okornnak is meg kell tanulni.

Igen, egy edző gyakran szívatja meg ilyenkor a csapatát, de ő is csak ember, mint mi, szurkolók. Nála ugyanúgy elgurul a gyógyszer, mint nálunk. csak nekünk szabad, neki meg nem. Ettől függetlenül abban a szituációban én megértettem a reakcióját.
Az meg a csapat mentális erejét bizonyítja, hogy nem roppantak meg, hanem újraépítették a különbséget. Ha előre pontosabbak lennénk, azt mondanám, kimondottan erősek vagyunk.
"...ismét élvezem a kosárlabdát. Persze könnyű úgy jól teljesíteni, ha az ember jól érzi magát. Belecsöppentem egy nagy családba, ahol mindenki szeretettel fogadott."
Horváth Zoli

#11 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1937 Hozzászólás:

Elküldve: 18 November 2018 - 12:23 PM

Gyuri bácsinak is meglesz a funkciója ebben a szezonban...na ez csak vicc volt, a bíróknak mindig igaza van itt Magyarországon legalábbis, és ezt Okornnak is meg kell tanulni.
kép

#12 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6905 Hozzászólás:

Elküldve: 18 November 2018 - 12:04 AM

Remek vedekezes volt es szerencsere a birok is probaltak nem szetfujni a meccset.
Reddic nagyot jatszott nagyon erzodott amikor nem volt fent a palyan.
Tamadasban eleg fakezuek voltunk de amig igy vedekezunk addig nincs baj.
Okorn kirohanasa szamomra erthetetlen. Papp nem az a fajta aki beszarik, sot inkabb ilyenkor lep elo foszereplove. Sztojan ezt meguszta volna 1 tekoval de Okorn meg ismeretlen a magyar mezonyben. Fujhat egy biro faszsagot, de igy reagalni a kesobbiekben nem szabad. Gyuri bacsi olyan volt mint ha bikarodeon lenne es jo fel percig birta is amiert nagy gratula neki is.
Amugy nekem Balmazovics jateka tetszik nagyon, rola keves szó esik pedig eleg kiegyensulyozott teljesitmenyt nyujt.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#13 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 336 Hozzászólás:

Elküldve: 17 November 2018 - 11:49 PM

Körmenden jövő héten Constantinedes nagy barátja, Tőzsér lesz. :D/>
Lesz parádé, az biztos. A debreceni kiállítást majd megbeszélik.

#14 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1937 Hozzászólás:

Elküldve: 17 November 2018 - 11:43 PM

Nem idegbajos, csak vehemens. 😀
Volt egy játékosunk, akit imádtunk pont a vehemenciája miatt, de egyben aggódtunk, is, hogy mikor veszíti el a fejét. Úgy hívták, hogy Djordje...

kép

#15 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2245 Hozzászólás:

Elküldve: 17 November 2018 - 11:08 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 17 November 2018 - 11:01 PM

Lehet azért, hogy a Körmend ellen ne sújtsa a csapatot egy esetleges ámokfutással. :) Legyen csak esély erre a ciprusinál. :) Ma meg végül is mindegy volt már annál az előnynél.

Semmivel sem idegbajosabb edző az átlagnál szvsz. Sőt...
Ez most így sikerült, ez van.
Amúgy ez a 17 pontos félidő azért durva volt a Pécstől. Holnap majd visszanézem, hogy mi voltunk ilyen királyok, vagy csak szimplán szar napot fogtak ki.
"Úgy van ahogy mondtad...
Mindennap szombat"

#16 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6793 Hozzászólás:

Elküldve: 17 November 2018 - 11:01 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 17 November 2018 - 10:58 PM

Így visszanézve én is azt mondom hogy jogos. Nem is értem, hogy miért kelt ki így magából. Mármint az első tekó előtt.

Lehet azért, hogy a Körmend ellen ne sújtsa a csapatot egy esetleges ámokfutással. :) Legyen csak esély erre a ciprusinál. :) Ma meg végül is mindegy volt már annál az előnynél.

#17 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2245 Hozzászólás:

Elküldve: 17 November 2018 - 10:58 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 17 November 2018 - 10:52 PM

Gratula a csapatnak, extra védekezés volt, én még ilyet nem láttam :) Reddic is óriásit javult. Azzal nem értek egyet, hogy a Pécs szar napot fogott ki, mert szerintem ehhez mi kellettünk. Ha így védekezünk, bárkit megverhetünk...
Papp egy ritka gyenge játékvezető. Ettől függetlenül Okorn kiállítása sajnos jogos volt, két technikait kapott amúgy. Viszont az eltiltása nem lehet több 1 meccsnél, hiszen a ciprusi azért kapott 1 hónapot, mert visszaeső. Az új szabály szerint minden visszaeső kiállítás 1 hónap. Okorn nem lehet visszaeső.

Így visszanézve én is azt mondom hogy jogos. Nem is értem, hogy miért kelt ki így magából. Mármint az első tekó előtt.
Mindennap szombat"

#18 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1875 Hozzászólás:

Elküldve: 17 November 2018 - 10:52 PM

Gratula a csapatnak, extra védekezés volt, én még ilyet nem láttam :) Reddic is óriásit javult. Azzal nem értek egyet, hogy a Pécs szar napot fogott ki, mert szerintem ehhez mi kellettünk. Ha így védekezünk, bárkit megverhetünk...
Papp egy ritka gyenge játékvezető. Ettől függetlenül Okorn kiállítása sajnos jogos volt, két technikait kapott amúgy. Viszont az eltiltása nem lehet több 1 meccsnél, hiszen a ciprusi azért kapott 1 hónapot, mert visszaeső. Az új szabály szerint minden visszaeső kiállítás 1 hónap. Okorn nem lehet visszaeső.

#19 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2245 Hozzászólás:

Elküldve: 17 November 2018 - 10:31 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 17 November 2018 - 10:28 PM

Felmész a honlapra, beírod a keresőbe jobb fent, hogy Falco és első találat... :D

Oké, akkor mégis én voltam a béna, de ezt tovább már nem ragozom. :D
Azt nem értettem, hogy a műsorújságban miért nem lehet visszafelé menni a mai napon. Na mindegy
Mindennap szombat"

#20 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1901 Hozzászólás:

Elküldve: 17 November 2018 - 10:28 PM

https://www.mediakli...eolia-merkozes/

Itt elvileg megy a mai meccs. :)
HAJRÁ FALCO!