Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

45214 replies to this topic

#36441 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1762 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 02:46 AM

Zizou! Tisztellek, becsüllek, meg minden. Elfogadom (igazából nem, de mégis) a hovatartozásod. Lehet nekik "nyalni" (ahogy Te fogalmaztál..) tedd azt nyugodtan! De akkor a büdös k**va életbe nem szeretném többet hallani senkitől, hogy nem a szombathelyi csodalegényeknek (Haladás) szurkolok, hanem egy más csapatnak (akiket favorizálok - mondhatni: divat vagyok köztük)

A " híres hatalmas nagy világlegjobb szurkolótábor) körmend szurkolói a meccsnapon lófaszok voltak! 1000 emberrel akkora hangulatot kellett volna csinálniuk, hogy SENKINEK sem kellett volna hallani a saját hangját! Ez kurvára nem igy történt. Jól megy nekik a szezonba, lejöttek 1000-en. Aztán kész. Szurkolásban nem győztek meg engem, ahogy másokat nem. Persze, jól szurkoltak, és a "kivülálló" emberek is elismerték, hogy jobb hangjuk volt.
A "nagy" körmendi tábor tavaly jó párszor falun le lett szurkolva. Pedig állitólag nagy szarok vagyunk szurkolásba, divatmajmok. Ha azok lennénk, nem lett volna teli a szektorunk.
A "nagy" körmendi tábor 1-1 percekre hatalmasat kussolt. NEM HALKAN, SEMENNYIRE SEM ÉNEKELT!
És most gondolom idefog tévedni valami ekeharcos paraszt, és kritizálni fogja a tábort!
Jelentem, ez a FIATAL tábor néhány éven belül a legjobb brigád lesz Magyarországon!
Ennyit szerettem volna...
Ja és ami kimaradt... BÜSZKE VAGYOK A MAI SZURKOLÁSRA! LEHETETT LÁTNI MINDENKINEK AZ ARCÁN, HOGY KISZERETTE VOLNA SZURKOLNI A GYŐZELMET!
Sajnálom, hogy ilyen "tábornyaló" vagyok, de szeretek ide tartozni!

MINDÖRÖKKÉ NAGYFALCO!

#36442 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 12:55 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Oct 24, 00:24

Ezek is teljesen jó meglátások. A múltkor én is írtam, hogy a nagyobb bajt én is abban látom, hogy nincsen kiegyensúlyozottan jól teljesítő magyar játékosunk (bár ma Laci nagyot játszott, és neki lesznek még jó meccsei). Támadásvariációk valóban nincsenek (erről is írtam múltkor, hogy ezt anno az egerszegiek is írták a fórumokon Laziccsal kapcsolatban), ebben nem is várok sok változást, ha ezekszerint ez Lazics "védjegye". Én úgy látom, Lazicsnak akkor lehet csak sikeres csapata, ha van benne legalább egy, de inkább két olyan játékos, aki kiváló támadói képességekkel rendelkezik. Mert a védekezéshez valóban ért, de mivel támadásvariációk nincsenek, ezért csak a sikeres improvizatív játék esetén van igazán esélye az ő csapatának egy komolyabb csapat ellen. Mint ahogy ezt az Alba ellen is tapasztalhattuk az első félidőben, mert ugye ott sem a kidolgozott helyzetek miatt tartottuk magunkat, hanem mert sültek a kezek. Ebben nem is lesz változás. A múlt szezonban Frazier nagyon vitte előre ezt a csapatot, ha helyette akkor más van, akkor ugyanígy játszottunk volna, mint ebben a szezonban.

Ez jó összegzés...
... annyit még hozzátennék, hogy még a bajnokcsapatunkban sem volt senkinek a játéka teljesen kiegyensúlyozott... és nincs ez másként sehol sem... na itt jön be az edző a képbe... ő tudja adott pillanatban aszerint használni a játékosokat, hogy éppen ki milyen teljesítményt hoz...
a játékoskeretünk alapján sima nyolcba jutást, ami jó eséllyel legjobb 4be kerülés...
a meccsek képe alapján meg... azt látom, hogy talán meglesz a nyolc...
na ezért vagyok ennyire kritikus...

#36443 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8267 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 12:40 AM

.

#36444 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6086 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 12:24 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gammo - Dátum: 2010 Oct 24, 00:06

Lehet itt a légiósokat basztatni, de sajnos nem ott bukjuk el a csatákat, hanem ott, hogy gyakorlatilag nincsenek magyar játékosaink...
Sem a Will, sem a Harazin, sem a Hajmásy, sem a Simon nem tudja megismételni azt amit az edzőmérkőzéseken csinált...
Szerintem egyik légiósunkat sem kéne lecserélni, hanem neki kéne állni picit pihentetni a csapatot és mondjuk megtanítani egy két "játékot", "figurát" támadásban...

Egyben felajánlok egy liter pálinkát annak, aki a mai meccsen tud mutatni egy támadás variációt, egy tudatos játékot azon kívül, hogy a Koljának begyömöszöljük a labdát.

Néha az volt az érzésem, hogy ma csak akkor nyerünk ha a Kolja 50 körül dob, mert mással nem is nagyon próbálkoztunk.

Ezek is teljesen jó meglátások. A múltkor én is írtam, hogy a nagyobb bajt én is abban látom, hogy nincsen kiegyensúlyozottan jól teljesítő magyar játékosunk (bár ma Laci nagyot játszott, és neki lesznek még jó meccsei). Támadásvariációk valóban nincsenek (erről is írtam múltkor, hogy ezt anno az egerszegiek is írták a fórumokon Laziccsal kapcsolatban), ebben nem is várok sok változást, ha ezekszerint ez Lazics "védjegye". Én úgy látom, Lazicsnak akkor lehet csak sikeres csapata, ha van benne legalább egy, de inkább két olyan játékos, aki kiváló támadói képességekkel rendelkezik. Mert a védekezéshez valóban ért, de mivel támadásvariációk nincsenek, ezért csak a sikeres improvizatív játék esetén van igazán esélye az ő csapatának egy komolyabb csapat ellen. Mint ahogy ezt az Alba ellen is tapasztalhattuk az első félidőben, mert ugye ott sem a kidolgozott helyzetek miatt tartottuk magunkat, hanem mert sültek a kezek. Ebben nem is lesz változás. A múlt szezonban Frazier nagyon vitte előre ezt a csapatot, ha helyette akkor más van, akkor ugyanígy játszottunk volna, mint ebben a szezonban.

#36445 nostre

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 195 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 12:17 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 2010 Oct 23, 23:49

Én úgy gondolom Gilbert nagyon rendben van, sőt! A mai meccsen sem miatta kaptunk ki, hanem mert Gosa nagyon gyenge volt, emellett a kis szemüveges is szívózott velünk az első félidőben,plusz Lazics valami érthetetlen gondolat miatt úgy döntött Alekszejev hosszú pihenőt kap. Persze rendben van hogy pihennie kell, de nem ennyit és főleg nem egy Center nélküli Körmend ellen… Aztán még az is hozzájött hogy rossz cseréket alkalmazott a harmadik negyedben Pankár és Hagyma személyében, de ebbe most inkább nem megyek bele mert sok jót nem lehet róluk mondani.

Ez a diagnózis szóról-szóra egyezik a véleményemmel. Gratula a meglátásaidért!

Ahol meg 3 meccsenként légiós(oka)t cserélnek az nem csapat, hanem gittegylet. Remélem ide nem süllyedünk.

#36446 falcokc1313

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 544 Hozzászólás:
  • Interests:FALCO

Elküldve: 24 October 2010 - 12:15 AM

Ne haragudjatok részeg vagyok, de akkor is Hajrá Falco!! Nem olvasom végig, mert nem tudom, de Gilbert köszönjük, amit eddig nem tettél, vagyis szevasz!

Hajrá Falco!!!
Ja és utolsóként, aki nem tudja átélni ezt a vereséget az ne "roma"ozzon. Felőlem meg is verhet, de ez nekünk többet jelent valami kis ellenségeskedésnél, és ha ezt nem tudja valaki átélni, akkor ennyi. Inkább nem mondok semmit. A szurkolás ma elképesztő volt, ha így megyünk tovább legalább ebbe bajnokok leszünk.
Nagyon jó ehhez a táborhoz tartozni, remélem mindenki így érzi.

MINDÖRÖKKÉ FALCO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#36447 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6086 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 12:11 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 2010 Oct 24, 00:05

nagyon érdekesek az edzői nyilatkozatok! :)

... rájuk erőltettük az akaratunkat...
... gyenge játékkal is nyerni tudtunk...

elgondolkodtató....

Ha ezt a két mondatot összerakjuk, akkor úgy hangzik, mintha még nagyobb lenne a különbség a két csapat között, mint a végeredményben kialakult 4 pont.

#36448 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 12:05 AM

nagyon érdekesek az edzői nyilatkozatok! :)

... rájuk erőltettük az akaratunkat...
... gyenge játékkal is nyerni tudtunk...

elgondolkodtató....

#36449 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6086 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 12:03 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 2010 Oct 23, 23:38

Ti nagyon nem láttok, akik Gilbertet bíráljátok… egyébként sem csak statisztikákból áll egy mérkőzés

Igen, pl. a védekezés sincs benne a statisztikában. A védőfault viszont igen. Gilbert a négy meccsen játszott kb. átlag 30-35 percet, és összesen egyszer (!!!) faultolt. Szerinted ez mit jelent? Olyan szuper védekezést mutat be, hogy fault nélkül is megy neki, vagy pedig a küzdés és az ütközések elkerülésének teljes hiányát mutatja ez? De azt is megjegyzem, hogy a 4 meccs alapján nálam Gosa sem jobb eddig semmivel sem nála.

#36450 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1774 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 12:03 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Mr Teacher - Dátum: 2010 Oct 24, 00:00

Én is így vagyok ezzel, az a meccs számunkra sokkal fontosabb (lett volna), ugyanis, ahogy most látom, mi nagyjából a Kecskeméttel vagyunk jelenleg közel egy szinten. Amúgy a körmend sem fog sokáig így szárnyalni, meglátjátok... Messze nem bajnokesélyes csapat. Mint ahogy mi sem vagyunk azok.

HAJRÁ FALCO!!!

Szerintem messze azok. Ki lenne jobb náluk, mondjuk egy tisztességesen összerakott Szolnokon kívül?
HAJRÁ FALCO!

#36451 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4042 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 12:01 AM

Amúgy engem csak az zavar, hogy a mai játékkal a kecskemét elleni meccset simán behúztuk volna... :) ;)

#36452 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4042 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 12:00 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Oct 23, 22:34

Nekem egyébként bármilyen furcsán is hangzik, de a Kecskemét elleni vereség jobban fáj, mint a mai, mert egy köztudottan bajnoki döntőbe igyekvő csapat ellen mindig benne van a vereség lehetősége, még akkor is, ha a szomszédok elleni vereség egy kicsit mindig fájóbb.

Én is így vagyok ezzel, az a meccs számunkra sokkal fontosabb (lett volna), ugyanis, ahogy most látom, mi nagyjából a Kecskeméttel vagyunk jelenleg közel egy szinten. Amúgy a körmend sem fog sokáig így szárnyalni, meglátjátok... Messze nem bajnokesélyes csapat. Mint ahogy mi sem vagyunk azok.

HAJRÁ FALCO!!!

#36453 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1719 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 11:54 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 2010 Oct 23, 23:45

Frazier-t nem szeretnék sérültnek nyilvánitani Lengyelországban? :)

vagy legalább betlizhetne, mint Doyne... de nem ez a helyzet, ott folytatja, ahol nálunk abbahagyta
kép

#36454 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 398 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 11:49 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 2010 Oct 23, 23:42

Mindenki tudja, hogy jó játékos, mert az tényleg, csak nem extra. Továbbra is tartom, hogy négy légiós rendszerbe tökéletes lenne, így hárommal, plusz ezzel a magyar állománnyal kevés!!!

Én úgy gondolom Gilbert nagyon rendben van, sőt! A mai meccsen sem miatta kaptunk ki, hanem mert Gosa nagyon gyenge volt, emellett a kis szemüveges is szívózott velünk az első félidőben,plusz Lazics valami érthetetlen gondolat miatt úgy döntött Alekszejev hosszú pihenőt kap. Persze rendben van hogy pihennie kell, de nem ennyit és főleg nem egy Center nélküli Körmend ellen… Aztán még az is hozzájött hogy rossz cseréket alkalmazott a harmadik negyedben Pankár és Hagyma személyében, de ebbe most inkább nem megyek bele mert sok jót nem lehet róluk mondani.

#36455 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1762 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 11:48 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 2010 Oct 23, 23:46

Kiküldjük a szolnoki dokikat? ;) :)

Jó lenne :angry: De ne azt, amelyik a Kornélt vizsgálta ;)

#36456 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 11:47 PM

Ti nagyon nem láttok, akik Gilbertet bíráljátok… egyébként sem csak statisztikákból áll egy mérkőzés

Nem foglalkozom azzal, hogy mire lenne képes, ha....
Azt viszont nagyon is figyelem, mi az amit tényleg csinál... és ezt nem szívesen látom...

#36457 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1774 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 11:46 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 2010 Oct 23, 23:45

Kiküldjük a szolnoki dokikat? ;) ;)
HAJRÁ FALCO!

#36458 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1762 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 11:45 PM

#36459 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1774 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 11:42 PM

Mindenki tudja, hogy jó játékos, mert az tényleg, csak nem extra. Továbbra is tartom, hogy négy légiós rendszerbe tökéletes lenne, így hárommal, plusz ezzel a magyar állománnyal kevés!!!
HAJRÁ FALCO!

#36460 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 11:41 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: tomboy - Dátum: 2010 Oct 23, 23:08

Azért az vicc, hogy itt van aki a választások eredményét hozza ide! Komolyan gondolja bárki is, hogy csak ez az oka a mai vereségnek? KURVÁRA VICC AZ EGÉSZ! Kikaptunk és nem megaláztak bennünk! Aki meg játékosokat akar cserélgetni, az adjon hozzá pénzt is! Ezt a csapatot kell szeretni vagy nem kell járni meccsre! A többit meg inkább nem mondom...

Én pl. már azzal is elégedett lennék, ha nem a padról helyettesítenénk Gilbertet!!! Egy szóval nem mondtam egyszer sem, hogy kell helyette más... (persze Doyne-t szívesen látnám...)