Ugrás a tartalomhoz

Hírek

106020 replies to this topic

#104601 evergreen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 07 July 2005 - 06:34 PM

NB/II. Nyugati-csoport!!
Azért még hétfőig várni kell, de úgy érzem, nem lesz baj.  

#104602 anaheim9

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 203 Hozzászólás:

Elküldve: 07 July 2005 - 06:33 PM

A liga felkéri a Haladást a másodosztályú indulásra.

Kisteleki István, a liga vezetõje a testület elnökségének ülése után a Vas Népe érdeklõdésére elmondta: felkérik az NB/II-es szereplésre a Haladás és a Hévíz együttesét. A grémium ülésén kiderült: a Kecskemét és a Szeged beadványával továbbra is baj van, a Békéscsaba ügyét nem is tárgyalta a testület. Huszonhat nevezést találtak megfelelõnek a döntéshozók, rajtuk kívül a Haladás és a Hévíz lehet tagja a másodosztálynak.
Kisteleki István úgy vélte, a jelen állás szerint maximum 30 együttes indulhat az NB/II-ben.
A végsõ döntést majd hétfõn az MLSZ elnöksége hozza meg, de várhatóan a szövetség sem gördít akadályt a Hali NB/II-es indulása elé.
Volt idő, amikor a futball szeretete, az alázat, a mezhez való ragaszkodás sokkal de sokkal fontosabb volt mint az üzlet mögött álló érdek...

#104603 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 07 July 2005 - 06:22 PM

Nem foglaltak még állást ebben az ügyben estére várható a döntés...

#104604 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3120 Hozzászólás:

Elküldve: 07 July 2005 - 06:12 PM

Nem ma van csütörötök? Vagy csak én nem tudom még, hogy nb3, vagy nb2?
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104605 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3107 Hozzászólás:

Elküldve: 07 July 2005 - 02:27 PM

Néhány rutinos játékos biztos kell, mert a keret egy része igencsak fiatal  az NBII-re (de talán még az NBIII-ra is). Csak ne olyanok legyenek, akik alibiznek a pályán és nem csinálnak semmit.
Mondjuk a Liviu érdekes lenne a büki mérkőzésen történtek miatt, bár azthiszem még ha volt is némi szándékosság a becsúszásban, talán ekkora sérülést mégsem okozott volna. Ha mentegetnem kellene (bár szerintem nincs szüksége rá), akkor azért megjegyezném, hogy a halitól nem igazán szakadt el soha. Sokáig kijárt a B középbe haladás mérkőzést nézni (a szerencsétlen becsúszás után tűnt csak el) és amikor zegen rúgott egy gólt nekünk, akkor is kiintett elnézést kérni...
Az biztos, hogy a Bük-Haladás ellentét miatt az akkori szabálytalanságot meglehetősen véresen vette a helyi publikum, hogy ebből mennyi maradt meg, az majd kiderül. Jó játékkal mindenesetre bizonyíthat.
A többieket nem nagyon ismerem.

#104606 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 07 July 2005 - 02:14 PM

Szerintem jól döntöttek edzőkérdésben!A játékosokról meg annyit,hogy abból kell főzni amink van ne várjunk sztárjátékosokat és mindhárom srácnak van kötődése Szombathelyhez.Bonchis tényleg eltörte Árki lábát de nem hiszem hogy szándékos lett volna tőle én kint voltam a meccsen (Hali-Bük 1-0 anno Tóth Peti góljával) és nem tűnt szándékosnak.Amúgy elgondolkodtató,hogy a Halinak Zsömlyére sincs pénze  

#104607 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 07 July 2005 - 12:21 PM

Idézet (V.Smith@ @ 2005-7-07, 01:21)
Büki színekben törte el Árki lábát, amiért akkor nagyon anyáztam, de így utólag gratulálok hozzá...

JA tényleg
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#104608 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 07 July 2005 - 11:51 AM

rolmen!
Téged csak ne idegesítsen a biztos forrás!Ha nem biztos akkor nem irom be!Szerintem aki ismer tudja hogy blöfföket nem irogatok!
Egyébként a Hali vezetőség új tárgyalási taktikája a lejárt szerződésű játékosokkal:
Nem tárgyalok veled keress magadnak csapatot ha találok akkor egy fasz vagyok mert még esélyt sem adtam a tárgyalásra ha nem találok csapatot oda tesznek eléd egy 50% kevesebb lovés szerződést!
Most akkor ez mi?
Meg akarjuk tartani a játékosokat vagy nem?Döntsük már el!!

#104609 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 07 July 2005 - 01:21 AM

Büki színekben törte el Árki lábát, amiért akkor nagyon anyáztam, de így utólag gratulálok hozzá...
Saticz sztem is Subicz lesz, ő tavaly nyáron volt már itt próbajátékon. Bátyjával beszéltem pár napja, ő azt mondta, hogy mindenképpen eligazol Cellből.
Hajrá Hali!

#104610 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 06 July 2005 - 10:50 PM

Bunchis ide jönne vissza? Remélem nem...
Nem is olyan régen volt mikor asszem a zte szineiben tört lábakat a rohonci uti gyepszőnyegen... Erősítés lenne
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#104611 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3547 Hozzászólás:

Elküldve: 06 July 2005 - 10:35 PM

ez a celldömölki Saticz véletlenül nem Subicz,aki amúgy Hali-nevelés?
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#104612 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3107 Hozzászólás:

Elküldve: 06 July 2005 - 04:02 PM

Na, akkor van már ügyvezetőnk, technikai vezetőnk, szakmai vezetőnk, vezető edzőnk...
Látjátok, ezért hülyülök meg. Annyi vezetőnk van, hogy csak na.
Most már csak játékos kell és simán nyerjük a BL-t.

#104613 rolmen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 554 Hozzászólás:

Elküldve: 06 July 2005 - 03:32 PM

Köbüki!
Én láttalak máma,még fiúnak nézel ki,és neidegeskedj 17:00-körül vendégem vagy egy sörre.Ezek a bíztos források kezdenek idegesíteni.Vörös Csaba mint szakmai igazgató?Mostmár tényleg kezdek félni,a nagy bajok melett mégtöbb legyen?Szerintem menjen vissza a B.P-hez akkor nagyon odavolt érte,legyen mostis.

#104614 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3107 Hozzászólás:

Elküldve: 06 July 2005 - 03:18 PM

Idézet (prospero @ 2005-7-05, 18:47)
Szabó ANdrás! nem Sanyi! Köbüki te mindig pontos vagy! Figyelj:)

De ahogy én hallom már nem esélyes.

Most már én sem tudom, hogy fiú vagyok, vagy lány.
Hiába, idegőrlő napok ezek...

#104615 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 06 July 2005 - 11:22 AM

Biztos forrás!
Artner lett az edző Vörös Csaba a szakmai igazgató a Sepi meg a Cege eligazoltak Ciprusta és Ausztriába...!

#104616 rolmen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 554 Hozzászólás:

Elküldve: 06 July 2005 - 09:43 AM

Sziasztok!
Azzal,hogy üzengetünk egymásnak,nemlessz jobb senkinekse,inkább próbáljunk meg a magunk módján segíteni.Aztis tudom,hogy nem mi szurkolók fogunk játékosokat venni,meg edzőt idehozni,vagy választani,bár sokszor jobblenne,de vannak azért olyan emberek közöttünk szurkolók között is akik átlátják a helyzetet,és lenne jó ötletük,hogy hogylehetne szponzorokat találni,mert nemigaz az hogy a másodosztályt nem támogatná senki,csak azzal hogy megkeresünk x céget,hogy pénz kéne,így mindenhol kínevetik őket.Elkéne tudni adnunk magunkat,ami ahogy nézem nemnagyon megy.(vannak ennek trükjei,nemis kevés).És a pénzes emberek elis várják ezeket.Tudom most jönni fog az,hogy akkor mértnem én csinálom.Egyszerű,mert én személy szerint nemértek hozzá,de sok olyan emberrel beszélek,akik értenekis hozzá,de az ő véleményükre senkisem kíváncsi./pl:köbüki/Egyszerübb meghuzódni,nehogy 2000ft minusszal zárjunk,mint tényleg 19-re lapot húzni.Csak ezzel semmirese fogunk menni,és megrekedünk hosszú évekre a másod-harmad osztály között,és szép lassan az az 1000 szurkoló is megszünik,aki még kijött legalább a hazai meccsekre.Most elfogunk indulni a másodosztályba abba bíztos vagyok,de kivel,és kikkel?Pénzünk annyi lessz amennyit az önkormányzat részarányossan adni fog,pénz nélkül kithozunk ide?Vannak még az utánpótlásba egyketten akik tehetségesek,de velük se leszünk jobbak,ez bebízonyosodott.
Mindenesetre bízom benne hogy elöbb utóbb nemkell halgatnom a sok haladás ellenes beszólásokat,és nyelnem egyet,hanem mondhatom hogy igen megint ottvan a haladás ahová mindigis tartoznia kéne,a legjobbak közé.

#104617 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3120 Hozzászólás:

Elküldve: 05 July 2005 - 07:49 PM

Idézet (köbüki @ 2005-7-04, 23:50)
Talán még az sem biztos, hogy a rohoncin játsza a hali a hazai mérkőzéseit.

Semmi se biztos. Remélem, ez megnyugtat.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104618 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1808 Hozzászólás:

Elküldve: 05 July 2005 - 06:47 PM

Szabó ANdrás! nem Sanyi! Köbüki te mindig pontos vagy! Figyelj:)

De ahogy én hallom már nem esélyes.
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#104619 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3107 Hozzászólás:

Elküldve: 05 July 2005 - 06:10 PM

A nyugat.hu Szabó Sándora az a Sanyi, akit most küldtek el Nyíregyházáról?
Sok jót olvastam róla az nsonline-on.

#104620 Hali++++

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 977 Hozzászólás:

Elküldve: 05 July 2005 - 08:23 AM

A Hévízt meg felkérték az NBII-re. (Vas Népe szombati szám) nem érdekes? - valaki már megint hazudik.
Szurkolói oldal: http://www.bkozep.gportal.hu

Az ördög nem alszik, csak bólogat.

A Haladás nem élet és halál kérdése. Sokkal több annál!

Ami nem öl meg, az erősít.

A mai magyar labdarúgásban a szurkoló nagy ívben le van szarva!

Ne nézzetek teljesen hülyének!