Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108919 replies to this topic

#105001 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3168 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2006 - 11:23 PM

Számomra már mulatságos, hogy a Dobány féle csapat mekkora önbizalommal rendelkezik. Teljesen úgy beszélnek, mint ha ők döntenének a jövőről. Volt két évük, nem értek el semmit, most azzal ijesztegetik az embereket, hogy még rosszabb lesz, ha nem ők maradnak.

Nem tudom, Artner miféle Selymes nyilatkozatot emlegetett, én a Vas Népe honlapon csak azt olvastam, hogy Selymes szerint 10 játékost kellene igazolni, ha fel akarunk jutni. Ebben sok igazságot találok. Ezzel szemben Artner szerint Selymes azt mondta, hogy 10-12 játékost el fog küldeni, és ilyen hangulatban nem lehet dolgozni. Lehet, hogy így tényleg nem lehet, de 26 fordulón keresztül senki se mondott ilyent, mégis a 8. helyért harcolunk.

A helyzetet csak az nehezítheti, hogy Dobányéknak van valamiféle munkaszerződése, de azt fizetni még mindig olcsóbb, mint ezt a bénázást nézni még egy évig. Ha az önkormányzattól kapott 40 milliót a Dobány és társai (vég/ön)kielégítésére fordítják, a Selymes által szervezett pénzből még mindig lehet egy jó csapatot csinálni. Azt meg tényleg nem hiszem el, hogy Selymes olyan hülye lenne, hogy a tehetséges fiatalokat egyszerűen elzavarná. Szerintem Artner egyszerűen magából, meg a fönöke mentalitásából kiindulva mondta amit mondott. Ők zavarták el, illetve tették lehetetlenné a tehetséges fiatalokat. És azt se hiszem el Selymesről, hogy annyi fogalma lenne a labdarúgásról, hogy hozzon még pár Manganellit, meg Babatit.

Selymes nagyon lojálisan nyilatkozott a mostani vezetésről, elmondta, hogy ennyi pénzből nem lehet sokkal eredményesebb csapatot csinálni, és egy szóval se említette, hogy Dobány feladata lett volna a többi pénz megszerzése. Ezzel szemben a Dobány klán máris ellentámadásba lendült. A közönséget nem fogják tudni becsapni. A város vezetőinek pedig kutya kötelessége a közönség mellé állni.

Nem győzöm hangsúlyozni, hogy Dobánnyal bizonyos mértékig szerencséje volt a városnak, mert kifoghattak volna olyan vezetőt is, aki egyszerűen ellopja azt a kevés pénzt is, ahogy az sok más helyen megesett. Nála nem erről van szó, az ő tisztessége ilyen szempontból megkérdőjelezhetetlen. Csak hát mi szeretnénk egy még ennél is jobb csapatot. Mondjuk én kurvára szeretnék egyszer 7. lenni. Persze nem az NB II.-ben. 

Nem rossz az NB. II. se, gondoljatok a kis Szepesi mai fejesgóljára, meg a Nagy Gabi átpörgetős cselére a bal oldalon, ami után kapura lőtt. De hátha lehet csinálni hasonlót NB. I.-ben is.

#105002 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3732 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2006 - 08:34 PM

Artner nagyon kemény,megmondta a tutit a meccs után,gratulálok neki!Ha a Selymes-féle dolog nem jön össze,áshatjuk a csapat sírját
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#105003 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2006 - 07:12 PM

Idézet (Timo @ 2006-5-13, 18:52)
Balu!

Ha bejön, amit Selymes fogadtatásáról írsz, alapvetően eldől a csapat sorsa. A vezetőség (Dobányék) képtelenek támogatót találni, a város pedig örül, ha kinyögi a 40 milliót. Ha nem lesz pénz, elmennek a használható futballisták. A közönség folyamatosan fogy, az állítólag jól szereplő csapat meccsein már csak vagy 400-an vagyunk. Folytassam?
Most azért szorítok, hogy ne legyen igaza az informátorodnak.

Lesz ez még rosszabb is!  
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#105004 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 690 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2006 - 06:52 PM

Balu!

Ha bejön, amit Selymes fogadtatásáról írsz, alapvetően eldől a csapat sorsa. A vezetőség (Dobányék) képtelenek támogatót találni, a város pedig örül, ha kinyögi a 40 milliót. Ha nem lesz pénz, elmennek a használható futballisták. A közönség folyamatosan fogy, az állítólag jól szereplő csapat meccsein már csak vagy 400-an vagyunk. Folytassam?
Most azért szorítok, hogy ne legyen igaza az informátorodnak.

#105005 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3209 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2006 - 06:38 PM

Sajnos nem láttam a mérkőzést, az Artner nyilatkozatát is csak másodkézből hallottam. Azt nem értem, ha valaki kijelenti, hogy ebből a csapatból 10 ember nem üti meg a szintet (amivel mélységesen egyetértek), akkor a TV nyilvánossága előtt egy profinak mondott labdarúgó miért nem mutatja meg, hogy igenis jó játékos és kár lemondani róla. Meg persze felhívhatja másnak a figyelmét magára. Amatőrök.
Az, hogy az Artner fúrja a Selymest érthető. Most ő itt a király, egyébként meg mehet vissza az ifibe (szerintem ott jó edző lenne).
Kiváncsi lennék arra, hogy a Selymes mit is mondott. Lehet, hogy csak az igazat, s ez néha eléggé fájó is tud lenni.

Sajnos a csapat meg fejben teljesen leeresztett az idény végére.

#105006 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2006 - 06:32 PM

Idézet (Timo @ 2006-5-13, 14:51)
Ma tisztességesen küzdöttünk, de ez a meccs sajnos hamar eldőlt. Nem is a vereség bosszant, hanem az a piros lap, amit teljesen feleslegesen szedett össze Rajos. 0-2-nél az utolsó percben ennek a kezezésnek semmi értelme nem volt...

Ilyen felesleges dolgok a legtöbbször a akkor történnek,ha nincs minden rendben egy csapatnál ...  

Belebo félek tőle, hogy nyáron unatkozni fogunk.    Egy belső ember szerint sem fog Selymes megfelelő támogatást kapni,így valszeg kútba esik az üzlet.

A csapatnak ki lett adva,hogy ötödik helynél nem végezhetnek rosszabb helyen. Nem mintha az ötödik helyel többre mennénk mint a nyolcadikkal.

#105007 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2498 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2006 - 04:48 PM

Engem akkor is felhúzott Artner,mikor azt mondta,hogy elértük már az év eleji célkitűzést,úgyhogy már fölösleges igyekeznünk...illetve ez jött le abból amit mondott.Szerencsére a fiúk nem így voltak vele.

"Szükség volt odafenn egy centerre,és megkapták a legjobbat"

Nyugodj békében Cece! :(

#105008 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 690 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2006 - 03:58 PM

Belabo!

Sejtettem, hogy neked is feltűnt Artner nyilatkozata. Az sejthető volt, hogy itt érdekek sérülnek, ha változás lesz, s Dobány, Artner, illetve Selymes megnyilvánulásait figyelve ez a vita (?) eléggé nyilvánosan zajlik. Selymes lehetett volna diplomatikusabb, mert nem lenne jó, ha egyesek mumusnak látnák vagy állítanák be. De azért: Hajrá Hali!

#105009 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3168 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2006 - 03:39 PM

Semmivel se voltunk rosszabbak, mint máskor, Nagy G., Schimmer és Hujber tetszett legjobban, a védekezésünk valóban nem volt vmi olaszos.

Szegény Artner adott a nyilatkozatában a Selymes pofájára, kiváncsi vagyok, ez hova vezet. Úgy érzem, ezen a nyáron se fogunk unatkozni.

#105010 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2393 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2006 - 03:06 PM

Nem csak a Rajos Gabi nem játszhat a Gyirmót ellen, hanem még a Suba sem, ugyanis két meccsre tiltották el...

És akkor még egy Gábor: szegény Nagy Gabi.., semmi nem ment ma be...

Hajrá Hali!
Hajrá Szombathely!
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#105011 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 690 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2006 - 02:51 PM

Ma tisztességesen küzdöttünk, de ez a meccs sajnos hamar eldőlt. Nem is a vereség bosszant, hanem az a piros lap, amit teljesen feleslegesen szedett össze Rajos. 0-2-nél az utolsó percben ennek a kezezésnek semmi értelme nem volt...

#105012 Prada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 43 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2006 - 02:45 PM

Hogy a Borsit mért cserélte le?A Beke mikor labdát kapott eladta...

#105013 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2006 - 10:45 PM

Idézet (Balu @ 2006-5-12, 22:16)
Idézet (belabo @ 2006-5-12, 20:25)
Remélem ennek a dolognak nem az lesz a sorsa, mint az megelőző terveknek. Most nagyon szivem szerint látszanak alakulni az ügyek, ünnepélyesen megigérem, hogy nem ba**ogatok ezentúl senkit, ha ez összejön.

Úgy legyen!    Mármint hogy úgy alakuljanak a dolgok. De ha senkitsem fogsz ba***ni ,akkor mi érdekeset fogunk mi a fórumon olvasni?    

, belabo, 2006 ősz:remek játék, csodálatos szurkolás, fantasztikus vezetőség, Babati a király............

#105014 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2006 - 10:16 PM

Idézet (belabo @ 2006-5-12, 20:25)
Remélem ennek a dolognak nem az lesz a sorsa, mint az megelőző terveknek. Most nagyon szivem szerint látszanak alakulni az ügyek, ünnepélyesen megigérem, hogy nem ba**ogatok ezentúl senkit, ha ez összejön.

Úgy legyen!    Mármint hogy úgy alakuljanak a dolgok. De ha senkitsem fogsz ba***ni ,akkor mi érdekeset fogunk mi a fórumon olvasni?    

#105015 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3168 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2006 - 09:57 PM

Idézet (Tridente @ 2006-5-12, 21:08)
Azt hiszem a holnapi győzelmünk nagy bravúr lenne ezzel a kezdőcsapattal.Rajos középső védőt fog játszani és sajnos Tebeli is a kezdőben lesz...

Ha jól belegondolok, eddig soha nem láttam összefüggést a csapatösszeállítás és a csapat eredményessége között.

#105016 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3168 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2006 - 09:54 PM

A Bíró Péter fenyegetése 50 millióról szól, mi ehhez képest Dobány másodállású minimálbére? Remélem azt nem gondolja komolyan, hogy majd ő áttekinti a helyzetet, és komolyan döntési helyzetbe kerül? Ha őt nem akarná eltávolítani mindenki, akkor nem lenne mit áttekintenie. Remélem, ezt ő is felfogja, és végre távozik. Védelmére el kell mondani, hogy ő egy hivatalnok, aki nem képes ilyen feladatra, Bíró viszont egy közönséges bűnöző.

#105017 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2498 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2006 - 09:08 PM

Azt hiszem a holnapi győzelmünk nagy bravúr lenne ezzel a kezdőcsapattal.Rajos középső védőt fog játszani és sajnos Tebeli is a kezdőben lesz...

"Szükség volt odafenn egy centerre,és megkapták a legjobbat"

Nyugodj békében Cece! :(

#105018 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3168 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2006 - 08:25 PM

#105019 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3209 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2006 - 08:06 PM

A Kft eladása a tulajdonosok joga és nem az ügyvezetőé. Az legfeljebb véleményezhet. Ha egyáltalán meg akarja hallgatni valaki.

#105020 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2006 - 06:47 PM

Idézet (Hali++++ @ 2006-5-12, 11:43)
Balu! Te mindig le tudod lohasztani az ember lelkesedését!

Engem bizakodással töltött el ez a hír. Eszembe jutottak a régi nagy nézőszámú mérkőzések, a jó hangulat, a jó játék.
Sajnos az is igaz, hogy az utóbbi 1-2 évben sokszor hülyítettek minket. De valamiért jobban tudok hinni ennek, mint amikor például a Bereczkit bejelentették. Az sem egy utolsó szempont, hogy a focit szeretők körében elismert a Selymes, míg Bereczkit már a hír megjelenése napján is sokan támadták, vélt vagy valós ügyei miatt.

Folytatás? Remélem napról-napra többet és biztosabbat tudunk majd az új befektetőről és nem kacsa a hír. Nem úgy, mint eddig...

Te is tudod már egy ideje járok meccsekre,sok mindent láttam már. Rengeteg "megmentőről" hallottam.Én még emlékszem évekkel ezelőttről is egy Török-Komora-Détári hármasról,az utóbbi időben meg egyre többről Berczky előtt,volt egy újpesti-győri pletyka,ja meg szombathelyi kör és még ki tudja mennyi még ...      Az eredményt meg tudjuk!  

De azért most is vannak furcsaságok: " Az,hogy eladják a focicsapatot működtető gazdasági társaság tulajdonrészét vagy sem, az nem az ügyvezető hatásköre, hanem a tulajdonosé. - mondta Dobány a www.haladasfc.hu -nak.
Szeretnék írásbeli garanciát arra,hogy a megfelelő szakmai koncepció és az anyagi fedezet valóban a befektető jelölt birtokában van-e.  Jövő hét elejére kell valamilyen javaslatot letennem a tulajdonos asztalára. Ezt a már említett információk birtokában fogom megtenni__"

Hogyis van akkor ez?    Nem Dobány hatásköre,mégis ő kér garanciát és ő tesz javaslatot? Érdekes. Nem hinném,hogy az első osztályban elegendő egy másodállású vezető(bár a 2.osztályban sem ideális), ergo ki az aki önként egy tuti másodállás feladása mellett dönt ...