Ugrás a tartalomhoz

Hírek

106563 replies to this topic

#104601 macilaci01

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 40 Hozzászólás:

Elküldve: 31 July 2005 - 08:35 AM

Sziasztok. A sokak által agyon dicsért V. Balázs kemény 4 percet kapott tegnap.Ez az edzo is pechel rá?

#104602 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3122 Hozzászólás:

Elküldve: 31 July 2005 - 02:27 AM

Annyira fociéhes vagyok, hogy kimentem a reac-mtk-ra. Nézzétek meg az rtl-en az összefoglalót vasárnap délelőtt. Mikor belállt a Béla, páran elkezdék, hogy van még fogad Béla? Meg mikor mész már nyugdijba Béla? Aztán mikor 10 perc múlva nála volt a labda a kapu előtt, és látszott, hogy ebből gólt fog rugatni, ugyanaz gyorsan bekiabálta: Jaj, neee, Béla...
Aztán utána már nem bántották.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104603 Halifun1

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 30 July 2005 - 10:37 PM

Idézet (hornorand @ 2005-7-30, 14:48)
Így ahogy most vagyunk még 1-2 évig el lehet vegetálni, aztán majd az önkormányzatnál elkezdik támadni a polgármestert, hogy ennyi pénzt miért kell adni egy ilyen, másodosztályban bentmaradásért küzdő csapatnak. A polgármester meg a népszerüségi indexe miatt elgondolkodik a ügyön, és akkor mi lesz?

Sajnos van benne igazság.

Szponzort sajnos nem nagyon lehet találni.(főleg a másodosztályba)Tulajdonos kellene(nem olyan,mint B.P.v.akik Bcsabán és Szegeden voltak)garanciával pl.:telephelyet nem vátoztathat.Van ahol már működik pl.:Debrecen,Vasas,Győr.Viszont a tukajdonos lehet,hogy lecserélné a vezetőséget.Lehet,hogy ezért nem is keresnek?Mi van az Antókkal?Nem mondta,hogy kiakar szállni a fociból(csak sopronból)Nem jönne?NEM HÍVTÁK?Ide nem akar?

HAJRÁ HALI!!!!!

#104604 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 30 July 2005 - 10:15 PM

Pont erre gondoltam én is a szervezéssel kapcsolatban,hogy kik állnak oda,hogy bocsi fiúk,de csak 10 perc múlva mehettek fel....

Újabb szenzációs szakmai döntés Artner úrtól:A kispadon helyet kap Kratochwill, Sallér, Mihalecz, Subicz és Koman - zárta szavait Artner Tamás.
A Haladással kapcsolatos információ, hogy értesüléseink szerint Koman szerdán utazik Genovába, ahol bekapcsolódik a Sampdoria felkészülési programjába.
MI A FASZNAK VISZIK EL KOMANT HA ÚGYSEM MARAD???

#104605 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 30 July 2005 - 06:59 PM

Idézet (koko111 @ 2005-7-30, 18:33)
Én is támogatom az ötletet,mondjuk én is felvetettem az ötletet,de valakinek ezt meg is kellene szerveznie...Valaki vállalja??

Ezen nem sokat kell szervezni, csak annyit hogy vkik előbb kimmennek a Kalász ellen - ezt csak a B-középre értem - és tájékoztatják a következő érkezőket hogy most ez van és a kezdés után min. 10perccel később megyünk fel a lelátóra. Azért csak a B-középre értem mert a tribünön nem lehetne ezt 100%ban megoldani. És ez csak 1 bejáratot jelent. Ja meg ugye itt a www.haladas.hu-n is ki lehetne írni h a B-közép tagjai erre készülnek és megkérnek mindenkit h később menjen bla bla bla

Ezzel csak 1 gond van: én sajnos nem tudok kint lenni a kalász ellen  
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#104606 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1823 Hozzászólás:

Elküldve: 30 July 2005 - 06:34 PM

Idézet (Lewis @ 2005-7-30, 16:47)
nem biztos, h egy petíció erre a legjobb 5let. de azt meg lehetne ejteni, h a b-közép 10 perccel a kezdés után vonulna be.

Például. Volt már szó erről is... (Az öregeket úgyse nagyon lehetne rávenni, hogy ne menjenek be...)
Arra (is) szeretnélek Titeket rávezetni, hogy ha netán érdekelne is vkit a klubvezetésből, és a városatyák közül a mi véleményünk, meg az ötleteink, akkor sem biztos, hogy eljutna hozzájuk bármiféle információ... attól, hogy itt egymásnak elsírjuk a bánatunkat, attól semmi sem lesz jobb!
Megkockáztatom, hogy még azt sem tudják, hogy van ez a fórum, s hogy ebben mennyi építő ötletre lelnének...

Biztos lenne olyan alkalmas vezető, akinek az lenne a legelső dolga, hogy megtalálja a közös hangot a szurkolókkal, vagy legalább vmilyen szinten kommunikáljon velük. Megmagyarázza a döntéseket, vázolja a terveket, s netán még a véleményünket is kikérje...
Dehát ezzel a fogalmatlan társasággal...  ...nem is értem mit akarnak egyáltalán!

Iszonyatos fájó látnom és átélnem a sorozatos rossz döntéseket, a játékosok elherdálását, meg a feljutási esélyek elszalasztását. Egész egyszerűen tenni szeretnék vmit... ha egy porszem is vagyok ebben az egészben, akkor is!

HALADÁS 4EVER!
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#104607 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 30 July 2005 - 06:33 PM

Én is támogatom az ötletet,mondjuk én is felvetettem az ötletet,de valakinek ezt meg is kellene szerveznie...Valaki vállalja??

#104608 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 30 July 2005 - 06:24 PM

Idézet (Lewis @ 2005-7-30, 16:47)
a b-közép 10 perccel a kezdés után vonulna be.

Az valóban megvalósítható lenne! Támogatom És ezt addig kellene folytatni amíg nem látszik valami összeszedettség a csapaton...
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#104609 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1582 Hozzászólás:

Elküldve: 30 July 2005 - 04:47 PM

nem biztos, h egy petíció erre a legjobb 5let. de azt meg lehetne ejteni, h a b-közép 10 perccel a kezdés után vonulna be.

#104610 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1823 Hozzászólás:

Elküldve: 30 July 2005 - 04:41 PM

Idézet (belabo @ 2005-7-30, 03:09)
Jó, legyen petició. És mi lesz benne? Az, hogy ha Dobány nem jár mindegyikünk kedvébe, akkor nem irunk többet a fórumba? Vagy micsoda? Aztán majd 1-0-ra lealázzuk a Budakalászt, és mindenki örömújjongani fog. Háborút nyerni csak olyan fegyverrel lehet, amilyennel elkezdék. Dobány se küldött peticiót a szurkolóknak. Csak keresztülnézett rajtunk. Valahogy így kell nekünk is.

Azt azért ne feledd, hogy -akármi is van- a legerősebb fegyverünk (ha már a háborút hoztad szóba) NEKÜNK van: mégpedig MI magunk! Tudtommal még mindig és mindenhol a csapat van a szurkolókért, s nem fordítva (mert mi vagyunk a legfontosabb tényező, szurkolók nélkül nincs foci, s nincsenek klubok...
Egyébként én nem háborút akarok, hanem alapvető változásokat. Megcsinálhatnánk, hogy egy db ember nem megy ki a Budakalász elleni meccsre (bár ilyen összefogással?!?...), aztán lesegessen a köcsög Dobány... az már adna egy tockost neki(k) is... mert ők ugye még el vannak ezzel a 800-1000 nézővel (ami még az nb1-ben sem rossz) ...a holt üres lelátó azért ilyesztő tud lenni, és biztos nem azt fogják gondolni, hogy senki nem ért rá...
Azt meg egyébként leírtam már az előző szólásomban, hogy mikre lehetnénk kíváncsiak a petícióban... Az hivatalos dolog, komolyan kell venniük... s talán még a médiába is eljut a dolog..
...Szerintem ennyit simán bevállalhatnánk, aztán lesz, ami lesz... legalább látnám, hogy tennénk vmit... de az hogy csak ülünk a langyos fosban, az már nagyon nem OK. Nekem már elegem van belőle... ha kell, akkor egyedül, vagy páran teszünk vmit...
Azt a petíciót meg majd aláíratom anyámékkal...
...f@sza lesz!

HALADÁS 4EVER!
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#104611 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 30 July 2005 - 03:04 PM

Néha úgy érzem,akkor lesz a Halira pénz,ha közülünk fanatikusok közül valaki megüti a lottó ötöst...
De azért bizakodjunk !

#104612 hornorand

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 339 Hozzászólás:

Elküldve: 30 July 2005 - 02:48 PM

Valamit úgy érzem lépni kell, mert ez így nem mehet tovább! Szponzorok:0(az egyetlen Strabagot Kovács Jenő találta, bár szerintem amint elkészül a sportcsarnok, ők sem lesznek) Befektető:0(még a láthatáron sincs) Igazolások:0(akárhogy focizol szerződést nem fogsz kapni) Ami van azt az önkormányzatnak köszönhetjük. Így ahogy most vagyunk még 1-2 évig el lehet vegetálni, aztán majd az önkormányzatnál elkezdik támadni a polgármestert, hogy ennyi pénzt miért kell adni egy ilyen, másodosztályban bentmaradásért küzdő csapatnak. A polgármester meg a népszerüségi indexe miatt elgondolkodik a ügyön, és akkor mi lesz?

#104613 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 30 July 2005 - 02:17 PM

Idézet (koko111 @ 2005-7-30, 09:54)
Mondjuk az elég "vicces",hogy jelenleg 20 keretből 16 saját nevelésű játékosunk van és az eddig utánpótlásedző Artner keresi a játékosok helyét,ha ő nem ismeri a képességeiket akkor ki???

Én is pontosan ezen vagyok kiakadva !Hiszen mi szurkolók kapásból tudjuk kinek hol lenne a helye a csapatban,Ő meg a balhátvéddel játszat csatárt,hátha 17 ill. 18 évesen megújulva meccsenként 2 gólt vállal...
Ettől függetlenül reménykedjünk,hátha...És szurkoljunk a Srácoknak !!!

#104614 Prada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 43 Hozzászólás:

Elküldve: 30 July 2005 - 09:58 AM

Ön hányas érdemjeggyel jutalmazná a vezetőség nyári produkcióját? 0 mért nincs?? szerintem azt nyomnák a legtöbben...

#104615 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 30 July 2005 - 09:54 AM

Mondjuk az elég "vicces",hogy jelenleg 20 keretből 16 saját nevelésű játékosunk van és az eddig utánpótlásedző Artner keresi a játékosok helyét,ha ő nem ismeri a képességeiket akkor ki???

#104616 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 651 Hozzászólás:

Elküldve: 30 July 2005 - 08:30 AM

Nem lesz könnyű évünk. A csapat hasonló lesz a tavalyihoz, ebben a "kitűnő" mezőnyben nem hinném, hogy kiesési gondjaink lennének, de a feljutást jelen pillanatban ábrándos gondolatnak érzem. Attól tartok, hogy a Gyirmót és a Barcs (és még sorolhatnám) vendégjátéka nem fogja lázba hozni a szurkolók ezreit.
Magyar Kupa: úgy gondolom, hogy a vasárnapi meccset ezzel a csapattal is viszonylag simán hozzuk majd.
Csütörtökön-elvileg-szurkolói ankét...

#104617 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3122 Hozzászólás:

Elküldve: 30 July 2005 - 03:09 AM

Jó, legyen petició. És mi lesz benne? Az, hogy ha Dobány nem jár mindegyikünk kedvébe, akkor nem irunk többet a fórumba? Vagy micsoda? Aztán majd 1-0-ra lealázzuk a Budakalászt, és mindenki örömújjongani fog. Háborút nyerni csak olyan fegyverrel lehet, amilyennel elkezdék. Dobány se küldött peticiót a szurkolóknak. Csak keresztülnézett rajtunk. Valahogy így kell nekünk is.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104618 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 29 July 2005 - 10:16 PM

Keret:Rózsa,Kutasi(kapusok),Balassa,Baráth,Guzmics,Sallér,Tebeli,Subicz,Beke,Borsi,Jagodits,Babati,Schimmer,Kratochwill,Mihalecz P.,Fábián,Imre,Nagy G.,Rajos,Manganelli-Ez húsz játékos ami 30 meccs+kupameccs(ek)nél sérülések esetén elég vékony...Az OK,hogy jön a négy ifista,de ők csereként nem fognak tudni hozzátenni a játékhoz(ráadásul egyikük kapus),és arról már ne is beszéljünk,hogy melyik poszton ki fog játszani,mert azt az edző sem tudja.....

#104619 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1749 Hozzászólás:

Elküldve: 29 July 2005 - 08:48 PM

Idézet (Lewis @ 2005-7-29, 20:42)
Idézet (Balu @ 2005-7-29, 20:30)
Csinálhatunk bármilyen "forradalmat" attól még nem lesz CSAPATUNK!Max elismerik,hogy igazunk van!

ezt nem gondolod komolyan, ugye?

Azt írtam,hogy max! Amikor egyedül van valaki ideges szurkolók gyűrűjében,akkor elismeri! De utána ... Az már más kérdés!  
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#104620 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1582 Hozzászólás:

Elküldve: 29 July 2005 - 08:42 PM

Idézet (Balu @ 2005-7-29, 20:30)
Csinálhatunk bármilyen "forradalmat" attól még nem lesz CSAPATUNK!Max elismerik,hogy igazunk van!

ezt nem gondolod komolyan, ugye?