Ugrás a tartalomhoz

Hírek

104650 replies to this topic

#104601 foreverhaladás

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 76 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2003 - 01:48 PM

HEHE ez a mikeeeeeeeeeeeeeeeee:DDDDDDDD
bazze, ez az armada szép egy társaság lehet, ha ilyen gyökerek is bekeverednek:D Mindenesetre, sztem hagyjátok fennt a képet, aztán legközelebbi Hali-zte-n má az országhatárnál(vas-zala:D) el kell kapni ezt a ratyi fejüt, aztá összekötözve mutogatni ezt a főőőőhuligánt a nagy armadának:) istenem, szánalmas....
Hajrá Hali!

#104602 Nilrem

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1672 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2003 - 12:43 PM

Ezt nevezem! Te tenyleg ra utazol! Fizetek neked egy sort ha eredmenyes leszel! Legalabb a szurkolok buszken olthetik magukra a Hali mezt, ami ugye nem mondhato el az egyes jatekosokrol!

#104603 Gergo79

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 214 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2003 - 11:22 AM

ffff

#104604 hool

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 19 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2003 - 10:39 AM

Ki a FASZOM ez a mike?!?
Mutassátok meg NEKEM is!

#104605 Gergo79

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 214 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2003 - 10:01 AM

Mike,ne patkanykodj itt megint,mert mar ugyis tudom,hogz ki vagy,rad utazok a kovetkezo talalkozasunkor,ha lesz ra alkalmam,amiben nagyon bizom.

#104606 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2806 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 10:29 PM

Ajánlom figyelmetekbe a Balaton FC-t. A megszűnés veszélyével kűzdött a rajt előtt és most sem hinném, hogy dúskálnak az anyagiakban mégis a dobogón állnak. Az is igaz, hogy undorító antifocit játszanak, de ki ne cserélne velük, ha sorra nyerik vele a meccseket? (emlékeztek az első fordulókban, amikor mi játszottunk ellenük, 2x olyan jók voltunk de a bíró befújt nekik egy kamu 11-est és a végén rúgtak még1-et, erre most már csak mi emléxünk, már csak az eredményt jegyzik)
Szóval itt a válasz azoknak, akik azon a véleményen vannak, hogy pénz nélkül nem lehet eredményes focit játszani. Lehet, csak hozzáállás kérdése.  A mi zsoldosainkkal ilyet nem lehet elérni, mert ezek csak a pénzt lesik és addig nem nyújtanak semmit (tisztelet a kivételnek). Meg az a poén, hogy az élet minden területén máshogy, van mert először bizonyítania kell az embernek, aztán esetleg kap több lóvét, ezek meg lenyúlják a nagy lóvét aztán basznak focizni.

Na kidühöngtem magam előre is. Holnap jöjjön ki mindenki.
Hajrá HALI!!!

#104607 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 10:28 PM

Gratula a képhez!
Elég ütős a fradicsicska zetetábor zöld-fehér koreóval!

Debrecen ellen kötelező a győzelem!
Hajrá Hali!

#104608 nagy-hali

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 236 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 09:44 PM

Lewis!
Talán nem a zetét kellene nézni,mint vetélytárs,mert meggyőződésem,hogy pár forduló után már csak a hátukat nézzük,sajnos.Mert ugyan rosszul indult a zete,de szerintem összeszedik magukat,az MTK ellen meg mi is kikapunk idegenben(valószinű,bár ne igy legyen!):Szóval inkább nézd a Bcsaba és a Győr,meg a Pécs eredméyneit,mert mi velük leszünk nagy csatában.
hajrá Hali!

#104609 Kiri

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 186 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 09:18 PM

Mikeeeee!
Te pápaszemes rondaság! Már megint mi a fenét okoskodsz itt?
Hajrá  HALADÁS!

#104610 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1465 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 07:50 PM

79' Czvitkovics jobbról ívelte át a labdát a túl oldalra, ahol a kaputól 6 méterre Torghelle érkezett, s fejelt a kapu jobb alsó sarkába. 2-0

Huhhh... Tehát még mögöttünk vannak. + NEM SZERZETT PONTOT A GYŐR!!! És csak 1-et az Újpest! Na most NAGYON MEG KÉNE MEGHAJTANI A HOLNAPI MECCSET!! (szoros a tabella, még nincs veszve semmi) IDEJE, HOGY GYŐZZÜNK!!    

#104611 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1465 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 05:47 PM

17' Czvitkovics adta be a labdát a jobb oldalról. A védők nem tudtak felszabadítani, így a játékszer Torghelle Sándor elé került, aki kapásból, középről 11 méterről a kapu bal alsó sarkába lőtt. 1-0
(NS)
De, ez ne azt jelentse, hogy ha ez is marad a vége, akkor mi csak egy x-ért focizunk!!   (remélem, hogy nem ez lesz) Ezért mondjuk szar, hogy vasárnap van a meccs. Remélem minél többen összejövünk, min. 8-9000-en. Most kiderül mennyi is az "ingyenélő" Szhelyen. Itt meg nehogy az legyen, hogy "én tüntetek, ezért nem megyek meccsre!", vagy "ezek nem érdemlik meg..." Mert így a saját csapatánka tesz kárt. Nem mind1, hogy 4000 vagy 8000 szájból zúg a HAJRÁ HALI!

#104612 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 04:39 PM

Igyvan!Nyerni kell!
nagy-hali!
Nekem nagyon tetszett a tréfa:)))

HAJRÁ HALI!!

#104613 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2806 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 04:03 PM

Szerintem mindenkinek csak a gyzőzelem az elfogadható.

#104614 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1465 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 04:01 PM

Vége a Békéscsaba-Pécs mérkőzésnek. Nyert a csaba!!!!!  És végül megszerezte második győzelmét, (nekünk is csak 2 van!) tehát a szarzete és a bcsaba vészesen közelít!!!
 Gyerünk fiúk, nekem CSAK A GYŐZELEM AZ ELFOGADHATÓ!

#104615 nagy-hali

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 236 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 03:46 PM

Nem gondoltam,hogy lesznek olyanok,akik ekkora felhajtást csinálnak egy kis tréfából.A képet valóban az armada honlapjáról szedtem le,és kicsit átrajzoltam.Talán nem néz ki jól?Amúgy is, fradi csicska zete tábor,miért ne lehetne zöldben?
Ha meg nem tetszik mikeeee,többet ne gyere erre az oldalra...
A nagy-hali meg az én regisztrációs nevem

#104616 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2806 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 12:52 PM

Ja megnéztem, az általad kifogásolt nagy-hali felirat a kép beküldöjének a nevére utal. Szóval abszolút egy szavad se lehet.

#104617 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 12:31 PM

mikee!
Az NB1.hu-s hozzászólásaidon is látszik hogy Te egy degenerált kis senki vagy!
Kik vagytok Ti az Armada?HAGYD MÁR!
Hiszen még a csapatnak honlapja sincs!
Max az Ti kis gagyi oldalatok ami még hitelt sem érdemel!
Ne aggodj a mi kis oldalunk nagyon impozás lesz!
A képeket pedig nem a netről lopkodjuk hanem most szedjük össze a szurkolóinktól!Ja és azt szedünk le onnan amit akarunk!oda van irva hogy az armadáé?Lehet Ti is loptátok!!

HAJRÁ HALI!!

#104618 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2806 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 12:26 PM

Csitulj pici.
Olyan képet rakunk be a fórumba amilyet akarunk, ha egyszer már neten volt akkor nem igazán kell engedélyt kérni, hogy feltehessék máshova is...

A szurkolói képek közé pedig nem mi tesszük be, hanem az oldal karbantartója, akinek ha írsz le fogja venni. Ennyi.
De olvassa ezt a fórumot is és valószínű intézkedik, de attól a fórumban még ott marad. Max a gazdája átszerkesztheti a hozzászólást.

#104619 mikeeeee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 62 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 10:54 AM

Belenéztem a szurkolói fényképeitek közé és nagy meglepetés ért! Nem tudom ki lehetett közületek az az idióta, aki a szurkolói képeitek közé berakta (kb 10. kép) "nagy hali" néven az Armada fényképét egy régebbi koreográfiájáról, de az biztos, hogy nem teljesen normális! Amúgy, nagyon nagy nullák vagytok, ha nincsenek értelmes saját képeitek amit kirakhatnátok és ezért össze vissza lopkodjátok össze a Netről albumotokat, pláne + még más tollával is ékeskedtek. Ti csak szeretnétek olyan jók lenni mint mi!

Felhívom a szerkesztők figyelmét is, hogy az Armada 93 szurkolói csoport nem járult hozzá saját képük közléséhez a www.haladas.hu oldalon! Jobb lenne ezen elgondolkodni, mielőtt konzekvenciái lennének a dolognak! Legnagyobb probléma egyébként nem a kép közlése, hanem a "nagy hali" felirat megjelenítése a kép mellett.

Mikee (Armada 93)

Csak a ZTE!!!

#104620 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1465 Hozzászólás:

Elküldve: 08 November 2003 - 09:48 AM

Alex Monken bemutatkozott

Szombathely, november 8., 7.40 Dancs Roland is a Haladáshoz készül.

Amint arról már beszámoltunk a Lombard csapatánál szerződtetni kívánják az egykori ferencvárosi csatárt Alex Monken Arrudát. A Celldömölk elleni szerdai edzőmérkőzésen Bozsik Péter tesztelte a brazil csatárt, aki igen bíztatóan mozgott. A játékos jelenleg szabadon igazolható, így amennyiben szerződtetnék a szombathelyiek, akkor még az ősszel pályára léphetne a zöld-fehéreknél.
A Celldömölk elleni találkozón szerepelt egy másik vendégjátékos is a hazaiaknál, nevezetesen Dancs Roland, aki Svájcból tért haza pár hónapja. A fiatal labdarúgó sokáig az Újpesttel készült, de a lila-fehérek nem tudták leigazolni, mivel a játékengedéllyel gondjai voltak Dancsnak. A tehetséges játékosnak nem idegen környezet Szombathely, hiszen ott indult a pályafutása.
(s.k.)