Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53866 replies to this topic

#36461 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4506 Hozzászólás:

Elküldve: 13 December 2011 - 11:14 AM

Azt lehet tudni,hogy az sztv-nél mikor lesz fenn a meccs,mert a körmendi tv-nél már fent van..?

#36462 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 1403 Hozzászólás:

Elküldve: 13 December 2011 - 10:38 AM

Wilsont gyorsan felejtsük el. Légiós szinten átlag alatti játékos. Csodálkoztam is amikor Völgyi leigazolta. (Ha a Patonay ott van biztosan nem igazolják le.) Amikor nálunk játszottt két kettessel álltunk fel. Jancikin legalább bedobó.

Bencze Tomi Kiváló edző, de meg kell mondani a körmendi meccsben ő is benne volt. Igen, kevés volt a rotáció. Szanati pl. kevés lehetőséget kapott. Ha ő védekezett volna a Mladenovicson biztos, hogy nem lesz a forduló válogatottja. (A Szolnokot meg pl. Jaro-val leptük meg. Most is jöhetett volna "lökdösni", faultolni a Körmend centerét.)
Bencze Sztv. nyilatkozata szerint 4 percig nem figyelt a Falco a 2. negyedben, ezzel veszítettünk. Én sajnos nem így látom. Az egész 2. és 3. negyedben is gyengén védekeztünk. 29, illetve 31 kapott pont. A 3-4. negyedben a Körmend már csak arra ügyelt, hogy maradjon a 20 körüli különbség. A Kaposvár elleni idegenben ennél sokkal több kell.
- Ennek a vitának semmi értelme nincs.
- De van!

#36463 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3732 Hozzászólás:

Elküldve: 13 December 2011 - 10:11 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: 717 - Dátum: 13 December 2011 - 09:18 AM

A tegnapi falco arénában nyilatkozta a Bencze Tomi,hogy Jancikin ugyanannyi pénzért van itt,mint az uazon poszton játszó magyar társa,illetve kb.a negyedéért mint Bell a kmd-ben.
Tudja ő is és a játékos is,h nem úgy megy neki jelenleg,de igazából most fejezte be az alapozást,sokszor még Bencze nyugtatgatja,h ne parázzon.Nézzétek meg az adást,érdemes,jó kérdéseket tett fel a riporter!

Bencze nem jól tudja, Wilson az első szóra jönne, ha megkapná Simon Laci, vagy Will Tomi bérét, sőt még nála jobb légióst is találnánk
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#36464 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3732 Hozzászólás:

Elküldve: 13 December 2011 - 10:09 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 13 December 2011 - 12:28 AM

Nálad mennyi a türelmi idő a fejben való rendbetételhez (már amennyiben tényleg csak erről van szó)?

10-20 év, az attól függ
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#36465 717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2568 Hozzászólás:

Elküldve: 13 December 2011 - 09:18 AM

A tegnapi falco arénában nyilatkozta a Bencze Tomi,hogy Jancikin ugyanannyi pénzért van itt,mint az uazon poszton játszó magyar társa,illetve kb.a negyedéért mint Bell a kmd-ben.
Tudja ő is és a játékos is,h nem úgy megy neki jelenleg,de igazából most fejezte be az alapozást,sokszor még Bencze nyugtatgatja,h ne parázzon.Nézzétek meg az adást,érdemes,jó kérdéseket tett fel a riporter!

#36466 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7136 Hozzászólás:

Elküldve: 13 December 2011 - 12:28 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 13 December 2011 - 12:16 AM

2 dolgot kellene látni: 1. Aki azt mondja Jancikin drága, az sejti, gondolja, hiszi, stb., aki azt mondja egy olcsóbb magyar játékos bérét kapja, az tudja is 2. Sem pénz, sem edzői szándék nincs az igazolásra, ld. Bencze-interjú 1-2 hete, csapategységről szóló rész. Hozzuk ki idén ebből a játékos- és anyagi keretből a legtöbbet és ha a lehetőség adott, jövőre lépjünk előre igazolásokkal. Wilson idei mutatója egyébként inkább a lóf***hoz konvergál. Pár hete Báne visszatérése előtt írtam, hogy ne olyan játékostól várjuk a csodát,aki a felkészülés java részét kihagyta és csak pár meccsen játszott, viszont ahhoz nem is kell szakértőnek lenni, hogy az ember lássa nem tudásbeli hiányosságról van szó, inkább fejben kellene rendbetenni nála valamit

Nálad mennyi a türelmi idő a fejben való rendbetételhez (már amennyiben tényleg csak erről van szó)?

#36467 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3732 Hozzászólás:

Elküldve: 13 December 2011 - 12:16 AM

2 dolgot kellene látni: 1. Aki azt mondja Jancikin drága, az sejti, gondolja, hiszi, stb., aki azt mondja egy olcsóbb magyar játékos bérét kapja, az tudja is 2. Sem pénz, sem edzői szándék nincs az igazolásra, ld. Bencze-interjú 1-2 hete, csapategységről szóló rész. Hozzuk ki idén ebből a játékos- és anyagi keretből a legtöbbet és ha a lehetőség adott, jövőre lépjünk előre igazolásokkal. Wilson idei mutatója egyébként inkább a lóf***hoz konvergál. Pár hete Báne visszatérése előtt írtam, hogy ne olyan játékostól várjuk a csodát,aki a felkészülés java részét kihagyta és csak pár meccsen játszott, viszont ahhoz nem is kell szakértőnek lenni, hogy az ember lássa nem tudásbeli hiányosságról van szó, inkább fejben kellene rendbetenni nála valamit

#36468 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 12 December 2011 - 11:47 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 12 December 2011 - 11:29 PM

Annyit kb, hogy 3-4szer annyit keres a Chad mint a jancikin.
Ennek ellenére én is többet látok benne mint amit eddig összességében mutat.
De ez én meglátásomban azért is van így, mert ő az akit akkor is cserélünk ha épp jobban megy mert laci Chad mindenhogy sokat játszik.
Fiatalokat meg azon az 1 helyen forgatjuk csak leginkább.
Én ott jobb rotációt várnék a bencétől, annak ellenére, hogy le a kalappal előtte.

Egyetértek. A jónál is lehet mindig jobban csinálni. :)
Chad szinte minden meccsén egy, max. két negyedben hozza a statját. ehhez nagyon is illene a jobb rotáció...

#36469 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1417 Hozzászólás:

Elküldve: 12 December 2011 - 11:29 PM

Annyit kb, hogy 3-4szer annyit keres a Chad mint a jancikin.
Ennek ellenére én is többet látok benne mint amit eddig összességében mutat.
De ez én meglátásomban azért is van így, mert ő az akit akkor is cserélünk ha épp jobban megy mert laci Chad mindenhogy sokat játszik.
Fiatalokat meg azon az 1 helyen forgatjuk csak leginkább.
Én ott jobb rotációt várnék a bencétől, annak ellenére, hogy le a kalappal előtte.

#36470 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1023 Hozzászólás:

Elküldve: 12 December 2011 - 11:07 PM

Úgy tudom én is, hogy Jancsikin kifejezetten olcsó János. Az ő árán max ilyen ZTE-légiós szintűt hozhatnánk, azt meg minek? Többet várok tőle ennél én is, de ha csak nem szakad ránk az OTP (múltkor is hiába reménykedtünk benn :) ), nincs realitása légiós cserének. Azzal már elégedett leszek idén, ha mindenki időben megkapja a pénzét, és adósság nélkül fejezzük be a szezont. Persze én is szeretném, ha minél előbbre végezne CSAPATUNK.

#36471 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2104 Hozzászólás:

Elküldve: 12 December 2011 - 10:45 PM

Csiro mai BB1 nyilatkozatából:

Az az igazság, hogy pályafutásom egyik évével sem tudom összehasonlítani a szombathelyit. Akkor volt 7-8 extrán jó játékosunk. Nagyon jó volt a kohézió, a sikereinket remek csapatmunkával értük el. Itt Pécsen viszont értelemszerűen Bam-nek teljesen mást kell játszania, mint anno a Falcóban. Nincs mellettünk egy Kazlauskas, egy Kálmán, egy Pankár vagy a többiek.
kép

#36472 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 12 December 2011 - 10:23 PM

8 győzelem 10 meccsből! :)
Gratulálok a CSAPATNAK!

először is a meccsről:
Az első negyedben nagyon látszott a feszültség a körmendi játékosokon (Powell 2 kihagyott büntető pl.). Kb. 2 perc volt, ami meghatározta az egész mérkőzést, amikor Bell klasszisát megvillantva bevágta a három triplát. Ezzel megnyugtatta a csapatát, és onnan már látszott, mivel készültek ellenünk. Hát nem a védekezéssel!!! ;) Ez a triplamutató Litvániában is kiemelkedő lenne. Ilyen dobószázalék a magyar mezőnyben bármelyik csapatot padlóra küldte volna! Mi minden triplájuk után küzdöttünk a felzárkózásért... és ez nagyon nagy erőt mutat ebben a csapatban. A Körmendnek végig teljesen oda kellett tenni magát, hogy tartani tudják az előnyt. Ettől a Körmendtől szombaton 40-nel kapott volna ki bárki.
Szolnok ellen mi tudtunk extrán dobni, és utána minden próbálkozásukat visszaverni. Most azt tettük, mint akkor a Szolnok: végig tudtunk küzdeni, és rendre 10 pont közelébe visszajönni.
Ezek azok, amik alapján nagyon is ott van a helyünk a 4-ben. És amíg ez a tartás meglesz a csapatban, addig ott is leszünk.
A 4 között a végső sorrendet pedig a Falco-Alba; Falco-Szolnok; Körmend-Falco szintű meccsek fogják eldönteni. Ezek pedig a riválisainknak még most következnek... nekünk a földön járva továbbra is a soron következő meccsre kell csak készülni, aztán minden meccsen egymásért küzdeni! Akkor nagyon szép év elé nézünk! Most már a "babonák" terhe sincs a csapat vállán... ;)

... és... Bencze Tamásnak: Köszönöm! ;)

Más:
Ilyen mutatóval nagyon nem kellene Wilson kaliberű légiósban gondolkodni!!!
Jön 6 olyan meccs, amiből ha az első 4-et hozzuk, akkor fel kell tenni a kérdést a "megfelelő szinteken", hogy odaállnak-e a csapat eredményessége mellé!? Ebben az esetben (és erre nagyon jó az esély, hogy hozzuk) komoly célok lehetnek. Amennyiben ez a támogatás nem lesz meg, akkor nincs értelme igazolható játékosok neveivel dobálózni.
Doyne, Frazer szint alatt értelmetlen lenne bárkiben gondolkodni! De ha a januári légióspiacon lenne (különösen ha olcsón) ilyen kaliber... akkor ... de csak akkor van értelme a 3. légiós kérdésnek...

#36473 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7136 Hozzászólás:

Elküldve: 12 December 2011 - 10:18 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Sólyom - Dátum: 12 December 2011 - 10:07 PM

Az index fórumon frankdrebin szerint ha magyar lesz akkor emelkedik a fizuja. Gondolom, hogy motiválják a magyar tanulásban. Lehet, hogy most azért kisebb a lóvéja viszonylag. A fő kérdés továbbra is az, hogy akarunk-e magasabb célokat kitűzni (amúgy akkor azért Wilson nem lenne nagy erősítés), és erre megvan-e a fedezet? Ha nincs ilyen téma az asztalon, akkor nem lesz itt semmilyen csere.

Persze végigfuthat az agyunkon, hogy ha pl. 3-as poszton olyan szintű légiósunk lenne, mint Chad vagy Djordje, akkor milyen ütős kezdőötösünk lehetne, és ugye a mi bajnokságunban egy erős kezdőötös sok mindenre képes lehet. Viszont én amondó vagyok, hogy csak azért mert most jól állunk, nem szabad elvetni a sulykot azzal, hogy megint túlköltekezünk, vagyis ne veszítsük el a fejünket azért, mert esetleg úgy érezzük, hogy "itt az idő most vagy soha". Szerintem ezt a bajnokságot ezzel a kerettel kéne végigcsinálni, illetve ha Jancsikin pénzén - amiről amúgy fogalmam sincs mennyi - tudunk hozni nála jobbat, akkor azt esetleg meglehetne lépni.

#36474 Sólyom

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1215 Hozzászólás:

Elküldve: 12 December 2011 - 10:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 12 December 2011 - 09:56 PM

Pedig majdnem közel jársz a valósághoz...Amennyire én tudom.

Az index fórumon frankdrebin szerint ha magyar lesz akkor emelkedik a fizuja. Gondolom, hogy motiválják a magyar tanulásban. Lehet, hogy most azért kisebb a lóvéja viszonylag. A fő kérdés továbbra is az, hogy akarunk-e magasabb célokat kitűzni (amúgy akkor azért Wilson nem lenne nagy erősítés), és erre megvan-e a fedezet? Ha nincs ilyen téma az asztalon, akkor nem lesz itt semmilyen csere.
KÖSZÖNÖM CECE, HOGY LÁTHATTALAK, CSODÁLHATTALAK A PÁLYÁN!!

#36475 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4506 Hozzászólás:

Elküldve: 12 December 2011 - 09:56 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Sólyom - Dátum: 12 December 2011 - 09:11 PM

Én úgy értelmezem, hogy bizony (ahogy én is sejtem) nem olyan nagyon olcsó gyerek ez a Jancikin, mert Wilson, vagy annál jobb(drágább) légiós is jöhetne az árából. Persze légiós szinten biztosan alsó kategóriás (de ezek szerint ha Wilson szintű akkor inkább közepes), de nem hiszem, hogy mondjuk Will Tomi lóvéjáért lenne itt.

Pedig majdnem közel jársz a valósághoz...Amennyire én tudom.

#36476 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1941 Hozzászólás:

Elküldve: 12 December 2011 - 09:28 PM

Ha már szóba került Donald Wilson:

http://www.bb1.hu/ta...zik_a_paksiakra

#36477 Sólyom

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1215 Hozzászólás:

Elküldve: 12 December 2011 - 09:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 12 December 2011 - 08:48 PM

Ha jól értelmezem, akkor ez azt jelenti, hogy Jancsikin fizetéséből még Donald Wilsonnál is lehetne jobbat találni vagy azt, hogy Wilson árából lehet nála jobbat találni?

Én úgy értelmezem, hogy bizony (ahogy én is sejtem) nem olyan nagyon olcsó gyerek ez a Jancikin, mert Wilson, vagy annál jobb(drágább) légiós is jöhetne az árából. Persze légiós szinten biztosan alsó kategóriás (de ezek szerint ha Wilson szintű akkor inkább közepes), de nem hiszem, hogy mondjuk Will Tomi lóvéjáért lenne itt.

#36478 Sólyom

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1215 Hozzászólás:

Elküldve: 12 December 2011 - 09:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 12 December 2011 - 08:01 PM

Ja, hát ez nem ugyanaz a szitu, mint amikor le kellett lecserélnünk Morrist vagy Gilbertet. Most várakozáson felül teljesít a csapat, ahogy írod is, tehát nem is időszerű ezzel foglalkozni. (Az egy másik dolog, hogy én szívesen látnám újra itt Wilsont, és szezon közben biztos megfizethetőbb is)
Nem is csak az lenne a kérdés, hogy mennyiért jönne Jancikin helyett másik játékos, hanem az is, hogy ő mennyiért menne. Valószínűleg egy esetleges szerződésbontással járó kiadást nem engedhet meg magának a klub, főleg ha nem is túl indokolt.

Viszont a rájátszásban megérezzük majd, hogy nem annyira bevethető, amikor egyre leterheltebbek lesznek a játékosok. Hátha addig magára talál.

Wilson bennem is felmerült, nem is tartom rossz ötletnek, és sztem pénzben sem lehet baromi nagy különbség. Jancsikinnel további probléma, hogy gyakorlatilag már májusban leszerződött ide (na ezért sem lehet olyan nagyon nagyon olcsó...) belerángattuk ebbe a honosítási eljárásba (mondjuk egy uniós útlevél nem rossz dolog) aztán meg elküldjük, mert bocsi mégsem vagy jó. Mondjuk jelenleg még légiósnak minősül, tehát rá szigorúbb szabályok vannak a teljesítményt illetően, mert "magyar" játékosokat nem szoktak idény közben elküldeni. Ha maradnak a hivatalos célkitűzések akkor meg főleg nem, ha nekivágunk valami nagyobb célnak akkor indokolt lehet egy csere, de a hosszabb pad érdekében inkább mellé kéne egy 3-4-es légiós. Persze nem kell lecsapni, ez elsősorban pénzkérdés...

#36479 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7200 Hozzászólás:

Elküldve: 12 December 2011 - 09:06 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 12 December 2011 - 08:42 PM

Hát azért én máshogy halottam...
Nagyon olcsón van itt állítólag....
Azt meg ne feledd,hogy majdnem örökre vissza vonult a buszos baleset miatt.
Én még bízom benne!!!!
Remélem kap még bizalmat,mert az erőt adhat neki.
Jó lenne,ha Jancikin meg Bencze leülnének átbeszélni a dolgokat!!!

HAJRÁ FALCO!!!!!

Én is úgy tudom, hogy nagyon kevés pénzért van itt. Nagyon sok olyan megmozdulása van melyből kiderül, hogy jó játékos. Nem tudom mi lehet a gond de biztos vagyok benne, hogy Ő ennél jóval többet tud.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#36480 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7136 Hozzászólás:

Elküldve: 12 December 2011 - 08:48 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: ULTRA NAGYFALCO - Dátum: 12 December 2011 - 11:22 AM

Wilsonnál is jobbakat lehet ennyiért találni!

Ha jól értelmezem, akkor ez azt jelenti, hogy Jancsikin fizetéséből még Donald Wilsonnál is lehetne jobbat találni vagy azt, hogy Wilson árából lehet nála jobbat találni?