Ugrás a tartalomhoz

Új designe-t

2 replies to this topic

#1 Guest_Blumo_*

• Guests

Elküldve: 16 March 2006 - 05:40 PM

Kedves Timmy!

A szépség annyira szubjektív dolog hogy csak na. Aki foglalkozott már valaha webdesign-al tudja, nincs olyan ami mindenkinek tetszene. ezt mi is tudjuk. azonban egy weblapnak nem is kell szépnek lennie. Egyszerűnek, tartalmasnak és könnyen kezelhető, könnyen olvashatónak kell lennie. hogy milyen színű vagy hol és milyen menük vannak abban mindenkinek a saját ízlése határozza meg mi a jó. Sajnos nem tudunk olyan lapot csinálni ami mindenkinek tetszik. Ha te tudsz, szerintem szívesen látunk a csapatban, gyere és adj ötleteket, de a szerintem ez olyan egyszínű monoton... nekem nem jön be dologgal mint kritikával nem tudunk sokat kezdeni. Mond el milyen szeretnél, mibej javítsunk. Szerintem sokan nem örülnének szivárványszínű lapnak, lehet te igen, de az meg másnak nem tetszene. nem lehet mindenkinek megfelelni.

#2 Guest_Orsi_*

• Guests

Elküldve: 16 March 2006 - 03:50 PM

Timmy!
Elfogadjuk,h neked nem tetszik!
ugyanakkor felteszem a kérdést:hogy nézne ki az az oldal,amit szívesen olvasnál?milyen cikkekre,fotókra lennél kíváncsi?
Várom hasznos ötleteid!
Döme Orsi

#3 Guest_Timmy_*

• Guests

Elküldve: 15 March 2006 - 03:50 PM

Hát srácok őszintén nekem tökre nem jön be ez az oldal ebben a formában. Egész egyszerűen ronda.Egyhangú ez a kék paca háttér, nem igen illik a ide. Olyan mint a korház belülről. Márpedig sok ember nem szereti a kórházat. Az a javaslatom lenne h változtassátok meg. A témaköröket jobban kikéne emelni. Remélem az újítás jobbá teszi ezt a hibát. A tartalom az majdhogynem tökéletes, de a designe-non van mit változtatni  És ezt remélem ti is látjátok!
Üdv: Timmy