Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53025 replies to this topic

#41 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2389 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:27 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco Fan - Dátum: 17 March 2019 - 01:09 PM

Dobási tendenciáit nézd meg kérlek. Nagyon érdekes

Arra gondolsz hogy kevesebb próbálkozása volt?
"Úgy van ahogy mondtad...
Mindennap szombat"

#42 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 696 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:19 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 17 March 2019 - 12:50 PM

Bruinsma a legjobb légiós magyarországon felkiálltásból most mi is van? Pustahvar többet nyújtott amíg itt volt. Amióta visszatért, egy lófütty amit művel.

Egyébként Bruinsma az utolsó kettő meccset leszámítva átlagban elég jó számokat hozott. De hát nem ő az egyetlen aki keményen visszaesett, ez már nem egyéni hiba.

#43 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2056 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:15 PM

Legyen úgy az edzőpáros, hogy SZRECSKO ės LACI,- DE Laci meccsel.

Így ha bekiabálàs lesz, az Lacinak szól, Szrecsko nem bántódhat meg.
Illetve a szurkolókat se irritàlja, hogy Szrecsko nem rotál.

Ez így jó lesz! ÀMEN :)
kép

#44 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 301 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:09 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 17 March 2019 - 12:50 PM

Bruinsma a legjobb légiós magyarországon felkiálltásból most mi is van? Pustahvar többet nyújtott amíg itt volt. Amióta visszatért, egy lófütty amit művel.

Dobási tendenciáit nézd meg kérlek. Nagyon érdekes

#45 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7026 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:59 PM

Leírom nektek miért tudnak itt nehezen érvényesülni magasabb kosárlabda kultúrájú országokból érkező - és korábban hazánkban meg nem forduló - szakemberek. Okorn példája a legfrissebb, így ennek mentén haladva könnyebben tudom vizionálni nektek a példát. Az ő szakmai gondolatai - magyarán "meccselése" - sokkal közelebb állnak az európai elithez, mint az itthoniaké. Az európai sztáredzők ugyan úgy le kapták volna Govenst a pályáról 5 perc elteltével három bedobott tripla után is. Egy Euroligában nincs olyan, ha valakinek megy a játék, akkor amiatt játszik egy huzamban 10 percet. De ott persze többnyire, akik jönnek a padról is egyen értékűek a kezdőkkel. Okorn - és vélhetően minden "vadidegen" - ugyan így gondolkodik, hiszen ezt tanulta. Tegyük hozzá, hogy helyesen. Viszont - és itt jön a lényeg ! - hazánkban nem az számít, hogy mi a magasabb szinten megszokott trend, hanem az, hogy ebben a közegben mi a célravezetőbb, mi az, amivel jobban el lehet érni a sikert. Azok az edzők, akik korábban játékosok is voltak a bajnokságunkban (ráadásul nem is akármilyenek) ezt pontosan tudják, vagyis hozzá prostituálódtak ehhez a közeghez, és csak azt veszik már figyelembe mi az, amivel eredményt lehet elérni. Fel tehetjük azt a kérdést is, hogy ha Okorn magasabb szintű európai trendet követ, akkor miért nem játszatja Bíró Olivért?. Szerintem azért , mert olyan szinten viszont nincsen, hogy 9 játékos forgatásához értsen, és ez vonatkozik például Szrecskora is. Nyilván sokkal könnyebb 7-8 játékost keverni a pályán, mint 9-et, az már egy magasabb szakmai nívót követel.

Lehet álmodozni arról, hogy olyan edzőnk legyen, aki nem alszik a pálya mentén, de nem is idegbeteg, aki ha van 9 bevethető játékosa, akkor mindegyiküket használja, jókor kér időt, kiválóan megszervezi a védekezést, és a támadásban is lesznek figurák, idegenben is legyen sikeres, csak éppen ez nem valóságos elvárás magyar szinten. Azt kell eldönteni, hogy ezekből mik a legfontosabbak, és azokat figyelembe véve megpróbálni hozzá edzőt találni.

#46 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2389 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:50 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tempo8888 - Dátum: 17 March 2019 - 12:40 PM

Var allott most kohalom...vki ezt irta Szrecsko tavozasa utan!meg joparan nagyon egyetertettek vele!
Akkor most mi van,ha akkor allitolag kohalom volt?
Vicc!
Marad Okorn es nezhetjuk ezt a szenvedest ev vegeig!lehet kozben ossze is verekednek paran majd a kispadon,kispad mellett ha igy megy tovabb!
Leirom szazadszor 3 magyar valogatottal es minimum 3 extra legiossal(fizetesben legalabb is),es meg ket jo legios es meg egy jo magyarral!9-es hasznalhato rotacioval!ez kimeriti a hutlen kezeles fogalmat...

Figyu! Befejeznéd végre?
Fogd fel hogy nincs itt, meg a férjed (feleséged) se lesz soha. Ennyi!
Meg verekedés... Na menj a ...
Ha már így belemegyünk...
Bruinsma a legjobb légiós magyarországon felkiálltásból most mi is van? Pustahvar többet nyújtott amíg itt volt. Amióta visszatért, egy lófütty amit művel. Benit meg fel se hozom...
De Bíró meg ücsörög a padon.
Parádés!
Mindennap szombat"

#47 Tempo8888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 191 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:40 PM

Var allott most kohalom...vki ezt irta Szrecsko tavozasa utan!meg joparan nagyon egyetertettek vele!
Akkor most mi van,ha akkor allitolag kohalom volt?
Vicc!
Marad Okorn es nezhetjuk ezt a szenvedest ev vegeig!lehet kozben ossze is verekednek paran majd a kispadon,kispad mellett ha igy megy tovabb!
Leirom szazadszor 3 magyar valogatottal es minimum 3 extra legiossal(fizetesben legalabb is),es meg ket jo legios es meg egy jo magyarral!9-es hasznalhato rotacioval!ez kimeriti a hutlen kezeles fogalmat...

#48 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2056 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:40 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 17 March 2019 - 12:28 PM

Szerintem meg nem ezen múlik. Szerinted Voja tud angolul? Még magyarul se basszus. Ettől függetlenül a bajnokság legjobbja. Az emóciót át lehet adni sokféle képpen, nem kell felsőfokú nyelvvizsga hozzá.

Azėrt Lacinak vannak jò szakmai meglàtàsai, ės elkėpzelėsei, de hiába, ha nem tudja átadni, elmagyaràzni.

Nem lehet elbagatelizàlni a kommunikáció jelentősėgėt - a csapat vàza külföldi.
Ha valaki fordít, úgy okė.
kép

#49 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2181 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:37 PM

A Szrecskónak semmi baja a Lacival, egyszerűen nem tartotta egészségesnek, hogy egy olyan edzővel dolgozzon, akit akkor váltottak le, és óhatatlanul van benne tüske. Most más a helyzet...

A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#50 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2389 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 17 March 2019 - 12:29 PM

Az, hogy valaki a szakmat nem keveri ossze a baratsaggal nem jelenti azt h haragban lennenek.
De, hogy Prosperot idezzem, anno Laci furta meg allitolag Sreckot az elso Falco edzosege soran.

Aha :D
Mondjuk az "állítólag"-ot ha valaki komolyan veszi, az meg is érdemli. Tehát van a laposföld, meg a gyíkemberek, meg a chemtrail...
Mindennap szombat"

#51 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7125 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 17 March 2019 - 12:20 PM

Ezen most nagyon meg lepődtem. Azt lehet tudni, hogy milyen okból kifolyólag zárta ki ezt a lehetőséget? Én úgy tudtam nagyon jó viszonyban vannak.

Az, hogy valaki a szakmat nem keveri ossze a baratsaggal nem jelenti azt h haragban lennenek.
De, hogy Prosperot idezzem, anno Laci furta meg allitolag Sreckot az elso Falco edzosege soran.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#52 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2056 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: prospero - Dátum: 17 March 2019 - 12:21 PM

Circo
Váradi Kornél a harmadik, de őszinte leszek inkább a második.

Akit Sopronban sem fogadtak el a játėkosok?????

kép

#53 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2389 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:28 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 17 March 2019 - 12:18 PM

Azért szerintem nem árt, ha a pályán kívül is van kapcsolat edző és játékosok között, ahhoz meg nyilván kell az angol nyelv.
Tényleg, tudja valaki, hogy Kazlauskas edzősködik valahol, vagy már nincs benne a kosárlabda közegben? Mert jövőre akár őt is nagyon szívesen látnám Lacival párban. Elképesztő mennyi eszük volt ehhez a játékhoz, ráadásul mindketten fanatikusok voltak a pályán.

Szerintem meg nem ezen múlik. Szerinted Voja tud angolul? Még magyarul se basszus. Ettől függetlenül a bajnokság legjobbja. Az emóciót át lehet adni sokféle képpen, nem kell felsőfokú nyelvvizsga hozzá.
Mindennap szombat"

#54 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1544 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:27 PM

Azért Váradi Kornél elég durva lenne, Sopronban hamarabb bukott meg anno mint Szrecsko Pakson, abszolút fogalma sem volt egy NB1-es csapat vezetéséhez, ne vicceljünk Prospero.

Inkább arra lennék kiváncsi, mi a véleményed arról, hogy Gasper elengedte annak a csapatnak az építését, amit a nyáron elkezdett ? Mert abban egyetérthetünk, hogy ez már nyomokban sem az a csapat. Akkor mindig azt írtad, hogy van egy másik út a sikerhez, miért tértünk le róla ?
Csak a FALCO !

#55 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2389 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:22 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 17 March 2019 - 12:11 PM

Gondolom az egyik Szekulovics, a másik Kálmán Laci, de kíváncsi lennék ki a harmadik? Én egyébként az első kettő együttes szereplését nézném meg legszívesebben ebben a helyzetben.
Amit viszont nem szeretnék: hozni egy megint tök idegen edzőt, aki aláír jövő évre is, aztán bemeséljük magunknak, ha elmegy a szezon, hogy legalább feltérképezte kivel tud együtt dolgozni a következő évadban, és így lépés előnybe kerülünk. Szóval remélem ez a duma senkinek nem jut majd eszébe.
Itt két dolog közül kell választani. Ismét egy vadidegen (értsd ez alatt, hogy nem dolgozott még hazánkban), vagy egy ismert név. Előbbi esetében már sokszor leírtam, hogy Cizmicen kívül senki nem ért el sikert a bajnokságunkban. Csak azok a külföldi edzők, akik játékosként is szerepeltek az országban. Persze ez nem jelenti azt, hogy soha nem fog ez meg változni, de a nagy számok törvénye eddig bizony nem efelé tendál. A másik út, hogy ismert edző jön, de akkor meg iszonyat behatároltak a lehetőségek. A múltkor írtam, hogy lenne elképzelésem a jövő szezonra, most akkor elő rukkolok (bár a rukkolát nem igazán szeretem) vele. Régebben akartam volna, aztán egy idő után már nem, de most mégis hajlanék Csirke felé, de csakis úgy, ha Lacival dolgozna együtt. Tudtommal kiváló viszonyban vannak, szerintem jó párost alkotnának. Még egyszer mondom nagyon sok lehetőség nincsen ebben a beltenyészetben.

Az, hogy ebben a szezonban van e még valami, szerintem senki nem tudhatja igazán. Én félek, hogy inkább nincs, mint hogy van. A légiósok úgy festenek, mint akik már ki akarják böjtölni ezt a két hónapot, aztán végre el mehetnek innen. Persze feladni még nem kell, csak az érzésem így fest ebben a pillanatban.

Ez nagyjából így van. Idegen edző semmiképp! Írtam már hogy Lacinak azért nagy rizikó is lenne benn. Bár szurkolói támogatás az tuti lenne. Mondjuk én basznám fejbe azt a közelemben aki szidná az első pár meccsen. Meg tuti lenne hangulat is, mert azért ő egy ikon.
Valami változás mindenképp kell, én nagyon csodálkoznék ha nem lenne valami bejelentés hétfőn.
Mindennap szombat"

#56 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2181 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:21 PM

Circo
Váradi Kornél a harmadik, de őszinte leszek inkább a második.
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#57 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7026 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 17 March 2019 - 12:15 PM

En ugy tudom vagyis anno azt hallottam, hogy Srecko kizarta a Lacival valo egyuttes munkat tehat ha igazak azok a pletykak akkor felejtos minden ilyen gondolat.
Konakov-Laci parost megneznem. Nem kell ide oriasi csodakat tenni, csak tudni kell hasznalni ezt az allomanyt!

Ezen most nagyon meg lepődtem. Azt lehet tudni, hogy milyen okból kifolyólag zárta ki ezt a lehetőséget? Én úgy tudtam nagyon jó viszonyban vannak.

#58 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7026 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:18 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 17 March 2019 - 12:13 PM

Ezt mondom én is! Kosárban azt a pár szakkifejezést nem egy nagy szám megtanulni. Nem oszt vagy szoroz. Inkább az kell, hogy egymásért is játszanak a fiúk.
Azt, hogy ezt milyen nyelven tudja valaki átadni, kábé leszarom.

Azért szerintem nem árt, ha a pályán kívül is van kapcsolat edző és játékosok között, ahhoz meg nyilván kell az angol nyelv.
Tényleg, tudja valaki, hogy Kazlauskas edzősködik valahol, vagy már nincs benne a kosárlabda közegben? Mert jövőre akár őt is nagyon szívesen látnám Lacival párban. Elképesztő mennyi eszük volt ehhez a játékhoz, ráadásul mindketten fanatikusok voltak a pályán.

#59 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2056 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:17 PM

Circo kommenthez: Inkább legyen ismert edző kėrdőjeles kimenetellel, mint zsákbamacska. Az nem opció.

Szerintem a lėgiósoknak a hullâmvasútból van elegük, ki ne akarnà a sikert...nem osztom, hogy nem lehet őket motiválni màr.

Hene milyen lenne? Az angolja miatt kėrdem, Cizmic mellett tanulhatott.

Szerkesztve rolee által: Tegnap, 12:19 PM

kép

#60 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7125 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:15 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 17 March 2019 - 12:11 PM

Gondolom az egyik Szekulovics, a másik Kálmán Laci, de kíváncsi lennék ki a harmadik? Én egyébként az első kettő együttes szereplését nézném meg legszívesebben ebben a helyzetben.
Amit viszont nem szeretnék: hozni egy megint tök idegen edzőt, aki aláír jövő évre is, aztán bemeséljük magunknak, ha elmegy a szezon, hogy legalább feltérképezte kivel tud együtt dolgozni a következő évadban, és így lépés előnybe kerülünk. Szóval remélem ez a duma senkinek nem jut majd eszébe.
Itt két dolog közül kell választani. Ismét egy vadidegen (értsd ez alatt, hogy nem dolgozott még hazánkban), vagy egy ismert név. Előbbi esetében már sokszor leírtam, hogy Cizmicen kívül senki nem ért el sikert a bajnokságunkban. Csak azok a külföldi edzők, akik játékosként is szerepeltek az országban. Persze ez nem jelenti azt, hogy soha nem fog ez meg változni, de a nagy számok törvénye eddig bizony nem efelé tendál. A másik út, hogy ismert edző jön, de akkor meg iszonyat behatároltak a lehetőségek. A múltkor írtam, hogy lenne elképzelésem a jövő szezonra, most akkor elő rukkolok (bár a rukkolát nem igazán szeretem) vele. Régebben akartam volna, aztán egy idő után már nem, de most mégis hajlanék Csirke felé, de csakis úgy, ha Lacival dolgozna együtt. Tudtommal kiváló viszonyban vannak, szerintem jó párost alkotnának. Még egyszer mondom nagyon sok lehetőség nincsen ebben a beltenyészetben.

Az, hogy ebben a szezonban van e még valami, szerintem senki nem tudhatja igazán. Én félek, hogy inkább nincs, mint hogy van. A légiósok úgy festenek, mint akik már ki akarják böjtölni ezt a két hónapot, aztán végre el mehetnek innen. Persze feladni még nem kell, csak az érzésem így fest ebben a pillanatban.

En ugy tudom vagyis anno azt hallottam, hogy Srecko kizarta a Lacival valo egyuttes munkat tehat ha igazak azok a pletykak akkor felejtos minden ilyen gondolat.
Konakov-Laci parost megneznem. Nem kell ide oriasi csodakat tenni, csak tudni kell hasznalni ezt az allomanyt!
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!