Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53866 replies to this topic

#41 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1416 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2019 - 07:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 15 May 2019 - 05:26 PM

Ja, meg szerintem az első félidőben végig fenn kell lenni egy ifistának. Magyarán arra egy ember nem elég, de kettő se.
Ahogy olvasom, Sztojan meg Gumi sem teljesen érti hogyan gondolták ezt. Plána ha megnézzük hogy hol tartanak az UP válogatottjaink.

És CSAK az alapszakaszban

#42 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1580 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2019 - 06:58 PM

Idézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 15 May 2019 - 05:17 PM

Azért mert nincs Perry-hez hasonló irányító s az Albának sincs 3 extra amcsi pontfosója. Ezért gondolják sokan, hogy gyengébb az idei szezon.
Csak éppen azt felejtük el, hogy a liga legjobb centere pont nálunk van:)

Ezzel teljesen egyetértek. Szerintem a tavalyi csapatunkat idén megelőzné a Körmend, az Olaj és a mi idei csapatunk is. Az idei ligában is rengeteg a jó játékos, pl tavaly szerintem sehol sem volt Reddic szintű center, de talán Bruinsma szintjét is csak Milosevic hozta.

Plusz idén itt van Price, Taylor,Pitts és Ware, ők is nagyon játékosok. Az igaz, hogy nincs Perry szintű légiós idén az országban ( nálam Price hasonlóan extra), de bőven átlagon felüli a színvonal. Télen visszatért Zoli és Govens is, akik nem akárkik, egy Keller aki igazából magyar frontról hiányzik a bajnokságból.

Nekem nagyon tetszik eddig az egész és most jön csak a legjobb rész!
Csak a FALCO !

#43 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7136 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2019 - 05:53 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Ryland - Dátum: 15 May 2019 - 01:52 PM

Valaki mondja el nekem, hogy miért gyengébb az idei bajnokság színvonala, mint a tavalyié?
Tényleg kíváncsi vagyok: többen írtátok már ezt az elmúlt hetekben-hónapokban, de én nem érzem ezt a nagy gyengülést...

Olyan szurkoló mondja ezt, akinek a csapata várakozáson alul szerepelt. A legszarabb szezon a 2007/08-as volt, hiszen akkor egy olyan csapat nyerte a bajnokságot, amelyik korábban még nem ért fel a csúcsra, és ezt nehéz volt megemészteni.

#44 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2465 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2019 - 05:26 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: m19920821 - Dátum: 15 May 2019 - 09:06 AM

Az ifiszabály csak 2020/21 szezontól lesz.
Egy 1998, vagy fiatalabb születésű játékost kell majd játszatni - jelen pillanatban van 2 2000-es születésű kerettagunk :)

Ja, meg szerintem az első félidőben végig fenn kell lenni egy ifistának. Magyarán arra egy ember nem elég, de kettő se.
Ahogy olvasom, Sztojan meg Gumi sem teljesen érti hogyan gondolták ezt. Plána ha megnézzük hogy hol tartanak az UP válogatottjaink.
"Úgy van ahogy mondtad...
Mindennap szombat"

#45 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1943 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2019 - 05:17 PM

Azért mert nincs Perry-hez hasonló irányító s az Albának sincs 3 extra amcsi pontfosója. Ezért gondolják sokan, hogy gyengébb az idei szezon.
Csak éppen azt felejtük el, hogy a liga legjobb centere pont nálunk van:)

#46 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1416 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2019 - 05:06 PM

Fura belegondolni hogy a szezozunk egyik legfontosabb meccse lesz este.

Amit nem is mi játszunk :D

#47 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2465 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2019 - 04:55 PM

Valaki mondja el nekem, hogy miért gyengébb az idei bajnokság színvonala, mint a tavalyié?
Tényleg kíváncsi vagyok: többen írtátok már ezt az elmúlt hetekben-hónapokban, de én nem érzem ezt a nagy gyengülést...

Szerintem sem gyengébb.
Mindennap szombat"

#48 Phoenix

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1065 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2019 - 04:48 PM

Nagyon jó kérdés, én is csodálkozok az ilyen kijelentéseken...
"...ismét élvezem a kosárlabdát. Persze könnyű úgy jól teljesíteni, ha az ember jól érzi magát. Belecsöppentem egy nagy családba, ahol mindenki szeretettel fogadott."
Horváth Zoli

#49 Ryland

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 627 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2019 - 01:52 PM

Idézés: Espada - Dátum: 15 May 2019 - 12:55 PM

4 légiós 1 magyarral egyetértek, a mostani up felhozatalba nem igen van meg a tehetség, talán TFből Krjajski,idén még nincs is ilyen szabály,mégis a bajnokság minősége sokat romlott tavalyhoz képest.

#50 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 395 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2019 - 01:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 15 May 2019 - 09:27 AM

Szerintem nem jó ez a kötelező pályán tartós dolog.

Normális utánpótlás nevelés kellene, a tehetséges játékosok meg úgyis utat törnek maguknak.

Az a baj ezzel, hogy a magyar A csoport sokkal erősebb a B-nél és az U-bajnokságoknál is. Nincs meg az a bajnokság, ahol az A csoportban padozó fiatalok érdemben játszhatnának.

#51 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1350 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2019 - 12:55 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 15 May 2019 - 09:27 AM

Normális utánpótlás nevelés kellene, a tehetséges játékosok meg úgyis utat törnek maguknak.

4 légiós 1 magyarral egyetértek, a mostani up felhozatalba nem igen van meg a tehetség, talán TFből Krjajski,idén még nincs is ilyen szabály,mégis a bajnokság minősége sokat romlott tavalyhoz képest.

#52 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2051 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2019 - 09:27 AM

HAJRÁ FALCO!

#53 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2465 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2019 - 09:25 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: m19920821 - Dátum: 15 May 2019 - 09:06 AM

Egy 1998, vagy fiatalabb születésű játékost kell majd játszatni - jelen pillanatban van 2 2000-es születésű kerettagunk :)

Ja, közben én is rájöttem. ;)
Mindennap szombat"

#54 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1416 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2019 - 09:06 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 15 May 2019 - 08:50 AM

Érdekes lesz jövőre ez az új szabályozás. Mármint nem a légiósos, mivel nálunk elég ritkán fordult elő (ha előfordult egyáltalán) hogy csak légiós volt a pályán, hanem az ifi kötelező pályán tartása.

#55 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2465 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2019 - 08:50 AM

Érdekes lesz jövőre ez az új szabályozás. Mármint nem a légiósos, mivel nálunk elég ritkán fordult elő (ha előfordult egyáltalán) hogy csak légiós volt a pályán, hanem az ifi kötelező pályán tartása.
Mindennap szombat"

#56 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7136 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2019 - 12:33 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 14 May 2019 - 11:07 PM

Ha maradna mindenki,az egy nagyon jó magyar magot jelentene,ami köré bátran lehetne építeni légiós tengelyt, persze a sorba neki is be kell állnia.

Ez itt a lényeg. A közönség akkor fogadná el, ha szerény, alázatos és csapatjátékos lenne. Nincs szükség Mándity és Hajmásy típusú figurákra, még akkor sem ha Filipovity náluk több klasszissal jobb játékos. Neki egyébként pont olyan edzőre lenne szüksége, mint Okorn, aki "agyonverné", ha nem állna be sorba.

#57 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1350 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2019 - 11:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: dr.house - Dátum: 14 May 2019 - 10:59 PM

Barátnője a Haliban röpizik szóval lehet alapja ennek. Én is hallottam ezt az infót már.

Ha maradna mindenki,az egy nagyon jó magyar magot jelentene,ami köré bátran lehetne építeni légióstengelyt,persze a sorba neki is be kell állnia.

#58 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2072 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2019 - 10:59 PM

Idézés: Espada - Dátum: 14 May 2019 - 10:52 PM

Még valami: fehérvári barátom szerint,Filipovics Márkó aláirt hozzánk, de míg tart a bajnokság,úgy néz ki nem akarjuk bejelenteni,elég tutira mondta,Fehérváron nyílt titok.
Erről valaki,valamit?

Barátnője a Haliban röpizik szóval lehet alapja ennek. Én is hallottam ezt az infót már.

#59 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1350 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2019 - 10:52 PM

Még valami: fehérvári barátom szerint,Filipovics Márkó aláirt hozzánk, de míg tart a bajnokság,úgy néz ki nem akarjuk bejelenteni,elég tutira mondta,Fehérváron nyílt titok.
Erről valaki,valamit?

#60 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 395 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2019 - 10:08 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 14 May 2019 - 06:37 PM

Én csak a Debrecent szeretném elkerülni :D/>/> Van olyan forgatókönyv,hogy összekerülhetnénk a playoffban velük? Reddic sérülése még nem jött rendbe,látni lehetett azért mozgásnál bemelegítésen is,meg azért hosszú lenne a párharc,nem egy meccs erejéig tart.

Pedig ha a Deaccal játszunk, az azt is jelentené, hogy első helyről kezdjük a playoffot.
Én azért azt el tudnám viselni. :)/>