Ugrás a tartalomhoz

Hírek

106026 replies to this topic

#1401 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1683 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2017 - 08:02 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: jro - Dátum: 17 March 2017 - 02:41 PM

amúgy most néztem meg a meccs összefoglalót...nem akarok ünneprontó lenni, de csak nekem büdös ez a meccs? Debreceni két teljesen ugyanolyan hibát csinált meg, mindkettőt utolsó emberként...anno a honvédból is hasonló okok miatt zavarták el...a honvédból...amúgy meg egész ősszel briliáns formában játszott...
minden tiszteletem a csapaté, de én egyszerűen nem tudom azt elképzelni, hogy ilyen véletlenek lennének...nem játszott sem a Vaskó, sem a Korcsmár...

szerintem a vasasnak szóltak, hogy ácsi, azok meg most válogatnak, hogy kivel basszanak ki és kivel tegyenek jót...

Szia!

A Vasasnál a tavasz nagyon pocsék. Már ősz végén gubanc volt az utolsó 3 meccsen mert Kispesten kikaptak,a DVTK-t tudták otthon megverni,aztán kikaptak Pakson is (az ezek előtti 3 meccs meg mind 3 csak X lett),Tavasszal meg Gyirmót ellen hazai pályán csak 1:1-et tudtak játszani,utána megverték azt a Kövesdet amelyik Sziviccsel full gyenge lett,aztán az MTK is megverte a Vasast. Kipukkadt a Vasas lufi. Jelenleg 3 pontra van a Vasas a második helytől és 6 pontra az elsőtől,majd nézd meg a bajnokság végén lesz vagy 5 pont hátránya a dobogó alsó fokától. A keret nem rossz náluk,de sok a hullámzó teljesítményt nyújtó játékos,sokkal kiegyensúlyozottabb teljesítmény kell a dobogóhoz.
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#1402 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1683 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2017 - 07:42 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: buccke - Dátum: 17 March 2017 - 09:37 AM

NB1.hu-n a kommentek közé írták:

Ott voltunk a meccsen, közel a kispadokhoz. Nos, egész egyszerűen leköpte futtában Burmeistert, ami után a német csak elégtételt vett az ütközésnél, de a bíró a köpés miatt állította ki Halmosit.

Várjuk már meg a végét.

#1403 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1683 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2017 - 07:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: kicsizalan - Dátum: 16 March 2017 - 09:31 PM

Gratulálok srácok, ez szép volt! Bravó!

Azért közben remélem Béláék már fogalmazzák Cucu védelmében az MLSZ felé a panaszlevelet!! Ha a meleg MLSZ most nem menti fel Halmosit, akkor soha.

Hajrá Hali! Csak így tovább, alázattal, koncentrációval!

Szia!

Szerintem itt jó szokásához hűen az lehetett hogy nem bírta befogni a száját a sárga után, "elkapta" a hév és szerintem mondott valami olyat vagy tett amit az oldal vonali bíró látott,azt jelezte fülesen a játékvezetőnek az meg dobta is neki azonnali pirosat,nem is második sárga úgyhogy kipontozta magát egy időre. Kicsit hátrébb lapozol le is írtam hogy ilyesmiktől félek vele Bosnjakkal,és Iszlaival kapcsolatban. De várjuk meg mi történt,miért történt a dolog. Kár az ilyen szarságokért.Mészölynek lehetett volna annyi esze hogy sárga után Cucut magához rendeli és eligazítja,csitítja. Amatőr meleg nagy bakik ezek.

#1404 Szabyking55

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 84 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2017 - 05:06 PM

amúgy most néztem meg a meccs összefoglalót...nem akarok ünneprontó lenni, de csak nekem büdös ez a meccs? Debreceni két teljesen ugyanolyan hibát csinált meg, mindkettőt utolsó emberként...anno a honvédból is hasonló okok miatt zavarták el...a honvédból...amúgy meg egész ősszel briliáns formában játszott...
minden tiszteletem a csapaté, de én egyszerűen nem tudom azt elképzelni, hogy ilyen véletlenek lennének...nem játszott sem a Vaskó, sem a Korcsmár...

szerintem a vasasnak szóltak, hogy ácsi, azok meg most válogatnak, hogy kivel basszanak ki és kivel tegyenek jót...

hát ez tiszta hülyeség már ne haragudj...valószinű...a vasas nagy mellénnyel ment fel ennyi..nekünk meg van egy szemfüles williamsünk..nézned kellett volna a meccset nem összefoglalót...a csapat érdemeit ne kicsinyítsd...!!!

#1405 szijjas

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 444 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2017 - 04:42 PM

Mindentől függetlenül, naiv nézőként rég izgultam ennyire egy meccs végén, s gratulálok a győzelemhez!

Hajrá Hali!
Sokkal fontosabb, hogy mi van a mez elején, mint a hátán…

Hajrá Haladás!!!

#1406 szijjas

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 444 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2017 - 04:41 PM

" azok meg most válogatnak, hogy kivel basszanak ki és kivel tegyenek jót... "

akkor még szerencsénk, hogy Mészölyt még szeretik !(?)

Hajrá Haladás!!!

#1407 szijjas

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 444 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2017 - 04:39 PM

Ott voltunk a meccsen, közel a kispadokhoz. Nos, egész egyszerűen leköpte futtában Burmeistert, ami után a német csak elégtételt vett az ütközésnél, de a bíró a köpés miatt állította ki Halmosit.

nso is köpést ír indoknak -> tuti lesz eltiltás.

Hajrá Haladás!!!

#1408 jro

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2351 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2017 - 02:41 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: BaLee - Dátum: 17 March 2017 - 02:28 PM

Sokat nem vesztettél, egy átláthatatlan szar oldal lett.

http://www.futballmarketing.hu/ - "Szurkolókat a stadionba!" - Egy oldal az üzleti futballért

http://www.bkozep.gportal.hu/ - the best Fan-Associaton-Page all around the world

"Jelszavaink valának: haza és haladás. Azok, kik a haladás helyett maradást akarnak, gondolják meg: miképen a maradás szónak több jelentése van. Korszerinti haladás épen maradást hoz magával; veszteg maradás következése pedig senyvedés. Isten őrizze meg e nemzetet minden gonosztól; isten virassza fel e nemzetre a teljes felvirágzat szép napját! " már Kölcsey is tudta...

Rengeteg dologért érdemes élni, de csak kevés dologért érdemes meghalni...

You'll never walk alone...

Türűd rá...

#1409 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2811 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2017 - 02:28 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: jro - Dátum: 17 March 2017 - 02:20 PM

van még nb1.hu? kb. 5 éve nem jártam arra...azt hittem a tarsollyal együtt ment a lecsóba

Sokat nem vesztettél, egy átláthatatlan szar oldal lett.

#1410 jro

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2351 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2017 - 02:20 PM

van még nb1.hu? kb. 5 éve nem jártam arra...azt hittem a tarsollyal együtt ment a lecsóba
http://www.futballmarketing.hu/ - "Szurkolókat a stadionba!" - Egy oldal az üzleti futballért

http://www.bkozep.gportal.hu/ - the best Fan-Associaton-Page all around the world

"Jelszavaink valának: haza és haladás. Azok, kik a haladás helyett maradást akarnak, gondolják meg: miképen a maradás szónak több jelentése van. Korszerinti haladás épen maradást hoz magával; veszteg maradás következése pedig senyvedés. Isten őrizze meg e nemzetet minden gonosztól; isten virassza fel e nemzetre a teljes felvirágzat szép napját! " már Kölcsey is tudta...

Rengeteg dologért érdemes élni, de csak kevés dologért érdemes meghalni...

You'll never walk alone...

Türűd rá...

#1411 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1133 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2017 - 09:50 AM

Nos, ha ez így történt, akkor elég szomorú, hogy egy ilyen rutinnal rendelkező, volt válogatott labdarúgó, egy győztes meccsen nem bír az indulataival. És mindezt Haladás mezben! De remélem, ez csak egy keserű Vasas szurkoló magyarázata!
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#1412 buccke

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 435 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2017 - 09:37 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 17 March 2017 - 08:54 AM

Cucura utaznak a bírók, tett is mondjuk ezért bőven, ugyanakkor tegnap szinte reflexből szórta őt ki a spori... Remélem, már úton van a fellebbezés, és az MLSZ sem vakvarjú módjára büntet.

#1413 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 73 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2017 - 09:00 AM

Gratulálok fiúk,igazi meglepetés!

Hajrá Hali!

#1414 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 251 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2017 - 08:54 AM

Le a kalappal a srácok előtt! Ha nem megy kreatív támadófocival, akkor ezzel a hatalmas küzdéssel, és az ellenfél hibára kényszerítésével lehet ilyen bravúrokat elérni!

Érdekes volt látni, hogy az elmúlt hetek fórum-témái hogy köszöntek vissza tegnap a meccsen. Volt szó arról, hogy mi a csatár szerepe a védekezésben, elég-e, ha egy támadó a 16-oson belül kíméletlen, de esetleg gyengébb a fizikuma - tegnap viszont gyönyörűen látszott, hogy mennyit érhet, ha egy csatár mégis állandó nyomást tud helyezni az ellenfél középhátvédjeire, és még a 70. perc tájékán is sprintben közlekedve csap le egy labdakezelési hibára.

Volt szó arról is, és egyébként szerintem abban tök sok igazság volt, hogy ha a csapatnak nem megy Márió nélkül, lehet, hogy érdemes lenne szerkezetet váltani. Géza mintha meghallotta volna (vagy csak szimplán klassz edző ;) ), mert jó alaposan átszervezte a csapat játékát. Három védő, két klasszikus szűrő Jancsóval, cserébe Kovács Lóri abszolút szabad kezet kap a támadásokhoz, és ez gólokban is visszaköszön nála. És persze jönnek a pontok is!

Cucura utaznak a bírók, tett is mondjuk ezért bőven, ugyanakkor tegnap szinte reflexből szórta őt ki a spori... Remélem, már úton van a fellebbezés, és az MLSZ sem vakvarjú módjára büntet.
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#1415 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2811 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2017 - 08:45 AM

Végre egy jó meccs! Gratula a csapatnak és főleg Williamsnek!

Az a Halmosi egyből piros viszont mi volt??? Se ütés, se semmi, még a könyökét is csak akkor emelte fel amikor a srác már nekifutott, a Vasas játékos lökte el, majd futott tovább, mert nem történt semmi, ezt még szabálytalanságnak sem szokták lefújni nem hogy sárga, de hogy egyből piros? Hol élnek ezek a barmok? Ki volt amúgy ez a majom játékvezető?

Ebbe nem kéne beletörődni, ott a videofelvétel, bíráltassák felül, ha ezért még eltiltást is kap az az év vicce lesz!

Hajrá HALI!!

#1416 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 235 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2017 - 07:49 AM

Szep volt fiuk! Bravo Williams!!!! 2 ilyen gol, csodas golpassz es iszonyu futomennyiseg! Ahogy Mario nyilatkozta meccs elott, nagyon kellett Williamsnek a gol, hogy ujra beinduljon, mint osszel a serulese elott.

#1417 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 135 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2017 - 07:01 AM

Gratulalok a gyozelemhez!
Nagyon nagyon kellett!meg ketto siker,vagy egy es megfelelo csapatokkal ketto harom X es akkor bennmaradtunk!osszel meg ujra lesz (igazi) hazai palya!
Hajra Hali!

#1418 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1133 Hozzászólás:

Elküldve: 17 March 2017 - 12:49 AM

Gratulálok a győzelemhez! Williams mesteri játékot nyújtott. Két ilyen gólt nem tudom mikor láttam utoljára Hali játékostól. Szép volt!

.
.
.

(Érdekesség hogy a Hali győzelem 5,75 volt a bet365-nél, csak mondom)
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#1419 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1046 Hozzászólás:

Elküldve: 16 March 2017 - 11:13 PM

Igazán felüdülés volt a csípős szélben egy igazi vendég Hali-győzelmet látni. Akit mindenképpen ki kell emelni, az Williams, Iszlai és Gyurján. Ők extrát hoztak, de a többiek is átlagon felül voltak. Igaz, hogy a védelemben megint voltak megingások, de olykor nagy mentések is. Szóval a küzdelemmel kompenzálták az olykor előforduló technikai hátrányokat. És ez mindenképpen elismerésre méltó.
Amúgy a sárgalapok meg Cucu piroslapja nevetségesek voltak. Egyoldalú bíráskodás volt.
Hajrá Hali!

#1420 Doors72

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 89 Hozzászólás:

Elküldve: 16 March 2017 - 10:12 PM

Nagyon nagyot játszottunk ma. Okos taktikus játék, hatalmas küzdés, és nagy adag szerencse, vmint extra egyéni teljesítmény Williamsnél, volt a siker kulcsa a győzelemhez​. Külön öröm, hogy a nagy gólínséges meccsek után idegenben sikerült 3 gólt szerezni.Gratula a srácoknak,Gabinak meg mielőbbi gyógyulást! Hajrá Hali!