Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

46852 replies to this topic

#3301 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 1927 Hozzászólás:

Elküldve: 25 February 2018 - 09:08 AM

Én azt elfogadtam, hogy a fiatalok Szrecskónál nem nagyon fognak játszani. Megértem őt is, hiszen egy nagyobb célokért küzdő csapatnál nagy kockázatot jelenthet (mondjuk Báne simán játszatja a fiatalokat is, igaz a többi csapat nem nagyon).
Idén van 4 játékosunk negyes ötös posztra, és szintén 4 játékos alacsony posztokra. Ez elvileg simán elég kell hogy legyen a bajnokságban. Persze sérülés, betegség esetén az egész szezon is úszhat... Mert még ilyenkor sem bízik a fiatalokban Szrecskó.
Jó példa erre a kupa, amikor Zolit játszattuk inkább betegen, mint mondjuk Kovácsot. Tudom, nem ezen ment el, de hát azért na.
Amit még nem értettem sokszor, az Norfleet és Zsiga elfelejtése volt. Ebből az egyik megoldódni látszik, a másik meg remélem majd még alakulgat.

Még valami, amit már leírtam párszor:

Ez itt egy fórum! Mindenki leírhatja a véleményét. Ha valakinek nem tetszik, akkor így járt.
Itt mindenki a Falconak szurkol, épp ezért nem kéne egymást b@sztatni, meg lekezelni!
Senki nem gondolja magát jobb edzőnek mint Szrecskó, de ettől még lehet privát véleménye bárkinek. Úgyhogy a szakmaváltásra, meg irodába bekopogásra felszólító írásokat szerintem hanyagoljuk. Szép is lenne, ha minden ember csak arról beszélhetne amit 100%-ban tud. Elég unalmas hely lenne a föld. Felettébb demagóg hozzáállás. Ahogy a szarkazmust is félre kéne tenni!
"Minek álmodni, ha ébren is jó!"

kép

#3302 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3647 Hozzászólás:

Elküldve: 25 February 2018 - 09:01 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 25 February 2018 - 01:04 AM

Govens idei átlága: 35.3 perc
Perl idei átlaga: 33.3 perc
Lacika 30 éves korában átlaga: 36.4 perc

Gosa 36.1
Timberlake 34.2
Levy 34.0
Martinic 33.1

Még pár mutató az elmúlt évekből, ami érdekes módon akkor senkit sem zavart. Nyilván mások voltak az érdekek :)
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#3303 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4052 Hozzászólás:

Elküldve: 25 February 2018 - 01:04 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 24 February 2018 - 06:14 PM

Bazska: Csak Zolinak és Govensnek fontos a játékperc szerinted? Csak nekik kell eladni magukat jövőre? Nem, ez egy csapat ahol rég volt ennyire bő a keret, ezt szerintem ki kellene használni és ez nem egyezik azzal, hogy valaki 40 percet játszik vagy mondjuk 37-et.

Írod, hogy fizikailag nem jelenthet gondot végigjátszani egy mérkőzést az adott paraméterű játékosnak, tegyük fel igazat adok Neked. Akkor az NBA-ben vagy mondjuk közelibb példa az Euroligában miért nem játszik végig egy játékos sem egy mérkőzést? Ott komolyabb játékosok játszanak adott arányokhoz mérten kevesebb időt, mint a mi kis NB1-es bajnokságuunkban. Tévhit, ha azt tartjuk egészségesnek, hogy pár játékos érinthetetlen, a többiek pedig tegyenek valamit hozzá a fenntmaradó percekben. És ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne Zoli,Govens és Benedek legyenek a csapat vezérei, ne ők játsszák a legtöbbet, ne legyenek fennt a legfontosabb helyzetekben, de az arányok, időelosztás nagyon nem mindegy.

A rotációs résszel maximálisan egyetértek, pontosan ez hiányzik a Szrecsko meccseléséből. Például Szása jegelése a Körmend ellen, Norfleet indokolatlan kevés játékideje az Alba ellen idegenben és lehetne még párat sorolni.

Az utolsó bekezdéssel is egyetértek, de az Albánál és az Olajnál szinte minden évben hasonló erősségű csapatok épülnek, nem véletlen csak ők lettek bajnokok az utóbbi pár évben. Inkább most mi vagyunk szokatlanul erősek keretben, de nem a legerősebbek.

NBA-ben hány meccset játszanak? Ja és ott 48 perces egy meccs... Amúgy most már tényleg kíváncsi lennék,mire mennél edzőként ezzel a csapattal, hogyan rotálnál egy meccsen, hogyan készítenéd fel őket stb.? Na de nekünk csak ilyen szerencsétlen edzőnk van, aki annyira kutyaütő, hogy egy beteg Perllel és egy egy hiányzó Szásával plusz egy teljesen friss légióssal, csak a kupadöntőig vitte. Totál lúzer, mert tudjuk az ezüst a vesztesek jutalma...Szánalom. Tényleg jó lenne ha már eltakarodna!!!
Ha pedig már nem lesz itt(nyilván egy vesztes kupadöntő után az a minimum,hogy távozik), akkor viszont szerintem mindenképp jelentkezz Gyuri bánál, és írd bele az önéletrajzodba, hogy veled megnyertük volna a kupát, mert te csak 34 percet játszattad volna Govenst :)
Komolyan, nem hiszlek el...

U.I.:
Govens idei átlága: 35.3 perc
Perl idei átlaga: 33.3 perc
Lacika 30 éves korában átlaga: 36.4 perc
Nem emlékszem, hogy bárki sírt volna, hogy Lacika miért játszik annyit. Öröm volt nézni minden percet amit a pályán töltött. Na kb ezt érzem Darrinnél és Zozónál is. Örülök, hogy láthatom őket játszani :)

#3304 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1775 Hozzászólás:

Elküldve: 24 February 2018 - 08:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 24 February 2018 - 04:26 PM

Mi lenne ha Szrecsko a szemedbe azt mondaná, hogy semmi nem múlt volna azon, ha Govens az előző nap 40 helyett csak 32 percet játszik? Kiröhögöd? Mert ha igen, akkor teljesen felesleges a vita, hiszen ha Szrecsko 40 percig játszat valakit, akkor az egyértelműen azt jelenti, hogy véleménye szerint semmilyen hátránya nincs abból a csapatnak. Mivel az ellenkezőjét bizonyítani úgy sem tudod (csak akkor lehetne, ha ugyanezt a csapatot más vezetné, és máshogy osztaná be a játékperceket), ezért minden csak feltételezés.
Ha Perl Zoli egy Falco meccsen a vége felé adna el úgy két labdát, mint tegnap tette azt a válogatottban, akkor többen azt mondanák, hogy azért mert 35-40 percet játszik, és a vége felé már nem tud úgy koncentrálni. Tegnap nem játszott ennyit, mégis eladta a két labdát. Erről mi a véleményed?
Nekem is lenne pár kérdésem. A költségvetésünk kötelezi a klubot arra, hogy nyerjünk valamilyen trófeát? Elvárás ez a város, és a névadó szponzor által? Vagy csak arról van szó, hogy tíz év hosszú idő, és mi szurkolók már nagyon szeretnénk nyerni valamit?
Az, hogy ezzel a költségvetéssel lehet e még erősebb csapatot összehozni, és trófeákat nyerni az majd akkor derül ki, ha másik edzőnk lesz. Addig minden csak találgatás. Korábban másoknak sem sikerült jobb eredményeket elérni a csapattal. Ha valaki erre azt mondja, hogy Szrecskó csapatai magasabb költségvetésűek, akkor felteszem a kérdést: miért őt bízzák meg ilyenkor a csapat vezetésével? Talán azért, mert jó szakembernek tartják, és elégedettek a munkájával? Vagy valamilyen más oka lenne?

+1 :)

#3305 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1330 Hozzászólás:

Elküldve: 24 February 2018 - 06:14 PM

Bazska: Csak Zolinak és Govensnek fontos a játékperc szerinted? Csak nekik kell eladni magukat jövőre? Nem, ez egy csapat ahol rég volt ennyire bő a keret, ezt szerintem ki kellene használni és ez nem egyezik azzal, hogy valaki 40 percet játszik vagy mondjuk 37-et.

Írod, hogy fizikailag nem jelenthet gondot végigjátszani egy mérkőzést az adott paraméterű játékosnak, tegyük fel igazat adok Neked. Akkor az NBA-ben vagy mondjuk közelibb példa az Euroligában miért nem játszik végig egy játékos sem egy mérkőzést? Ott komolyabb játékosok játszanak adott arányokhoz mérten kevesebb időt, mint a mi kis NB1-es bajnokságuunkban. Tévhit, ha azt tartjuk egészségesnek, hogy pár játékos érinthetetlen, a többiek pedig tegyenek valamit hozzá a fenntmaradó percekben. És ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne Zoli,Govens és Benedek legyenek a csapat vezérei, ne ők játsszák a legtöbbet, ne legyenek fennt a legfontosabb helyzetekben, de az arányok, időelosztás nagyon nem mindegy.

A rotációs résszel maximálisan egyetértek, pontosan ez hiányzik a Szrecsko meccseléséből. Például Szása jegelése a Körmend ellen, Norfleet indokolatlan kevés játékideje az Alba ellen idegenben és lehetne még párat sorolni.

Az utolsó bekezdéssel is egyetértek, de az Albánál és az Olajnál szinte minden évben hasonló erősségű csapatok épülnek, nem véletlen csak ők lettek bajnokok az utóbbi pár évben. Inkább most mi vagyunk szokatlanul erősek keretben, de nem a legerősebbek.
Csak a FALCO !

#3306 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 248 Hozzászólás:

Elküldve: 24 February 2018 - 06:03 PM

+1
Teljes mertekben egyetertek Bazskaval es Circoval is!

#3307 bazska97

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 50 Hozzászólás:

Elküldve: 24 February 2018 - 05:27 PM

Sziasztok!

Körülbelül 10-12 éve követem napi szinten a fórumot, javarészt passzív szemlélőként- még ha anno, 10-11 évesen volt is pár hozzászólásom, amit inkább hagyjunk... :) -, de most röviden, erről a témáról megosztanám a véleményem,ugyanis idén a legfőbb, kis túlzással az egyetlen vitatárgyat a játékpercek adják...

Mindenki tisztában van azzal, hogy egy kosármeccs nettó játékideje 40 perc... Természetesen más sportágakkal nehéz, sőt, nem is érdemes ezt összevetni, hiszen nagyon sok a labda nélküli mozgás, fizikai kontaktus.
Ezt a 40 percet kardinálisan megszakítja tisztán 2x2 perc szünet, illetve egy 15 perces félidő, tehát durván 20 perc pihenő alapvetően taglalja a mérkőzést.
Ezenfelül ott van a számtalan időkérés, a játékvezetők videózgatnak, diskurálnak, büntetődobások vannak, cserék, cipőfűzés, sérülés után pár másodperces, vagy éppen pernyi játékmegszakítások, továbbá akadnak ritmustalanabb támadások, melyek további regenerálódást biztosítanak a játékos számára.
Kosárlabdáztam magam is, aránylag magas szinten- persze ez nagyon relatív-, s úgy gondolom, hogy egy ereje teljében lévő, 20-30 éve közötti, a kosárlabdával professzionálisan foglalkozó kosárlabdázónak, kiváltképp 1-2-3-as poszton, sem fejben, sem fizikálisan nem szabadna, hogy gondot okozzon egy mérkőzés végigjátszása. Sőt, Zolinak és Govens-nek valószínűleg mentalitásukból adódóan, illetve üzleti érdekből is fontos a sok játékperc, hiszen a +/- mutatót leszámítva (bizonyos játékperc, szituáció alatt még ott is) minden statisztikai szegmensben annál több esély van nagyobb számot elérni, minél több időt tölt valaki fent.
A kupa lement, nemzetközinek vége, jelenleg heti 1 összecsapásra kerül sor átlagosan, sőt, még annyira sem, hiszen most is válogatott hétvége volt. Ezek közül a meccsek közül pedig papíron 13/4-5-6 nagyarányú győzelem, ahol bátran lehet kiültetni kezdőjátékosokat.
Nagyon-nagyon tetszett Circo előző gondolata, ha Zoli tényleg a mi mérkőzésünk alkalmával adja el azt a 2 labdát kulcsszituációban, én is a nyakam tenném rá, hogy valóban mindenki a vizionált fáradtságában látná az okot.

A rotáció valódi relevanciáját sokkal inkább az adja, hogy a szerkezetet, s az egyéni képességek függvényében reagáljon az edző a mérkőzés képére, illetve az ellenfél szerkezetére, játékszisztémájára.
Magyarul, alkalmazkodjon a meccshez (pl.: 2 pontos vezetésnél, 20 másodperccel a vége előtt, labdabirtoklásnál jó büntetőzők legyenek fent; faultproblémákra ügyeljen), s az ellenfél játékához igazodjon (zónával védekeznek, a palánk alatt jó besegítéssel, akkor legyen fent 2-3 jó hárompontosdobónk...), valamint a rövid időre lehozott emberrel nagyobb volumenű taktikai utasítást is meg lehet osztani.

Persze aláírom, végjáték előtt egy közvetlen, rövid pihenőnek lehet jelentősége (ugyanúgy a másik irányba is elsülhet egyébként, ha valaki túlzottan "jegelésre kerül", vagy éppen, mint Ivko esetében, ha a ritmust sincs esélye elkapni, összhangot kialakítani), de korántsem olyan volumenű, mint amely 15 perces pihenőket kívánna meg vezéregyéniségektől.
Egyébként a szezon sikeres, "sajnos" pont arra az évre lett hosszabb az a bizonyos takaró, amely alatt nyújtózkodhat a klub, mikor még rajtunk kívül 3-4 együttes szintúgy új, s hosszabb ágyneműt kapott...
Ehhez képest, objektíven nézve összejött egy 2. hely a kupában, rossz előjelek után, a bajnokságban pedig a 3. helyet bitoroljuk, 2 győzelemmel elmaradva a listavezetőtől. Vannak egyéniségeink, klassz a hangulat, ezzel kéne foglalkozni, s megélni, átélni, hogy erős a csapat, mert sosem lehet tudni, mit hoz a jövő.

#3308 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6228 Hozzászólás:

Elküldve: 24 February 2018 - 04:26 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: egyszer - Dátum: 24 February 2018 - 12:26 PM

Jó tehát nem tudsz rá válaszolni vagy nem érted a kérdést. Nem arról szólt a téma hogy miatta neyertünk vagy nem nyertünk, hanem arról, hogy miért játszik valaki +15-nél néhány perccel a vége előtt. Ez neked nem megy belátom, nincs vele semmi baj, kiderült éegalább.

Mi lenne ha Szrecsko a szemedbe azt mondaná, hogy semmi nem múlt volna azon, ha Govens az előző nap 40 helyett csak 32 percet játszik? Kiröhögöd? Mert ha igen, akkor teljesen felesleges a vita, hiszen ha Szrecsko 40 percig játszat valakit, akkor az egyértelműen azt jelenti, hogy véleménye szerint semmilyen hátránya nincs abból a csapatnak. Mivel az ellenkezőjét bizonyítani úgy sem tudod (csak akkor lehetne, ha ugyanezt a csapatot más vezetné, és máshogy osztaná be a játékperceket), ezért minden csak feltételezés.
Ha Perl Zoli egy Falco meccsen a vége felé adna el úgy két labdát, mint tegnap tette azt a válogatottban, akkor többen azt mondanák, hogy azért mert 35-40 percet játszik, és a vége felé már nem tud úgy koncentrálni. Tegnap nem játszott ennyit, mégis eladta a két labdát. Erről mi a véleményed?
Nekem is lenne pár kérdésem. A költségvetésünk kötelezi a klubot arra, hogy nyerjünk valamilyen trófeát? Elvárás ez a város, és a névadó szponzor által? Vagy csak arról van szó, hogy tíz év hosszú idő, és mi szurkolók már nagyon szeretnénk nyerni valamit?
Az, hogy ezzel a költségvetéssel lehet e még erősebb csapatot összehozni, és trófeákat nyerni az majd akkor derül ki, ha másik edzőnk lesz. Addig minden csak találgatás. Korábban másoknak sem sikerült jobb eredményeket elérni a csapattal. Ha valaki erre azt mondja, hogy Szrecskó csapatai magasabb költségvetésűek, akkor felteszem a kérdést: miért őt bízzák meg ilyenkor a csapat vezetésével? Talán azért, mert jó szakembernek tartják, és elégedettek a munkájával? Vagy valamilyen más oka lenne?

#3309 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1330 Hozzászólás:

Elküldve: 24 February 2018 - 12:57 PM

Alapvetően én Zizouval értek egyet most is, de annyival kiegészíteném, hogy lehetett volna bárki az edzőnk, ezt a Magyar Kupát nem nyertük volna meg ilyen körülmények között. Ezt tudva én inkább sikernek könyvelem el az ezelőtti hétvégét, semmint kudarcnak.

Meglátjuk miként alakul a szezon további része, de abban biztos vagyok, hogy erőből, a kezdőket feleslegesen erőltetve nem fogunk eljutni addig, amíg szeretnénk.
Csak a FALCO !

#3310 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 248 Hozzászólás:

Elküldve: 24 February 2018 - 12:38 PM

Uh...tenyleg en vagyok a hulye,hogy irogatok neked!
De tudod mit megprobalom megegyszer rovidebben,hatha sikerul...
Irtam hanyan voltunk?irtam pl Beni mennyit jatszott elotte nap?mennyit Go?legyszi olvasd vissza,ne kelljen megegyszer leirnom a perceket!tobbi kisemberunk tobbet jatszott mint Go a ket napban!(ha mar igy kimered a perceket)17 pont lett a vegen igen a kulonbseg,ami az utolso negyed 8 pontos megnyeresevel valt ekkorava es biztos gyozelemme!igen pihenhetne akar tobbet is Govens lehet eleg lett volna csak az utolso negyedben betenni es akkor majd -30 rol megnyerte volna a meccset?!:)

Üzenet megtekintéseIdézés: egyszer - Dátum: 24 February 2018 - 12:26 PM

Jó tehát nem tudsz rá válaszolni vagy nem érted a kérdést. Nem arról szólt a téma hogy miatta neyertünk vagy nem nyertünk, hanem arról, hogy miért játszik valaki +15-nél néhány perccel a vége előtt. Ez neked nem megy belátom, nincs vele semmi baj, kiderült éegalább.

#3311 egyszer

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 9 Hozzászólás:

Elküldve: 24 February 2018 - 12:26 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tempo888 - Dátum: 24 February 2018 - 12:14 PM

Nincs magyarazat!ez borzaszto erthetetlen! :D
Irtam,de ezek szerint nem tudsz olvasni?!probald meg megegyszer lassabban,hatha sikerul ertelmezned?!

#3312 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 248 Hozzászólás:

Elküldve: 24 February 2018 - 12:14 PM

Nincs magyarazat!ez borzaszto erthetetlen!:D
Irtam,de ezek szerint nem tudsz olvasni?!probald meg megegyszer lassabban,hatha sikerul ertelmezned?!

Üzenet megtekintéseIdézés: egyszer - Dátum: 24 February 2018 - 12:10 PM

Azt kérdeztem, van e rá magyarázat? Érted a kérdést?

#3313 egyszer

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 9 Hozzászólás:

Elküldve: 24 February 2018 - 12:10 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tempo888 - Dátum: 24 February 2018 - 11:32 AM

Tenyleg ezert buktuk el a kupat ugy gondolod? :)
Boriszov,Norfleet,Toth 33 percet jatszottak a Paks ellen,Beni 31et,Perl 10,Taylor16ot!igen Govens 40 et! :)
Elotte nap a Paks ellen meg 25ot jatszott Govens!
Varadi meg a Pecs ellen 40-et...szamolgassal csak,de vegyel figyelemben minden korulmenyt,mi miert van...
Hianyzott az egeszseges Perl,Szasa!plussz volt egy uj embered!kb 7 en voltunk!Pecs ellen kokemeny meccsen mentunk tul,Paks ellen talan simabbnak tunik az eredmeny alapjan de az is egy kemeny meccs volt!(albat meg is vertek a bronzert)itt aztan lehet fiatalt probalgatni?!(amikor sajnos meg a felnott jatekosaink sem birjak el mindig a terhet).
Keressetek az edzoben a hibat!igazatok van rajta ment el a kupagyozelem!:)o a felelos a sikerert es az (szerintetek) eredmenytelensegert is!
Nalam ez a kupaszereples nem kudarc!csodak nincsenek ez a Szolnok Alba komoly csapat( mi meg erosen foghijasak voltunk)en abban bizok hogy a bajnoksagban beleszolhatunk majd az arany kerdesbe mi is!
Nagyon szar a mostani helyzet a csapat korul:S..kell egy fiatal uj edzo aki majd rendet tesz jatszik mindenki (rotal!!!) es verjuk siman majd az Albat,Szolnokot kormendet itthon es idegenben is! :)
En azert bizok benne hogy nem probaljuk ki,nekem tetszik hogy a Falcot a legjobbak kozott emlegetik,meg dontozunk itt,dontozunk ott...elobb utobb meg is nyerunk majd egyet!mert a kozeleben vagyunk!

Azt kérdeztem, van e rá magyarázat? Érted a kérdést?

#3314 falcokc1313

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 548 Hozzászólás:
  • Interests:FALCO

Elküldve: 24 February 2018 - 12:07 PM

Visszatérve a kupára engem inkább csak az utolsó meccs zavart. Mindenki úgy lépett pályára, hogy ez úgysem lehet meg. Nem is látszott szerintem az akarat senkin sem. Az egyik legnagyobb hiba az volt, hogy az elején a Govens védekezett a Voján, amiből lett egy 10 pontos hátrányunk, aztán Norbit erőltettük védekezésbe, ami egy böszme nagy hiba volt, hiszen a 2-2 elleni játékban azt csinált mellette mindenki amit akart, illetve a Govens 40 perces játszatása tényleg egy ostobaság, hiszen ha csak 5 percet pihenne egy meccsen sokkal frissebb lenne, és nagyobb hasznát vennénk. De majd most biztos jön a sok Srecko imádó és ezt megint támadásnak veszik, meg hogy nekünk semmi nem jó. Azt vegyünk már azért észre, hogy jelenleg az működik, hogy amit a Srecko akar, az van, aki neki kell azt a klubb meg is szerzi/szerezte, tehát innentől övé a felelősség, ezt vállalni is kellene!

#3315 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 248 Hozzászólás:

Elküldve: 24 February 2018 - 11:32 AM

Tenyleg ezert buktuk el a kupat ugy gondolod?:)
Boriszov,Norfleet,Toth 33 percet jatszottak a Paks ellen,Beni 31et,Perl 10,Taylor16ot!igen Govens 40 et!:)
Elotte nap a Paks ellen meg 25ot jatszott Govens!
Varadi meg a Pecs ellen 40-et...szamolgassal csak,de vegyel figyelemben minden korulmenyt,mi miert van...
Hianyzott az egeszseges Perl,Szasa!plussz volt egy uj embered!kb 7 en voltunk!Pecs ellen kokemeny meccsen mentunk tul,Paks ellen talan simabbnak tunik az eredmeny alapjan de az is egy kemeny meccs volt!(albat meg is vertek a bronzert)itt aztan lehet fiatalt probalgatni?!(amikor sajnos meg a felnott jatekosaink sem birjak el mindig a terhet).
Keressetek az edzoben a hibat!igazatok van rajta ment el a kupagyozelem!:)o a felelos a sikerert es az (szerintetek) eredmenytelensegert is!
Nalam ez a kupaszereples nem kudarc!csodak nincsenek ez a Szolnok Alba komoly csapat( mi meg erosen foghijasak voltunk)en abban bizok hogy a bajnoksagban beleszolhatunk majd az arany kerdesbe mi is!
Nagyon szar a mostani helyzet a csapat korul:S..kell egy fiatal uj edzo aki majd rendet tesz jatszik mindenki (rotal!!!) es verjuk siman majd az Albat,Szolnokot kormendet itthon es idegenben is!:)
En azert bizok benne hogy nem probaljuk ki,nekem tetszik hogy a Falcot a legjobbak kozott emlegetik,meg dontozunk itt,dontozunk ott...elobb utobb meg is nyerunk majd egyet!mert a kozeleben vagyunk!

Üzenet megtekintéseIdézés: egyszer - Dátum: 24 February 2018 - 08:45 AM

Mert tud bárki is csak egy minimális mértékben is értelmes magyarázatot arra, hogy az elődöntőben a paks ellen 15 fölötti vezetésnél miért van a pályán Govens és 40 percezik?????

#3316 egyszer

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 9 Hozzászólás:

Elküldve: 24 February 2018 - 08:45 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tempo888 - Dátum: 23 February 2018 - 09:32 PM

Milett volna veled ha nyerunk!csoda hogy eddig kibirtad! :)
Meg azert varjuk meg a bajnoksag veget!
Ebben a kupaban tobb nem volt igy!
Es sajnos eselyunk sem volt a dontoben igaz!
De majd jovore a fiatal Varadival,vagy a fiatal Sabalival! :)

Jo volt ez a valogatott meccs!egy kis szerencsevel akar meg is lehetett volna!majd hetfon!

Mert tud bárki is csak egy minimális mértékben is értelmes magyarázatot arra, hogy az elődöntőben a paks ellen 15 fölötti vezetésnél miért van a pályán Govens és 40 percezik?????

#3317 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8364 Hozzászólás:

Elküldve: 23 February 2018 - 11:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tempo888 - Dátum: 23 February 2018 - 11:27 PM

Lenyeg hogy rad szamithatunk!

.

#3318 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 248 Hozzászólás:

Elküldve: 23 February 2018 - 11:27 PM

Lenyeg hogy rad szamithatunk!

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 23 February 2018 - 10:59 PM

Edző nélkül ez is szép eredmény ;)/>

#3319 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8364 Hozzászólás:

Elküldve: 23 February 2018 - 10:59 PM

Edző nélkül ez is szép eredmény ;)

#3320 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 248 Hozzászólás:

Elküldve: 23 February 2018 - 10:53 PM

Igy meg maradhat az ugatas...Te istenbarma!

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 23 February 2018 - 09:57 PM

Kb mostanra józanodtam volna ki te istenbarma!