Ugrás a tartalomhoz

Rádió Szombathely - kilencvenhéteggy!!!

140 replies to this topic

#121 Guest_anonimus_*

• Guests

Elküldve: 03 July 2004 - 12:56 AM

Kedves Hajni!

Igazad van.. a Juventus elindul.. 5-én hétfőn..azaz pár nap múlva..

Hát hogy kinek lesz jó ez jókérdés. remélem sok embernek tetszeni fog hisz régen én is sokat hallgattam amíg lehetett fogni...
Szerintem is nagyon jó a rádió... egy két embert kicserélnék de különben nagyon jó...

#122 Guest_0102 Hajni_*

• Guests

Elküldve: 02 July 2004 - 06:18 PM

Amiről igazából lehetne vitázni, az az, hogy állítólag nemsokára a Juventus Rádió szól egy az egyben a nap valamely szakában. Valószínüleg ez csak a tulajdonosoknak lesz jó, nekünk hallgatóknak nem annyira. Ha minden igaz még a nyáron elindul a Juventus ugyanezen a sávon.

#123 Guest_Gabcsi_*

• Guests

Elküldve: 02 July 2004 - 11:19 AM

Amúgy nem egészen értem a témanyitást... Miért? Kinek mi a gondja a Rádióval? Szerintem senkinek semmi gondja... vagy tévednék? Király a Rádió , köszönjük a stábnak a színvonalas munkát!

#124 Guest_0102Hajni_*

• Guests

Elküldve: 01 July 2004 - 03:46 PM

Király a Rádió ! Csak így tovább fiúk, lányok! Sajnos a főnök mindenhol hülye, örülök, hogy ennek ellenére színvonalas a műsor, jók a bemondók!

#125 Guest_Gáspár_*

• Guests

Elküldve: 01 July 2004 - 10:13 AM

R.Sz: én sem tudtam hogy MP3-ról mennek a számok, de azt ne mondd hogy nem akad meg. Majdnem minden nap van olyan hogy loopol a szerkezet. Van olyan hogy akár egy percig is.

Ilyenkor a számítógépetek fagy le? Mert gondolom belsős vagy.

#126 Guest_Gabcsi_*

• Guests

Elküldve: 01 July 2004 - 09:07 AM

Én is gratulálok a stábnak, főleg , hogy majdnem ingyen dolgoznak!

#127 Guest_R.SZ_*

• Guests

Elküldve: 30 June 2004 - 11:34 PM

Kedves ffff!

Kedden egyetlen Nóri sem dolgozott a Rádióban ( szerintem Dórit akartál írni ) és nem CD-ről mennek a számok, hanem mp3-ról, amiről ugye tudjuk, hogy nem akad meg.  :-)))  De a többi stimmel.

#128 Guest_ffff_*

• Guests

Elküldve: 30 June 2004 - 08:39 AM

A reklámok érdekesek: amikor valami nagy sportolónk valami távoli, nagy hegyen azt mondja hogy én itt is a Rádió Szombathelyt hallgatom az kicsit szánalmas. Vasvár, Torony Kőszeg, Vát határvonal kb. amin belül lehet recsegésmentesen hallgatni. Utána kocsiból már élvezhetetlen.

#129 Guest_ffff_*

• Guests

Elküldve: 30 June 2004 - 08:36 AM

Idézet (Guest @ 2004-6-29, 21:55)
Minden elismerésem a Rádió Szombathely kis csapatának, a nap bármely időpontjában élvezetes műsort adnak, mindig készségesek,segítőkészek és tettrekészek.Külön örülök annak, hogy nem nyivákoló,ihegő,röhögő, nagyképű okostojás műsorvezetők ülnek a mikrofon mögött,mint a danubius vagy a slágerrádiós "elitalakulat" emberkéi.
Csak így tovább,gratula mindenkinek.

Egyetértek! Főleg a körülmények ismeretében.

A megakadó CD meg csak külön bájt ad az egésznek.

#130 Guest_zselé_*

• Guests

Elküldve: 29 June 2004 - 09:55 PM

Minden elismerésem a Rádió Szombathely kis csapatának, a nap bármely időpontjában élvezetes műsort adnak, mindig készségesek,segítőkészek és tettrekészek.Külön örülök annak, hogy nem nyivákoló,ihegő,röhögő, nagyképű okostojás műsorvezetők ülnek a mikrofon mögött,mint a danubius vagy a slágerrádiós "elitalakulat" emberkéi.
Csak így tovább,gratula mindenkinek.

#131 Guest_ffff_*

• Guests

Elküldve: 29 June 2004 - 06:40 PM

Nóri aranyos beszólása ma, kedden:

A Megint hétfő című számot hallották kedve Hallgatóink. Én jobban örülnék ha már megint péntek lenne. Addig már csak hármat kell aludni. Ugye? Nem számoltam utána.

(Megjegyzés: én ötöt is tudnék aludni. Egyébként csak kettőt kell aludni "hivatalosan" )

#132 Guest_Livi_*

• Guests

Elküldve: 28 June 2004 - 07:22 PM

Nekem is inkább a fiúk jönnek be és nem azért mert lány vagyok, hanem mert ők feldobják a műsort, van egyéniségük. De a lányok is aranyosak, picit többet hülyéskedhetnének. A zene szerintem is jó...hát jobb, mint a danubiusban vagy a slágeren, az biztos.

#133 Guest_Tityo_*

• Guests

Elküldve: 28 June 2004 - 03:02 PM

Hát az elég gáz...  pedig a rádió jó, főleg a srácok, őket puszilom. :-))))

#134 Guest_Gábor_*

• Guests

Elküldve: 28 June 2004 - 12:32 PM

A Horváth Nóri a kedvencem. Ő mesélte, hogy a hülye főnökök alig fizetnek, ők pedig kiteszik a lelküket reggeltől estig. Lényegében véve néhány emberből áll a stáb és őket teljesen kiszipolyozzák a tulajdonosok, úgy, hogy le se dugják a fejüket Szombathelyre.
Gábor- Szombathely

#135 Guest_Tuttahemmon_*

• Guests

Elküldve: 28 June 2004 - 11:59 AM

Én beszéltem az egyik ott dolgozóval és arról panaszkodott, hogy éhbérért dolgoznak a rádióban a főnökök állandóan b***ogatják őket , amúgy nem is szombathelyiek a górék. Ha ez tényleg így van, akkor gratulálok a műsorvezetőknek! Egész jók a műsorok!

#136 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2392 Hozzászólás:

Elküldve: 27 June 2004 - 06:55 PM

Nekem mindenki tetszik! Ha csak abba gondolok bele, hogy mielőtt nem volt Rádió Szombathely, választhattunk, hogy Danubius vagy Sláger. Esetleg Kronehit, mert akkor még Hit FM sem volt. Úgyhogy ezek alapján tök jó a rádió, én sokat hallgatom. A Vándor-dologgal egyetértek, de gondolom, ha állandóan ezt kérik a hallgatók, akkor muszáj betenniük, nem?
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#137 Guest_ffff_*

• Guests

Elküldve: 27 June 2004 - 03:25 PM

Lassan hidegrázást kapok a Vándortól. Mondjuk a hallgatók is ugyanazt kérik minden nap. Ezért nem is hallgatom. Nem vagyok én olyan fanatikus.

#138 Guest_hOha_*

• Guests

Elküldve: 27 June 2004 - 02:44 PM

Szerintem a PéceliDóra nem rossz, a többi tényleg száraz. A fiúk is hülyéskedhetnének többet, ők talán tudnának. A zene délelőtt katasztrófális. Délután néha elmegy.

#139 Guest_Tityo_*

• Guests

Elküldve: 27 June 2004 - 12:30 PM

Jajaja...nekem is az a véleményem, hogy a fiúknak van stílusuk, a lányok csak bemondanak...  A zene az jó, kivétel a kívánságműsor. :-)))

#140 Guest_Gábor_*

• Guests

Elküldve: 27 June 2004 - 11:15 AM

Nekem az a gondom, hogy egyre több csaj van a rádióban, és egyre kevesebbet hallani a srácokat, akiknek legalább van humoruk. A zene oké, én szeretem, de a csajoknak lehetne egy kicsit több a humoruk...