Ugrás a tartalomhoz

Politikussal járni cool

70 replies to this topic

#61 SaFranco

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 850 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2006 - 04:30 PM

Idézet (MODERATOR @ 2006-6-30, 13:50)
életcélom alfája és omegája abban merül ki, hogy fake usereket gyártsak, és azok nevében dagadt szadistákat kerítsek magamnak

Arra azonban továbbra sem válaszoltál, hogy akkor miként moderálsz, ha athenia közerkölcsöt magasan sértő szexmocskait ország-világ elé tárjátok "moderátor"-társaiddal együtt... Mellébeszélni nem kunszt.

#62 gerbi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 705 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2006 - 02:45 PM

Idézet (SaFranco @ 2006-6-30, 12:32)
[Szánalmas az ilyen módon élősködő elektronikus "sajtótermék".

És szánalmasak levének annak visszajáró olvasói.
Ámmmenn.

#63 MODERATOR

Tag

• Administrators
  • PipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2006 - 01:50 PM

Idézet (SaFranco @ 2006-6-30, 12:32)
Idézet (taxidriver @ 2006-6-30, 11:27)
a legvalószínübb hogy valaki (aki nem is biztos hogy lány? ) jót röhög az egészen...

S az, hogy nem moderálják ki innen - pedig sokkal túlmegy a jóízlés határán! -, annak csakis egy oka van: athenia mögött maga, a nyugat.hu moderatora húzódik meg, most éppen így igyekszik klikk-többletet szerezni! Szánalmas az ilyen módon élősködő elektronikus "sajtótermék".

való igaz, már mondani is akartam, életcélom alfája és omegája abban merül ki, hogy fake usereket gyártsak, és azok nevében dagadt szadistákat kerítsek magamnak. mi több, nemcsakhogy a választási fórumban voltam én valamennyi politikus, de én készítem az összes interjút a nyugatra, ráadásul mindegyiket saját magammal!

nem gondolkodtál el azon, hogy esetleg én is te vagyok, és safranco néven zúdítom a világra rendkívül agyafúrt konspirációs teóriáimat? gondold ezt át, akár az összes identitásoddal. közösen hátha jobban megy  

#64 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7270 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2006 - 12:41 PM

Vágjuk partyba!
Közben agyoncsapjuk, meg megkinozzuk!
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#65 SaFranco

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 850 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2006 - 12:32 PM

Idézet (taxidriver @ 2006-6-30, 11:27)
a legvalószínübb hogy valaki (aki nem is biztos hogy lány? :D ) jót röhög az egészen...

S az, hogy nem moderálják ki innen - pedig sokkal túlmegy a jóízlés határán! -, annak csakis egy oka van: athenia mögött maga, a nyugat.hu moderatora húzódik meg, most éppen így igyekszik klikk-többletet szerezni! Szánalmas az ilyen módon élősködő elektronikus "sajtótermék".

#66 Guest_taxidriver_*

• Guests

Elküldve: 30 June 2006 - 11:27 AM

Hmmm... most erre mit lehet mondani???  
Időrendi sorrendben:

1.Jobb oldal elkötelezett híve
2.Kemény szócsaták a balos fórumozókkal
3.Az MSZP erőteljes bírálata
4.Helyi balos erők elleni kirohanások (már itt is megspécizve egyéb szexuális és nem éppen politikai témákkal)

(EDDIG MÉG O.K. is lehetne akár)

5.Saját magad erőteljes lejáratása

Mintha forgatókönyv szerint menne...

Ezek szerint vagy nem mindig te írsz, esetleg balos provokáció lenne az egész, de a legvalószínübb hogy valaki (aki nem is biztos hogy lány? ) jót röhög az egészen...

#67 gerbi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 705 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2006 - 09:10 AM

Szia Athenia,

tele lett a levelesládád kalandor politikusok leveleivel?
Gondolom aki írt az mind 51 éves, pocakos és vállalja a kínzásodat.

Volt már a hétköznapi értelemben vett kedves, megértő barátod, szeretőd, pasid? Egyszer ki kellene próbálnod, hátha...

Rakéta nem akadály! :)

#68 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7270 Hozzászólás:

Elküldve: 29 June 2006 - 07:34 PM

Ugyan Pokróc, ő a mi Athéniánk!
Nem kár érte, csak dolgozik!
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#69 Nilrem

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1672 Hozzászólás:

Elküldve: 29 June 2006 - 06:53 PM

Sajnos igy is gaz ami a szombathelyi fideszben megy, ha meg te is lefarasztod oket...

#70 pokróc

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 161 Hozzászólás:

Elküldve: 29 June 2006 - 05:02 PM

:-(....   ez egy picit szomorú..  :-(....    

kár érted....

#71 athenia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 29 June 2006 - 02:46 PM

Sziasztok, athenia vagyok:)

azért nyitottam ezt a topikot, mert tudom, h ez a honlap a legnépszerűbb szombathelyen, és ezért sok híres ember is olvassa, mivel írni is szoktak ide városunk politikusai.

a lényeg: én egy 23 éves, szép:)), okos, és kedves lány vagyok, akinek csak csupa csupa jó tulajdonságai vannak, emellett önzetlen is vagyok. nagyon szeretek adni, az ágyban, és nem várok el viszonzást:) ahogy Britney mondaná: "I was born to make U happy"

aki igénybe szeretné venni a szolgáltatásaimat, az írjon az e-mailcíememre, az athenia@freemail.hu-ra.

akik írhatnak nekem, néhány dolognak meg kell felelniük:
1. Szombathelyiek legyenek (vagy Vas megye),
2. 50 évnél idősebbek legyenek, de 45 még belefér,
3. FIDESZesek legyenek,
4. szeressék megalázni a nőket, mert én szeretem ha velem durván bánnak, és ha megaláznak:)

ami még előnyt jelent:
- ha kopasz (original vagy rásegített, az mind1
- ha mackós testalkatú (90-250 kg)
- ha férfias (mély) a hangja

ami nem fontos:
- nem fontos hogy intelligens legyen (a szememben ez nem érték)
- nem fontos hogy népszerű legyen (a lényeg h politikus legyen:)
- és nem fontos hogy ex- vagy jelenlegi politikus, aki valaha is az volt, az annak számít:)

amit kínálok:
- szex (elölről)
- szex (hátulról, kiskutya pózban)
- orális szex
- anál
- szex több ffival (akár az összes barátja végigmehet rajtam miközben ő végignézi)
- szex úgy, hogy engem megaláz, ver, kikötöz, stb

amit nem vállalok:
- szex nővel
- szex lóval:)

Ez alól kivétel H.Cs., mert a kedvéért nővel és állattal is csinálnám.

Akinek érdeklődését felkeltette a hirdetésem, az a fent megadott címemre bátran írjon, és időpontegyeztetés után találkozunk, és azt csinál velem, amit akar, csak az ő tulajdona vagyok onnantól.

Írhatnék referenciákat, hogy kik próbáltak már ki eddig, de én diszkrét vagyok, és ez ismét egy szempont, aki kipróbál, az biztos lehet benne, hogy az soha nem fog kitudódni.

Egyébként diplomám is van, ezt csak azért írom, mert manapság ez alapján szokták eldönteni látatlanban, hogy valóban intelligens-e egy nő, vagy sem.:)

A szexben olyan világba vezetem be a velem találkozó szhelyi politikusokat, aminek a létezéséről még csak nem is tudtak eddig.

Ha mindezek után valaki azt hiszi, amit írok, az vicc, biztosíthatom, hogy nem az. Teljesen komolyak ezek a vágyaim, én azért születtem, hogy szombathelyi politikusok használati tárgya legyek.

Várom a leveleiteket

athenia