Ugrás a tartalomhoz

FIDESZ és a választás

183 replies to this topic

#41 SaFranco

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 850 Hozzászólás:

Elküldve: 05 May 2006 - 04:11 PM

Kóbor sofőr-kutya ugat... állatorvost!!! Veszett, el kellene altatni...

#42 Guest_taxidriver_*

• Guests

Elküldve: 26 April 2006 - 09:47 PM

Splity hagyd már a Zolit vazze!

#43 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7125 Hozzászólás:

Elküldve: 26 April 2006 - 07:04 PM

A kampány vége felé valóban volt olyan fideszes rendezvény ahol megjelent pár baloldali. De ne felejtsétek, h a 4 év alatt nem akadt olyan mszp-s rendezvény ahol pár jobbos ne provokálta volna a program menetét. És ez pont a bukott Orbán felelősége, mert ő volt az aki elkezdte ezt az egészet, h védjük meg a hazát meg a balosok hazaárulók. Emlékezzetek csak a 2002-es kampányra ahol az a híres Kövér mondás elhangzott a kötéllel kapcsolatosan! Na most akkor melyik fél kezdte a provokációt és mikor? Aki nem elvakúlt az tudja, h a jobb oldalnak van egy szélsőséges rétege akik mindenre képesek. Nem kell itt a régi rendszert emlegetni mindig az egy teljesen más világ volt. Mindkét pártban vannak a régi rendszerből épp ezért nem értem ezt a nagy kommunistázást meg stb... Emlékeztetni akarlak benneteket, h a Miép az egyik szövetségesetek. Most akkor használjuk rátok a fasiszta jelzőt? Arra büszkék lennétek?

A Halmosira meg csak annyit, hogy azért a gyerekre lehetett volna egy kicsit tekintettel. De láttam már rosszabb állapotban is!
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#44 puzsu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2323 Hozzászólás:

Elküldve: 26 April 2006 - 06:19 PM

Ne nézd már hülyének a fiatalokat!
Ki az az őrült, akinek nem tetszik a jelenlegi kreditrendszer, ami a jobboldal szeretne eltörölni? Ki az, aki nem a használható és praktikus tudást, a problémamegoldó készségfejlesztést tartja a jövő útjának, hanem biflázni akar 1 csomó felesleges ismeretet?

#45 gerbi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 705 Hozzászólás:

Elküldve: 26 April 2006 - 09:43 AM

Gyerekek, primitívségetek eget rengető.

Mennyivel kevesebben lennétek, ha az MSZP-sek agyonütik a kereplővel, síppal, dobbal, nádihegedűvel pattogó, ezerrel komcsizó aktivistáitokat a saját rendezvényeiken?

Vagy az rendben van? De egy engedéllyel kihelyezett molinó már nincs?

Mikola szavaival mi volt a baj?
Saját fiókátokat rothadtnak találtátok?

Nevetségesek vagytok. El is hiszem rólatok, hogy kérdés helyett üttök. Ehhez értetek.

#46 SaFranco

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 850 Hozzászólás:

Elküldve: 26 April 2006 - 09:38 AM

Idézet (Huba @ 2006-4-25, 19:18)
Keveset kaptak, addig kellett volna ütni őket ameddig mozognak.

Mint Bárdossy idején, a Perintbe kellett volna lövetni őket, erre gondoltál, igaz?! Felébredhetnél már neonáci álmodból! A mai szoclib nem = a Rákosi-Kádár féle idők baloldallal!

#47 Huba

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 23 Hozzászólás:

Elküldve: 25 April 2006 - 07:18 PM

Idézet (Kiri @ 2006-4-25, 11:44)
Végignézve a videót csak azt tudom mondani, hogy nagyon szánalmasak ezek a baloldaliak, akik kimentek verni a nyálukat. Aztán még ők vannak felháborodva? Vicces!

Keveset kaptak, addig kellett volna ütni őket ameddig mozognak. Ahogyan ők is tették a másképpen gondolkozókkal néhány évtizeddel ezelőtt!!!!

#48 Gergo79

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 214 Hozzászólás:

Elküldve: 25 April 2006 - 01:16 PM

Figyelj Tyson!

Tudom,hogy te is Haladás szurkoló vagy,ezért tisztellek is,de ezen a téren látom ,nem egyezik a véleményünk.Valósinűnek tartom ,hogy számodra én is nagyon kiábránditó lettem volna, ha ott vagyok a gyűlésen,mert biztos nem locsoló verseket mondtam volna.

Őszintén ,mi értelme van kitenni 1 ilyen kiirást 1 olyan helyre, ahhol Jobb oldali emberek gyülekeznek?Hiszen őket  ugysem tudják ezzel az üzenettel megváltoztatni.
Akkor???
Megmondom.Provokáció,gyülöletkeltés,irigység.
Az irigység szót azért használom ,mert Gyurcsány tudja,hogy fiatalitani kell a párt tagjait,hisz  most "még" a nyugdijasokból megél,de az évek azért múlnak,és az új generációnak már van esze,és jobbra gondolkozik nem ballra...

#49 Kiri

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 186 Hozzászólás:

Elküldve: 25 April 2006 - 11:49 AM

Idézet (Gergo79 @ 2006-4-25, 01:09)
Most megtudtam nézni a videót is.Aki szidta őket,csak az igazat mondta,ismerem őt,tényleg jó gyerek.Osztom Taxidriver véleményét.A cimboráimmal ha kint lettünk volna,valoszinü mi sem nézelődtünk volna sokáig.Ennyit nem kellett volna várni,hogy azt a ronygyot leszabják onnan.
Azért hál Istennek néhány komcsi elfáradt,bár még lehetett volna őket pumpálni.

Az biztos!

#50 Guest_taxidriver_*

• Guests

Elküldve: 25 April 2006 - 11:47 AM

Idézet (Mike Tyson32 @ 2006-4-25, 10:32)
Egy alkoholista.

Igen Gergő menj vissza a Hali honlapra.
"Hiszen az az Antialkoholisták Baráti Társaságának fóruma...

Tyson, ha jártál már Hali-meccsen, főleg idegenbeli túrákon, akkor láthattad, hogy azért némi alkohol elfogyott ott...  és semmi probléma nem volt ezzel (esetleg néha az ellenfél szurkolóinak vagy a rendfenntartóknak nem tetszett )

De mégegyszer elmondom, lassan, hogy  mindenki megértse:
H A   N E M   J Ö N N E K   O D A    P R O V O K Á L N I ,      
A K K O R   N I N C S   B A L H É ! ! ! ! !

Amúgy meg a Zoli akkor is jó srác!!!

#51 Kiri

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 186 Hozzászólás:

Elküldve: 25 April 2006 - 11:44 AM

Végignézve a videót csak azt tudom mondani, hogy nagyon szánalmasak ezek a baloldaliak, akik kimentek verni a nyálukat. Aztán még ők vannak felháborodva? Vicces!

#52 Guest_taxidriver_*

• Guests

Elküldve: 25 April 2006 - 11:34 AM

Idézet (Mike Tyson32 @ 2006-4-25, 10:32)
Jó gyerek a Halmosi bátyja?

Nem ő a lényeg, bár a kamerás érdekes módon őrá "hegyezte" ki a dolgot... (biztos ő a hibás mindenért, mert hát magától elkezdett anyázni és inni merészelt esetleg előtte 1-2 sört...)
A jelenlévők közül mindenki fel volt háborodva a nyilvánvaló provokáció láttán. Vérmérséklete szerint mindenki reagált is rá, ki így , ki úgy... Ha nem jönnek oda provokálni senki nem anyázott volna....

#53 Mike Tyson32

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 233 Hozzászólás:

Elküldve: 25 April 2006 - 10:32 AM

Jó gyerek a Halmosi bátyja?Egy alkoholista.Gergő inkább írj te is a Hali-honlapra,oda jókat írsz, ide kevésbé...
Szóval rendjén van,hogy k.anyázik lányával a nyakában.Értem,nincs több kérdésem...

#54 Guest_taxidriver_*

• Guests

Elküldve: 25 April 2006 - 10:17 AM

Jól látod az igazságot.Mi  mind jól látjuk. Bal oldalról már nem annyira...

#55 csarnok

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 124 Hozzászólás:

Elküldve: 25 April 2006 - 10:06 AM

Mellesleg én láttam a "verést"...  Elég vicces így nevezni. De ha én bemegyek egy mszp-gyűlésre szidni a k.... anyjukat, akkor én nem csodálkozom, ha megvernek. De mondom, itt verésről szó sem volt.
Odamentek a molinójukkal provokálni, a fidesz-szimpatizáns fiúk a létrát oda akarták támasztani, hogy leszedjék, és az mszp-s fiatalok mentek nekik. Ha nem kezdik el a létrásokat lökködni, akkor azon kívül, hogy leszedik a molinót, semmi nem történik.

#56 csarnok

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 124 Hozzászólás:

Elküldve: 25 April 2006 - 10:01 AM

Idézet (SaFranco @ 2006-4-24, 21:57)
1) A Fityesz sokkal többet igyekezett zavargatni mások gyűléseit

A Nyugat.hu feháborodott beszámolót írt arról, amikor itt volt Gyurcsány, és a tömegben volt 1(!) ember, aki őt szidta.

Ugyanakkor azt teljesen rendjénvalónak találja, hogy mszp-s fiatalokból álló CSOPORT kimegy mind a két fideszes gyűlésre provokálni.

#57 csarnok

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 124 Hozzászólás:

Elküldve: 25 April 2006 - 09:57 AM

Idézet (gerbi @ 2006-4-24, 21:55)
Nem kevesebbet,
mint Hende csaba

Nem azt kérdeztem, hogy mit tett Hende, hanem hogy mit tett Hankó a városért. Ugyanis ő "képvisel" bennünket 16 éve a parlamentben, nem Hende.

#58 Gergo79

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 214 Hozzászólás:

Elküldve: 25 April 2006 - 01:09 AM

Most megtudtam nézni a videót is.Aki szidta őket,csak az igazat mondta,ismerem őt,tényleg jó gyerek.Osztom Taxidriver véleményét.A cimboráimmal ha kint lettünk volna,valoszinü mi sem nézelődtünk volna sokáig.Ennyit nem kellett volna várni,hogy azt a ronygyot leszabják onnan.
Azért hál Istennek néhány komcsi elfáradt,bár még lehetett volna őket pumpálni.

#59 Guest_taxidriver_*

• Guests

Elküldve: 24 April 2006 - 10:59 PM

Nem akartam írni többet, de hozzá kell szólnom, a nyugat szokásos bal oldali nézetből leadott állítólagos fibiszes gyökerek "megveréséről". Na ne röhögtessetek már, kaptak két fülest meg volt valami kis dulakodás, ne túlozzatok már!!!
Én a balhé után értem oda, a haverokkal, mert néhány higgadtabb visszatartotta a csapatot, megelőzve a nagyobb balhét... Már délelőtt kinéztük magunknak azt a molinót, hát nem mondom forrt bennünk a düh és alig vártuk hogy végre történjen valami. Sajnos (vagy szerencsére) későn érkeztünk és csak hallomásból értesültünk a történtekről. A felvételt nézve semmi különös dolgot nem látni, a kamerásnak más dolga nem volt mint a Tyson által már megnevezett fickót vegye és a káromkodásain csemegézzen. Nagy kaland. Aki ismeri a srácot, tudja hogy kissé temperamentumos, amúgy jó srác, ő legalább kimondta amit ott mindenki gondolt. MERT AZ EGÉSZ EGY UNDORÍTÓ PROVOKÁCIÓ VOLT!!!  Én a Fideszes aktivisták helyében ledaráltam volna az összeset, hogy legközelebb meggondolják mit cselekszenek!!!
Hogy nem a levegőbe beszélek arról a három kis gyökér beszélhetne, akik kissé megcsúsztak a Hunyadi úton egyik éjjel amikor a Fideszes plakátot szabdalták.Pechükre éppen akkor értem haza...  Remélem olvassák a kis kapucnis köcsögök.
A nyugatról meg annyit: nyugodtan lehetne így is nevezni: www.szhelyi.mszp.hu
NO COMMENT....

#60 SaFranco

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 850 Hozzászólás:

Elküldve: 24 April 2006 - 09:57 PM

Idézet (csarnok @ 2006-4-24, 21:16)
Lehet itt fröcsögni... Én csak kettőt kérdezek

Egyik kérdés hülyébb, mint a másik...
1) A Fityesz sokkal többet igyekezett zavargatni mások gyűléseit,
2) Hankó szakmai munkát végzett az IM államtitkáraként.