Ugrás a tartalomhoz

Hírek

106548 replies to this topic

#104641 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 28 July 2005 - 05:13 PM

Idézet (Egy szurkoló @ 2005-7-28, 16:22)
Legáth megy Répcelakra akkor már Roni jöjjön ide! Roni egy támadó!

Roni maradjon ott ahol van! Ha valóban olyan jól játszana akkor már nem ott lenne. Lehet h ott megállja a helyét de itt nem fűznék hozzá sok reményt.
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#104642 Egy szurkoló

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 22 Hozzászólás:

Elküldve: 28 July 2005 - 04:22 PM

Legáth megy Répcelakra akkor már Roni jöjjön ide! Roni egy támadó!

#104643 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1749 Hozzászólás:

Elküldve: 28 July 2005 - 04:15 PM

Idézet (vond @ 2005-7-28, 16:00)
Beszélt már vki innen a vezetők közül vkivel?  ...

Tudod az a baj,hogy nagy ívben sz.rnak ránk! Mindenki jól el van magával és ennyi! A többi nem számít ...  

A városvezetésnek is jó ez!Lesz mire fogni,ha kevesebb pénzt vagy egyáltalán nem fognak adni!

Szponzor,meg játékos ezért is messze elkerüli Szombathelyt!  
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#104644 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1823 Hozzászólás:

Elküldve: 28 July 2005 - 04:00 PM

Beszélt már vki innen a vezetők közül vkivel? Vagy ismer vkit, aki szólhatna pár szót a csapat és a mi érdekünkben? Vmit tenni kellene, mert azt, hogy itt -a fórumon- már ezredszer elsírjuk a bánatunkat, meg anyázunk, azt úgyis csak max. mi olvassuk el... Gondoltam/gondoltunk rá, hogy oda kellene tolni az orruk alá az egész nyugatos "hírek" topic-ot a büdös köcsögöknek, meg egy petíciót (melyben fontos kérdésekre pontos és egyértelmű választ várnánk)... ha van szabad két órájuk (márpedig lenne), akkor olvassák el, aztán gondolkozzanak el, s vonják le a következtetéseket! Bár azt is erősen kétlem, hogy lenne ebben a vezetésben bármiféle következetesség!

Mindenesetre vhogy tudatni kellene velük, hogy itt már egy kisebb fajta forradalom készül, aminek egyes-egyedül az ő töketlenkedésük az oka. Legyen szó a csapatról, a játékosokról, a szponzorokról, a feljutási esélyekről, a szurkolókkal való kommunikálásról, vagy bármiről...

Ezúton szeretném üzenni a két HALADÁSSAL foglalkozó honlap szerkesztőinek is, hogy megpróbálhatnának beszélni ezekről a dolgokról, s a már lassan általánossá vált szurkolói felháborodásról a csapat vezetőivel, s egyben a városvezetéssel is, hisz -velünk ellentétben- mégiscsak mindennapos kapcsolatban állnak velük!

Fogjunk össze, és tegyünk végre vmit!!!

HALADÁS 4EVER!
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#104645 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 28 July 2005 - 03:58 PM

De ugye nem 16évesekkel akarnak gólokat rugatni?
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#104646 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 28 July 2005 - 03:24 PM

Azok a srácok akik játszottak az edzőmeccseken is,közűlük kettő csatár,de fizikailag és rutinban nagyon messze vannak a másodosztálytól.....

#104647 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 28 July 2005 - 03:16 PM

"A csapat ma már két edzéssel készül a vasárnapi Magyar Kupa mérkőzésre. Információink szerint a vezetőséget annyira feldühítette a csapat eddig nyújtott produkciója, hogy úgy döntött egyelőre nem osztja szét a játékosok között azt a pénzt, mely a Rádió Szombathely Kupán elért második helyért járt a Szombathelyi Haladásnak."

1.Ilyen k***a melegben nem inkább frissíteni kellene a csapatot?

2. Ha olyan össze-vissza játszatja a csapatot az a nagyontisztelt vezetőség meg azt sem tudják h ki van a pályán, akkor ne is csodálkozzanak az eredmények láttán!
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

#104648 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 28 July 2005 - 03:10 PM

faszok...
Kell az a nyugatató a szurkolóknak is!
Amúgy az a 4 ifista milyen poszton játszik? Gondolom nem elöl...
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

#104649 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 28 July 2005 - 01:45 PM

Újabb fantasztikus döntéssel 4 ifista kettős játékengedéllyel a nagycsapathoz került a Legáthot(csatár,ami amúgyis hiányposzt) kölcsönadtuk Répcelakra......Menjenek a vezetők a büdös p****ba!!!!Ilyen finggyenge másodosztályban is a kiesés ellen fogunk küzdeni,mert vadbarmok irányítják a csapatot,remélem a pénzt amit az elküldött srácokon megspórolnak idegnyugtatóra költik!!!

#104650 Haladás 1919

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 373 Hozzászólás:

Elküldve: 28 July 2005 - 12:22 PM

Én az elején sem díjjaztam,hogy házon belüli edzőnk legyen, viszont a klub azt nem teheti meg,hogy méreg drága edzőket foglalkoztasson. Majd kiderül mire lesz ez elég.

#104651 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 28 July 2005 - 12:16 PM

Artner biztos jó edző!?Eddig edzettek a játékosok napi 1et most mikor jönnek a tétmeccsek berak napi kettöt akkor most csodálkozunk hogy van 6 sérültünk akinek mind izomsérülése van?!Nem inkább frissiteni kellene???!!

#104652 Egy szurkoló

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 22 Hozzászólás:

Elküldve: 28 July 2005 - 12:14 PM

most mégszarabb csapatunk van mint tavaly, a vezetőség meg egy nagy szar

#104653 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 28 July 2005 - 11:24 AM

Artner szabadalmaztathatná a a támadók nélküli támadás fogalmát amit ő dolgozott ki hosszú tervezőmunka után.Remélhetőleg a többi NB II-es csapat is áttér erre és akkor mi jutunk fel mert ez mi már tökélyre fejlesztettük és ebben verhetetlenek vagyunk.

#104654 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1749 Hozzászólás:

Elküldve: 28 July 2005 - 11:14 AM

Idézet (Ice Man @ 2005-7-28, 10:45)
Amúgy kiváncsi vagyok h mit fog lépni az a híres befektető ha egyszer ideér...

Ha tényleg jönne,amit nagyon kétlek! K..a gyorsan le is lép ha meglátja mi van itt!  

Tridente!Nem az a baj,hogy kikaptunk,mert belefér ilyenkor,hanem az hogy nincs csapatunk,semmilyen elképzelés sincs!  

#104655 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1749 Hozzászólás:

Elküldve: 28 July 2005 - 11:13 AM

#104656 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 28 July 2005 - 11:06 AM

Idézet (Ice Man @ 2005-7-28, 10:45)
A mostani állás szerint szinte elképzelhetetlen a feljutás vagy egyeltalán egy jó helyezés elérése is! Jó ha a stabil középmezőnybe maradunk...

Főleg,ha úgy ér ide,mint a "bombaigazolás"...

#104657 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2497 Hozzászólás:

Elküldve: 28 July 2005 - 10:57 AM

Na azoknak akik elvárják a feljutást:Nemtudom mit akartok ti még feljutni mikor még ezt a nagyon gyenge Sárvárt sem tudjuk megverni,és hiába csak edzőmeccs,egy ilyen szintű csapatot szanaszét kellett volna picsázni...

"Szükség volt odafenn egy centerre,és megkapták a legjobbat"

Nyugodj békében Cece! :(

#104658 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 28 July 2005 - 10:45 AM

A mostani állás szerint szinte elképzelhetetlen a feljutás vagy egyeltalán egy jó helyezés elérése is! Jó ha a stabil középmezőnybe maradunk...

"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

#104659 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1582 Hozzászólás:

Elküldve: 28 July 2005 - 09:56 AM

ne baszogassatok már vele.  
csak leírtam a véleményem. de utólag visszanézve TÉVEDTEM!

#104660 Hali++++

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 977 Hozzászólás:

Elküldve: 28 July 2005 - 08:49 AM

Lewis!

Mi van azzal a hosszú monológgal?! Csak nehogy az 1. meccsen helyre rakjanak minket!
A vezetőség meg bekaphatja! Ezek nem beszélnek egymással???!? Pedig már az ősember is tudott. Takarodjon a picsába az összes.        
De ki****ott ideges vagyok.
Klubhűség, igaz Csabi?!?!?!!?      
Nem érdemelnek semmit.
Lehet, hogy önző vagyok, de csak magunkat sajnálom. NEm hiszem hogy nagy szárnyalás lesz idén. Bár ne legyen igazam!
Szurkolói oldal: http://www.bkozep.gportal.hu

Az ördög nem alszik, csak bólogat.

A Haladás nem élet és halál kérdése. Sokkal több annál!

Ami nem öl meg, az erősít.

A mai magyar labdarúgásban a szurkoló nagy ívben le van szarva!

Ne nézzetek teljesen hülyének!