Ugrás a tartalomhoz

Ez újságírás???

94 replies to this topic

#41 quintus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1067 Hozzászólás:

Elküldve: 11 November 2006 - 05:52 PM

Torgyán bohóckodásai mi a szart foglalják még bármely lap hasábjait?
Büszke lehet rá a nagy Viktor, hogy csak ezzel a hülyével tudott egyáltalán hatalomra kerülni...

#42 újreg

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 27 May 2006 - 10:04 PM

"A tábor bázisa a falutól kb. másfél kilométerre lévő kutatóház. Elhelyezés sátrakban, alvás hátizsákban."

Kényelmes alvás lesz.

#43 quintus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1067 Hozzászólás:

Elküldve: 24 May 2006 - 11:18 AM

Elmaradt a nagy durranás, pedig a Hali befektetői lufi kipukkant

Ebben a mondatban mi a francot keres a "pedig" szó???

#44 SaFranco

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 850 Hozzászólás:

Elküldve: 21 February 2006 - 06:04 PM

Mustra nélkül nem is szóltam volna, sehova nem csúszott le - egy időre eltűnt! Ahogy a médiamarkt reklám szól: mert hülye azért nem vagyok.

#45 MODERATOR

Tag

• Administrators
  • PipaPipa
  • 343 Hozzászólás:

Elküldve: 21 February 2006 - 04:53 PM

Idézet (SaFranco @ 2006-2-21, 10:06)
Idézet (SaFranco @ 2006-2-20, 12:41)
Bár nem minden gondolatával értettem egyet Várady Gábor úrnak, s inkább a szakmai féltékenységet olvastam ki soraiból, amiket az új szombathelyi kereskedelmi TV indulásával kapcsolatban írt, de azért kíváncsi volnék rá, miért vette le Gyöngyike úrnő a nyugat.hu-ról?

Nah, visszatettétek... eszerint néha más is hiányzik Nálatok, nemcsak korrektor...

senki nem vett le semmit, csak időközben a frissülések nyomán lecsúszott a címlapról. javaslom az olvasói levelek rovat mustráját az elhamarkodott kijelentések megtétele előtt  

#46 SaFranco

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 850 Hozzászólás:

Elküldve: 21 February 2006 - 11:06 AM

Idézet (SaFranco @ 2006-2-20, 12:41)
Bár nem minden gondolatával értettem egyet Várady Gábor úrnak, s inkább a szakmai féltékenységet olvastam ki soraiból, amiket az új szombathelyi kereskedelmi TV indulásával kapcsolatban írt, de azért kíváncsi volnék rá, miért vette le Gyöngyike úrnő a nyugat.hu-ról?

Nah, visszatettétek... eszerint néha más is hiányzik Nálatok, nemcsak korrektor...

#47 SaFranco

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 850 Hozzászólás:

Elküldve: 20 February 2006 - 01:41 PM

#48 quintus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1067 Hozzászólás:

Elküldve: 19 February 2006 - 09:49 PM

"Nyugatkát, a 130 kilós disznó mind megették."

S a korrektorotok bizonyára megette a hiányzó betűt... - majd ha kihányta, javítsátok ki vele ezt az elbaszott mondatot.

#49 quintus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1067 Hozzászólás:

Elküldve: 01 November 2003 - 06:07 PM

Idézet (hunter @ 2003-11-01, 13:51)

> A polgári körök újévi plakátjára miért az MSZP emblémáját kopíroztad?

Legalább látják az olvasók és a hirdetők, milyen "okos" emberek nézik hülyének őket!

#50 hunter

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 362 Hozzászólás:

Elküldve: 01 November 2003 - 02:51 PM

Zoli!

A polgári körök újévi plakátjára miért az MSZP emblémáját kopíroztad?

#51 *Zoli*

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 01 November 2003 - 12:11 PM

#52 SaFranco

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 850 Hozzászólás:

Elküldve: 31 October 2003 - 10:38 PM

P.Zs. nagyon unatkozhat Pesten, ha ide írogatja egyre demagógabb és miépesebb fideszi arroganciájával szűklátókörű elemzéseit... De úgy látszik, ahogy Pesten bebetonozódtak a mindennap szerepeltetett sztárújságírócskák, úgy vidékünkön is csak kijelölt emberek írhatnak a Nyugatba. Különben a mai tömegeket nem '56, hanem mostani életük érdekli.

#53 SaFranco

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 850 Hozzászólás:

Elküldve: 17 October 2003 - 09:49 PM

Idézet (dongó @ 2003-10-17, 14:09)

Ezek sajna sovány érvek, mert a gyűlölet B.Gy. ellen irányul, tehát aki ebben másképp gondolkodik, azt fikázzák csak igazán. Legalább kibukik a rendszerváltás minden sara és salakja, kár, hogy Prieger is közéjük fröcskölte Magát!

#54 dongó

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 17 October 2003 - 02:09 PM

Idézet (SaFranco @ 2003-10-17, 10:51)
Ön, Kedves Safranko, valamiért gyűlöletből, zsigerből beszél, gyanítom, valamiért haragszik PZS-re, vagy csak irigy...de nem objektív, annyi szent.

Fikázni persze bárkit lehet...abba egészséges ember még nem halt bele, sőt...ase BGY se PZS nem fog

lehet bulvársajtózni, lehet a médiát pocskondiázni... üzenem TTT-nek: de az általánosítgatások gyakran tévútra visznek.  Az ilyen öntelt kijelentő mondatoktól van hányingerem...A Nyugatban és a Vas Népében is vannak jó cikkek és rosszak, jó újságírók és rosszak...PZS írása, való igaz, témájában kicsit lerágott, de nekem így bejött, PZS jól ír, és ez ritka adottság...ezt el kell ismerni!!!

#55 SaFranco

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 850 Hozzászólás:

Elküldve: 17 October 2003 - 10:51 AM

1) B.Gy. barom volt, amikor saját nevén írta meg élményeit.
2) Ismeretes, hogy ezt már lerágta a honi bulvár-média.
3) No persze: ha nem B.Gy. jegyzi, nem biztos, hogy megjelenik.
4) No persze: ha ne P.Zs. jegyzi a lerágottak ismétlését ( a tudás qrva anyját...), tuti, hogy a Nyugat nem hozza le!
5) A reagálások szerint éljen ez a módi, rúgdossuk mindazt, aki valamit hibázik, kivéve a számunkra szimpatikus vétkest, sőt, ebbe még az is belefér, hogy majd az Anima koncerten rámutatnak Zsoltra: Ő az, aki ondót tett cikke címébe... No comment!

#56 hunter

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 362 Hozzászólás:

Elküldve: 16 October 2003 - 10:13 PM

Bár nem tisztem, hogy Priegert védjem, de én semmi majmolást nem fedezek fel abban amit ír.
Prieger a VN-ben is a saját szövegét nyomta (ameddig engedték neki) és azért  rúgta ki a Fidesz a Savaria Fórumtól
mert  megírta a Szabó nyelvvizsga ügyéről amit meg kellett írni.
Bolgárral és a könyve körüli hajcihővel is csak ennyit tett.

#57 ttt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 26 Hozzászólás:

Elküldve: 16 October 2003 - 05:02 PM

Sziasztok!

Szerintem mindenki tudja, mennyit ér a Vas Népe, a nyugat.hu. Ennek tudatában csak az ordító hibák láttán fogom a fejem.

#58 SaFranco

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 850 Hozzászólás:

Elküldve: 16 October 2003 - 04:54 PM

No, hát épp ez az! Maradhatna az ASS mellett, mint zenész, és ne majmolja a hivatalos, ám annál hiteltelenebb bulvársajtót!

#59 hunter

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 362 Hozzászólás:

Elküldve: 16 October 2003 - 04:38 PM

Sanfranco!

Te el vagy tévedve Priegert illetően!
Szerintem minden sora igaz, amit Bolgárról és a balos médiáról ír, de ez szubjektív.
Az viszont tagadhatatlan és  külön a figyelmedbe ajánlom, hogy ő a menedzsere a napjainkban egyedül MTV kompatibilis zenét játszó,  Európában mindenhol szívesen fogadott, nagy sikerrel szereplő együttesnek (Amnima SS) . Ezzel - ha Te nem is tudsz róla - több elismerést  hoz Szombathelynek mint bárki más...

#60 SaFranco

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 850 Hozzászólás:

Elküldve: 16 October 2003 - 03:47 PM

Prieger Zsolt a rendszerváltás ondója, mindenre fröcsköl, ami 1989 előttről származik és aki abból az időből maradt. Egyúttal hiteltelen is, hol az SZDSZ, hol a romák, hol a FIDESZ seggét nyalja lihegve, miközben hátat fordított Szombathelynek.