Ugrás a tartalomhoz

Hírek

104962 replies to this topic

#104961 HVSE

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 474 Hozzászólás:

Elküldve: 03 November 2003 - 08:02 PM

Na ez nem semmi. Ez igen Bíró! Minden tiszteletem az Öné! Ha a játékosok lázadnának szoljon nyugottan. Én segítek leverni a lázadást! De szerintem van még itt pár ember aki biztos beszálna nem?  

Sajna anyagilak nekem min1 mert bérletes vagyok de ha a játékosk fizetik akkor holnap megyek meghívom az összes vasmegyei árvaházat és még a szüleiekt is (boccs)

Ja és mindeki hozza édesannyát is . Szerintetek ha írnék egy emailt az oroszoknak eljönnének?

Érdekes banda lesz vasárnap kint. Jöhet bárki csak vasmegyei legyen!
hajrá Hali

#104962 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2808 Hozzászólás:

Elküldve: 03 November 2003 - 04:22 PM

Büntetés a Lombardnál

Szombathely, november 3., 15.00 A Haladás szurkolói meghatározatlan ideig ingyen tekinthetik meg a hazai meccseket.

Rendhagyó módon büntette meg a Lombard FC a klub játékosait a bajnoki szereplésük miatt. Mint azt Illés Zoltán klubigazgatótól megtudtuk, a vasárnapi - Debrecen elleni - hazai meccstől kezdve a szurkolók ingyen tekinthetik meg a gárda hazai mérkőzéseit, míg az átlagnézőszámnak megfelelő összeget a játékosok prémiumából fogják levonni.
A sportvezető honlapunknak elmondta, hogy a büntetés oka a legutóbbi nyolc bajnokin nyújtott teljesítmény, valamint az, hogy a gárda hat meccs óta képtelen gólt lőni. A szankció mindaddig marad életben, amíg a zöld-fehér gárda nem rukkol elő eredményes játékkal.
A büntetésnek egyébként a DVSC szurkolói is "örülhetnek", azok a Loki-szurkolók ugyanis, akik elkísérik a csapatot Szombathelyre, szintén ingyen nézhetik meg a találkozót.

#104963 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 03 November 2003 - 02:56 PM

Budapest, november 3., 12.20 A sorozat meglepetéscsapatához a Honvéd látogat.

Hétfőn az MLSZ székházában elkészítették a Magyar Kupa negyeddöntőinek a sorsolását. A címvédő Ferencváros a másodosztályú Bodajkhoz látogat, míg a legutóbb a BKV-t búcsúztató Tuzsér a Honvédot fogadja. A legizgalmasabb mérkőzésnek első látásra a Videoton zalaegerszegi fellépése ígérkezik.

A negyeddöntő párosítása:

Bodajk-FTC
ZTE-Videoton
Vasas-Sopron
Tuzsér-Honvéd

A találkozókat a tervek szerint 2004. március 17-én rendezik.
(szz)

forrás: NB1.hu
Hajrá Hali!