Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108059 replies to this topic

#107481 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2834 Hozzászólás:

Elküldve: 19 October 2004 - 06:18 PM

Ez még mindig nevetséges, és egyre nevetségesebb.
Ki a f*szomnak áll érdekében, hogy minél később tudjanak játszani a játékosaink?

Mert azt most lefogadom 100%-ig, hogy ha számunkra pozitív döntés születik ezek a tetvek akkor sem adnak játékengedélyt nekünk hétvégére.

Qrvára ráérős lett a tempó ezeknek a tetveknek, pedig 5 emberről van szó, bezzek amikor tökölikének kellett az eltiltását felülvizsgálni akkor ugrottak egy pillanat alatt...
Szánalom.

#107482 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 664 Hozzászólás:

Elküldve: 19 October 2004 - 05:49 PM

Most olvasom, pénteken lesz a tárgyalás. Ezt már nem is minősítem... Egész egyszerűen aljas játszma, ami itt folyik, mellesleg kicsinyes is, hiszen egyesével csalják a meccseket, húzzák az időt és az ügyet.

#107483 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2834 Hozzászólás:

Elküldve: 05 October 2004 - 09:09 PM

Bíró nem merné odatolni a képét egy Hali - Pápa meccsre max ha náluk rendeznék.

Orosháza időpont sux.
Erről a meccsről úgy néz ki lemaradok.

#107484 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1874 Hozzászólás:

Elküldve: 05 October 2004 - 08:41 PM

A Haladás-Orosháza mérkőzést október 23-án 16.00 órakor játszák!!

#107485 HVSE

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 474 Hozzászólás:

Elküldve: 05 October 2004 - 07:02 PM

Mondasz valamit. De jó lenne hangot adni érzéseinknek egy Hali-lombard mecscen. Rajtam segítene. Azért a diósgyőriek  is megcincálták reszeli idegeit. Szemét gazember.

Abba rúg bele aki a padlón van már. És vannak akik ehez aszisztálnak. Ez a szomorú

#107486 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 05 October 2004 - 06:09 PM

B*ssza meg ez a köcsög!
Kivárja a határidő végét, aztán meg alkot. 1millert megér neki
h még szívasson minket min. 2hétig. Bár szerintebb az több is lesz.

Gratula Királyéknak!
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#107487 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2834 Hozzászólás:

Elküldve: 05 October 2004 - 05:11 PM

Hát vannak még páran ilyen véleményen.

Bár ha találkoznánk velük pl. a kupában annak csak a szegény szurkolói innék meg a levét, ha szét lennének csapva bíró le sem szarná a dolgot max lenne belőle egy jó kis újságcikk, hogy mekkora vadbarmok ezek a halisták, aztán bíró petike meg a végén még hozzátenne valami cinikus megjegyzést, hogy nagy ugye én megmondtam...

Pedig igazából a pápai szurkolók tehetnek a dologról legkevésbé. De ennek a bírónak nem adnék sok esélyt, ha egy sötét sikátorban pár keményebb Halidrukkerre hozná össze a sors.  

Nem átallott 200k+áfát fejenként kiperkálni a fellebbezés miatt pedig csak nekünk tesz keresztbe vele, mert direkt kivárta a határidő legvégét és esélye sincsen arra, hogy megynerje a pert. Ha meg meg is nyerné nem hinném, hogy ezek a fiatal srácok odamennének a vándorcirkuszába égetni magukat...

Hajrá HALI!!

#107488 HVSE

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 474 Hozzászólás:

Elküldve: 05 October 2004 - 03:02 PM

Ezt a Fattyú Bírót most már meg kell nyúzni! Csak remélni tudom mielbb találkozunk a Lombard-al .

-Jól felhúzott már megint

#107489 Nilrem

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1672 Hozzászólás:

Elküldve: 05 October 2004 - 10:31 AM

Tegnap nyertek eloszor Kiraly Gabiek. 2:0
Egy mondatban meg is emlitik a nevet:
"Knight hammered a 30-yard free-kick into the wall as Fulham enjoyed a rare raid into enemy territory and Gabor Kiraly's diving save kept out Steed Malbranque."

#107490 Guest_taxidriver_*

• Guests

Elküldve: 05 October 2004 - 01:40 AM

Én csak annyit mondok: fuck you biropéter....

és még finom voltam...    HAJRÁ HALI MINDHALÁLIG!!!!

#107491 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1874 Hozzászólás:

Elküldve: 04 October 2004 - 06:29 PM

Legalább Jagó és Elek már a miénk. (na nem mintha a többiek ne lennének majd itt   )

#107492 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2834 Hozzászólás:

Elküldve: 04 October 2004 - 02:37 PM

Fellebbezett a Lombard!  2004 - 10 - 4

Négy játékos ügyében nyújtotta be fellebbezési szándékát Bíró Péter.

Élt a fellebbezési lehetőségével Bíró Péter. Amint azt Gyurácz Istvántól, az átigazolási bizottság alelnökétől megtudtuk: a Lombard pénteken nyújtotta be fellebbezési igényét négy játékos ügyében. Ezek szerint Jagodits Gyula és Elek Zsolt ügye lezárult, ők akár már a mai nappal a Haladásba igazolhatnak. Schimmer Szabolcs, Rózsa Dániel, Rajos Gábor és Kratochwill Zoltán ügye viszont a Magyar Labdarúgó Szövetség fellebviteli bizottsága elé kerül. A dokumentumokat Gyurácz István ma juttatja el a szövetséghez.
- Furcsának tartom, hogy miért csak négy játékos ügyében fellebbezett a Lombard. Nem tudom, hogy a testület mikorra tűzi ki a tárgyalás napját, de reményeink szerint mielõbb pont kerül a történet végére. Jagodits és Elek visszatérése is jó hír, ők már pályára is léphetnek a pénteki bajnoki meccsen - mondta az üggyel kapcsolatban Nagy László, a Haladás technikai vezetője.

www.seta.hu/haladas
--

Ó, hogy nem bírunk szabadulni ettől a tetütől...

Ja és ha nem minket akarna szopatni akkor beadta volna előbb a fellebezést, direkt kivárt a határidő végéig.

#107493 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1162 Hozzászólás:

Elküldve: 25 September 2004 - 11:14 PM

Meccs után 300-400 diósgyőri csapott össze a rendőrökkel. Kapott a győri busz is rendesen.
A meleg vince ottó felállt a diósgyőrieknek boxolni, ebből is látszik, h 0 IQ-ja van.
Hajrá Hali!

#107494 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2387 Hozzászólás:

Elküldve: 25 September 2004 - 10:27 PM

A Reszeli már a 38. percben bevonult az öltözőbe. Szerintem népszerűbb Miskolcon, mint a bíropeti Szombathelyen meg Tatabányán együttvéve.... A meccs lefújása után berohantak a pályára, és a győrieket ütötték. "Ottó-király" meg a válogatott (tiszta röhej...) Stark visszacsaptak... (A sporikhoz hozzá sem nyúltak.) Nekem ennyi infóm van. Valaki másnak esetleg több?

Hajrá Hali!
Hajrá Szombathely!
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#107495 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 25 September 2004 - 10:21 PM

Mi volt diósgyőrben?
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#107496 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2387 Hozzászólás:

Elküldve: 25 September 2004 - 10:15 PM

Nem tudja valaki, hogy a mi Tóth Petink kapott-e fülest a diósgyőri ütésváltásban?  

Hajrá Hali!
Hajrá Szombathely!
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#107497 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2834 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2004 - 09:56 PM

Katasztrófa ami itt megy a fociban.
Talán jobb is, hogy ebben egyelőre még nem veszünk részt, tönkre is rakná a fiatal csapatunkat.

Most néztem csak amit mikeee mondott az nb1.hugy is írogat róla rendesen. Pedig a ZTE a 3. helyen áll éppen az nb1-ben szóval nem gondolná az ember, hogy ilyen gondok vannak náluk.
A videotonról és a Diősgyőrről már nem is beszélve.

Nekünk úgy is lesz még 1 nyugodt évünk minimum a másodosztályban remélem addig rendeződik a helyzet valamellyest.
De úgyis visszatérnek a 14 vagy 12 csapatos első osztályhoz jövőre...

#107498 Mike Tyson1

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 19 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2004 - 09:05 PM

Most nem azért, de milyen üzleti terv az (zte), amiben már az első havi fizetést sem tudják folyósítani?Milyet adtak be?mikeeee?
HALI

#107499 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3168 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2004 - 07:19 PM

Mi páran megyünk. Családias kis pálya, lelátó nulla, úgyhogy "testközelből" lehet nézni a meccset (mint Hévizen).

#107500 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3137 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2004 - 07:10 PM

Szomorúan látom, hogy az egész sport a jog bűvöletébe került. Régen gólokról, meg taccsokról, arany- és falábú kedvencekről vitatkoztunk, most meg csak a különböző ítélőszervezeteket és testületeket figyeljük.  Amúgy jön vki Mosonmagyaróvárra?
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.