Ugrás a tartalomhoz

halibérlet

35 replies to this topic

#21 LOMBARD FC-HALADÁS

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 81 Hozzászólás:
  • Interests:CSAK A HALI!!!

Elküldve: 19 July 2003 - 08:32 PM

Jajj, a "kis brazilt" kifelejtettem! CSODASZÉP GÓLT LŐTT!! Örülök, hogy visszatért! Ezzel a csapattal tuti a bentmaradás. Szép volt fiúk!

#22 LOMBARD FC-HALADÁS

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 81 Hozzászólás:

Elküldve: 19 July 2003 - 08:29 PM

Egészen jó benyomást keltett bennem: Tóth Peti (mint már megszokhattuk), ZÖLD SZ. (a büknél nem figyeltem fel rá), Kincses (még mindig), Nagy S. (újra a "régi"), JAGODICS (ez csak természetes), "az a 7-es csatár" (bocs, hogy így írom, de a nevét nem tudom), Seper (meglepett). Viszont Németh Tomitól és Kovács Attilától egy kicsit többet vártam.    HAJRÁÁÁÁ HALI! HAJRÁ HALI!

#23 LOMBARD FC-HALADÁS

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 81 Hozzászólás:

Elküldve: 19 July 2003 - 08:21 PM

Húúúúúúúúúúúúú. Most jövök a meccsről. Ez volt ám a kemény meccs!!! A csürhe bandája!! LÉNYEG, HOGY GYŐZTÜNK!!!!!!!!! ÉS JÓ JÁTÉKKAL! (bár az első félidő megint nem nagyon tetszett) A 7-es mezszámú szerbet azonnal megvenni!! Ez KOMOLY! Ahányszor nála volt a labda veszéllyes lett az akció. Az elején neki sem ment. És ki volt az a hosszú hajú (szőke), mert nem igen ismertem fel, őt is le kéne igazolni!! A második félideji védelem maga volt az Isten! Nem kellenek a Farkasok! Megvan a kezdő 11! A 2. félideji csapat!! Az első része! (még a Nagy Sanyi, Németh Tomi, stb.. cserék nélkül) HANGSÚLYOZOM, SEMMI BAJOM AZZAL A CSAPATTAL, AMELYIKBEN ŐK JÁTSZOTTAK!! SŐT, 2 GÓLT IS RÚGTAK! Csak a másik erősebb. Kezdhet féli a győr!!

#24 joyee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2504 Hozzászólás:

Elküldve: 19 July 2003 - 04:50 PM

Sziasztok.
Úgy tudom hogy szok az emberek akik egy kicsit is belegondoltak abba, hogy milyen következményei lehetnek egy rendbontás után a kártyadulajdosoknak, azok nem váltották ki. Ez már megint egy újabb próba a rendbontók kiszedésének. Nekem nem kell!!!
A Hali a minden!!
Csak a Hali!!
1 Szerelem 1 Élet 1 Vallás : HALADÁS

Életem és vérem a Halié
http://www.gwa.n1.hu

#25 Dissolve

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 44 Hozzászólás:

Elküldve: 19 July 2003 - 01:43 PM

Én biztos hogy nem váltom ki ezt a szart.Basszák meg!

#26 LOMBARD FC-HALADÁS

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 81 Hozzászólás:

Elküldve: 19 July 2003 - 10:21 AM

Hülye, aki kiváltja. (akinek már van, az ne vegye sértésnek)

#27 hool

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 19 Hozzászólás:

Elküldve: 19 July 2003 - 09:07 AM

szevasztok!
tudtommal nem sokan váltották ki,ezt a kártyát,a mi társaságunkból senki,és nem is fogjuk!!!
legfeljebb idegenben is a "hazai" szektorba megyünk!

#28 HVSE

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 474 Hozzászólás:

Elküldve: 19 July 2003 - 02:21 AM

Erről van szó! Sok balhé lesz ebből ha ezt komolyan fogják venni! Kevés embernek lesz ilyenje. És hamar rájönnek majd hogy ez  nem fog működni!

Minden esetre ne a tribünre menjetek szurkolni. Túl drága nekem  

Csak a HALI!

#29 Kiri

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 186 Hozzászólás:

Elküldve: 19 July 2003 - 01:07 AM

Ha nem engednek be minket akkor nem ott fog szólni a Hajrá HALI!
Életem a HALI!

#30 HVSE

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 474 Hozzászólás:

Elküldve: 19 July 2003 - 12:44 AM

Most néztemmeg. ez bizony be van vezetve és jövő szombatonb csak az mehet be  a B-középbe akinek lesz ilyenje. Nekem nem lesz! Kíváncsi leszek hány ember lesz ott. Ezzel megint a nézőket büntetik! Végülis mindig teltház van a stadionokban. Megtehetik....

Nevetséges! Hánynom kell ezektől az ujjításoktól!

#31 HVSE

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 474 Hozzászólás:

Elküldve: 19 July 2003 - 12:17 AM

Annak kell aki a B-középben akar szurkolni és idegenbe is akar meni szurkolni! Tehát nekünk. Én sem váltottam még ki nem tudom a többiek hogy állnak. Tud valaki róla hogy volt e egyén aki kiváltotta?

Remélem nem fogják jövő szombaton kérni ezt a b-közép bejáratánál. Mert én akkor nagy sz..ban leszek!
Nem csak 5 hazai meccs lesz. Csak októberig van meg a sorsolás. Szerintem kell még lennie novemberben is!

Ha következő félévben 1 ezres akkor megéri!
Mondjuk nekem most nincs 6 rugóm erre:((
De sebaj!
Hajrá HALI!

#32 *Zoli*

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 18 July 2003 - 01:10 PM

Úgy tudom azért 6000 Ft, mert így tavaszra csak plusz egy ezrest kell fizetned. A szurkolói kártyát mindenkinek kérni kell, aki egyátalán meccsre akar menni?

#33 LOMBARD FC-HALADÁS

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 81 Hozzászólás:

Elküldve: 18 July 2003 - 12:31 PM

A http://www.labdarugoliga.hu oldalról le lehet tölteni az igénylőlapot, de mivel a határidő július 10-e volt, így már nem biztos, hogy a kezdésre meg fog érkezni a kártya. Szerintem ez az egész kártya k***a nagy baromság. Nélküle nem mehetsz idegenbe meccsre, otthon pedig nem mehetsz be a törzsszurkolóknak szán szektorba (B-közép).

#34 Gergo79

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 214 Hozzászólás:

Elküldve: 18 July 2003 - 12:10 PM

Szurkolóikártyát meddig lehet kiváltani,tudjátok?

#35 LOMBARD FC-HALADÁS

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 81 Hozzászólás:

Elküldve: 18 July 2003 - 11:21 AM

Ülőjegy: 1200Ft, Állójegy (felnőtt): 800Ft, Diák/Nyugdíjas jegy: 600Ft, az élmény felbecsülhetetlen

#36 nagy-hali

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 246 Hozzászólás:

Elküldve: 18 July 2003 - 10:55 AM

árulja el nekem vki,hogy miért 6000 Ft a bérlet?Ha jól tudom,csak 5 meccs lesz ősszel hazai pályán,szóval miért érné meg bérletet venni.Vagy ilyen drága lesz a belépő?vagy vidéki meccsekre is érvényes?