Ugrás a tartalomhoz

Csevegő

624 replies to this topic

#41 sajt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 331 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2010 - 03:06 PM

Salfai úrnak gratulálok, bár ritkábban nézegetem a fórumot, azért ugye tudjátok hogy itt vagyok? :rolleyes:
HALADÁS! - otthonom a Rohonci úti Stadion.

Nincs oly' erő, mely le győzhetné a csapatunk, milliónyi szív dobogja ritmusát, HALADÁS!

#42 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1280 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2010 - 11:32 AM

Köszönöm a gratulációkat és a jókívánságokat. Az első fényképen amit küldtek látom, hogy a baba ruházatán már megjelentek a zöld fehér színek.

#43 krokesz98

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1345 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2010 - 08:33 PM

Szavazás
www.haladas90.gportal.hu

Hajrá Hali!
Hajrá Falco!
SAY NO TO MODERN FOOTBALL!

#44 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2010 - 06:42 PM

Ti tudtatok erről a site-ról?

http://www.sport24.hu/hazai-foci/

"Az ftc.hu szerda délutáni cikkéből kiderül, hogy megszületett a döntés, melynek értelmében jövőre, 2011. február 12-én, délután 13 órai kezdettel kerül sor a szombathelyi mérkőzésre, amely a C csoport elsőségéről dönt"

#45 krokesz98

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1345 Hozzászólás:

Elküldve: 07 December 2010 - 10:02 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2010 Dec 06, 21:02

Ne haragudjatok, de meg kell osztanom örömömet Veletek. Mára virradó éjjel, több mint 2300 kilóméterre Magyarországtól, Svédországban, Örnskoldsvik községben megszületett a második kis unokám Maximillián Nágel (nekem majd csak Imike lesz). Szeretnék belőle kitartó Hali szurkolót nevelni, az már csak hab a tortán lenne, ha jó focistája lenne a Haladásnak mondjuk 19-20 év múlva.

Gratulálok az unokához!
www.haladas90.gportal.hu

Hajrá Hali!
Hajrá Falco!
SAY NO TO MODERN FOOTBALL!

#46 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 07 December 2010 - 08:40 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2010 Dec 06, 20:02

Ne haragudjatok, de meg kell osztanom örömömet Veletek. Mára virradó éjjel, több mint 2300 kilóméterre Magyarországtól, Svédországban, Örnskoldsvik községben megszületett a második kis unokám Maximillián Nágel (nekem majd csak Imike lesz). Szeretnék belőle kitartó Hali szurkolót nevelni, az már csak hab a tortán lenne, ha jó focistája lenne a Haladásnak mondjuk 19-20 év múlva.

Isten hozott Maximilián!

GRATULÁLOK SALFAI URAM!

Ahová a jó Isten báránykát küld, ad hozzá legelőt is!

:D

#47 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2809 Hozzászólás:

Elküldve: 06 December 2010 - 11:29 PM

Csatlakozom, én is gratulálok!

Még egy leendő zöld szív. :D

#48 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1280 Hozzászólás:

Elküldve: 06 December 2010 - 11:18 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: kicsizalan - Dátum: 2010 Dec 06, 23:31

Tiszta szívemből gratulálok! Jó egészséget kívánok babának, mamának!

Köszönjük szépen, de az Imike nevet letiltotta a család.

#49 kicsizalan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1011 Hozzászólás:

Elküldve: 06 December 2010 - 10:31 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2010 Dec 06, 20:02

Tiszta szívemből gratulálok! Jó egészséget kívánok babának, mamának!
"A bölcsnek elég."
" Kevés szóból ért az okos."

"Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, hogy melyik felét."

"Néha az ember szándékosan ostoba, hogy megtehessen valamit, amit az okossága tilt."

"Rengeteg hibát elkövethetünk az életben. Egyet nem: amelyik tönkretesz."

#50 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1280 Hozzászólás:

Elküldve: 06 December 2010 - 09:02 PM

#51 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2010 - 09:21 AM

Minap volt ez a cikk az NB1 hun, annak idézem, aki nem olvasta volna

"Őrült kölönbségek idehaza

Budapest, november 19., 12.46 A magyar NB I-es kluboknál csak elvétve van (pénzügyi) nyugalom.

Újpest után tehát a Honvédnál is felütötte a fejét az anyagi gond, a pénztelenség. Ahogy hasonló problémákról hallani a Vasasnál, rövidesen ilyen sorsra juthat a Ferencváros, és még sorolhatnánk. Éppen ezért csokorba gyűjtöttük az NB I-es klubokat pénzügyi helyzetük szerint, különválasztva azokat, ahol stabil a gazdasági helyzet, ahol ingadoznak, s ahol - egyre kilátástalanabb a küzdelem. A kép - lehangoló, a különbségek hatalmasak…

Biztos lábakon állnak

VIDEOTON
Tulajdonos: Futball-F 2007 Sportszolgáltató Kft. - 100% (Garancsi István)
Éves költségvetés: 1.5 milliárd forint
Fizetések: 250 ezer-4 millió forint
Évek óta a legstabilabb háttérrel rendelkező csapat a Videoton, ami látszik a költségvetésen, a játékosok fizetésein, valamint az átigazolásokra fordított összegeken.

DEBRECEN
Tulajdonosok: Szima Gábor: 72 %, Debrecen MJV Önkormányzata: 26 %, 14 kistulajdonos: 1 %
Éves költségvetés: 850 millió forint
Fizetések: 200 ezer-3 millió forint
Szima Gábor immár évek óta biztosítja a feltételeket, amiben partner az önkormányzat is, ráadásul a BL-bevételből nem kevés nyereséget is elkönyvelhettek. S ha az új stadionra beígért tízmilliárd is megérkezik, a létesítmény-körülmények is igazodhatnak az eredményekhez.

GYŐRI ETO
Tulajdonos: Tarsoly Csaba (Quaestor Zrt.): 100 %
Éves költségvetés: 650 millió forint
Fizetések: 200 ezer-1.7 millió forint
Tarsoly Csaba fantasztikus körülményeket teremtett Győrben, ahol minden feltétel adott a nyugodt munkavégzéshez, s fizetések pontosan érkeznek.

PÁPA
Tulajdonos: Bíró Péter (Lombard): 100 %
Éves költségvetés: 260 millió forint
Fizetések: 120-800 ezer forint
Bíró Péter a stabilitás alapja, hiszen Pápán nem horribilis összegekből gazdálkodnak, viszont csak annyit ígérnek, amit ki is tudnak fizetni, így a klub stabilan működik immár évek óta.

PAKS
Tulajdonos: Paksi SE: 100 %
Éves költségvetés: 300 millió forint
Fizetések: 150-800 ezer forint
Lehet, némi meglepetés, de Paks a nyugalom szigete, ami az idei eredményeken is meglátszik. Korábban aggasztó híreket lehetett olvasni Tolna megyéből, de már olyannyira stabilizálódott a helyzet, hogy játékosok igazolására is tellett. Tegyük hozzá: az Atomerőmű minden segítséget megad a nyugodt működéshez.

Ingadoznak

ZALAERERSZEG
Tulajdonosok: Nagy Ferenc: 83 %, Zalaegerszeg MJV Önkormányzata: 17 %
Éves költségvetés: 350 millió forint
Fizetések: 200 ezer-1.5 millió forint
A tabellára pillantva talán meglepőnek tűnik, hogy Zalában is gondok vannak, amiről leginkább a szezon elején lehetett hallani, amikor a ZTE a 11. hely környékén tanyázott. Csakhogy azóta a gárda megindult felfelé, s a rengeteg prémium kifizetése nem kis terhet jelent a szűkös költségvetésnek…

SIÓFOK
Tulajdonos: Siófoki Bányász SE: 100 %
Éves költségvetés: 220 millió forint
Fizetések: 150-700 ezer forint
Az élvonal egyik legszerényebb körülményeit Siófokok találjuk, ahol nagy szerencsére a város egyre inkább a csapat mellé áll, így ha nem is dúskálnak az anyagiakban, talán a pénztelenség sem üti fel a fejét máról holnapra.

KECSKEMÉT
Tulajdonosok: Bertrans Logisztikai Zrt.: 80 % (Rózsa Pál tulajdonos, vezérigazgató), Ver-Bau Építőipari Kft.: 20 % (Versegi János, tulajdonos, ügyvezető)
Éves költségvetés: 250 millió forint
Fizetések: 150-800 ezer forint
Szivics edző már tavaly is kifakadt, hiszen nem volt pénz erősítésre, folyamatos anyagi gondok jelentkeztek. A pénzügyi helyzet talán kissé stabilabb, de közel sem megnyugtató.

KAPOSVÁR
Tulajdonosok: Rákóczi FC: 66.7 %, magánszemélyek: 33.3 %
Éves költségvetés: 170 millió forint
Fizetések: 120 ezer-1 millió forint
Az élvonal legszegényebb csapata, s amióta évekkel ezelőtt a Kapos Volán kiszállt, új – gyengébb – alapokra kellett helyezni a gazdálkodást. Ki tudja, meddig folytatható ez a pengeélen táncolás?

HALADÁS
Tulajdonosok: Szombathely MJV Önkormányzata: 51%, HALMILL TEAM Tanácsadó Kft.: 44%, Haladás Marketing Kft.: 5%
Éves költségvetés: 300 millió forint
Fizetések: 150-700 ezer forint
Illés Béla és Halmai Gábor szerepvállalása nem múlik el nyomtalanul, de azt sosem titkolták: sokáig nem bírják fenntartani az egyesületet, segítségre lenne szükségük…

SZOLNOK
Tulajdonos: AC-DC Hajtástechnikai Kft. (Ferencz Gábor): 98 %, Szolnoki MÁV SE: 2 %
Éves költségvetés: 180-200 millió forint
Fizetések: 150-600 ezer forint
A Siófokhoz hasonlóan a másik újonc is „fillérekből” gazdálkodik az NB I nagycsapatihoz képest, s hogy még nem dőlt be az egész, az elsősorban az alacsony fizetéseknek és a feszített költségvetésnek köszönhető.

FERENCVÁROS
Tulajdonos: Kevin McCabe: 100 %
Éves költségvetés: 800 millió (?) forint, a valóságban: 300 millió körül…
Fizetések: 200 ezer-1.5 millió
Legalábbis ezt mondják a költségvetésre, valamint azt, hogy McCabe még mindig százmillió forintot költ havonta a klubra… A valóság: a Fradi önfenntartó, Megyeri kapus eladásából, a jegybevételekből és a tévéközvetítés jogdíjaiból él. Nagy kérdés, hogy a télen, a több hónapos szünetben, bevétel híján miből fizetik a béreket?

MTK
Tulajdonosok: Fotex Nyrt.: 57.37 %, Plaza Mark Kft.: 31.78 %, Domonyai László: 10 %, Blackburn: 0.21 %, MTK Hungária FC: 0.21 %, Bukor Ferenc: 0.21 %, Ivánkovics Erika: 0.21 %
Éves költségvetés: 240 millió forint
Fizetések: 100-400 ezer forint
Minden évben szorítnak egyet a nadrágszíjon, egyre kevesebb költségvetésből gazdálkodik az MTK, ahol a játékosok is a legkevesebb pénzt keresik. Emiatt aztán néhány gyanús eredményük nyomban találgatásra ad okot…

Elbukni látszanak

ÚJPEST
Tulajdonosok: Tolnai Sándor (100 %)
Éves költségvetés: 400 millió forint
Fizetések: 150 ezer-1.5 millió forint
A tönk szélére került az Újpest, talán az egész élvonalban itt a legrosszabb a helyzet. Kovács Zoltán sportigazgató egy percig sem tagadta, Mészöly Géza vezetőedző hozzátette: még tavalyi prémiumokkal is tartoznak…

HONVÉD
Tulajdonos: Hemingway Franchise Group Ltd.: 100 %
Éves költségvetés: 350 millió forint
Fizetések: 200-700 ezer forint
Ahogy fenti cikkünkben részletezzük: már egy éve súlyos gondok vannak Kispesten, tavasszal is majdnem robbant a bomba, idén pedig két hónapja nem kapott fizetést – senki. És a tartozások csak gyűlnek…

VASAS
Tulajdonos: Vasas SC: 100 %
Éves költségvetés: 250 millió forint
Fizetések: 150 ezer-1.2 millió forint
Amióta Jámbor János kiszállt a Vasasból, az angyalföldiek csak hitegetéseket kaptak, pénzt alig. Már a tavalyi szezonban is úgy nyilatkozott Markovits László elnök, hogy tavaszra még lesz pénz, utána bármi előfordulhat. Úgy tűnik, most élesre fordult minden, két játékost a ZTE elleni 0-6 után nyomban elküldtek, így legalább az ő fizetésüket nem kell(ene) folyósítani. Bár Vancsa Miklós ügyvezető cáfolta azokat a híreszteléseket, melyek szerint a klub késne a fizetésekkel, vagy tartozna a játékosok felé...
(Sport Extra)"

#52 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 18 November 2010 - 08:13 PM

Ez sem volt akármilyen meccs tegnap:

Portugália Spanyolország: 4-0

http:// után a böngészőbe ezt írátok be: www.youtube,com/watch?v=WtbCBlKX4jk

Természetesen a com előtt pontocska kell, nem vesszőcske!

Tényleg ideje lenne ezt a linkelési bedöglést (is) megszüntetni... NEM ILLIK A HONLAPHOZ!

#53 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1280 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 08:34 PM

Haladás-Siófok 4-0

Féltem, nagyon féltem ettől a meccstől. Egész nap a vereség elviselésére próbáltam felkészíteni magamat. De győztünk végre - nagyon örülök, most mindenki a győzelem izét ízlelgesse, mert régen éreztük már. Gratulálok a csapatnak, edzőnek és köszönöm a szurkolóknak, hogy kiharcolták ezt a győzelmet. Elemezni, bírálni, östörögni ráérünk majd néhány nap múlva, de csak azért tegyük, hogy a földön maradjunk, mert messze még a Kánaán.

#54 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1280 Hozzászólás:

Elküldve: 13 October 2010 - 11:08 PM

Úgy gondolom, hogy a felsorolt lehetséges edzők közül egyik sem jó - talán a Détári, mert neki legalább itt Szombathelyen voltak eredményei. Nála viszont más problémák vannak az itt leírt információk szerint. Hát akkor kit? Nem is tudok rá válaszolni, remélem az illetékeseknek jobb rálátásuk van ere a problémára és jobban is értenek hozzá, mint mi.

Sajnos, az eddigi tapasztalataink alapján ők sem fogják megoldani, egy dolog látszik biztosnak: a kiesés. Irány az NB2!

#55 greenfan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1130 Hozzászólás:

Elküldve: 11 October 2010 - 10:24 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: BaLee - Dátum: 2010 Oct 09, 11:32

kép

Én már elutaltam a részemet...

Én is elutaltam,talán ennek hatására is.
Egyik legmegrázóbb foto,pedig "csak" egy macska.
Jó,hogy felraktad ezt a képet(bár csak ne kellett volna),talán másokra is hatni fog.

#56 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2809 Hozzászólás:

Elküldve: 09 October 2010 - 11:32 AM

kép

Én már elutaltam a részemet...

#57 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 08 October 2010 - 01:26 PM

100,- Ft-os adományakció az ISZAPOS állatokért - avagy sok kicsi sokra megy !
Noé Állatotthon Alapítvány, 2010. október 7., 21:20

Tudom, hogy milyen világot élünk.
Tudom, hogy neked is kevés jut.
Tudom, hogy talán Te vagy az egyik, aki elvesztette a munkáját a válság miatt.
Tudom, hogy talán Te is nehezen fizeted a lakáshiteled.
Tudom, hogy sok minden közös lehet bennünk,és sok minden különböző.

DE mivel itt vagy velünk, egy dolog biztosan összeköt.

SZERETJÜK AZ ÁLLATOKAT!

Matekoztam. Több, mint 7000 ember.Ennyi rajongónk van most. Ha mindenki csak 100, azaz száz Ft-ot elutal nekünk, akkor abból az összegből finanszírozni tudjuk a vörös iszap által elöntött területekről mentett haszon-, és háziállatok mentésnek és orvosi kezelésének költségeit, valamint könnyebbé válik az utókezelések, speciális tápok költségeinek fedezése is.

Én megtettem az első lépést, és csak remélni merem, hogy sokan vagyunk...

Oszd meg, és hozz nekünk még egy 100-ast!

Bankszámlaszám: OTP 11710002-20083777

Weboldalunkon on-line bankkártyás utalásra is van lehetőség.http://www.adhat.hu/onlineadomany/56790 ( ennek nincs költsége)

Külföldről történő utaláshoz: IBAN: HU62 1171 0002 2008 3777 0000 0000SWIFT (BIC): OTPV-HU-HBOTP Bank / Budapest, 1102 Kőrösi Csoma sétány 6.
Köszönjük MINDEN mentett állatunk nevében.

#58 greenfan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1130 Hozzászólás:

Elküldve: 04 September 2010 - 01:28 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2010 Sep 04, 00:18

Az Ibrahimovics rúgása mit ért volna Pápán a chileinél? Kérdezem a kedves elfogulatlan, tárgyilagos, semleges fórumozóktól.

Ez jó kérdés,de szerintem ez pirosat ért!
És volt egy Nagy Gabi vagy Latti féle félig hátulról félig oldalról rossz ütemü becsuszás,ami lábat talált el.
Nem emlékszem ki kapta,(valamelyik magyar)de jött is a sárga,ami jogos.
Csak a megvett chileinél ért piros lapot a hasonló eset.

#59 kicsizalan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1011 Hozzászólás:

Elküldve: 04 September 2010 - 08:51 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2010 Sep 03, 23:18

Az Ibrahimovics rúgása mit ért volna Pápán a chileinél? Kérdezem a kedves elfogulatlan, tárgyilagos, semleges fórumozóktól.

A válasz egyértelmű. A fő probléma inkább az, hogy miért kell 4,5,6 játékvezető és asszisztens, ha ezeket nem veszik észre?
"A bölcsnek elég."
" Kevés szóból ért az okos."

"Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, hogy melyik felét."

"Néha az ember szándékosan ostoba, hogy megtehessen valamit, amit az okossága tilt."

"Rengeteg hibát elkövethetünk az életben. Egyet nem: amelyik tönkretesz."

#60 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1280 Hozzászólás:

Elküldve: 04 September 2010 - 12:18 AM