Ugrás a tartalomhoz

Csevegő

624 replies to this topic

#21 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1688 Hozzászólás:

Elküldve: 18 April 2011 - 10:24 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2011 Apr 17, 19:59

Haladás - Videoton 2-0 (0-0)
Gólszerzők: Halmosi Péter és Kenesei Krisztián

Gratulálok a csapatnak, edzőnek és a szurkolóknak!

Megmondom őszintén a gólunkig a döntetlent is elfogadtam volna, mert a Videoton azért jobb csapat nálunk, de győztünk szép, vitathataltan gólokkal és különösen a második félidőben a mezőnyben is minimum egyenrangúak voltunk.

Szerintem minden játékos nagyon jó volt, mindkét gól élményszámba ment.

Aczél Zoltán Gabesz úrnak és minden kétkedőnek (köztük nekem is) úri módon válaszolt: győzelemre vezette csapatát.

Ebben igazad van :) Ezúton is elnézést kérek Aczél mestertől ha megbántottam,mint minden szurkoló magam is rohadtul arra vártam,hogy a Vidit elkapjuk.Mikor a kezdőt megláttam benne Sipivel,kevesebb esélyt láttam,mert Norbi szerintem hetek óta nem azt játssza amit tud,remélem mihamarabb elkapja a fonalat,mert szükség lehet az "igazi Sipire".
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#22 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1329 Hozzászólás:

Elküldve: 17 April 2011 - 08:59 PM

Haladás - Videoton 2-0 (0-0)
Gólszerzők: Halmosi Péter és Kenesei Krisztián

Gratulálok a csapatnak, edzőnek és a szurkolóknak!

Megmondom őszintén a gólunkig a döntetlent is elfogadtam volna, mert a Videoton azért jobb csapat nálunk, de győztünk szép, vitathataltan gólokkal és különösen a második félidőben a mezőnyben is minimum egyenrangúak voltunk.

Szerintem minden játékos nagyon jó volt, mindkét gól élményszámba ment.

Aczél Zoltán Gabesz úrnak és minden kétkedőnek (köztük nekem is) úri módon válaszolt: győzelemre vezette csapatát.

#23 Tibibá

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 02 April 2011 - 07:40 PM

Nem tudom hol élsz,de egy kicsit figyelnél a csapat és a szakmai munkára nem tennél fel ilyen
badarságokat.Már bocs nem adják ingyen a bent maradást senkinek.Szerintem ezzel a hozzá állással
semmi gond nem lehet.Persze jobb előre gondolkodni mint később pofára esni.Pozitív gondolkodással nem lehet más eredmény csak is siker.
Ui:türűd rá,megy a ball.

#24 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1688 Hozzászólás:

Elküldve: 02 April 2011 - 04:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2011 Apr 02, 09:55

Elgondolkodtam az esélyeinken.

Itthon játszunk még a következő csapatokkal:

Kecskemét
Videoton
Újpest
Vasas
Fradi

Idegenben játszunk a következő csapatokkal:

Honvéd
Győr
MTK
Siófok
Debrecen

Így rátekintve erre a névsorra megállapítható, hogy borzasztó nehéz lesz, az őszi első tíz meccset tekintve ebből is kinéz egy 5 pontos vagy még rosszabb széria. Hááát, nagyon fel kell kötni a lengemagyart. De legfőképpen komoly hozzáállás, küzdeni akarás kell a játékosok részéről és a szakmai stábnak jó formába kell hozni a csapatot és mindig a legjobb összeállítást és taktikát kell kitalálni.

Szia!

A sorsunk a kezünkben,Kecskemét,Újpest,Vasas,Honvéd,Győr,MTK,Siófok ezek a körülöttünk állók,ebből a 7 meccsből a max21-ből mennyit szerzünk meg,ez fogja meghatározni a sorsunkat,ezek olyan "6pontos" derbik,ha bevasalod 80 százalékát,akkor közép mezőny is lehet,ha bukod 60 százalékát akkor ki is eshetsz szindróma,én bízom a csapatban és a szakmai stábban,mert azért a LOKi elleni második meccs nem semmi volt,ha azokat akik pályán voltak pár hónappal ezelőtt ugyan abban az összeállításban küldted volna pályára,tuti több gólos zakó a vége,az egész csapat értem ezalatt a komplett keretet,jelentős változáson ment keresztül amely változás pozitív irányú,és ennek meg kell hogy legyen a gyümölcse.

Az is igaz,hogy mindenki küzd hajt a pontékért úgy mint még talán soha,nézd meg éppen szünet van a Szolnok_Vidi meccsen és az állás 1:1,a Vasas Kaposváron csapta a Rákóczit,az Mtk-Siófok is kérdéses hogy miként sül el,szóval hozni kell a pontokat minél többet és akkor nem függünk senkitől,mert amikor az volt hogy egy másik meccsnek is függvénye volt,hogy kiesünk-e,rendszerint nb2-ben landoltunk.

#25 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1329 Hozzászólás:

Elküldve: 02 April 2011 - 10:55 AM

Elgondolkodtam az esélyeinken.

Itthon játszunk még a következő csapatokkal:

Kecskemét
Videoton
Újpest
Vasas
Fradi

Idegenben játszunk a következő csapatokkal:

Honvéd
Győr
MTK
Siófok
Debrecen

Így rátekintve erre a névsorra megállapítható, hogy borzasztó nehéz lesz, az őszi első tíz meccset tekintve ebből is kinéz egy 5 pontos vagy még rosszabb széria. Hááát, nagyon fel kell kötni a lengemagyart. De legfőképpen komoly hozzáállás, küzdeni akarás kell a játékosok részéről és a szakmai stábnak jó formába kell hozni a csapatot és mindig a legjobb összeállítást és taktikát kell kitalálni.

#26 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1688 Hozzászólás:

Elküldve: 31 March 2011 - 08:21 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2011 Mar 30, 19:52

Az új eredményjelző tábla megérkezett, de hol van a tartószerkezet? Miért nincs már készen? Miért kell újat készíteni? Nem lehetne a régi - kismértékű - átalakításával megoldani ezt a tartószerkezet problémát?

Szia!

Ez a tábla ha jók az infoim 8x4 méteres,a régi sokkal kisebb ennél,nem biztos hogy a régi átalakítható ennek tartására,de elképzelhető,hozzá hegesztés,dübellel a betonba fogatással,esetleg a lelátó mögött beton alappal egy oszlopról hátulról támasztás a kiegészítéseknek,aníg nem látták milyen az életben addig nem lehetett előre elkészíteni a szerkezetet,ha csak nem mellékeltek hozzá rajzokat és vázlatokat előzetesen.Na meg azért ez egy korszerű technika,nem egy sima villanykábel azt csá,a kábelek rejtett elvezetése a tartószerkezetben kapcsán írom ezt,mert ilyeneket látatlanban vétek előre tervezni.

#27 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1329 Hozzászólás:

Elküldve: 30 March 2011 - 08:52 PM

Az új eredményjelző tábla megérkezett, de hol van a tartószerkezet? Miért nincs már készen? Miért kell újat készíteni? Nem lehetne a régi - kismértékű - átalakításával megoldani ezt a tartószerkezet problémát?

#28 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1688 Hozzászólás:

Elküldve: 29 March 2011 - 07:29 PM

Na az U17 elszállt a Románok ellen.

#29 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1065 Hozzászólás:

Elküldve: 29 March 2011 - 03:09 PM

Egy kis móka: THIS IS ALBERTIRSA :)
Hajrá Hali!

#30 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1329 Hozzászólás:

Elküldve: 27 March 2011 - 08:12 PM

Haladás - DVSC

Hááát ez a csapat egyre rosszabb lesz. Már, már a válogatottal azonos mélységekben járunk. Minden haladás betegség előjön. Tiszta helyzetekben leadott passzoknak a nagy része rossz helyre ment. Az itthoni eredmények tendenciája: 3-0; 2-0;1-0; 1-2 Meg kellene találni a megoldást mielőtt késő lesz!!!

#31 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1688 Hozzászólás:

Elküldve: 05 March 2011 - 11:03 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2011 Mar 05, 09:22

Tegnap (2011 március 4.-én) látott négy csapat közül nekem a Siófok tetszett a legjobban (sajnos), tehát nincs még bebiztosítva a bent maradásunk, mert nagy valószínűséggel a Szolnok, Haladás és a Siófok közül kerül ki a két kieső hála Csertői mester első tíz meccsen nyújtott "teljesítményének". Éppen ezért minden mérkőzésre maximálisan oda kell figyelni nem szabad sem nagyképűen sem megroggyanva felmenni a pályára (ismét csak a Siófokra utalok). Nekünk végzetes lenne ha a bajnokság vége felé Siófokon ki-ki meccset kellene játszanunk.

Szia!

Egyetértek veled,pár hete nem véletlen írtam hasonlót,a Siófokot mindenki,illetve az emberek zöme leírta,holott nagyon nem támasztják alá a dolgokat,a kiesőre nehéz tippelni,12-13 forduló van a csapatoknak,a Kecskemét,Haladás,Siófok lendületben van,az UTE is csipkedi magát,aztán kérdés a Vasas,Honvéd,MTK mit tud mutatni a későbbiekben,na és a Lombard,Paks sincs ám olyan messze pontban a fentebb írt csapatoktól,a Szolnok szerintem az egyik aki tuti távozik,a másik csapat meg majdnem a fél nb1 lehet és ezt a maradék fordulók határozzák meg,bődületesen számít minden siker,mint éhezőnek egy falat kenyér.

#32 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1329 Hozzászólás:

Elküldve: 05 March 2011 - 10:22 AM

Tegnap (2011 március 4.-én) látott négy csapat közül nekem a Siófok tetszett a legjobban (sajnos), tehát nincs még bebiztosítva a bent maradásunk, mert nagy valószínűséggel a Szolnok, Haladás és a Siófok közül kerül ki a két kieső hála Csertői mester első tíz meccsen nyújtott "teljesítményének". Éppen ezért minden mérkőzésre maximálisan oda kell figyelni nem szabad sem nagyképűen sem megroggyanva felmenni a pályára (ismét csak a Siófokra utalok). Nekünk végzetes lenne ha a bajnokság vége felé Siófokon ki-ki meccset kellene játszanunk.

#33 Koczy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 454 Hozzászólás:
  • Interests:Foci, Filmek, TV-sorozatok

Elküldve: 02 February 2011 - 04:57 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2011 Jan 30, 14:36

Nagyapám a háború előtt szorgalmasan járt az érsekújvári futball csapat mérkőzéseire. Nagy szurkoló volt. Néha ha kedvük volt elvitte magával a lányait (hét lánya volt) is. Egyik nagynéném mesélte, hogy milyen szörnyű sértéseket kiabáltak be a szurkolók a pályára. Talán a legsértőbb ez volt:

"Szemüveget a bírónak"

Mit mondjak? Sokat változott a világ!!

Ezt most is beszokták kiabálni, csak van mellette néhány kötőszó, meg kedves érdeklődés a játékvezető édesanyjának hogyléte felől. :D ;)

#34 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 31 January 2011 - 12:28 PM

Miről lehet felismerni a mérges gombát ?
-Lelöki a kalapját és ugrál rajta.

#35 greenfan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1146 Hozzászólás:

Elküldve: 30 January 2011 - 06:47 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2011 Jan 30, 13:36

Nagyapám a háború előtt szorgalmasan járt az érsekújvári futball csapat mérkőzéseire. Nagy szurkoló volt. Néha ha kedvük volt elvitte magával a lányait (hét lánya volt) is. Egyik nagynéném mesélte, hogy milyen szörnyű sértéseket kiabáltak be a szurkolók a pályára. Talán a legsértőbb ez volt:

"Szemüveget a bírónak"

Így van ez Tisztelt Uram!
Ahogy nekem is irták a hirek topicban,a 21.század már másról szól.
Én azt hiszem utóljára 86-ban voltam olyan meccsen,mikor csak a saját csapatot éltették,nem mást szidtak.
Ez a Népstadionban volt,mikor a vb előtt barátságos meccsen 3-0-ra megvertük a brazilokat(pedig ez még a 20.század)
Most már válogatott meccsen is megy a gyalázkodás,tavaly voltam a magyar-svéden,ott például a szar szlovákia kórus ment.
Értem én,hogy miért,de vajon mi köze a magyar-svédhez,azt nem tudom.
Azt hiszem egyeseknek mindegy,hogy a parlament előtt,vagy focimeccsen,csak hőbörögni lehessen.

#36 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1329 Hozzászólás:

Elküldve: 30 January 2011 - 01:36 PM

"Szemüveget a bírónak"

#37 Koczy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 454 Hozzászólás:
  • Interests:Foci, Filmek, TV-sorozatok

Elküldve: 14 January 2011 - 12:19 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2010 Dec 06, 22:02

Ne haragudjatok, de meg kell osztanom örömömet Veletek. Mára virradó éjjel, több mint 2300 kilóméterre Magyarországtól, Svédországban, Örnskoldsvik községben megszületett a második kis unokám Maximillián Nágel (nekem majd csak Imike lesz). Szeretnék belőle kitartó Hali szurkolót nevelni, az már csak hab a tortán lenne, ha jó focistája lenne a Haladásnak mondjuk 19-20 év múlva.

Gratulálok én is!

#38 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 14 January 2011 - 11:03 AM

Mai (eddigi) gondolataimat idézik:

1. "A hit lényege, hogy megbízol valakiben, amikor nem tudod, hová vezet." (Jesse Duplantis)

2. "Az agy, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

3. "Semmi sem gyötör jobban, mint a meghiúsult remény." (M.F. Quintilianus)

#39 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1329 Hozzászólás:

Elküldve: 29 December 2010 - 01:30 PM

Engemet annyira letaglózott a Szima-Kósa duó gyalázatos tette, hogy még most sem tértem magamhoz. Miből tudja megengedni magának ez a két sötét alak, hogy ezt megtehesse velünk? Honnét van erre pénzük? Mert sem a csapat, sem Debrecen gazdasága ezt a pénzt ami a csapatuk ilyen szintű működtetéséhez, más csapatok edzőjének elcsábításához kell nem tudja kitermelni, ez csak állami pénzből lehetséges. Nekik miért jut ennyi? Nekünk miért nem? Lobbi? Mióta hívják a csalást, a gazemberséget így? Lásd a 4 milliárdos stadionhoz bezsebelni szándékozó 10 milliárdot. Hová jut a másik 6 milliárd? Milyen alapon kapják ők ezt meg? Arra nem is merek gondolni, hogy esetleg ebből a 10 milliárdból néhány milliárd valamelyik párt kasszáját gyarapítja. Aczél Zoltán a nyáron is szabad volt volt, miért nem akkor hívták? Miért minket akarnak tönkretenni most már évek óta? (Szentes Lázár, Halmosi Péter, Flavio Pimm, stb) A "nagy irányító zsenik" nem látnak fél évre előre? Nem értenek ezek semmihez, csak a másénak az eltulajdonításához. Nem akarok jósolni, de remélem hamarosan Zusslaggal, Hagyóval és társaikkal együtt fognak sétálni naponta fél órát. Azért az őszi teljesítményük alapján sejteni lehet, hogy a bomlás ott is elkezdődött, ott sem minden fenékig tejföl.A helyi kötődésű gerinc (Sándor Tamás, Dombi Tibor, Bernáth Csaba, Balog János, Madar, Bajzáth Péter stb)eltünőben van vagy már nincs is, a légiósokkal meg nehezebb lesz.

Egyébként a Nyíregyházi Szparit egy forintért meg lehet venni.

#40 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 21 December 2010 - 02:21 PM

Szeretettel és derűvel bélelt, békében telő napokat, és Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!