Ugrás a tartalomhoz

Csevegő

624 replies to this topic

#1 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1035 Hozzászólás:

Elküldve: 06 September 2011 - 03:11 PM

Volt értelme új fórumot csinálni, ha így is teleszórják spam-ekkel a topic-okat?
Hajrá Hali!

#2 Vizsi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 34 Hozzászólás:

Elküldve: 18 August 2011 - 09:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2011 Jul 13, 22:47

Átnéztem a hozzászólásokat: 15 fórumozónak nem tetszett az új mez. A hozzászólók egy része kemény bírálattal illette a mez kitalálóit. Nos ez a 15 szurkoló a 6000-es szurkolói létszámot alapul véve 2.5 ezrelék. Remélem a többi 997.5 (5985 szurkoló) ezreléknek tetszik a mez. Nekem ez a legszebb mez az egész NBI-ben, mert a Haladásé.

Volt szó tovább két új mezről (ha jól emlékszem egy fehérről és egy feketéről), azokkal mi a helyzet?

#3 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8016 Hozzászólás:

Elküldve: 18 August 2011 - 08:34 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2011 Jul 13, 21:47

Átnéztem a hozzászólásokat: 15 fórumozónak nem tetszett az új mez. A hozzászólók egy része kemény bírálattal illette a mez kitalálóit. Nos ez a 15 szurkoló a 6000-es szurkolói létszámot alapul véve 2.5 ezrelék. Remélem a többi 997.5 (5985 szurkoló) ezreléknek tetszik a mez. Nekem ez a legszebb mez az egész NBI-ben, mert a Haladásé.

Jézusom,ilyen hülyeséget hogy lehet írni???
Atyaúristen! ;)

#4 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1035 Hozzászólás:

Elküldve: 18 August 2011 - 06:40 PM

Egy kis vicc

-Szomszéd! Maga is trágyázza az epret?
-Nem, én cukrozom, de lehet hogy hülye vagyok.....
Hajrá Hali!

#5 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1280 Hozzászólás:

Elküldve: 13 July 2011 - 09:47 PM

#6 vtotti

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 8 Hozzászólás:

Elküldve: 12 July 2011 - 11:24 PM

Sziasztok!Valaki nem indul Pestre Vasas - Roma meccsre? Társulnék kocsiba,de akár vonat is jó
vtotti@freemail.hu

#7 sanyi46

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 66 Hozzászólás:
  • Interests:Maradjak bejelentkezve.

Elküldve: 11 July 2011 - 12:16 PM

Tisztelt Pál T. Tóth G. és Gergácz Urak ! Kérem, hogy valaki tájékoztassa az érdeklődőket /mert vannak, nem kevesen,/ hogy mi zajlik az Illés a Lurkó és a Haladás körül utánpótlás kérdésében. Sok információt lehet hallani, de mindenki / ahogy lenni szokott / a saját szemszögéből adja elő. Egy őszinte tényfeltáró oknyomozásra lennék kíváncsi.
AUDIATUR ET ALTERA PARS! / hallgatassék meg..../

#8 sanyi46

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 66 Hozzászólás:
  • Interests:Maradjak bejelentkezve.

Elküldve: 11 July 2011 - 12:15 PM

Tisztelt Pál T. Tóth G. és Gergácz Urak ! Kérem, hogy valaki tájékoztassa az érdeklődőket /mert vannak, nem kevesen,/ hogy mi zajlik az Illés a Lurkó és a Haladás körül utánpótlás kérdésében. Sok információt lehet hallani, de mindenki / ahogy lenni szokott / a saját szemszögéből adja elő. Egy őszinte tényfeltáró oknyomozásra lennék kíváncsi.
AUDIATUR ET ALTERA PARS! / hallgatassék meg..../

#9 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1280 Hozzászólás:

Elküldve: 04 July 2011 - 10:07 PM

Kedves Aczél Zoli! Nem gondoltam volna, hogy olvasod a hozzászólásomat. Tudod, mint minden szurkoló "én is nagyon értek a focihoz". Természetes, hogy soha ne vegyétek figyelembe a szakmai véleményüket és így van jól. Ezért szurkolok itt a honlapon, hogy hozzászólásainkat szelektíve kezeld ha olvasod őket, de ezt nem tudtam biztosan. Tudod ez az alacsony vagy magas középhátvéd kérdése már régóta fixa ideám. Mindjárt meg is cáfolom magamat, mert ott van Pujol aki nem túl magas és kiválóan látja el védő feladatát és még gólokat is lő, például a V.B. elődöntőben a Németeknek (ha jól emlékszem). Nem lenne jó ha figyelembe vennéd az itt elhangzott szakmai marhaságokat, én nem is azért mondom el őket. Mi továbbra is bízunk a szakmai stábban és nagyon szeretnénk ha megoldanád a csapat szereplését úgy ahogy mi szeretnénk. Én 1952 óta vagyok Haladás szurkoló és kevés kivétellel mindig a kiesés ellen küzdöttünk szinte az utolsó pillanatig (és természetesen sokszor ki is estünk), tehát nekem nagyon jó a 12. hely is. Valahogy az már kikopott belőlem, hogy harmadik hely, nemzetközi szereplés stb. Persze akkor is nagyon boldog vagyok ha mégis jobb helyezést ér el a csapatunk. Sajnos olyan gonosz vagyok, hogy néha egy kis kritikát edzőről, játékosokról eleresztek bizonyos helyeken, mint minden más szurkoló. Csak a legjobbakat tudom kívánni az egész szakmai stábnak, a csapatnak és szeretnénk ha minél jobb helyezést érne el a csapat.

#10 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1280 Hozzászólás:

Elküldve: 03 July 2011 - 12:06 PM

Azért hihetetlen az edzők szakmai tudása! Egy nagyra tartott és elismert edző az aránylag alacsony Rajost teszi be középhátvédnek egy vonalkapus mellett. A Haladásnak általában vonalkapusai voltak mindig akiknek ugyebár nem erőssége a kifutás, magas labdák leszedése. Rózsa is vonalkapus. Ezért a mi védelmünk mindig akkor jó ha a középhátvédünk és a beállósunk is magas ember, erre a Rajossal próbálkozunk középhátvédben. Rajos Gábor egy támadó középpályás, ne csináljunk már belőle beállóst. Még edzőmeccsen is borsódzik a hátam tőle.

#11 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 22 June 2011 - 11:17 AM

A VICTÓRIA lányok ezüstérme! GRATULA!

#12 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1280 Hozzászólás:

Elküldve: 25 May 2011 - 08:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: 56Akela - Dátum: 2011 May 25, 13:24

Dödi engedélyével bemutatom:
RAJOS HANNA hercegnő

Gyönyörű - Azonnal felhívom rá a mi kis 6 hónapos kora felé közeledő Maximilián "hercegünk" figyelmét.

#13 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 25 May 2011 - 12:24 PM

Dödi engedélyével bemutatom:
RAJOS HANNA hercegnő

#14 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2011 - 11:59 AM

Kicsit megkésve GRATULA A VIKTÓRIÁNAK!

#15 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2011 - 12:19 PM

A székely ember elmegy az állatkertbe, aztán hazamegy a fiához. Kérdezi a fiú:
- Hol voltál, édesapám?
- Az állatkertben!
- És mit láttál ott édesapám?
- Láttam én egy zebrát.
- És az milyen édesapám?
- Hát tudod, milyen a ló?
- Tudom.
- Na, ez ugyanolyan, csak csíkos.
- És még mit láttál, édesapám?
- Zsiráfot.
- És az milyen?
- Tudod, milyen a ló?
- Tudom.
- Na, ez ugyanolyan, csak hosszabb a nyaka és tarka.
- És még mit láttál, édesapám?
- Pingvint.
- És az milyen, édesapám?
- Tudod milyen a ló?
- Tudom.
- Na ez nem olyan.

HAJRÁ HALI!

#16 Lionel Messi

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 29 April 2011 - 08:05 PM

Szia!

Hát ez a Haladás egyre rosszab lesz mint volt most már én sem tudok reménykedni hogy jobb lesz-e.De még lehet valamenyit hini a Haliban hát már megverte az UTE,DVSC-TEVA,Honvéd,Pápa meg stb. :)

#17 Lionel Messi

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 27 April 2011 - 12:12 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2011 Mar 27, 20:12

Haladás - DVSC

Hááát ez a csapat egyre rosszabb lesz. Már, már a válogatottal azonos mélységekben járunk. Minden haladás betegség előjön. Tiszta helyzetekben leadott passzoknak a nagy része rossz helyre ment. Az itthoni eredmények tendenciája: 3-0; 2-0;1-0; 1-2 Meg kellene találni a megoldást mielőtt késő lesz!!!

Ácsi ez a Hali most sokkal jobban játszik mit tavaly mert tudta győzni a cimvédő Videotont 2-0-ra és ez nagy elöny most végülis nem baj hogyha kikapot a DVSC-TEVA-tól.

#18 Lionel Messi

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 27 April 2011 - 12:06 PM

Sajnos tegnap a Haladás kikapot 2-0-ra az UTE ellen.De lehetetvolna jobb is mert hiszen hogyha nem kappot volna még egy gólt akkor lehetett volna eséje a Haladásnak. :)

#19 Lionel Messi

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 26 April 2011 - 02:31 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabesz - Dátum: 2011 Mar 05, 11:03

Szia!

Egyetértek veled,pár hete nem véletlen írtam hasonlót,a Siófokot mindenki,illetve az emberek zöme leírta,holott nagyon nem támasztják alá a dolgokat,a kiesőre nehéz tippelni,12-13 forduló van a csapatoknak,a Kecskemét,Haladás,Siófok lendületben van,az UTE is csipkedi magát,aztán kérdés a Vasas,Honvéd,MTK mit tud mutatni a későbbiekben,na és a Lombard,Paks sincs ám olyan messze pontban a fentebb írt csapatoktól,a Szolnok szerintem az egyik aki tuti távozik,a másik csapat meg majdnem a fél nb1 lehet és ezt a maradék fordulók határozzák meg,bődületesen számít minden siker,mint éhezőnek egy falat kenyér.

A Győr-Haladás nagyon jó mérkőzés volt már az első félidőben érezhető volt hogy esélyes a Hali egy pontra.A mérkőzés még tartott volna 5percig akkor a esélye lett volna a Halinak hogy nyerhet.De így maradt 2-2.Minden mérkőzésen így kellene pályára lépni a fiúknak,menni,hajtani,nem pontatlanul adogatni.A bajnokság végére biztos nem fáj a szurkolók és a vezetők feje.

#20 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2011 - 08:26 PM

MINDEN HALADÁS DRUKKERNEK, JÁTÉKOSNAK, EDZŐNEK, VEZETŐNEK ÉS HOZZÁTARTOZÓNAK KÍVÁNOK:

MEGBÉKÉLŐ-MEGBOCSÁTÓ és KELLEMES HÚSVÉTOT!

HAJRÁ HALI!