Ugrás a tartalomhoz

Hírek

104786 replies to this topic

#41 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1014 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 07:14 AM

Elég szörnyű meccs volt. Csak a végére volt némi adok-kapok, de egy kontrát sem tudtunk normálisan végigvinni. Kisséknek még szokni kell az nb1 szintjét. Rácz meg tegnap benyomta az önző üzemmódot, mert mindig csak cipelgette azt a bogyót ahelyett, hogy passzolt volna. De csatár nélkül mit is várjunk? A sérültek listája nevetséges. Nálunk mindenki hónapokig gyógyul. Emellett azt is el kell mondani, hogy tegnap védekezésben nagyon odatettük magunkat. Jagót nem szokás dicsérni, de tegnap minden labdát kifejelt vagy elrúgott, nagyon sok párharcot nyert. A 94. percben pedig szerintem mákunk volt, hogy Solymosi sárgát adott műesésért tizi helyett. A pozitívum az, hogy ezért járt 1 pont, ami még sokat jelenthet. Szombaton három alapemberrel kiegészülve talán a diókat elcsíphetjük.
Hajrá Hali!

#42 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3780 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2017 - 10:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Jakus - Dátum: 12 April 2017 - 09:30 PM

Idegenben jó az x, nem olyan gyönge ez az MTK, Kantával, Torghellével. Mi meg rendesen elfogytunk.
DE: így is több pontot szereztünk tavasszal eddig, mint a Fradi, úgy hogy mi nem a Budesligából, meg az orosz élvonalból, hanem a Mezőkövesdből, Lokivól, Gyirmótból, meg az nb2-ből igazoltunk.
Szombaton a visszatérő Bosnjakkal, Cucuval, Williamsszel simán elkaphatjuk a Diósgyőrt, akiket azért jobban kivett ez a két meccs, mint minket.

Azért ebben ne legyél biztos, nekik egy nappal több idejük van a pihenésre. De hazai pályán nyerni kell!
Két szín: zöld és fehér... Egy élet, egy csapat: HALADÁS

ÓÓÓ SÁRGA FEKETÉK, SÁRGA FEKETÉK!!!

Go Arsenal, Go Gunners!!!

#43 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 601 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2017 - 09:30 PM

Idegenben jó az x, nem olyan gyönge ez az MTK, Kantával, Torghellével. Mi meg rendesen elfogytunk.
DE: így is több pontot szereztünk tavasszal eddig, mint a Fradi, úgy hogy mi nem a Budesligából, meg az orosz élvonalból, hanem a Mezőkövesdből, Lokivól, Gyirmótból, meg az nb2-ből igazoltunk.
Szombaton a visszatérő Bosnjakkal, Cucuval, Williamsszel simán elkaphatjuk a Diósgyőrt, akiket azért jobban kivett ez a két meccs, mint minket.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#44 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1104 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2017 - 08:52 PM

Sok érdekes dolog történik ebben az nb1-ben

Persze ez ránk nem igaz, mert ha esetleg ma nyertünk volna akkor netán megelőzve a fradit, a 4 helyen lehettünk volna szombatig. Így jó nekünk az x alapon, egy nagyon is formában lévő Diósgyőrrel kell szombaton szembe nézni. Remélem, hogy szombatra felépül a Williams, játszik a Bosnjak, és egy kipihent Halmosi. A Rácznak meg valaki magyarázza már el, hogy ez nem az ifi bajnokság, hogy 4-5 labdaérintés passz vagy lövés előtt belefér még. A szezon elején volt 3-4 jó meccse, azóta egyre lejjebb adja. Ettől sokkal több kell, ha a Koko, Radó, Németh Márió sorába be akar állni.
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#45 Szabyking55

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 79 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2017 - 08:33 PM

ugy kiegyeztek itt a csapatok a döntetlenbe hogy ahhoz hasonlitani nem lehet semmit se..ezert nem jatszhatott williams..es ezert rugdaltuk el a labdat 40 meterről!

#46 kicsizalan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 997 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2017 - 08:07 PM

Gratulálok a pontszerzéshez! Szép volt fiúk! Még két döntetlen vagy egy győzelem és minden pesszimizmusom örömmé változik.
Hajrá Hali!
"A bölcsnek elég."
" Kevés szóból ért az okos."

"Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, hogy melyik felét."

"Néha az ember szándékosan ostoba, hogy megtehessen valamit, amit az okossága tilt."

"Rengeteg hibát elkövethetünk az életben. Egyet nem: amelyik tönkretesz."

#47 Szabyking55

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 79 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2017 - 07:57 PM

0 csatar..kiss tamas kiss bence..2 40 meterről semmibe elrugott labda..0 kaput elyalalt lövés..szörnyű volt ez a meccs...egesz meccsen a döntetlenért kellett izgulni no williams no party!! remelem hogy csak 1 napos sérülése volt

#48 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1642 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2017 - 07:55 PM

A meccs is ennyit ért! 0... de legalább ért 1 pontot! Hajrá Hali

#49 Szabyking55

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 79 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2017 - 07:06 PM

csatar nelkül jatszunk..csatar nèlkül eleg nehez lesz golt lőni...

#50 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1579 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2017 - 06:56 PM

Ez az MTK elleni első félidő hatalmasan nagy nulla, labdát alig bírjuk tartani, az ellenféltől messze állva védekezünk, ezzel eléggé nagy üres területeket hagyunk nekik,tálcán kínálva a helyzeteket,a szerencsénk az hogy az MTK is egy rakás szar,szerintem ők fognak kizúgni a Gyirmót mellett.
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#51 toto

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 179 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2017 - 06:53 PM

Hát ez eddig mind a két a csapattól gyenge. Ès legyünk őszinték. Összeállitástól függetlenül azért mègis csak nb1 csapatok. Vagy csak én látom igy?
Milyen hatalmasoknak kell lenniük azoknak az égitesteknek, és
hozzájuk képest milyen jelentéktelen ez a Föld s az a színjáték, amelyben valamennyi csodás tervünk, valamennyi navigálásunk és háborúink lejátszódnak "

De azért én örülni fogok minden HALI győzelemnek - ha oly kicsiny is!

#52 Szabyking55

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 79 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2017 - 06:29 PM

itt vertek magukat hogy nem kell tobb csatar mert itt a bamgoye gajdos calvente trio akik a racz halmosi williams meszaros miatt amugyse fernek be mosthogy mind3 jatszhatna egyszerre mindegyik leserült 1 meccs alatt evekre megint...calvente konkretan 1 eves serüleseből egy felidőre tert vissza es ujbol 1 evet pihen...észbekaphatnának már mert ez az év vicce....!!

#53 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3780 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2017 - 11:14 AM

Csak az a kérdés, hogy ki fog ma gólt rúgni: ahogy hallottam, Williams nem játszik a kisebb sérülése miatt. Én már az egy ponttal is elégedett lennék.
Két szín: zöld és fehér... Egy élet, egy csapat: HALADÁS

ÓÓÓ SÁRGA FEKETÉK, SÁRGA FEKETÉK!!!

Go Arsenal, Go Gunners!!!

#54 kicsizalan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 997 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2017 - 10:39 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Borsika - Dátum: 12 April 2017 - 06:53 AM

Szia! Azért mert kikaptunk a Honvédtól egy peches és szabálytalan góllal, még nem kell végletekbe esni. Nem meleg itt semmi, legfeljebb az a kérdés, hogy 5-8 hely melyike lesz a miénk. Hajrá Hali!

Hidd el, én leszek a legboldogabb, ha így lesz! Csak sajnos nem érzem az erőt és a minőséget a csapatban. Ezt viszont ne keverjük össze az egységgel, akarattal, mert az szerencsére megvan és pozitív. Utóbbi hozott 3 győzelmet és 9 pontot. Ha ehhez minél előbb hozzá teszik a srácok a hiányzó hármat, akkor tényleg nézegethetjük az 5-8 helyeket, de addig én még aggódom a csapatért és igenis bosszantani fog, hogy (tisztelet a kivételeknek), de "hulladék" igazolásokra telik évek óta.
Hajrá Hali!
"A bölcsnek elég."

"Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, hogy melyik felét."

"Néha az ember szándékosan ostoba, hogy megtehessen valamit, amit az okossága tilt."

#55 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6220 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2017 - 09:55 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Jakus - Dátum: 11 April 2017 - 09:25 PM

Ebben a leadogatásban nem hiszek. Két éve májusban nekünk nagyon kellett volna a 3 pont, az MTK számára meg nem volt tétje a meccsnek, aztán mégis 2:0ra kikaptunk.

Ez mar nem az a Varszegis korszak amikor az nyert akinek kellett. Az az ido elmult. En inkabb azt mondom ha nyerni akarunk 150%-ot kell nyujtani mert tompika csapatat os bent kell valahogy tartani. Nagyon meleg lesz a vege jo lenne most egy bravurgyozelem.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#56 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 167 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2017 - 06:53 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: kicsizalan - Dátum: 11 April 2017 - 09:15 PM

Egyértelmű, hogy mi a különbség, ha egy csapat nyerni akar, meg ha egy csak elkerülni a vereséget. Sajnos ebből vannak a mérkőzés végén kapott gólok és a vereségek. Lassan Mészöly is elgondolkodhatna ezen a taktikán.Ja, hogy nincsen játékoskeret és összesen 14 felnőtt játékosunk van?? Ez már télen is látszott. Hoztunk egy nulla Mészárost, na meg Gajdost, Bamboyét, Calventét inkább nem is említem. Mondjuk én az utóbbi hármat azonnal lapátra is tenném.Vicc, hogy rögtön lesérültek. Aki maradt az Jancsó, meg Deve, akiről két ugyanolyan gólt kaptunk az utóbbi két meccsen. Nagyon félek ettől a pár fordulótól, mert minimum 3 pontot még össze kellene kaparni. A holnapit meg tutira leadták, ne legyetek naivak. Csak sajnos utána meg a Dió jön, meg a Loki idegenben. Meleg a pite, ismerjük be őszintén.

HAJRÁ HALI!

Szia! Azért mert kikaptunk a Honvédtól egy peches és szabálytalan góllal, még nem kell végletekbe esni. Nem meleg itt semmi, legfeljebb az a kérdés, hogy 5-8 hely melyike lesz a miénk. Hajrá Hali!

#57 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1238 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2017 - 12:03 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: kicsizalan - Dátum: 11 April 2017 - 09:15 PM

Egyértelmű, hogy mi a különbség, ha egy csapat nyerni akar, meg ha egy csak elkerülni a vereséget. Sajnos ebből vannak a mérkőzés végén kapott gólok és a vereségek. Lassan Mészöly is elgondolkodhatna ezen a taktikán.Ja, hogy nincsen játékoskeret és összesen 14 felnőtt játékosunk van?? Ez már télen is látszott. Hoztunk egy nulla Mészárost, na meg Gajdost, Bamboyét, Calventét inkább nem is említem. Mondjuk én az utóbbi hármat azonnal lapátra is tenném.Vicc, hogy rögtön lesérültek. Aki maradt az Jancsó, meg Deve, akiről két ugyanolyan gólt kaptunk az utóbbi két meccsen. Nagyon félek ettől a pár fordulótól, mert minimum 3 pontot még össze kellene kaparni. A holnapit meg tutira leadták, ne legyetek naivak. Csak sajnos utána meg a Dió jön, meg a Loki idegenben. Meleg a pite, ismerjük be őszintén.

HAJRÁ HALI!

Beismerem.
Más: A Honvéd meccs után azzal vigasztaltam magamat, ha a Honvéd a riválisainkat is megveri akkor nyugi van. Egyelőre nem úgy indul.

#58 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 601 Hozzászólás:

Elküldve: 11 April 2017 - 09:25 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabesz - Dátum: 11 April 2017 - 08:20 PM

Nem ők fognak,ebben nyugodt lehetsz, az MTK és Loki jelenleg gyengébb a Dióknál,de még a Kövesd is bajba lehet.
Holnap az MTK-t verni kell,remélem Illésék nem adták le előre a 3 pontot "haza".

Ebben a leadogatásban nem hiszek. Két éve májusban nekünk nagyon kellett volna a 3 pont, az MTK számára meg nem volt tétje a meccsnek, aztán mégis 2:0ra kikaptunk.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#59 kicsizalan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 997 Hozzászólás:

Elküldve: 11 April 2017 - 09:15 PM

HAJRÁ HALI!
"A bölcsnek elég."

#60 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1579 Hozzászólás:

Elküldve: 11 April 2017 - 08:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Szabyking55 - Dátum: 11 April 2017 - 08:03 PM

a diosgyőr már megint győzött...megsem annyira lefutott hogy ők esnek ki..... uccso 3 meccs ujpestet honvedot megvertek...dontetlen a fradi ellen..

Nem ők fognak,ebben nyugodt lehetsz, az MTK és Loki jelenleg gyengébb a Dióknál,de még a Kövesd is bajba lehet.
Holnap az MTK-t verni kell,remélem Illésék nem adták le előre a 3 pontot "haza".
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér