Ugrás a tartalomhoz

Hírek

104977 replies to this topic

#41 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 194 Hozzászólás:

Elküldve: 10 June 2017 - 02:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 10 June 2017 - 09:32 AM

Itt fizetni nem igen szeretnek. Bedobnak neveket akikkel erdemben nem is targyalnak aztan a szurkolo meg bizakodik es mindig csalodik. Eddig bejott nekik mert sikerult megkapaszkodni ebben a langyos vizben de a kovetkezo szezonban ennel joval tobb kell majd. A puskas bevasarol es a pesti csapatok is erosek lesznek. Balmaz egyenlore szamomra fekete lo nem hinnem komoly jatekerot tudnanak kepviselni. De ha nem tudunk 2-3 jatekost igazolni melegunk lesz.

Ha "csak" nagyjából az idei keretünk marad meg, azzal már simán bennmaradunk. Iszlai pótlására Jancsó elég jó, de Jagónak is azon a poszton voltak jó meccsei, és Kiss vagy Kovács is bevethető. Ha jönne Simon Ádám (esetleg Vass, akit bedobtak korábban), akkor a belső középpályára Iszlai nélkül is meglennénk, gyakorlatilag ott tartana a csapat, ahol tavaly. Ehhez jön még Németh Márió, akinek a visszatérése nagyon sokat fog jelenteni.

A Balmaz meg tuti kiesik ebből a mezőnyből, a náluk jóval keményebb Gyirmótnak sem volt köze a ligához. Mellettük a Kövesd-Újpest duó a legesélyesebb, egyik kiesése sem lenne meglepetés. Nálunk a csapat évek óta épül komoly változások nélkül (2013 volt talán az utolsó durva nyár, sok fontos távozóval), a generációváltást nagyon okosan oldja meg a szakmai stáb, nem hirtelen, hanem fokozatosan beépítve a fiatalokat. Persze, a szurkoló mindig többet szeretne, de én még mindig nem látom azt a pontot, ahogy a télen sem láttam, hogy miért kellene hirtelen kétségbe esnünk. Itt egész rendben mennek a dolgok, van 3 egyértelműen gyengébb-zűrösebb csapat a ligában, jó focit toltunk tavaly, rengeteg sérülés ellenére csont nélkül maradtunk bent, a keret egyben marad, folyamatosak a szerződéshosszabbítások, egy kulcsember távozik ugyan, de a pótlására van kiszemelt, és házon belül is megoldható. Hol a gond? Szalai Ádámot vagy Stieber Zoltánt mégse reális várni pár millió euróért.
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#42 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1605 Hozzászólás:

Elküldve: 10 June 2017 - 09:50 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 10 June 2017 - 09:32 AM

Itt fizetni nem igen szeretnek. Bedobnak neveket akikkel erdemben nem is targyalnak aztan a szurkolo meg bizakodik es mindig csalodik. Eddig bejott nekik mert sikerult megkapaszkodni ebben a langyos vizben de a kovetkezo szezonban ennel joval tobb kell majd. A puskas bevasarol es a pesti csapatok is erosek lesznek. Balmaz egyenlore szamomra fekete lo nem hinnem komoly jatekerot tudnanak kepviselni. De ha nem tudunk 2-3 jatekost igazolni melegunk lesz.

Hasonlóan látom magam is.Balmaznál kijelentették már,hogy kevés pénzből kell náluk "életképes" csapatot csinálni. Iszlai elmenetele mindenképpen "érvágás" lesz nekünk szerintem. Dobálják Simon Ádám nevét,de félek Ő nem itt fog kikötni a végén.Remélem nem Dudás meg Calvente sztoris embereket hoznak majd. Remélni remélek,de kicsit aggódom is.
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#43 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6302 Hozzászólás:

Elküldve: 10 June 2017 - 09:32 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabesz - Dátum: 10 June 2017 - 07:01 AM

Igen ez egy érdekes dolog. Annak aki meghatározó játékosunk lesz minél kevesebbet akarnak fizetni,így nem is csoda hogy mindenki inkább elmegy,de egyik másik favágó akit ide importálnak jó magas pénzekért padon ül.Ez minden csak nem normális dolog.

"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#44 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1605 Hozzászólás:

Elküldve: 10 June 2017 - 07:01 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: hz717 - Dátum: 09 June 2017 - 10:31 PM

Azt nem értem,hogy Iszlainak nem akarunk 6X-et fizetni,de a két nyomorék hollandnak fizettünk jóval többet...
k**vara megérdemelné pedig!

Igen ez egy érdekes dolog. Annak aki meghatározó játékosunk lesz minél kevesebbet akarnak fizetni,így nem is csoda hogy mindenki inkább elmegy,de egyik másik favágó akit ide importálnak jó magas pénzekért padon ül.Ez minden csak nem normális dolog.

#45 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1263 Hozzászólás:

Elküldve: 10 June 2017 - 01:06 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabesz - Dátum: 09 June 2017 - 11:18 PM

A mai andorrai meccset nézve,a csapat 6. helye kb olyan nekem mintha bajnokok lettünk volna. A narancstetvek megfertőzték a válogatottat is sajnos.

Meg volt ez már fertőzve 50 évvel ezelőtt is. Sajnos ez a bűn gyenge eppel pubi (magyar gólkiráy) nekünk három gólt gurított dunaújvárosi szinekben. Én már akkor örültem amikor nem jött ide.Ebben az évben valahogy kijött neki a honvédban aztán semmi több. Ellenünk a kezéről bepattanó labdát is gólnak ítélte a pocok.

#46 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1263 Hozzászólás:

Elküldve: 10 June 2017 - 01:00 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: dr.house - Dátum: 09 June 2017 - 10:38 PM

Ez a hajó elment sajnos....majd megbánjuk!

Off: ez mai dátum azthiszem a Magyar foci egyik fekete napja lett...

Sokadik - borítékolni lehetett.

#47 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1605 Hozzászólás:

Elküldve: 09 June 2017 - 11:18 PM

A mai andorrai meccset nézve,a csapat 6. helye kb olyan nekem mintha bajnokok lettünk volna. A narancstetvek megfertőzték a válogatottat is sajnos.

#48 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1761 Hozzászólás:

Elküldve: 09 June 2017 - 10:38 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: hz717 - Dátum: 09 June 2017 - 10:31 PM

Azt nem értem,hogy Iszlainak nem akarunk 6X-et fizetni,de a két nyomorék hollandnak fizettünk jóval többet...

Ez a hajó elment sajnos....majd megbánjuk!

Off: ez mai dátum azthiszem a Magyar foci egyik fekete napja lett...

#49 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 43 Hozzászólás:

Elküldve: 09 June 2017 - 10:31 PM

#50 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1605 Hozzászólás:

Elküldve: 09 June 2017 - 08:34 PM

??

#51 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6302 Hozzászólás:

Elküldve: 09 June 2017 - 12:04 AM

Nagyon ne gondolkodjatok nagy nevekben. Penzt kolteni nem fogunk, Jago helyere jatekost hozni nem fogunk.
Paran vissza kolcsonbol meg Mario felepul es kesz is a keret.
Abban biztos leszek bedobnak majd par nevet akik nem minket fognak valasztani.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#52 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 616 Hozzászólás:

Elküldve: 08 June 2017 - 07:22 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: dr.house - Dátum: 08 June 2017 - 05:22 PM

Litauszki-Újpest, Tamás Krisz-Vidi Novák-Kövesd Hali-egyenlőre senki.....

Előbbi kettő még csak-csak erősítést jelentett volna, utóbbiról nem vagyok meggyőződve.
Pekárt elhoznánk, írja az nso. A gond, hogy rajtunk kívül még négyen, és ezekben a versenyekben vagy alulmaradunk, vagy nem járunk jól, pl Calvente.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#53 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1761 Hozzászólás:

Elküldve: 08 June 2017 - 05:22 PM

Litauszki-Újpest, Tamás Krisz-Vidi Novák-Kövesd Hali-egyenlőre senki.....

#54 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1605 Hozzászólás:

Elküldve: 08 June 2017 - 05:33 AM

Valamelyik oldal azt írta az UTE-hoz tart Litauszki. Iszlait sajnálom,hogy elmegy,és sajnálom azért is,mert UTE,DVSC van képben állítólag,jelenleg ezek a csapatok is "langyos vizek",ha már elmegy menne oda ahol még valamit nyerne is,itt kupa vagy éremre gondolok.

#55 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1019 Hozzászólás:

Elküldve: 08 June 2017 - 12:05 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Jakus - Dátum: 06 June 2017 - 08:43 PM

Litauszki szerződést bontott a lengyeleknél. Szerintem a mi védelmünkben erősítést jelentene.

Ráadásul Géza jól ismerheti az újpesti időszakából.
Hajrá Hali!

#56 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1263 Hozzászólás:

Elküldve: 06 June 2017 - 10:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Jakus - Dátum: 06 June 2017 - 08:43 PM

Litauszki szerződést bontott a lengyeleknél. Szerintem a mi védelmünkben erősítést jelentene.

Balmazújvárosnak is kell valakit igazolni, bár ők szemezgethetnek Nyíregyházáról és Mezőkövesdről

#57 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 616 Hozzászólás:

Elküldve: 06 June 2017 - 08:43 PM

1919media

#58 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 616 Hozzászólás:

Elküldve: 06 June 2017 - 04:38 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: forever green - Dátum: 06 June 2017 - 02:57 PM

Lencse és Tischler is kinőtte a Puskás akadémiát! Valamelyiket ide hozhatnánk.

Persze, tudom, ne álmodozzak!

Mindkettőnek élő szerződése van, szóval ki kéne őket vásárolni. Vagy adni valakit cserébe...
1919media

#59 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 194 Hozzászólás:

Elküldve: 06 June 2017 - 04:38 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 05 June 2017 - 03:38 PM

+ Nagy Gábor + Simon Ádám + Radó András + Williams maradjon + Jánvári felépül, talán az ifik közül is beépül valaki (eddig semmi új) és még egy extra légiós aztán mehet az Iszlai, kezdhetünk.

A viccet félretéve, olyan szintű minőségbeli erősítést, amit Németh Márió visszatérése fog jelenteni a tavaszhoz képest, nem nagyon tudnánk egyébként igazolni a magyar piacról.
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#60 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1111 Hozzászólás:

Elküldve: 06 June 2017 - 02:57 PM

Lencse és Tischler is kinőtte a Puskás akadémiát! Valamelyiket ide hozhatnánk.

Persze, tudom, ne álmodozzak!
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"