Ugrás a tartalomhoz

Hírek

105161 replies to this topic

#21 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 7975 Hozzászólás:

Elküldve: 18 July 2017 - 02:23 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Krapulax - Dátum: 18 July 2017 - 10:52 AM

Sziasztok!
A stadion várhatóan mikor lesz kész?
Messze vagyok Szombathelytől, de mindenképpen szeretnék majd eljutni néhány meccsre az új arénába, ha nem is a nyitóra, de valamelyik következőre.
Köszönöm!

Hivatalosan október közepe ... de előtte hivatalosan meg szeptember 3. hétvégéje volt ... előtte hivatalosan meg július :)
Én meg fű alatt azt mondom, hogy a tavaszi nyitómeccs lesz az első ;)

#22 Krapulax

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 18 July 2017 - 10:52 AM

Sziasztok!
A stadion várhatóan mikor lesz kész?
Messze vagyok Szombathelytől, de mindenképpen szeretnék majd eljutni néhány meccsre az új arénába, ha nem is a nyitóra, de valamelyik következőre.
Köszönöm!

#23 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 627 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2017 - 09:08 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 17 July 2017 - 08:53 PM

Bár a Kovács Lóri nem tudom, hogy minek számít.

Ha Mészáros Karel, vagy az exfelcsúti Pauljevics futballmagyar, akkor Kovács is belefér abba a kategóriába.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#24 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 627 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2017 - 09:07 PM

Szerintem jó igazolás a brazil srác, remélem a munkamorálja is rendben lesz.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#25 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 7975 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2017 - 08:53 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Mr Teacher - Dátum: 17 July 2017 - 07:47 PM

Na most Ramos érkezésével törhetjük majd a fejünket, hogy hogyan is feleljünk meg a 3 légiós korlátozásnak :)

Wils, Williams és most a Ramos :)
Ez csak 3, sima ügy :)
Bár a Kovács Lóri nem tudom, hogy minek számít.
A Bambgoye az életben nem fog játszani itt, a Grumics pedig futballmagyar.

#26 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3825 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2017 - 07:47 PM

Na most Ramos érkezésével törhetjük majd a fejünket, hogy hogyan is feleljünk meg a 3 légiós korlátozásnak :)

#27 toto

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 190 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2017 - 07:27 PM

"Szeretném, ha jövőre az új stadionban egy NB I-es csapat lenne."

Király Gábor nem is annyira burkolt kritikája a Haladás Honvédtól elszenvedett 2-0-s veresége után

Bízom a fiúkban és bár sok idő van de nem mindegy ,h fojguk a pontokat gyűjtögetni az elején mert könnyen hite hagyott csapat lehetünk. Gabi ,rakj rendet a fejekben is!!!!!

Milyen hatalmasoknak kell lenniük azoknak az égitesteknek, és
hozzájuk képest milyen jelentéktelen ez a Föld s az a színjáték, amelyben valamennyi csodás tervünk, valamennyi navigálásunk és háborúink lejátszódnak "

De azért én örülni fogok minden HALI győzelemnek - ha oly kicsiny is!

#28 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1632 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2017 - 05:33 PM

Kicsit az első 5 fordulót elnézve,a következő 4 meccsen (Loki-Dvtk-Paks-Balmaz) sok-sok pontot kell szerezni mert a 6.-7.-8. fordulóban szerintem esélyünk sem lesz pontszerzésre (Fradi id,Puskás ha,Vidi id),ha ott a 3 fordulóban csak 1 pontot szerzünk akkor már az maga is bravúr lesz. Aztán maradt az Újpest,Vasas,Kövesd ez első "kör" végére. Van még "idő" most is igazolni,mert amit Jagodics asszisztált Lanzafamenak az kicsit röhejes,engedte szélről befelé a jobb szög irányába,illetve Király Gabi oda rakja a bal kapufához a "kopaszt" (tuti elmondta neki te maradsz itt) aki kirohant ha marad a helyen a nagy tehetség akkor semmi gáz,Király alapból hosszún volt illetve oda számolt ,a játékosaink méterekre voltak a Kispest játékosaitól így nem lehet "berobbanóra számítani" illetve az alacsonyabb termetet sem lehet ellensúlyozni jó helyezkedéssel.
Az idei 12 csapatos mezőny lesz a legkeményebb amióta 12 csapat van, Németh Márió,örülök hogy visszatér de Ő azért még a "fiatalabb korosztály" és nagyon sok meccset kihagyott azaz jelentős meccshiánnyal küzd,amúgy sem akkora spíler volt a 2 évvel ezelőtti szezonban sem hogy Ő aztán végleges megoldás lenne.

Ne legyen igazam,de vannak negatív képletek sajnos ami realítás.
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#29 csakahali

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 200 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2017 - 05:15 PM

MTK Brazil csatárát szerzödtettük.

#30 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1632 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2017 - 04:02 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 17 July 2017 - 12:12 AM

Végignéztem a volt focistáink szereplését az 1. fordulóban.
Gál: végig kispad
Radó: már nem a fradiban, felcsútban 54 perc játék
Hegedűs Jani: kispad sem
Ugrai: végig kispad
Kovács Koko: kispad sem
Iszlai: eltünt?
Ki van még?
Tehát a hat játékos összesen 54 percet játszott. Azért ha itt lennének nálunk - ha 540 perc nem is jött volna ki, 3-400 perc biztosan.
Igen, a kedvencem a Nagy Gabi! Legutóbb a zetében a kispadon sem láttam.
A Guzmics játszott, de megruházták őket, de a tízmilliók dőlnek a zsebébe szegény kinai gyerekmunkások nyomorából.

Szia!

Senki nem tartott pisztolyt a fejükhöz hogy ezt kötelező választani,maguknak köszönhetik,ja meg a pénzéhes ügynökeiknek egyik-másik esetében.

#31 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1273 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2017 - 12:12 AM

Végignéztem a volt focistáink szereplését az 1. fordulóban.
Gál: végig kispad
Radó: már nem a fradiban, felcsútban 54 perc játék
Hegedűs Jani: kispad sem
Ugrai: végig kispad
Kovács Koko: kispad sem
Iszlai: eltünt?
Ki van még?
Tehát a hat játékos összesen 54 percet játszott. Azért ha itt lennének nálunk - ha 540 perc nem is jött volna ki, 3-400 perc biztosan.
Igen, a kedvencem a Nagy Gabi! Legutóbb a zetében a kispadon sem láttam.
A Guzmics játszott, de megruházták őket, de a tízmilliók dőlnek a zsebébe szegény kinai gyerekmunkások nyomorából.

#32 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 184 Hozzászólás:

Elküldve: 16 July 2017 - 11:15 PM

Ahogy látom Gaált és Hegedűst is utolérte a Halitól távozókat sújtó átok. Gaál nálunk stabil ember volt, most meg kispadot koptatja, Hegedűs se hiszem, hogy agyon fogja magát játszani az istenített Pinyőnél.

Ami minket illet, már az elején leértünk a tabella aljára, úgyhogy innen csak felfele vezethet az út. :)

#33 greenfan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1129 Hozzászólás:

Elküldve: 16 July 2017 - 09:32 PM

Sajnos egy pillanatnyi esélyünk nem volt tegnap.
De lesz ez még jobb is!
Mészöly nyilatkozatára reagálva csak annyit,hogy ha ilyen barátaink vannak,-,(már akinek barátai,mert nekem szerencsére nem,)-mint a honvéd szurkolók,akkor nincs szükségünk ellenségre.

#34 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1029 Hozzászólás:

Elküldve: 16 July 2017 - 07:29 PM

Tizedik szezonunkat kezdjük sorozatban az első osztályban. Ebből mindössze kétszer tudtunk nyerni a nyitányon. Amikor felkerültünk a Győr ellen, meg az Egert vertük öt éve. Azon kívül két 0-0, a többi vereség. Szóval nem szokatlan ez. Elég érdekesen kezdődött a bajnokság, ha az összes eredményt megnézzük. Inkább készüljünk fel a Lokiból meg a DVTK-ból, mert két soproni meccs következik, amelyeken lehetne gyűjtögetni a pontokat.
Hajrá Hali!

#35 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1632 Hozzászólás:

Elküldve: 16 July 2017 - 07:06 PM

Vidi-Balmaz 1:1 tehát lehet valamit így is.Meg úgyis ahogy tegnap asszisztált az egész csapat Kispesten.

#36 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 200 Hozzászólás:

Elküldve: 16 July 2017 - 06:42 PM

Iszonyatosan undorító ez az egész felcsúti csapat. A fene sem érti, hogy hogy maradtak még meg 11-en a pályán, hentesek gyülekezete, nulla futballal, sok pénzéhes magyar sztárocskával. Mocsok játékosok, mocsok futball, undorító háttér...

A jó, hogy ugyan most X-re állnak, de a mutatott játék alapján semmivel nem jobbak nálunk, csak mákjuk van hogy nincsenek 2-3 gólos hátrányban.
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#37 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1114 Hozzászólás:

Elküldve: 16 July 2017 - 05:34 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 16 July 2017 - 07:20 AM

1 forduló után azért ne árazza be ezt a csapatot senki, még van 32 :)
Jagodicsot örökre elfelejteni, a Tóth Máté és a Kiss Bence közül egyszerre meg csak 1 legyen a pályán. Én az utóbbiban látok több fantáziát, nagyon tetszik a játéka.
Egy 18 és egy 19 éves fiatalt középpályán még nem bírunk el egyszerre. Ha ide visszatér a Márió, az hatalmas erősítés lesz.
Igen, tegnap szar játékkal kikaptunk, de az tetszett, hogy kemények voltunk, vállaltuk a párharcokat és odacsaptunk. A jó játék meg majd úgyis jön ... lehet már szombaton a Debrecen ellen.
Én csak egyet kérek ... 1 forduló után ne temessünk.
Hajrá Hali!

Van igazság abban amit mondasz, de talán a keménység és a durvaság határait néha súroltuk. A Kovács Lóri megköszönheti a sporinak hogy a pályán maradhatott. Csak azt szeretném mondani, hogy nem értem honnan volt végig tempóbeli különbség a 2 csapat között. Képességekben nem érzek akkora különbséget a 2 csapat között, mint amit láttam tegnap.
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#38 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1114 Hozzászólás:

Elküldve: 16 July 2017 - 05:29 PM

Azért az érdekes, hogy mi soha nem tudunk egy bajnoki nyitómeccsre felkészülni. A mai meccseken a jelenlegi állás szerint mindegyik "kupacsapatunk" vesztésre áll (persze tudom, hogy még sok van azokból a meccsekből vissza), csak mi vagyunk olyan amatőrök, hogy ez nem megy.
Valahogy az az érzésem, hogy megint elmegy majd 2-3 forduló mire felvesszük a ritmust. Ez nagyon nagy luxus lesz idén.
Nem vészmadárkodni akarok, csak nem igazán értem mit csináltunk a felkészülési időszakban (főleg a "drága" vezetőink)!
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#39 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1029 Hozzászólás:

Elküldve: 16 July 2017 - 03:02 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 16 July 2017 - 12:08 PM

Az első gólnál a Kovács Lóránt teljesen lemaradt a Bobálról, megelőzhette volna.

Azért Bobál hova ment fel fejelni? Esélye sem volt Lórinak. Ellenben ha Kiss ottmarad a kapufánál, ahová Király állította, akkor pont elakadt volna benne a labda.
Hajrá Hali!

#40 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 331 Hozzászólás:

Elküldve: 16 July 2017 - 12:10 PM

Szégyen,hogy már az első fordulóban nincs befejező csatár a kispadon. Évről évre ugyanaz a probléma,de képtelenek tanulni a hibájukból. A vezetőség is csak Jagodics szintű.