Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107240 replies to this topic

#21 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1180 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2018 - 11:59 PM

Köszi az infókat! Polgárról ezt nem tudtam, vagy csak elkerülte a figyelmemet! Ez van!

Williams-t én is sajnálom (már ha tényleg ennyi volt a szombathelyi pályafutása), Kenesei óta nem volt ilyen kvalitású csatárunk. Szükséges lesz az erősítés, mert megint csak a lejárt szerződésekről, meg az eladásokról lehet hallani. Mindig elmondjuk, hogy jó lenne a felkészülést úgy kezdeni, hogy nagyjából tudjuk kik jönnek (lsd mtk) és nem csak a bajnokság előtt egy héttel csatlakoznak a többiekhez.

Sajnálom Pedragot. Végre megint játszhatott volna a válogatottban, erre egy hülye autó baleset közbeszól. Legalább lesz miért harcolnia a következő idényben!
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#22 gudjohnsen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 36 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2018 - 10:05 PM

Sajnos Williams nem fog maradni, úgy tudom ma haza is utazott Ausztráliába és nem csak a szabadságát tölteni...

#23 karan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 123 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2018 - 09:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Jakus - Dátum: 03 June 2018 - 08:58 PM

Williams szerintem nem fog maradni... Számomra ő az elmúlt évek legszimpatikusabb légiósa Wilsszel egyetemben.

+1
Egyetértek. Ők ketten nagyon kellenének jövőre, de nem tudom, hogy Williams maradna-e úgy, hogy Hipp az edző, mert ő nagyon nem számolt vele, amíg volt más egészséges támadó. Az az érzésem, hogy amúgy is már szívesebben hazaköltöznének mind a ketten. De ne legyen igazam, én lennék a legboldogabb, ha még legalább 1 évet maradnának!

Ja, és persze jobbulást Williams-nek!

#24 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 740 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2018 - 08:58 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: forever green - Dátum: 03 June 2018 - 08:45 PM

Olaszországba eladni a Kiss Tamást, a világ legnagyobb baromsága lenne. Ott talán 10 év múlva megélne, amúgy menne az ifi bajnokságba (tudom írták a svájci első osztályt). Polgárt én sajnálom. Méltatlanul el lett felejtve. Jól nyomta helyén a Schimmer (inkább rutinosan). Ha a jövőt akarjuk építeni, akkor egy Polgárra szükségünk lenne.
Wils és Williams maradása nem is kérdés, szükséges. A többiekért nem hullajtók sok könnyet!
Rabusic-csal mi a helyzet? Ő sem tér vissza ha felépül?

Rabusicnak 2020 nyaráig szóló szerződése van. Williams szerintem nem fog maradni... Számomra ő az elmúlt évek legszimpatikusabb légiósa Wilsszel egyetemben.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#25 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2004 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2018 - 08:52 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: forever green - Dátum: 03 June 2018 - 08:45 PM

Olaszországba eladni a Kiss Tamást, a világ legnagyobb baromsága lenne. Ott talán 10 év múlva megélne, amúgy menne az ifi bajnokságba (tudom írták a svájci első osztályt). Polgárt én sajnálom. Méltatlanul el lett felejtve. Jól nyomta helyén a Schimmer (inkább rutinosan). Ha a jövőt akarjuk építeni, akkor egy Polgárra szükségünk lenne.
Wils és Williams maradása nem is kérdés, szükséges. A többiekért nem hullajtók sok könnyet!

Polgár azért nem játszott mert egy meccsen nem vállalta a játékot sérülésre hivatkozva és úgy vegge Hipp mester, hogy nem számíthat rà! Nem fog maradni a csapatnál Polgár.

#26 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1180 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2018 - 08:45 PM

"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#27 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1849 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2018 - 08:17 PM

Azaz, adjuk el a Kiss Tomit is gyorsan, még mielőtt játszhatna egy normális szezont a Haliban. :angry:
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#28 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 740 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2018 - 05:30 PM

Jó nagy keretátalakítás jöhet itt a nyáron, lejár a szerződése jópár játékosunknak: Rózsa, Wils, Németh Milán, Polgár, Schimmer, Grumic, Williams, Ramos
Kisst pedig topligás csapatok vinnék:
Nemzeti Sport: "Információink szerint a Frosinone is bejelentkezett Kiss Tamásért. Az olasz másodosztályban 3. helyen végző együttes jelenleg a feljutásért folyó rájátszásban szerepel. Úgy tudjuk, a 17 éves támadót már a nyáron szerződtetnék, de a következő szezonra a svájci első osztályba adnák kölcsön.

A Haladás ügyvezetője, Tóth Miklós megkeresésünkre nem cáfolta a hírt, ám csapatnevekről nem kívánt beszélni.

„Több klub is érdeklődik Kiss Tamás iránt, topligások is vannak köztük, de nevekről még korai lenne beszélni. Az biztos, hogy a Mezőkövesd elleni gólja minden szempontból nagyon jókor jött, javítja a tárgyalási pozícióinkat" – fogalmazott a sportvezető. Kiss Tamás ebben a szezonban 12 bajnokin négy gólt szerzett az NB I-ben.

Tóth Miklósnál rákérdeztünk Michal Hipp helyzetére is, mert a szakember arról beszélt a szombati meccs után, hogy lejárt a szombathelyi szerződése, de a sportvezető elmondta, a bennmaradással automatikusan meghosszabbodott egy évvel a megállapodás. "

1919media

#29 tommaso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 136 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2018 - 04:40 PM

Gratulálok a csapatnak a győzelemhez és a "biztos" bennmaradáshoz! A játék hagyott némi kívánni valót maga után és akkor nagyon finoman fogalmaztam. Végig a tűzzel játszottunk de a Mezőkövesd nem nagyon akart nyerni a baj az hogy mi se nagyon. Szerencsére Kiss Tominak a végén helyén volt az esze és a szíve. Talán ha sikerül hamarabb gólt szerezni felszabadult volna a teher alól a csapat és a játék is jobb lett volna, de végül is mindegy sikerült a célt elérni.
Most már a tulajdonosokon a sor hogy megerősítsék a csapatot, hiszen minden csapatrészben szükség lenne erre, de csak remélni tudom, hogy meg is teszik, hiszen nem erről híresek.

#30 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1090 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2018 - 01:53 PM

A szurkolók mellett köszönet Hipp mesternek, aki átvette a csapatot 15 forduló után, majd benntartotta. 18 meccsen 8gy, 3d, 7v. Ezt ha kivetítenénk a teljes szezonra, akkor a dobogóért mehettünk volna. A nyáron át kell gondolni az igazolásainkat, mert a centenáriumi szezont gondolom szeretné mindenki emlékezetessé tenni. A góllövést kellene megoldani, de hátul is sokszor nem tudtuk 0-ra lehozni a meccseket. Van miben fejlődni. Egyedül a szurkolók, akikre panasz nem lehet. Több, mint 5 ezres átlag nézőszámot hoztunk össze az új stadionban, és idegenbe is szép számban kísértük el a csapatot annak ellenére, hogy vendégként csapnivalók voltunk. A Rohonci út bevehetetlen szerencsére.
Hajrá Hali!

#31 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2376 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2018 - 11:51 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 03 June 2018 - 11:31 AM

https://www.m4sport....jnalja-a-paksot
Kiss Tamás gólja bent van a TOP3-ban, de mégegyszer kell szavazni!

Salfai Uram, ez a jó link:
https://www.m4sport....-legszebb-golja
Hajrá Hali! Hajrá Kiss Tomi!
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#32 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1351 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2018 - 11:31 AM

https://www.m4sport....jnalja-a-paksot
Kiss Tamás gólja bent van a TOP3-ban, de mégegyszer kell szavazni!

#33 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2478 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2018 - 09:57 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 03 June 2018 - 12:36 AM

Azt tudja valaki, hogy miért erőltettünk *más játékosokat, amikor Kiss T. szinte végig jegelve volt? Felcsútra készítettük nehogy megsérüljön?

Fontos szerepe volt, hogy a kiemelt U19 bajnokságot megnyerjék!
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#34 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1849 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2018 - 08:06 AM

Hali-Mezőkövesd sajtótájékoztató:

Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#35 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 657 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2018 - 06:47 AM

Bennmaradtunk, ez nagyon fontos. Ettől függetlenül nagyon tanulságos év volt ez. Elhibázott-túlzásba vitt-fiatalítás, edzőbuktatás, egészségtelen öltözői légkör stb. Hogy ennek mégsem lett kiesés a következménye, az talán a szerencsés novemberi edzőválasztásnak köszönhető.
Ettől függetlenül elkerülhetetlen lesz a generációváltás (Király, Schimmer, Wils, Halmosi és Grumics sem mai gyerekek) illetve az erősítés (hadra fogható csatárunk jelen pillanatban pl. nincs), és ez bizony pénzkérdés is, a forintokat pedig nem szívesen pengetik ki azok, akiknek a csapat megerősítése (lenne) a feladatuk.
Meglátjuk, mindenesetre egy évig ismét nb 1, s ennek nagyon örülök.

#36 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 426 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2018 - 12:36 AM

Azt tudja valaki, hogy miért erőltettünk *más játékosokat, amikor Kiss T. szinte végig jegelve volt? Felcsútra készítettük nehogy megsérüljön?

#37 axel100

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 316 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2018 - 11:02 PM

Valahogy nem tudok gratulálni. Mondhatnám, hogy akkor el kell felejteni mindent de felesleges. A vezetők átigazolási politikáját ismerve a következő szezonba ugyan itt folytatjuk. A gyomrom egyre kevésbé veszi már be.

#38 Doors72

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 116 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2018 - 10:54 PM

Gratuláció a bennmaradáshoz,de leginkább a szurkoláshoz.A többit meg felejtsük el gyorsan,még szerencse,hogy a Kiss Tamásnak nem szólt senki,hogy ma nem kell se focizni,pláne nem gólt lőni.A matyók, ezzel az antifutballal pont úgy jártak,mint mi múlt héten a Vasas ellen,bár erre az egy pont jó lesz mindenkinek hozzáállással inkább mi fizethettünk volna rá,de szerencsére nem így alakult,és a végén végre a szerencse is kicsit mellênk àllt.

#39 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4053 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2018 - 10:28 PM

Borzasztóan gyenge produkció volt ez (is)..szerencsére elég volt...

#40 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 740 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2018 - 08:58 PM

Kiss Tamás és a szurkolótábor benntartotta a Haladást.
1919media