Ugrás a tartalomhoz

Hírek

104778 replies to this topic

#21 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1637 Hozzászólás:

Elküldve: 15 April 2017 - 08:59 PM

Hatalmas gratuláció!!!! Nem gondoktam bevallom! Így tovább! Hajrá Hali!

#22 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1579 Hozzászólás:

Elküldve: 15 April 2017 - 07:57 PM

Nagyon nagy GRATULÁCIÓ a CSAPATNAK,szép munka volt,nagyon szépen összeszedetten védekezett az egész csapat,ha kellett csúsztak,ha kellett másztak,ha arra volt szükség akkor taccsra rúgták a labdát ezzel nulla kockázatot vállalva. Williams pedig most már tényleg az "életveszélyes" kategória az ellenfél kapuját tekintve. Ez szép siker volt. A végére "fejben" a keleti tirpákok el is szálltak.
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#23 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 326 Hozzászólás:

Elküldve: 15 April 2017 - 07:51 PM

Gratulálok! Hihetetlen eredmény ezzel a kerettel.

#24 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1579 Hozzászólás:

Elküldve: 15 April 2017 - 06:33 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Szabyking55 - Dátum: 15 April 2017 - 05:45 PM

nem is jatszik:D

Azért volt a vigyor jel a végén,mert poénnak szántam . Eddig nem vagyunk rosszak,de mintha a rúgott gólunk minket fogott volna meg kicsit. Az mindenképpen pozitív,hogy nem az MTK ellen nyújtott "hozzáállással" játszanak a srácok.

#25 Szabyking55

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 79 Hozzászólás:

Elküldve: 15 April 2017 - 05:45 PM

nem is jatszik:D

#26 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1579 Hozzászólás:

Elküldve: 15 April 2017 - 05:13 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Szabyking55 - Dátum: 15 April 2017 - 10:07 AM

kivancsi leszek mikor rugjuk a williams nélküli első golunkat..

Ma és Halmosi :D

#27 Szabyking55

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 79 Hozzászólás:

Elküldve: 15 April 2017 - 10:07 AM

kivancsi leszek mikor rugjuk a williams nélküli első golunkat..

#28 Doors72

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 78 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 05:09 PM

Sztem akár két tizit is simán kaphatott volna az Mtk,de ha meg azt nézzük,hogy a Kispest meg egy totál szabálytalan góllal vitte el a 3 pontot akkor a mi szemppontunkból a két meccsből az egy pont az most került a helyére,mert a Kispest ellen nem érdemeltünk vereséget,de az Mtk ellen csak nagy mákkal lett meg a döntetlen

#29 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1238 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 03:22 PM

Tegnap beszéltem egy barátommal aki nagy Fradi szurkoló és látta a DIO-kat a Gruppamában. Azt mondta nagyon jók, győzelmet érdemeltek volna. Nagyon oda kell figyelni, teljes koncentráltság, nem lehet bambulni a pályán.
Más: Devecseri életveszélyes. Köszönjük meg Solymosinak, hogy nem adott tizit a végén!

#30 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1579 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 08:27 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Jakus - Dátum: 12 April 2017 - 09:30 PM

Idegenben jó az x, nem olyan gyönge ez az MTK, Kantával, Torghellével. Mi meg rendesen elfogytunk.
DE: így is több pontot szereztünk tavasszal eddig, mint a Fradi, úgy hogy mi nem a Budesligából, meg az orosz élvonalból, hanem a Mezőkövesdből, Lokivól, Gyirmótból, meg az nb2-ből igazoltunk.
Szombaton a visszatérő Bosnjakkal, Cucuval, Williamsszel simán elkaphatjuk a Diósgyőrt, akiket azért jobban kivett ez a két meccs, mint minket.

Szia!

Kanta,Torghelle nem fogja megmenteni őket,a DVTK nem fog kiesni (nekünk is keményen fel kell kötni a gatyát ellenük ha nem akarunk égni),a Loki,MTK közül megy az egyik a GYFC-vel. Én ebben most biztos vagyok,ha tévedek meghívlak ebédelni és piázni egy jót. (feltéve ha elfogadod,ha nem akkor az összeget egy jótékonysági alapra befizetem)

#31 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6218 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 01:35 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: dr.house - Dátum: 13 April 2017 - 12:14 PM

Kicsit más téma de lassan nagyon szívesen olvasnék arról, hogy kb. mikor kezdődik a stadionunkban a füvesítés, milyen módszerrel csináljuk, akkor esetleg arról hogy ha eldőlt milyen székeket kap a stadion stb szerintem ezek már megvannak vagy ha nem akkor ideje lenne fixálni ezeket egy ilyen kis infókkal megtöltött hosszabb cikket nagyon szívesen olvasnék de szerintem nem vagyok ezzel egyedül. Ahogy néztem az mtk és a loki stadion építési videóit(remélem ilyenek is lesznek majd ha elkezdődik a csinosítás része is) kb. ilyen fázisnál kezdődtek ezek a dolgok! Hajrá Hali!
Ui: Még annyi, hogy miért dugtuk el megint a szép sötétzöld Adidas mezt? Remélem szombaton nem fehér-feketébe lépünk pályára ott van a fehér egyedi galléros! Annyira szép! Vagy féltjük azokat a mezekt?

Valahol azt irtak aprilis vegen allnak neki a jatekternek.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#32 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1637 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 12:14 PM

Kicsit más téma de lassan nagyon szívesen olvasnék arról, hogy kb. mikor kezdődik a stadionunkban a füvesítés, milyen módszerrel csináljuk, akkor esetleg arról hogy ha eldőlt milyen székeket kap a stadion stb szerintem ezek már megvannak vagy ha nem akkor ideje lenne fixálni ezeket egy ilyen kis infókkal megtöltött hosszabb cikket nagyon szívesen olvasnék de szerintem nem vagyok ezzel egyedül. Ahogy néztem az mtk és a loki stadion építési videóit(remélem ilyenek is lesznek majd ha elkezdődik a csinosítás része is) kb. ilyen fázisnál kezdődtek ezek a dolgok! Hajrá Hali!
Ui: Még annyi, hogy miért dugtuk el megint a szép sötétzöld Adidas mezt? Remélem szombaton nem fehér-feketébe lépünk pályára ott van a fehér egyedi galléros! Annyira szép! Vagy féltjük azokat a mezekt?

#33 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1014 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 07:14 AM

Elég szörnyű meccs volt. Csak a végére volt némi adok-kapok, de egy kontrát sem tudtunk normálisan végigvinni. Kisséknek még szokni kell az nb1 szintjét. Rácz meg tegnap benyomta az önző üzemmódot, mert mindig csak cipelgette azt a bogyót ahelyett, hogy passzolt volna. De csatár nélkül mit is várjunk? A sérültek listája nevetséges. Nálunk mindenki hónapokig gyógyul. Emellett azt is el kell mondani, hogy tegnap védekezésben nagyon odatettük magunkat. Jagót nem szokás dicsérni, de tegnap minden labdát kifejelt vagy elrúgott, nagyon sok párharcot nyert. A 94. percben pedig szerintem mákunk volt, hogy Solymosi sárgát adott műesésért tizi helyett. A pozitívum az, hogy ezért járt 1 pont, ami még sokat jelenthet. Szombaton három alapemberrel kiegészülve talán a diókat elcsíphetjük.
Hajrá Hali!

#34 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3780 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2017 - 10:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Jakus - Dátum: 12 April 2017 - 09:30 PM

Idegenben jó az x, nem olyan gyönge ez az MTK, Kantával, Torghellével. Mi meg rendesen elfogytunk.
DE: így is több pontot szereztünk tavasszal eddig, mint a Fradi, úgy hogy mi nem a Budesligából, meg az orosz élvonalból, hanem a Mezőkövesdből, Lokivól, Gyirmótból, meg az nb2-ből igazoltunk.
Szombaton a visszatérő Bosnjakkal, Cucuval, Williamsszel simán elkaphatjuk a Diósgyőrt, akiket azért jobban kivett ez a két meccs, mint minket.

Azért ebben ne legyél biztos, nekik egy nappal több idejük van a pihenésre. De hazai pályán nyerni kell!
Két szín: zöld és fehér... Egy élet, egy csapat: HALADÁS

ÓÓÓ SÁRGA FEKETÉK, SÁRGA FEKETÉK!!!

Go Arsenal, Go Gunners!!!

#35 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 599 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2017 - 09:30 PM

Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#36 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1104 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2017 - 08:52 PM

Sok érdekes dolog történik ebben az nb1-ben

Persze ez ránk nem igaz, mert ha esetleg ma nyertünk volna akkor netán megelőzve a fradit, a 4 helyen lehettünk volna szombatig. Így jó nekünk az x alapon, egy nagyon is formában lévő Diósgyőrrel kell szombaton szembe nézni. Remélem, hogy szombatra felépül a Williams, játszik a Bosnjak, és egy kipihent Halmosi. A Rácznak meg valaki magyarázza már el, hogy ez nem az ifi bajnokság, hogy 4-5 labdaérintés passz vagy lövés előtt belefér még. A szezon elején volt 3-4 jó meccse, azóta egyre lejjebb adja. Ettől sokkal több kell, ha a Koko, Radó, Németh Márió sorába be akar állni.
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#37 Szabyking55

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 79 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2017 - 08:33 PM

ugy kiegyeztek itt a csapatok a döntetlenbe hogy ahhoz hasonlitani nem lehet semmit se..ezert nem jatszhatott williams..es ezert rugdaltuk el a labdat 40 meterről!

#38 kicsizalan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 997 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2017 - 08:07 PM

Gratulálok a pontszerzéshez! Szép volt fiúk! Még két döntetlen vagy egy győzelem és minden pesszimizmusom örömmé változik.
Hajrá Hali!
"A bölcsnek elég."
" Kevés szóból ért az okos."

"Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, hogy melyik felét."

"Néha az ember szándékosan ostoba, hogy megtehessen valamit, amit az okossága tilt."

"Rengeteg hibát elkövethetünk az életben. Egyet nem: amelyik tönkretesz."

#39 Szabyking55

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 79 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2017 - 07:57 PM

0 csatar..kiss tamas kiss bence..2 40 meterről semmibe elrugott labda..0 kaput elyalalt lövés..szörnyű volt ez a meccs...egesz meccsen a döntetlenért kellett izgulni no williams no party!! remelem hogy csak 1 napos sérülése volt

#40 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1637 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2017 - 07:55 PM

A meccs is ennyit ért! 0... de legalább ért 1 pontot! Hajrá Hali