Ugrás a tartalomhoz

Hírek

105485 replies to this topic

#104641 joyee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2504 Hozzászólás:

Elküldve: 28 February 2005 - 09:57 AM

Nem is pénz a fontos,mert mi felajánlottunmk annak idején, ne adjanak egy vasat sem. nem a pénz miatt mentem ki, és a a barátaim sem. engem az bosszant, hogy van megint min 2 ember, aki ezt a golgot látja a csapat körül a legproblémásabbnak? miért olyan bevállt dolgon akar valaki változtatni, ami működik?
tudod azthiszem hogy a Dobány sincs sokszor a helyzet magaslatán. Sőt. megkockáztatom hogy nem oda való.
elment egy fél szezon... olvasol az újságban valamit is a csapatról a tudosításokon kívül? megpróbálja valamelyik is fenntartani a szurkolók érdeklődését? NEM. szarik itt mindenki mindenre. nem vagyok egy seggnyaló.... de azt mondom. amellett hogy az Illés Zoli is keresett egy kis pénzt, legalább tett a csapatért. licensz, utánpótlás. stb... most mi van? bagy állóvíz. Szponzor? hol van? vagy ha van akkor miért nem szívárogtat valaki ki egy kis infot a mi részünkre?
semmi nem mozdult. megmondom a frankót egy kicsit tán félek is. nem akarom ( veletek együtt) hogy mégegyszer át kelljen élnem azt hogy --úristen! megszűnik a csapatunk---  mert valljuk meg.. ha ez így megy tovább akkor csak az idő lassabb múlásában bízthatunk.
És akkor jönnek ilyen balfaszok... változtassuk meg a biztosítást. próbálja meg...
hírneve az lesz..csak nem mindegy milyen
1 Szerelem 1 Élet 1 Vallás : HALADÁS

Életem és vérem a Halié
http://www.gwa.n1.hu

#104642 Gergo79

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 214 Hozzászólás:

Elküldve: 28 February 2005 - 09:47 AM

ezt a szurkolók is csinálták még a Sákovicsék idejében - talán Gergő79-től hallottam valami hasonlót).

Nem én irtam,most hallok erröl elősször.

#104643 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3086 Hozzászólás:

Elküldve: 27 February 2005 - 09:29 PM

A fórum azért van, hogy mindenki elmondja a véleményét.
Nekem az a véleményem, hogy a balhékról szóló dolog Európa nem nyugati felébe visz és egy biztos: sokmindenre van szüksége a halinak, de egyre nem: szurkolói botrányokra. Azzal csak táptalajt szolgáltatunk azoknak, akik nem szívesen látják a haladást. Sajnos a magyar politika oylan dolog, amibe értelmes ember nem ártja bele magát. A mai politikai életben csak gerinctelen, megélhetési politiksok vannak. Igaz ez a helyi politikára is - és mivel a hali jelenleg önkormányzati csapat- a haladás körül lévő lébecolókra dettó. Úgy gondolom, hogy a vezetők ebből a szempontból kényszerpályán mozognak: mindadíg, amíg nem tudják anyagilag függetleníteni a csapatot a politikusoktól, addig ez lesz.
Konkrétan a biztosdítás esetleges váltásáról nem tudok nyilatkozni -a részleteket nem ismerem- de szerintem ebből a haliból most csak a hülye ember akar meggazdagodni. Én nem tudom mennyit kaptatok fejenként a biztosításért, gondolom többet senkinek sem tudnak fizetni. Egybként balhé- szerencsére- korábban sem naygon volt (a stadionba lehgalábbis), leszámítva azt a néhány esetet, amikor egy-egy idióta vasútőr nem játszotta az eszét. Persze a média azokat is felfújta rendesen, de hát nekik is meg kell valamiből élni.
Szóval nem tudom, hogy mi lenene a váltás mozgatórugója, ha csak az nem, hogy a balhémentes korszakkal együtt nem jöt el az az idő, amikor a jegybevételk is nőttek volna.
A bírópeti újjításai között volt a vasútőrök kiebrudalása és az is, hogy számolgatta a belépőket (egyébként megjegyezném, hogy ha jól tudom ezt a szurkolók is csinálták még a Sákovicsék idejében - talán Gergő79-től hallottam valami hasonlót). Egy biztos: a jegybevételek jottányit sem nőttek az elmúlt időszakban.

Egy dolognak azért feltétlen örülök: ha így is lesz, akkor legalább az igazi hali érzelműek (nem csak azok, akik a pár ezres reményében látogattak ki a meccsekre) legalább visszajönnek a b középbe szurkolni. Elkélne egy kis segítség, hogy a fiatal csapat tisztába legyen, milyen mezt is húzott magára. Nagy szükségük van rá nekik is és nekünk is.

Hajrá Hali!

#104644 joyee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2504 Hozzászólás:

Elküldve: 27 February 2005 - 08:02 PM

szevasz papa...
a régi szép inők...
ne haragudja  múltkori miatt, de nem akartam már kicseszni a gyerekkel mek a krisztivel. megvoltak a mozijegyek.

családfői kötelességem volt.
hívj majd fel. tudod  a számom. 107

na bye all

Életem és vérem a Halié

#104645 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1794 Hozzászólás:

Elküldve: 27 February 2005 - 04:14 PM

Joyee barátom!

Három megszólalás, három balhé! Nem akarsz bejönni a Hali Tv-be?
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#104646 joyee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2504 Hozzászólás:

Elküldve: 27 February 2005 - 03:57 PM

na.
farok joyee itt van megint és nem bírja hogy ne írja amit gondol  

Életem és vérem a Halié

#104647 joyee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2504 Hozzászólás:

Elküldve: 27 February 2005 - 03:55 PM

Jó tanács a vezetöségnek,ha ezt olvassák,gondolják át a kérdést mégegyszer,ne idegesitsenek fel minket!

id. gergő79-től ------------------------------------------

Te papa. neked úgy tűnik hogy a vezetőség gondol rád?
vagy akármelyikünkre?
Megint mennek a kavarások.... valakik megint nem bírnak magukkal.
Falco.Heh. szarom az egészre.
Miért az a sportegyesület alkalmazkodik megint(hali) amelyik miatt vidékről is jönnek páran, nem beszélve arról hogy talán még jobban érdekli az embereket a foci.
falco fizetések  ...egekben
halibér---éhbér...

a város is a szaros falcot nyalja, a haliból meg ki akar vonulni...
nem tréfa az ami itt megy?
Felelős emberek hová teszik az eszüket?

Ja ...és üzenem annak a szarnak aki pár éve jár halimeccsre... de már lassan a vezetőségbe kívánkozik, mert a fontoskodásával fontos ember akar lenni. Mi ismerünk ratyi. az is maradsz mindíg. képmutató divatdrukker.

Csak a Hali.

Életem a Halié.

Életem és vérem a Halié

#104648 joyee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2504 Hozzászólás:

Elküldve: 27 February 2005 - 03:48 PM

sziasztok

Valki hallott arról hogy valaki át akarja venni a meccsek biztosítását?
Nem tud erről a dologról senki semmit?
Mert sztem ha valami helyi emberke mesterkedik ezen, akkor arra felkészülhet hogy a balhémentes időszaknak vége.
Ha valaki ebből akar hasznot húzni az téved hogy fog. Jót sem tud ezzel tenni, mert ha azokat az embereket akik évekkel ezelőtt azért vállalták be a meccsk biztosítását hogy klubot segítsék (hisz azok vannak ott akik miatt sokszor kellett fizetnie a csapatnak) azok megint garázdálkodnak majd. Legalább is szerintem.Egy részük.
Miért kell kavarni a szart akörül, ami már bevállt?
A Nagy Laci seggét nyalja valaki állítólag, hogy ő rendezhesse a meccseket.
Úgy tudom hogy az Önkörmányzatról is bennt van valaki a buliban.

Ha valaki tud valamit erről az plz írja nekem ide le.
Köszi bye all

GWA

Green White Army  - szurk. honlap

Életem és vérem a Halié

#104649 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 26 February 2005 - 03:26 PM

Ezt nem hiszem el!!!
Pénteki meccsek??? ráadásul ilyen korán??
ha eddig mindig de MINDIG jó volt a szombati hazai meccs akkor most mi a fxxért nem???
Falco eddig is volt, ezután is lesz!
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#104650 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 649 Hozzászólás:

Elküldve: 26 February 2005 - 02:07 PM

Na, ez egy jó hír. Remélem, a bajnokikon sem lesznek idegesek a fiúk idegenben. Ha így lesz, szép tavasz elé nézünk. Hajrá Hali!

#104651 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3086 Hozzászólás:

Elküldve: 26 February 2005 - 10:36 AM

Bocs, a hévizi meccs épp szombaton lesz....
(ebből is látszik, hogy annyira össze vagyok zavarodva... Még a végén szombaton kimegyek egy falco kosárderbire.)

#104652 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3086 Hozzászólás:

Elküldve: 26 February 2005 - 10:33 AM

Ha jól emlékszem, akkor még a Várszegi korszak előtt az MTK játszott mindig más napon. Biztos tekintettel voltak a szurkolótáboruk vallási hovatartozására. Most vagy nekünk is át kell térnünk, vagy arról lehet szó, hogy a következő kiszemeltjük könnyebben beilleszkedjen majd a csapat életébe miután már csak post Várszegi korszakról beszélhetünk majd...
Még az a szerencse, hogy az idegenbeli meccsek szombaton lesznek (igaz többnyire baromi messze). Biztos rengeteg Hévizi lesz pénteken ötkor.

#104653 Gergo79

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 214 Hozzászólás:

Elküldve: 26 February 2005 - 09:42 AM

KI ez a falco?Az a pár 10éves gyerek aki odajár ugrálni,nem hiszem,hogy annyi belépöt venne,hogy kárpotolná azokat,akik az elöbb emlitettek miatt nem tudnak kijönni.Tényleg k**vaszar ez az idöpont,hiszen 4 órakkor,az ember örül,ha végez a munkájával,utána szeretne valamit gondolom enni is,de igy a fele ember megfullad,ugy fog sietni a zabával.Na ez csak vicc,de a lényeg a lényeg.

Jó tanács a vezetöségnek,ha ezt olvassák,gondolják át a kérdést mégegyszer,ne idegesitsenek fel minket!

#104654 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 649 Hozzászólás:

Elküldve: 26 February 2005 - 07:03 AM

Remélem, változtatnak. Eléggé fontos számomra a csapat ahhoz, hogy fájjon, hogy nem láthatom  a meccseket. Nyáron eleget idegeskedtem, ott voltam a városházán, bérletet vettem, támogattam a csapatot. Boldog voltam, hogy van csapat, hogy a mi csapatunk. Most is a miénk az enyém. Csak nem láthatom. Azért, mert tekintettel kell lenni a Falcóra. És azokra a szurkolókra nem, akik más kötelezettségeik miatt képtelenek kimenni a pénteki meccsekre?
Bocs, ha valakit sért a kritikus hang, de zavar kicsit, hogy novembertől május végéig nem láthatom a csapatot.
Ettől függetlenül lélekben ott leszek minden pénteki meccsen...

#104655 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1794 Hozzászólás:

Elküldve: 25 February 2005 - 11:58 PM

Hello!

Ha nem válik be talán tudnak változtatni a vezetQk. Hátha...
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#104656 csabesz

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 159 Hozzászólás:

Elküldve: 25 February 2005 - 11:42 PM

Kedves szurkolótársaim!Ha valakinek konkurencia mondjuk egy bigbrader,vagy egy mónikasó akkor nézze azt!,én minden esetre maradok a BIG HALI-nál!,hétfőn is meg kedden is!Ja meg  kurv.ára utálom a zetét!   HAJRÁ HALI!

#104657 mrenrich

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 49 Hozzászólás:

Elküldve: 25 February 2005 - 10:06 PM

F*om!nem hiszem el!miért péntek?!
egyszer már volt ilyen,azt hiszem a lombi korszak elején,vagy az azt megelőző évben de nem tuti.péntek 19-00 kor kezdődtek a meccsek.az még csak-csak meg a fél8 de könyörgöm nem 5óra!Laci ne csináld ezt velünk!!

#104658 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1582 Hozzászólás:

Elküldve: 25 February 2005 - 07:29 PM

Idézet (koko111 @ 2005-2-25, 17:32)
Állítom a fele az itt nyavajgóknak max. 1-2 meccsen ha kint volt ősszel azt gondolom, hogy ennyire most is megoldható kimennie mert lesz szombat este is meccs.Kiváncsi vagyok a nyitó meccsre hányan jönnek, jelzem szombaton lesz!

Nana!! Ezt kikérem magamnak!!
Ne írogass olyanokat, amikben nem vagy biztos, vagy egyáltalán fingod sincs hozzá!!!  

Hajrá Hali!!

#104659 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 25 February 2005 - 07:21 PM

Ne érts félre szerintem se jó a pénteki meccs,de nem lehet mit csinálni.Viszont a csalódottság dolognál szerintem csak részben van igazad, mivel azt gondolom nem csak az erősítéseken múlik mennyire megy majd a csapatnak.Nyáron pár hét felkészüléssel és úgy, hogy csak az utolsó pillanatokban állt össze a keret elfogadható eredményt értek el, most jobb körülmények vannak szerintem bizhatunk a mégjobb eredményekben.

#104660 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2809 Hozzászólás:

Elküldve: 25 February 2005 - 06:49 PM

koko111: hát nem tudom, szerintem az itt nyavajgók minden meccsen kint vannak ha tudnak, kivétel persze azok akik az ország más részeiből irogatnak ide és Hali szimpatizánsok.

Ahogy én látom a dolgokat akit annyira érdekel a csapat, hogy nézegeti a fórumot és irogatja a véleményét annak az a minimum hogy kint van a meccseken.
De ha egyszer pénteken dolgoznak vagy tanulnak akkor sehogy sem tudnak eljutni meccsre. Én is minden pénteken suliban vagyok és ha óra végén írunk zh-t vagy fontos az előadás akkor nem tudok odaérni a 17 és 18 órai kezdetű meccsekre...

Nyitó forduló nézőszámára én is kíváncsi vagyok de szerintem rengeteg ember csalódott abban, hogy se normális sponzor, se erősítés nem érkezett a téren és ezek lehet, hogy nem fognak kijönni csak ha eredmény lesz.
Mondjuk én is csalódtam, de ha nincs szponzor akkor nincs pénz, de ettől függetlenül ott leszek a meccseken amikor tudok.