Ugrás a tartalomhoz

Hírek

106942 replies to this topic

#104641 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 28 August 2005 - 11:55 PM

A gólt a CSAPAT kapja v. lövi;a mérkőzést a CSAPAT nyeri meg v. veszíti el(v. hozza döntetlenre ).Tényleg kár lenne itt leragadni,mert ilyen alapon a Micin ment el a meccs,mert nem lőtt gólt és még sorolhatnám.Vasárnap nyerni kell,ez a fontos !

#104642 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 28 August 2005 - 07:46 PM

A tévés meccsek szombaton 13 órakor kezdődnek. Legalább megspóroljuk a villanyszámlát.  
Amúgy minden gól előtt valaki hibázik, különben sose lenne gól. Kár ennél leragadni.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104643 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 28 August 2005 - 02:19 PM

hogy a második hazai találat elõtt nemcsak Guzmics Ricsi hibázott, hanem a védõtársai és a kapus is, mivel nem szóltak a középsõ bekknek, hogy támadják

ehh elkéne mennem edzőnek, ezt mondtam én is

#104644 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 28 August 2005 - 01:29 PM

Erről a Kiss Tamásról ne halljak, olvassak még1x mert tényleg eltöröm a Zidane-os bokáját

#104645 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 28 August 2005 - 10:16 AM

Nagyon jó a cikk a meccsről!Előbb-utóbb letöri valaki Lengyel Feri szája széléről a vigyort,mert messze van a csapata a világverőtől!!Amúgy a közvetítés is végtelenül elfogult volt szinte csak a Paksról szólt és szenzációs Kiss Tamás istenítéséről.Amúgy megérdemelten nyert a Paks mert elől erőtlenek voltunk(bár erre azért már voltak figyelmeztetőjelek az előző meccseken is!!) és hátul borzalmas dolgokat műveltünk.Talán középhátvédként be kellene most tenni a Balut!HAJRÁ HALI!

#104646 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 27 August 2005 - 06:20 PM

Teljes mértékben egyetértek Zéé-vel.Kikaptunk,akkor mi van?Majd nyerünk jövő vasárnap...És ha nyerünk jövő vasárnap?Attól még nem mi leszünk a világ legjobb csapata,csak helyreáll a rend.
A paksiak nagyon taktikus játékkal vertek meg minket.Ha megfigyeltétek,a védelmük a saját kapujuktól max. 25 méterre helyezkedett,hogy még csak véletlenül se tudjunk kiugratni valakit v. a keresztbelőtt labdákkal veszélyeztetni;ezekkel nyertük az eddigi meccseinket!Az előző meccseken kb. 10x futottunk lesre,most kétszer(amiből az egyik nem is volt az...).Szerintem.Az a gyanúm,a paksiak közül valaki látta már játszani a Halit és ezt kiszúrta...
Nem baj,jövő héten javítunk.

Hajrá Hali !!!

#104647 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 654 Hozzászólás:

Elküldve: 27 August 2005 - 06:16 PM

Azt hiszem, valóban fontos, hogy kezeljük értékükön ezeket az eredményeket. Látni kell, hogy a Kaposvölgye mérkőzés kivételével azért voltak problémák a játék folyamatosságával, de az eddigi meccseken jól zárt a védelem, s a Budakalász, illetve az Ajka elleni meccsen jó százalékkal rúgtuk be a helyzeteket. Figyelmeztető az is, hogy nem bírjuk végig a meccseket. Ebben a bajnokságban reális esély van arra, hogy a mezőny első felében végezzünk, de ahhoz nagyon sok mindennek össze kell jönnie, hogy megnyerjük a bajnokságot.Ettől függetlenül nem kell elkeseredni, minél több meccset meg kell nyerni, mert itt lehet.Csak a Hali!

#104648 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 27 August 2005 - 05:50 PM

Ha csalódtál a vereség miatt, akkor Te is a fellegekben jártál
Ugye nem gondolta senki komolyan, hogy veretlenül le lehet hozni egy bajnokságot?!
Miért a 3 győzelem a megtévesztő?
Miért nem az 1 vereség?

#104649 Totti10

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 840 Hozzászólás:

Elküldve: 27 August 2005 - 05:11 PM

Idézet (Zéé @ 2005-8-27, 16:04)
Az első 3 forduló eredménye nagyon megtévesztő volt

Totti ez relatív.....Mi volt megtévesztő? A zsinórban 3 nyert bajnoki, vagy a mostani vereség?!

Bármelyik lehet megtévesztő, 4 forduló után ne kezdjen el jósolni senki, mert tök felesleges

Az volt a megtévesztő hogy nyertünk 3 meccset. Én nem jósolgatok csak eza meccs bebizonyította hogy a földön kell járnunk. Az első 3 meccs után már jöttek azok a hangok hogy bajnokok leszünk, de ez teljesen fölösleges. Én továbbra is úgy gondolom hogy ahhoz hogy bajnokok legyünk télen erősítésre lesz szükség.

#104650 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 27 August 2005 - 04:04 PM

Az első 3 forduló eredménye nagyon megtévesztő volt

Totti ez relatív.....Mi volt megtévesztő? A zsinórban 3 nyert bajnoki, vagy a mostani vereség?!

Bármelyik lehet megtévesztő, 4 forduló után ne kezdjen el jósolni senki, mert tök felesleges

#104651 Totti10

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 840 Hozzászólás:

Elküldve: 27 August 2005 - 12:52 PM

Idézet (Arpee @ 2005-8-27, 11:32)
Hali ! (lesz a bajnok)

Sajnos nem láttam a meccset, és nagyon rossz, hogy kikaptunk, de fiatal a csapt, le kell vonni következtetéseket, a csapatot - ha kell - át kell alakítani. Gondolok a kezdő 11-re.
1-1 rosszabb teljesítmény most belefér, de fel kell jutnunk, és ennyi nem lesz elég. A Felcsútot meg kell verni - no nem politikai nézetek miatt - hanem nem szabad egy HALADÁS-nak, meg egy-két nemtudommilyenvoltfalusi-sohanb-sbajnokságbannemjátszott csapatnak küzdenie az NB1-ért. Játékosok, vezetők !
Legyetek már profik !

Hajrá Hali !

Hát nem tudom de azért feljutásról ezzel a csapattal senki se álmodozzon! Az első 3 forduló eredménye nagyon megtévesztő volt, de most az is kiderült, hogy egy amatőr csapat is így el tud bánni velünk méghozzá könnyedén. Ezzel a csapattal nagyon nagy pofozógépek lennénk az első osztályban. Itt csak akkor lehet feljutásról beszélni ha most sok szponzor áll a csapat mellé és a télen minimum 5 minőségi játékost igazolunk.

#104652 Arpee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 40 Hozzászólás:

Elküldve: 27 August 2005 - 11:32 AM

Hali ! (lesz a bajnok)

Sajnos nem láttam a meccset, és nagyon rossz, hogy kikaptunk, de fiatal a csapt, le kell vonni következtetéseket, a csapatot - ha kell - át kell alakítani. Gondolok a kezdő 11-re.
1-1 rosszabb teljesítmény most belefér, de fel kell jutnunk, és ennyi nem lesz elég. A Felcsútot meg kell verni - no nem politikai nézetek miatt - hanem nem szabad egy HALADÁS-nak, meg egy-két nemtudommilyenvoltfalusi-sohanb-sbajnokságbannemjátszott csapatnak küzdenie az NB1-ért. Játékosok, vezetők !
Legyetek már profik !

Hajrá Hali !

#104653 Prada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 43 Hozzászólás:

Elküldve: 27 August 2005 - 11:02 AM

Nem tudom mért mondjátok hogy nincs balszélsőnk!!!Borsi: Igaz, hogy ebben az évben nem mutatott semmi különöset, de játéklehetősége se nagyon volt.Edzőmeccseken meg nem a helyén játszott, bal hátvéd volt többnyire, szóval esélye sem volt.Azért szerintem nem véletlenül korosztályos válogatott....
Más. Babati egy cselt tud, azt csinálja állandóan, lassú. Szerintem tegnap is szörnyű volt a "sztárigazolás"....

#104654 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3137 Hozzászólás:

Elküldve: 27 August 2005 - 10:57 AM

Nem a Guzmics nyakába akrom varrni a vereséget. Sokan gyenge produkcióval álltak elő tegnap, de azért a második gól elég óvodás volt és szerintem az pecsételte meg végleg a sorsunkat. Én nem keresnék jobbhátvédet, mert van arra elég ember. Sajnos baloldali játékosunk  pillanatnyilag egy sincs. Az edzőmérkőzések után kár volt erőltetni a Bekét és a Barát is sokkal jobb produkciót nyújt a másik oldalon. Szerintem egy jól szervező belső középpályás is kellene, mert a Rajos Gabi a védekezést és a támadásszervezést együt nem tudja megoldani. A Nagy Gabi még szerintem mindegyikhez kevés, a Balut és a Tebelit középre rakni megy egyenesen őrültség.
Őszintén szólva gondoltam, hogy kikapunk. Kár, hogy ez ilyen kishitű játékkal sikeredett.

#104655 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 27 August 2005 - 10:40 AM

Lesz ez még jobb is!1 meccs belefért!A többin kell hozni magunkat!
HAJRÁ HALI!!

#104656 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1958 Hozzászólás:

Elküldve: 26 August 2005 - 11:27 PM

A Guzmics Ricsi nyakába varni a vereséget? Hülyeség! Hibázott! Na és! Nem ő volt aki a legnagyobbat hibázta ennél a csapatnál az utóbbi időben. SZóval ha olvasod Ricsi fel a fejjel, veled vagyok(unk)! Tessék bizonyítani!
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#104657 csabesz

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 159 Hozzászólás:

Elküldve: 26 August 2005 - 10:40 PM

Többen leirták már Rózsa Dani k**va jól védett-ez így igaz!
A többit kár kommentálni,de muszáj!
Babati nem tetszet lasította a játékot,bár aszpíker istenitete a múltja miatt-Számomra k**vagyenge volt!
Beke:rövid leszek felejtsd el!
Tebeli:Bűngyenge!
A Balut(jóbarátom)nem szabad középen szervezteni,minden
labdát hátra fele játszik.Játszon a helyén, vagy sehol!
Vannak gondok,de nem baj mert kellenek az ilyen zakók amiből tanulnunk kell!
Lengyel Ferike nagy az arcod,örülhedsz majd ha 8-ik helyért kapsz még alamizsnát a semmitelen játékért!
Hajrá HALI!

#104658 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 26 August 2005 - 09:47 PM

Jah azt még kifelejtettem, hogy amikor ez a nagyképű paksi banda idejön, ARTNER TOMI KÉRLEK ADJ EGY MEZT, én leszek az első aki eltöri annak a majom Kiss Tamásnak a lábát

#104659 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 26 August 2005 - 09:46 PM

Nah.....először kezdem a pozitívummal (sajnos nem sok volt a meccsen): Rózsa Dani
Fantasztikusan védett egyik gólról sem tehetett, és a védelem bakizásait is rendre javította (már amikor lehetséges volt)
Hát ez rövid volt....
Negatívumok: Tebelit és Bekét el KELL felejteni......
Beke egy nagy 0 volt ezen a meccsen, Tebeli pedig rendre eladta a labdát, az első gól az övé volt, nem a Nagy Gabié.....
Az igazság az, hogy amit Artner mondott a középpályás védekezésről, az teljesen másképp volt, mintahogy arról ő beszélt....Azt mondta egyre jobban megy..ehhez képest még középpályánk sem volt   Az nagy igazság, hogy Babati nagyon sokszor öncélúan cselezgetett, még ha volt is néhány jó labdája
Guzmics: nem hinném hogy ezért most halálra kell ítélni a srácot, nem nézett körbe....de azt ne mondja senki, hogy nem tudták volna figyelmeztetni a többiek a Guzmicsot hogy jön az a nagyképű Kiss Tamás.....
Mindent összevetve szükségünk lenne egy balszélsőre és egy jobbhátvédre.....ezek a hiányposztok.....

#104660 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 26 August 2005 - 08:51 PM

Idézet (köbüki @ 2005-8-26, 20:34)
Azthiszem, ha ez nem tévés meccs, más is lehetett volna. szegény Guzmics aligha alszik ma nyugodtan

Nem tudom, ki hogy alszik ma, de azért se a tévére, és főleg nem a Guzmics Ricsire fognám ezt az eredményt. Jobb lett volna, ha valami tisztességesebb arányban kapunk ki, de maga a vereség a játékfelfogásból, vagy ha úgy tetszik a taktikából következett. Egyszer már úgy nézett ki, tudunk valamit, de most megijedtünk attól, hogy azt folyamatosan lehet alkalmazni. Túljártunk a saját eszünkön, felülkerekedett a kishitűség, ami évek óta ural bennünket.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.