Ugrás a tartalomhoz

Hírek

106734 replies to this topic

#104641 csakahali

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 210 Hozzászólás:

Elküldve: 07 August 2005 - 11:20 AM

Sziasztok! Jogodics Gyulárol mi a véleményetek? Hajrá hali

#104642 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 654 Hozzászólás:

Elküldve: 07 August 2005 - 11:12 AM

Szerintem Mici éppen ezért maradt fenn végig, mert ha nem is sziporkázik, de benne van, hogy rúg egy gólt, vagy ad egy gólpasszt.

#104643 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 07 August 2005 - 10:55 AM

Nah, írok én is
Ez egy nagyon jó meccs volt, rohadtul tetszett....
Ami negatív: a bírók. kik ezek? nevetséges volt a játékvezetés
Nekem annyira nem volt meggyőző Mici, 2 gólpassza ellenére sem.... És Artner is tényleg, ahogy Balu is mondta, nem kellett volna végig fenthagyni a Micit..bár mostmár örülünk, hogy fentmaradt
Ennyi volt a negatív számomra  
Akkor jöjjenek a pozitívumok:
Manganelli: Azthiszem nagy kedvenc lesz, nagyon jól mozgott, tényleg cselezett, gólpasszt adott, gólt rúgott mi kell még?
Mondjuk a 93. percben a gólunkra abszolút nem emlékszem, ölelgettem mindenkit, még Lewist is emelgettem, meg a barátait ölelgettem   szóval bocs Lewis de jó volt ez a meccs

#104644 csakahali

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 210 Hozzászólás:

Elküldve: 07 August 2005 - 10:37 AM

Sziasztok! Szerintem a 2 félidöbe a jago is jo volt

#104645 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1828 Hozzászólás:

Elküldve: 06 August 2005 - 11:24 PM

Én azt mondom, bíztató ez a produkció...
(Bár ez az uccsó 3 perc izmos volt nagyon... nem vagyok még harminc se, de majd megállt a szívem vazze'!)
Jó, volt egy 20 perc lazázás, de azt az erőnlét fejlesztésével orvosolni lehet... amúgy meg csak jót tudok mondani ( kivétel a játékvezetés, mert ugye az úgy szar, ahogy van... dehát ez már megszokott itt Szombathelyen...), szóval letámadás, labda közeli játék, gyors, egy-két érintős passzolgatás, kiugratás, lyukra futtatás, stb, stb... nagyon hiányoztak már ezek a csapat játékából...
Sok volt a jó teljesítmény... Manganelli, ahogy éreztem egy nagyon jó kis, hajtós, technikás játékos, Babatin látszik a rutin, az erőnléte, felépítése is nagyon jó, Beke véleményes... Subicz nem volt rossz... Imre Jani tudjuk, milyen jó játékos, már tavaly is kezdő kellett volna, hogy legyen... a védelembe lehet, hogy kell azért a Balassa, bár a Baráth és a Guzmits is elég jó volt... Nagy Gabi elég gyors, technikás, de sokszor megy bele meggondolatlan dolgokba... Mici sztem maradt ugyanolyan tutyimutyi, lassú és körülményes (azért az utolsó beadása kellett nagyon...), Schimmer meg franc se tudja, remélem végre megtalálta a góllövő cipőjét (2 tétmeccs, 2 gól)...
szóval a csapat sztem nem lesz rossz, a felfogás mindenképp bíztató... a vezetőséget ma meg hagyjuk, épp eleget beszéltünk mostanság róluk... legyen ez az este a Fiúké!

HALADÁS 4EVER!
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#104646 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3126 Hozzászólás:

Elküldve: 06 August 2005 - 11:19 PM

Megnéztem a Nagyberkit. Nem rossz csapat, ha hagyják játszani őket szép dolgokat csinálnak. Elszórakozták a helyzeteiket, aztán jött a hazai csapatnak járó ajándék tizi, és már készen is voltak. A vége felé kiállították a jó csatárukat, az még jól jöhet nekünk. Magas védőik vannak, a földön játszva könnyen verhetők. Ráadásul a belső védők elszaladgálnak a keresztbe mozgó csatárokkal, ilyesmit ma már ritkán játszanak, inkább váltanak. Van egy néger, azzal óvatosan kell bánni, mert nagyokat rúg mindenkibe. Jó szögleteket rúgnak, jól fejelnek. Gondolom otthon támadnak, az pedig nem sok jóval bíztat. Talán ellenünk is kihagyják a ziccereket. Nemrég láttam edzőmeccsen a Budakalászt, szerintem a Berki rutinosabb csapat, de kevésbé motivált, és talán nem is olyan jól megszerkesztett.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104647 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 654 Hozzászólás:

Elküldve: 06 August 2005 - 11:18 PM

Győztünk, akartunk, ez pozitívum. A játékon javítani kell, mert voltak üresjáratok is szépen. Örülök, hogy a támadók lőtték a gólokat, de Mici két gólpassza is ügyes volt.

#104648 csabesz

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 159 Hozzászólás:

Elküldve: 06 August 2005 - 10:48 PM

Hát megvan vazze!
Ami tetszett:Az akarat!
Igaz,hogy elfáradtunk,de összeségében játékban ellenfelünk fölé nőtünk ami dicséretes!
Az ellenfél egy alaposan ,a meleg edzője által feltüzelt allatomos  csapat volt,amiben a sporik partnerek voltak!(Bár ide mindig meleg bírokat küldenek)
Az új játékosok jól mozogtak,talán a Beke  nem meggyöző még számomra.
A mici gólpassza élmény számba ment!
És örülök,hogy a lelátón volt megint élet,ami még fokozódni fog ha a csapat így küzd és eredmény is lesz.

#104649 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 06 August 2005 - 10:44 PM

Nem véletlenül írtam,hogy a mai meccset...
Viszont egyenlőre nyolcban vagyunk
Ellenben - 'bár tudom,ez még csak az első forduló-,Integrál DAC-Ajka 0:3...

#104650 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1752 Hozzászólás:

Elküldve: 06 August 2005 - 10:38 PM

Idézet (vizy @ 2005-8-06, 22:31)
De ha ezt a mai meccset vesszük kiindulási alapnak,akkor nem olyan vészes a helyzet - szerintem.

Tény ennyit egyik edzőmeccsen sem mutattak! De a védekezésünket még csiszolni kell!De addig nem gond míg többet rúgunk,mint az ellenfél!  
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#104651 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 06 August 2005 - 10:31 PM

Hát eléggé érekes felfogásban vezették a meccset,az biztos;de nekünk a játékvezetőkkel soha nincs szerencsénk...
Igen a támadójátékból csak ízelítőt kaptunk az első félidő utolsó negyed órájában...Sajnos muszáj volt visszaállni,mert elfogyott a levegő.De ha ezt a mai meccset vesszük kiindulási alapnak,akkor nem olyan vészes a helyzet - szerintem.

#104652 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2497 Hozzászólás:

Elküldve: 06 August 2005 - 10:20 PM

Na meg a mocskok szétrúgták a Janikát,bíró meg baszott a legtöbbre.

"Szükség volt odafenn egy centerre,és megkapták a legjobbat"

Nyugodj békében Cece! :(

#104653 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1752 Hozzászólás:

Elküldve: 06 August 2005 - 10:19 PM

Idézet (vizy @ 2005-8-06, 22:02)
Szerintem megérdemelten nyertünk,jobbak voltunk,mint a 'Kalász.Sajnos az utolsó húsz percben fáradtnak tűntek a Srácok (nem volt alapozás ugye...),de a szívük a helyén volt (ha már az enyémet kiugrasztották az utolsó előtti percben...)!
Játékban volt egy-két elképzelés,de még egyértelműen fejlődni kell.De ha mindig így hajtanak,nem lesz gond!!!
Örülök,hogy a Schimmer gólt lőtt,nekem -kövezettek meg -,nagy favoritom.Igaz,akkor három csatárral kellene játszanunk,ami ugye egyenlőre még elképzelehetetlen.Én kb. erre számítottam,örülök,hogy győztünk.

Szép volt Fiúk !!! Hajrá Hali !!!

Kezdem a negatívummal,hogy szépen fejezzem be!    Artner ez majdnem sikeresen elmeccccccccccccccccccccselte!    Hol volt a támadó futball vezetés után?  Levitte Janikát,hisz
Mici akkor már menni nem tudot,de azt mondja,ő rendben van!Leviszi után Manganellit is,Simit meg behozza,de visszavonva!    A csapat teljesen elkészült az erejével,ezért írtam anno,hogy alapozni is kéne! Nem értem mit látnak Bekében!  

Nézzük a pozitívumokat! Én nem igazán emlékszek olyanra,hogy ilyen helyzetből felálltunk volna! Gratula fiúk! Manganelli nem lesz rossz,csak egy kis kondit kell neki még szereznie! Ha Babati így folytatja,akkor azt hiszem senki nem fogja neki felemlegetni a zalai múltját!Szép volt Janika,csak így tovább!A további pozitívum,hogy igen jól használtuk ki a helyzeteinek!
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#104654 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1582 Hozzászólás:

Elküldve: 06 August 2005 - 10:13 PM

én is örülök a győzelemnek, ráfért a csapatra. A csapatjátékon még van mit csiszolni, de majd csak lesz vhogy. Nekem Babati, Manganelli, Guzmics, Imre játéka tetszett.

#104655 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 06 August 2005 - 10:02 PM

Szerintem megérdemelten nyertünk,jobbak voltunk,mint a 'Kalász.Sajnos az utolsó húsz percben fáradtnak tűntek a Srácok (nem volt alapozás ugye...),de a szívük a helyén volt (ha már az enyémet kiugrasztották az utolsó előtti percben...)!
Játékban volt egy-két elképzelés,de még egyértelműen fejlődni kell.De ha mindig így hajtanak,nem lesz gond!!!
Örülök,hogy a Schimmer gólt lőtt,nekem -kövezettek meg -,nagy favoritom.Igaz,akkor három csatárral kellene játszanunk,ami ugye egyenlőre még elképzelehetetlen.Én kb. erre számítottam,örülök,hogy győztünk.

Szép volt Fiúk !!! Hajrá Hali !!!

#104656 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2497 Hozzászólás:

Elküldve: 06 August 2005 - 09:28 PM

Na akkor kezdjük!
A csapatnak nagyon nem ment,mind2 gól elkerülhető lett volna,még talán össze kell szokni bár...
Aki nekem óriási meglapetés Manganelli,hihetetlenül jól mozgott,cselezett,nem volt neki elérhetetlen,küzdött nagyon.
és végül a játékvezetés,nem tudom honnan szedték ezt a bírót de valami hihetetlen nagy marha,a kopasz g**i partjelzőjével együtt...

"Szükség volt odafenn egy centerre,és megkapták a legjobbat"

Nyugodj békében Cece! :(

#104657 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2366 Hozzászólás:

Elküldve: 06 August 2005 - 06:30 PM

Szevasztok!

Zúgjon a Hajrá Hali,
győzelmet várok a Kalász ellen!

Hajrá Hali,
hajrá Szombathely!
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#104658 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3126 Hozzászólás:

Elküldve: 06 August 2005 - 07:40 AM

Ha valaki esetleg kíváncsi az nb2 teljes programjára, itt megnézheti:

http://www.gymsfoci.hu/sorsolas.html
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104659 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2005 - 11:47 PM

Ice Man vagy?

#104660 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2005 - 10:48 PM

Persze aki tele van annak jó!tuti Te is a Haliból gazdagodtál meg...!
Az összeállitás kicsit furfangos:)