Ugrás a tartalomhoz

Hírek

105959 replies to this topic

#104641 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 25 June 2005 - 08:13 PM

Én eddig Komanról és Artnerről is CSAK ROSSZAT hallottam.
Remélem más edzős lesz!
Hajrá Hali!

#104642 LUFT

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 25 June 2005 - 08:07 PM

Az Artner jól vezeti a HVSE-t.Ha Ő lenne az edző akkor a többi generáció sinylené meg a távozását.
Edzésvezetésben,  fanatizmusban a Koman is nagyon jó.
Megkérdezheted azokat akiket Ő edz.
A kis Koman  megy a nagy Koman jönne.
Ő edzőként ugyanúgy kiugorhatna, mint a fia.
Egy éve tudtad ki az a kis Vologya???!
Nem! Az apját sem ismeritek edzőként.
Csak lehetőséget kellene neki adni.!!
LUFT

#104643 anaheim9

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 203 Hozzászólás:

Elküldve: 25 June 2005 - 07:37 PM

Én is Artner párti vagyok hisz ezek a játékosok akik idén jáccottak mind az ö játékosai voltak ill. nála jobban senki nem ismeri a szhely-i utánpotlást. Meg a játékosok is nagyon szeretik bárkivel beszéltem aki játékosa volt rosszat nem hallottam még róla. SZóval én egyértelmüen Artner kezébe adnám az irányítást.
Volt idő, amikor a futball szeretete, az alázat, a mezhez való ragaszkodás sokkal de sokkal fontosabb volt mint az üzlet mögött álló érdek...

#104644 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1798 Hozzászólás:

Elküldve: 25 June 2005 - 07:20 PM

Artner párti vagyok!
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#104645 Egy szurkoló

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 22 Hozzászólás:

Elküldve: 25 June 2005 - 06:20 PM

Idézet (LUFT @ 2005-6-25, 17:47)
####ó!
Edzőkérdés?Olyan aki otthon van a srácok között.
Artner? Nem rossz!
De van valaki aki másabb mint többi, mentalitása más!
Az idösebb Koman!!! Megvan az UEFA A-ja, Kievben a Lobanoszkíjnál szerzett edzőit,dolgozott felnőtteknél,sok korosztályos válogatottat nevelt ki.
Legyen akkor Ő, ill. Ő is lehetne.
LUFT

jól mondod!!!!! LEGYEN KOMAN AZ EDZŐ!!!

#104646 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1582 Hozzászólás:

Elküldve: 25 June 2005 - 06:08 PM

nem rossz, bár lehet, h én mégis inkább az Artnert választanám.

#104647 LUFT

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 25 June 2005 - 05:47 PM

####ó!
Edzőkérdés?Olyan aki otthon van a srácok között.
Artner? Nem rossz!
De van valaki aki másabb mint többi, mentalitása más!
Az idösebb Koman!!! Megvan az UEFA A-ja, Kievben a Lobanoszkíjnál szerzett edzőit,dolgozott felnőtteknél,sok korosztályos válogatottat nevelt ki.
Legyen akkor Ő, ill. Ő is lehetne.
LUFT

#104648 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 649 Hozzászólás:

Elküldve: 25 June 2005 - 05:08 PM

Ez így van. Csak arra utaltam, mennyire vonzó ez a poszt... Nem tolonganak a jelentkezők. Talán a városnak kellett volna erőteljesebben fellépni, és felhajtani egy vállalkozó szellemű menedzsert, de ez nem történt meg (persze egy ilyen év után nem is könnyű). Most eljutottunk az önkormányzat szerepéhez, a kör pedig bezárult...

#104649 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 25 June 2005 - 04:47 PM

Na ja,de -Isten ments,hogy bántsam Őt- akkor akárki (Te v. én is lehettünk volna ügyvezetők,mert sajnos erős támogató nem érkezett...

#104650 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 649 Hozzászólás:

Elküldve: 25 June 2005 - 04:38 PM

Sajnos nem tolonganak a jelentkezők az ügyvezetői posztra. Dobány Lajost azért választották meg, mert SENKI sem pályázott...

#104651 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 25 June 2005 - 04:14 PM

Látod,hogy nincsen-sajnos.Tavaly alakult egy vadonat új focicsapat helyi játékosokból városi és szurkolói támogatással;de befektető csak nem érkezett.Miért?Nézzél csak körül,mennyi helyi cég van a városban?Na most ezek közül sorold fel azokat,akik potenciális és erős befektetők lehetnek!Ugyanaz az eredmény,mint nekem???

#104652 hornorand

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 339 Hozzászólás:

Elküldve: 25 June 2005 - 04:06 PM

Nem hiszem el hogy nincs olyan, a fociba pénzt befektetni akaró ember, aki ne látna fantáziát egy ilyen csapatba, amelyiknél állítólag nics egy fillér tartozás, sok a tehetséges fiatal játékos, és nagy a nézőszám(az eredményekhez és az alsóbb osztályhoz képest). Szerintem egy egy fiatal, szaktudásal és kapcsolatokal rendelkező fiatal menedzser típusú vezető tudna befektetőt csábítani a Rohoci útra.

#104653 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 649 Hozzászólás:

Elküldve: 25 June 2005 - 12:47 PM

Hali++++! Teljesen egyetértek veled, a határidők tologatását mindketten ismerjük, egyszerűen azért másoltam be a cikket, mert sok információ kering a Szeged és a Csaba indulás-problémáiról, s egy viszonylag elfogadható forrást találtam. Okosabbak úgyis csak júliusban leszünk(talán).

#104654 Hali++++

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 977 Hozzászólás:

Elküldve: 25 June 2005 - 12:20 PM

Újságírótol kapott információ szerint Koman állítólag aláírt a Milanhoz!

Timo! Az a baj,hogy Magyarországon semmit nem számít a határidő! Bár a bajnokság augusztus 8-án kezdődik a kiirás szerint, úgyhogy a jövő héten tényleg dönteniük kellene az illetékeseknek. Akkor is HAJRÁ HALI!!!
Szurkolói oldal: http://www.bkozep.gportal.hu

Az ördög nem alszik, csak bólogat.

A Haladás nem élet és halál kérdése. Sokkal több annál!

Ami nem öl meg, az erősít.

A mai magyar labdarúgásban a szurkoló nagy ívben le van szarva!

Ne nézzetek teljesen hülyének!

#104655 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 649 Hozzászólás:

Elküldve: 25 June 2005 - 12:15 PM

Eredetileg a mai napig kapott haladékot az FC Szeged a Magyar Labdarúgó Ligától, hogy az NB II-höz szükséges nevezéshez minden papírt benyújtson. A liga július 1-jéig kitolta a határidőt.

Vágó Attilának, az FC Szeged edzőjének igencsak sűrűn teltek mostanában a napjai. Némi túlzással mindennap huszonnégy órán át tárgyal, keresi a megoldást, hogy az NB I/B-ben bizonyított gárdáját együtt tudja tartani, az a következő évadban is a másodosztályban szerepeljen.

A helyzet majdhogynem reménytelen. Dusan Djurics tulajdonossal hetek óta nem lehet találkozni, a játékosok például immár nyolc hónapja várnak jogos jussukra. Nem beszélve a többi tartozásról (APEH, tb, és így tovább).

– Az önkormányzattal együtt keressük a megoldást, hogy az eddigiekhez hasonló szintű labdarúgása maradjon Szegednek – nyilatkozta Vágó Attila. – Az idő sürget, úgyhogy várom, várjuk azokat, akik akarnak és hajlandóak is segíteni. Óriási hiba lenne veszni hagyni ezt a tehetséges garnitúrát.

Július 1-jéig el kell juttatniuk a csapatoknak a nevezéshez szükséges papírokat a ligának. Az általa összehozott bizottság július 4-én „hirdeti ki", mely együttesek nevezését fogadta el.

A kérdés csak az: léteznek-e még csodák? Mert az FC Szegednek most arra volna szüksége...

A cikket a Délmagyarország honlapjáról másoltam ide. Ez a szegedi helyzet most.

#104656 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 25 June 2005 - 10:55 AM

A Fradisták tegnap ismét bizonyítottak.Néhány IQ fighter felment az UEFA Kupás fehérorosz csapat honlapjára és a fórumba irogattak,idézem:"Szétrúgjuk a ruszki seggeteket!" meg hogy "Ne merjetek Pestre jönni,mert végetek!". Magyarország szégyenei az ilyenek!

#104657 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1582 Hozzászólás:

Elküldve: 25 June 2005 - 10:20 AM

én már a Dunaújváros esetleges megszűnéséről is hallottam...
mindenesetre jó lenne, ha minél hamarabb kiderülne, melyik csapat hol folytatja jövőre.

#104658 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 25 June 2005 - 10:04 AM

Hogyan indulhatna a ZTE másodosztályban több száz millós adóssága van,bár a magyar fociban...Én úgy tudom,hogy lehetséges,hogy a Békéscsaba és/vagy a Szeged is visszalép...

#104659 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1748 Hozzászólás:

Elküldve: 25 June 2005 - 08:56 AM

Idézet (belabo @ 2005-6-24, 01:23)
Idézet (nForce @ 2005-6-24, 01:19)
mutass valakit,aki elvállalná?

Talán ki lehetne írni 1 pályázatot. Mondom, hogy nem értek hozzá.

Múlt hónapban ki volt írva a pályázat,Vas Népében is megjelent.

Sepi már a tavasz közepén készült elmenni,amikor még szó sem volt kiesésről!De a többiek is követni fogják!

Nem indulhat a ZTE az első osztályban,de majd indul a másodban,attól mi még maradunk,az NB III-ban!  

VÁROM A VEZETŐK LEMONDÁSÁT!

jöhet a román befektető!Ha már a nagypofájú szombathelyi vállalkozók nem támogatják a csapatot!
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#104660 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3543 Hozzászólás:

Elküldve: 25 June 2005 - 12:08 AM

"A székesfehérvári önkormányzat ma ismét napirendre tűzte a Fehérvár FC-t működtető gazdasági társaság több mint nyolcvan százalékos tulajdonrészének eladását, de döntés egyelőre nincs arról, hogy a Szieben László volt ligaelnök nevéhez köthető Clavis Consulting Kft. vagy Vizer Mariusz román-oszták állampolgárságú üzletember, az Európai Cselgács-szövetség elnökének a pályázatát fogadják-e el. A Nemzeti Sport Online egy Vizer Mariushoz közeli forrásból úgy értesült, hogy Vizer 100 millió forintért vásárolná meg az üzletrészt és 50 milliót fordítana az adósságok kifizetésére. Ezzel szemben Szieben László 60 millió forintos vételi ajánlatot tett." -nso

azóta tudjuk,hogy Szieben nyert,a másik befektető bukott.a Hali-vezetőségnek üzenem,hogy meg ne mozduljanak befektető-keresés ügyben,majd én innen,itthonról keresek tovább a neten!a tippeket meg küldöm hozzászólás formájában!itt az élő példa,hogy még vannak emberek,akik tesznek pénzt a magyar fociba (nem normálisak,az tuti),miért nem lehet végre egyet idehozni közülük?persze nem olyan feltételekkel,mint tettük azt 2002-ben...

amúgy nagyon várom A VEZETŐSÉG LEMONDÁSÁT!Miciben legalább volt ennyi tartás...
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.