Ugrás a tartalomhoz

Hírek

104977 replies to this topic

#104641 OhLaLa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 29 Hozzászólás:

Elküldve: 28 July 2004 - 08:32 PM

Hévízen kezd a Hali!
Forrás: Rangadó

#104642 Guest_Dissolve_*

• Guests

Elküldve: 28 July 2004 - 07:55 PM

Iceman!Az a 32 köcsög(ahogy te nevezed öket)+én is nem azért mennek pápáramert szereti a petikét és a volt Hali játékosoknak+csapatának megy szurkolni!!Azért mennek mert élő adásban meg lehet mutatni hogy Szombathelyen szukseg van focira és MI nem hagyjuk csak ugy magunkat,+a petikét élőben lehet baszogatni..

#104643 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 28 July 2004 - 07:01 PM

Tanulmányoztam a hali oldalon levő szavazást. A biro távozásával kapcsolatban. Ki az a 32 köcsög aki menne pápára meccsre biropetike után?
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#104644 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2353 Hozzászólás:

Elküldve: 28 July 2004 - 06:43 PM

Ugye senki nem feledi még a feladatunkat, azaz csütörtök reggel 8-kor ott kell lennünk a közgyűlésen!

Hajrá Hali,
Hajrá Szombathely!
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#104645 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1568 Hozzászólás:

Elküldve: 28 July 2004 - 01:06 PM

Takács Tomit a napokban Diósgyőrbe várják. Czegét pedig Kaposvárra.
Az érkezők közt hallottam Balassa nevét is.

#104646 Guest_taxidriver_*

• Guests

Elküldve: 28 July 2004 - 11:31 AM

Idézet (hottentotta @ 2004-7-28, 11:16)
Az elkövetkező évről annyit, hogy talán - akik még emlékeznek a "régebbi" időkből velem együtt a Mihalecz elképzeléseire azok tudják - nem ártana támadóbb focit játszatni a csapattal. Hányszor volt olyan, hogy csak védekeztünk, épphogy elmásztunk a félpályáig...

Ha olyan taktikát alkalmaz, mint a Büknél (biztos védekezésből villámgyors kontrák) az azért nem lehet olyan rossz. Főleg ha megvannak rá a megfelelő játékosok...
Hajrá Mici , bízunk benned!

HAJRÁ HALI!!!!  

#104647 hottentotta

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 28 July 2004 - 11:16 AM

Idézet (Lewis @ 2004-7-27, 22:03)
Idézet (nForce @ 2004-7-27, 22:00)
ui:rohadt kemény volt ez az egy hét...

és még milyen kemény lesz az elkövetkezendő jó 1-1,5 év!  
De talán a nehezén már túl vagyunk...

Tegnap én is ünnepeltem, bár csak szerényen (kell a lé ha meg akarom szponzorálni a csapatot...)

Az elmult hét valóban elég idegőrlő volt, az eredmény szerencsére pozitiv. Ennyi hajtépés után megérdemeltük hogy továbbra is legyen csapatunk!

Az elkövetkező évről annyit, hogy talán - akik még emlékeznek a "régebbi" időkből velem együtt a Mihalecz elképzeléseire azok tudják - nem ártana támadóbb focit játszatni a csapattal. Hányszor volt olyan, hogy csak védekeztünk, épphogy elmásztunk a félpályáig... De most aztán tuti esélyt kaptiunk: van egy évünk a gyakorlásra, mert legrosszabb esetben is NB I/B-ben maradunk (mert ugye nem lesz kieső) és akkor elkezdhetrünk gyúrni a feljutásra!!!

Hangomat kieresztve megyek támogatni akár itthon, akár idegenben játszunk (mint eddig is tettem) mert IGENIS BIZOM A SZOMBATHELYIEKBEN!!! Éljen a fejlett nyugat, HAJRÁ HALI!!!

#104648 OhLaLa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 29 Hozzászólás:

Elküldve: 28 July 2004 - 09:53 AM

Idézet (V.Smith@ @ 2004-7-27, 21:29)
Milyen csapat fog kiállni ezen a meccsen?
Már 100%, hogy lesz meccs?

Mégse lesz a Hali- Cell meccs megtartva a mai napon, de pótolva lesz még a rajt előtt.

#104649 Guest_taxidriver_*

• Guests

Elküldve: 28 July 2004 - 09:15 AM

Idézet (V.Smith@ @ 2004-7-27, 21:43)
Mihalecz István szerint régi szombathelyi kötödésü játékosokkal kellene megerösíteni a csapatot. Példaként Gombost, Sátorit, Körösit, Bonchist említette. A tegnapi találkozón egyébként megjelentek a fiatal futballisták is: Schimmer, Rajos, Kozmor egyaránt úgy foglalt állást, hogy szívesen maradnak a Haladásban.

Ők most hol játszanak?

#104650 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2808 Hozzászólás:

Elküldve: 28 July 2004 - 08:24 AM

Idézet (V.Smith@ @ 2004-7-27, 21:29)

"...A vezetőedzői poszt is gazdára talált. Ahogy az várható volt, Mihalecz István irányítja a szakmai munkát, aki megkeresésünkre megerősítette, hogy rábólintott a felkérésre. A szakember már szerda délelőtt gyakorlást vezényel, amelyre 24 futballista hivatalos"

www.nso.hu

24 futbalista? Az nem kevés!
Tényleg lesz ma edzőmeccs? Lehet én is kinézek ha végzek addig melóval.

#104651 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 28 July 2004 - 05:48 AM

Na, hazazértem a piálásból! Megünnepeltem, h lesz csapat. Mihaleczet nem akartam bántani, de tény, h a szurkolók üldözték el egy zete meccs után. Ő pont az az edző, aki alkalmas arra, h visszajuttassa a csapatot, oda ahova való! (nb1)
Hajrá Hali!

#104652 Guest_taxidriver_*

• Guests

Elküldve: 28 July 2004 - 01:55 AM

#104653 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3499 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2004 - 10:20 PM

ez jó volt!azért most már van egy bizonyos fokú biztonságérzetünk,el lehet kezdeni a munkát,csak az vezethet eredményre.ami a legfontosabb:van/lesz csapatunk!
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#104654 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1568 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2004 - 10:03 PM

Idézet (nForce @ 2004-7-27, 22:00)

és még milyen kemény lesz az elkövetkezendő jó 1-1,5 év!  
De talán a nehezén már túl vagyunk...

#104655 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3499 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2004 - 10:00 PM

Smith!ez kicsit morbid volt Mihaleczről nekem inkább csak jó emlékeim vannak és szerintem a jelenlegi helyzetben a lehető legjobb döntés.ahogy elnézem,a tavalyi büki csapat körvonalazódik a fejében,amivel nincs is semmi baj,hiszen abból a csapatból egy rakás játékos Hali-nevelés.szerintem idővel jó csapatunk lesz!Hajrá Hali Mindörökké!

"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#104656 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2004 - 09:43 PM

Dobány Lajos ügyvezetõ igazgatóként, Mihalecz István pedig vezetõedzõként dolgozik a jövõben a Haladásnál. Régi Hali-játékosokkal kezdõdtek tárgyalások.
A késõ délutáni órákban a Pavelkovits László vezette delegáció tárgyalt Dobány Lajossal és Mihalecz Istvánnal. A két szakember rövid gondolkodási idõ után igent mondott a szombathelyi várovezetõk felkérésére.
Mihalecz István szerint régi szombathelyi kötõdésû játékosokkal kellene megerõsíteni a csapatot. Példaként Gombost, Sátorit, Kõrösit, Bonchist említette. A tegnapi találkozón egyébként megjelentek a fiatal futballisták is: Schimmer, Rajos, Kozmor egyaránt úgy foglalt állást, hogy szívesen maradnak a Haladásban. Venczel ugyan ma még Sopronban volt próbajátékon, de jelezte: szerdán már a Rohonci úton tréningezik.
Részletek a holnapi Vas Népében olvashatók.

Bonchis nem volt túl népszerű miután eltörte Árki lábát, de így utólag már......:;):

Mihaleczet legutóbb meg a szurkolók kergették el Szombathelyről. (köztük én is)
Hajrá Hali!

#104657 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1568 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2004 - 09:31 PM

Hát nem tudom... Én is furának tartottam, mikor először megláttam, de gondoltam tudatom veletek nehogy lemaradjunk vmiről.

#104658 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2004 - 09:29 PM

Hajrá Hali!

#104659 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1568 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2004 - 09:25 PM

MINDENKI LÁTHATJA HŐN SZERETETT CSAPATA ŐSZI ELSŐ FELKÉSZÜLÉSI MECCSÉT A ROHONCZIN!!!!!!!!!!!!!! Remélem minél többen kijövünk!

Haladás-Celldömölk felkészülési labdarúgó mérkőzés

Július 28. 17 óra 30
Haladás - Celldömölk felkészülési labdarúgó mérkőzés
Szombathely, Rohonci út

forrás: http://www.rangado.hu

#104660 Mr. Manchester

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 109 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2004 - 02:36 PM

Idézet (V.Smith@ @ 2004-7-27, 13:46)
... így nem megyek a Fő térre, inkább edzésre megyek.

Akkor eddzésen találkozunk!

HAJRÁ SZOMBATHELYI HALADÁS!