Ugrás a tartalomhoz

Hírek

104786 replies to this topic

#104641 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1710 Hozzászólás:

Elküldve: 16 May 2004 - 01:51 PM

Hm!
Értem. Ezt meglepődve olvasom vagyis hallom. Na majd meglátjuk. Én változatlanul nem az edzőkben látom a  problémát, de ezt már ezerszer kifejtettem kaptam is érte eleget. A Békéscsaba ellenni mérkőzésen ugyanazok játszottak mint eddig, ugyanaz volt mint eddig az edző, a pályaedző, a kapusedző, a másodedző, a labdák, ugyanaz volt a tulajdonos, a klubigazgató, az ügyvezető igazgató. Valmi mégis más volt. A pályán mintha hajtottak volna, ütköztek volna, futottak volna, harcoltak volna. Ha ez minden meccsen így van akkor most hátradőlve figyelnénk a többiek haláltusáját. Igaz kár ezen keseregni. Hajrá lombard Fc haladás!
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#104642 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 16 May 2004 - 01:21 PM

A vezetőség körül mozgogtól van ez a hallomásom!Én is értetlenül hallottam, mert szerintem a Tóth Bálintnak nagyon jó elképzelései vannak a csapattal és szerintem vele biztos hogy bennt maradunk!Bár Fitos is jó edző!
HAJRÁ HALI!!

#104643 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1710 Hozzászólás:

Elküldve: 16 May 2004 - 12:59 PM

Sziasztok!

Én kizártnak tartom,hogy Tóth Bálintot elkülenék, szerintem ahogy a közönség úgy a vezetőség is megvan elégedve vele.
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#104644 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2807 Hozzászólás:

Elküldve: 16 May 2004 - 12:52 PM

Honnan az info?
Az nb1.hu-n egy romeo nick-ű gyerek írta ugyanezt.

Fitosnak én is örültem volna, ha Bozsik után őt hozzák ide.
Tóth Bálintot hozták ide, eredményeket nagyon nem mutatott fel de nem az ő hibája. Elképzelései jók, csak csatár nélkül nehéz nyerni. Nem tudom jót tenne-e a csapatnak ha osztályző előtt edzőt váltunk.

#104645 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2352 Hozzászólás:

Elküldve: 16 May 2004 - 12:04 PM

Sztem a legnagyobb baromság az lenne, ha a Tóth Bálintot elküldenék a kispadról!

Hajrá Hali!
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#104646 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 16 May 2004 - 11:56 AM

Szevasztok!
Azt rebesgetik hogy megegyeztek Fitos Józsival!Lehet hogy az osztályzóra már Ő ül a kispadon!

HAJRÁ HALI!

#104647 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2004 - 02:49 PM

Tóth Petinek kevesebbet vagy egyeltalán nem kellene a Blöffben éjszakázni/alapozni.
Sepi valóban nincs a helyzet magaslatán...
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#104648 Halee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 39 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2004 - 11:11 AM

Meg kevesebbet kellene Petinek füveznie!

#104649 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2004 - 10:40 PM

A feljutásban nagy szerepe volt Tóth Petinek!
De most nem tud felnőni a feladathoz!
Hajrá Hali!

#104650 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1511 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2004 - 10:23 PM

Teljesen jogos, amit Smith mond! Többen cseszegetik a Lőrincet, a Farekot, közben a Tóth Peti és a Seper "elemi hibákat vét" hátul, és sajnos már nem először! Csak ugye ezt a szombathelyi kötődésük miatt nehezebben veszik észre a szurkolók. Pedig sajnos igaz.

A Tóth Peti fordulók óta keresi önmagát... Gyakorlatilag az utóbbi fél évben nyújtott produkciója értékelhetetlen. (de azt ne feledjük, hogy ősszel az egyik gólzsákja volt a csapatnak!)

#104651 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2004 - 08:44 PM

Tóth Péternek és Seper Ákosnak viszont lejár az eltiltása, így játszhatnak.
Bár Tóth Bálint helyében én kétszer is meggondolnám, hogy az Egerszegen elkövetett hibáik után játszassam-e őket!
Hajrá Hali!

#104652 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1511 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2004 - 08:38 PM

A Győr ellen Kaj és Szűcs sem játszhat!  

#104653 Guest_Rocker_*

• Guests

Elküldve: 11 May 2004 - 10:13 PM

Igen, azt olvastam, hogy helyette Szabó lesz hátul és elöl állítólag a Venczel Kozmor páros fog kezdeni.

#104654 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1511 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2004 - 10:03 PM

A békéscsaba ellen Seper 3 sárga miatt nem játszhat!!  

#104655 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 648 Hozzászólás:

Elküldve: 02 May 2004 - 10:51 AM

Egy hír: Egerszegen Lőrincz és Farkas 3 sárga miatt nem játszhat. (forrás: www.nb1.hu/mll/letöltések/sárgalapos nyilvántartás) A fent lévő lapokhoz számoljátok hozzá a tegnapiakat.

#104656 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 01 May 2004 - 11:07 PM

Hír nb1.hu-ról, főleg Bíró P. nyilatkozatára figyeljetek

Szombathely, május 1., 22.10 A felháborodott Haladás-szurkolók mintegy negyedórán át tüntettek Bíró Péter ellen.

A Haladás immár 11 mérkőzés óta nyeretlen, és mint említettük, immár 510 perce nem lőtt gólt. Ez a tény, valamint a csapat mai gyászos játéka indította a szurkolókat arra, hogy a Videoton ellen 2-0-ra elvesztett mérkőzés után a hazamenetel helyett tüntessenek Bíró Péter ellen, és magyarázatot követeljenek tőle.
A röpke megbeszélés elején a szurkolók még Détári Lajost követelték vissza a vezetőedzői posztra.
- Détári megfutamodott a feladat elől, ezért hagyta itt a csapatot - mondta Lombard FC Haladás tulaja a drukkereknek. - Ő már akkor azt mondta, hogy ez a csapat ezt fogja hozni és nem vállalta a munkát.
A vérmesebb szurkolókat ez igencsak feldühítette, és az ötszáz tiltakozó közül néhányan a bajnokságtól való visszalépést is felvetették a tulajdonosnak, aki azonban meg sem hallotta ezt, mint ahogy a téli igazolásokról - a drukkerek szerint Illés Bélán kívül nem került "értelmes" játékos Szombathelyre - sem ejtett szót.
Hajrá Hali!

#104657 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 11 April 2004 - 11:01 PM

SAjna ennyi kép van. Még körbe nézek a neten, hátha találok vmit, de sztem nem lesz. Most a bcsabai vendégszektorrol keresek képet...
Hajrá Hali!

#104658 HVSE

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 474 Hozzászólás:

Elküldve: 11 April 2004 - 10:52 PM

Éns e tudok semmit csaka annyit hogy akiket a vonathoz kísértek gm tagok voltak. Téged meg jól átbasztak Mike

Ja Smith: nem akarok elégedteln lenni de nem raksz még fel képet a fradimecsről? (ezek is szuperek)

köszy

Hajrá Hali

#104659 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 11 April 2004 - 10:32 PM

Mikeee:

Én azért hallgatok, mert nem voltam ott, tehát nem láttam, h volt-e valami, de az ultrákat rendőrök kísérték a vonatra, akik kocsikkal voltak azok is haza indultak gondolom.  Ha volt is vmi, az max pár ember között zajlott, ami nem jelent semmit.
Hajrá Hali!

#104660 mikeeeee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 62 Hozzászólás:

Elküldve: 10 April 2004 - 09:13 AM

Köszönöm a válaszokat...
Hallgatásotok mindent elárult informátorom megbízhatóságáról...

Más: honlapunkon újra nyitva Joyee, V.Smith@, stb. "kedvenc" topic-a, ha gondoljátok...

Üdv.:

Mike (Armada93)