Ugrás a tartalomhoz

Hírek

105161 replies to this topic

#1 Seto

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 07:25 PM

Ugyanaz a fos lesz mint a Honved ellen.. eddig jol mukodott a 4-3-3 Jancsoval kozeppalyan Cucuval a bal oldalt.. de nem, nekunk ezt fel kell rugni es atvaltani erre az 5 vedos hulyesegre, arrol nem is beszelve hogy a tavalyi huzoemberek meg a padon.. Geza mi a f@sz van???

#2 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1783 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:42 PM

Jancsó, Cucu? Lóri? Grumic????? Első kettőnek csak nem a fiatal szabály mitt kell ülnie akár az eredmények rovására is???? Nagyon mérges vagyok megint....mi megy itt emberek????

#3 Doors72

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 79 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 05:56 PM

Mi van a Cucuval,hogy csak a kispadon van megint? Lehet lemaradtam vmiről,de kène azèrt egy vezèr a pályán aki a rutinjával kicsit segíthetne a többieknek is,persze nyilvàn nem a minden szarèrt reklamáló,lapot gyűjtögető cskra van szükség,de jelen helyzetben szerintem luxus padoztatni,hacsak nincs vmi más ok a háttérben.

#4 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 331 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 04:52 PM

Nincs elég csatár,Grumics egy újabb Dudás,Jago nem maradhat ki. Kiakasztó. Mi van Bamgboyeval?

#5 toto

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 190 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 04:37 PM

Én most húztam magam fel ezen a dolgon! Még el sem kezdődött a bajnokság meg már a " csatár nélkül kell játszanunk " történet megy! Hát rohadt idegesítő! Ennek a ki a felelőse? Én ha valahol elhelyezkedem ott nem tudom meddig lehetnék ha már az első hetekben betegszabin lennék..... :( És nem az,h nem lehet valaki sérült de ami itt megy évek óta az már röhejes.....ez a sok sérült rohadt dühítő már!
Milyen hatalmasoknak kell lenniük azoknak az égitesteknek, és
hozzájuk képest milyen jelentéktelen ez a Föld s az a színjáték, amelyben valamennyi csodás tervünk, valamennyi navigálásunk és háborúink lejátszódnak "

De azért én örülni fogok minden HALI győzelemnek - ha oly kicsiny is!

#6 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 184 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 02:38 PM

Grumics atvette a stafetabotot Calventetől. Ez a leigazoljuk es azonnal serult tortenet mar rohadt idegesito.

#7 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1273 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 20 July 2017 - 01:20 PM

De azert azt is nezd, hogy nem fog fillerekert itt jatszani amikor huzoember ugy, hogy masok egy felidei jatek utan milliokat vesznek fel. Bence most tud penzt keresni es ha igazak a hirek, hogy nagyon le se ultek vele targyalni akkor lehet nem ot kellene betalalni.

Gondolom: nem is fillérekért játszott itt. Jön még kutyára (vasas) dér.

#8 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1783 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 02:27 PM

Idézés: splity - Dátum: 20 July 2017 - 01:20 PM

De azert azt is nezd, hogy nem fog fillerekert itt jatszani amikor huzoember ugy, hogy masok egy felidei jatek utan milliokat vesznek fel. Bence most tud penzt keresni es ha igazak a hirek, hogy nagyon le se ultek vele targyalni akkor lehet nem ot kellene betalalni.

A Vasas se fog sok pénzt adni neki főleg ezeknek a dolgoknak a tudatában, hogy kb csak oda tud már menni és ott sem valószínű, hogy kezdő lesz sőt...ez olyan két pad közé esett dolog jelenleg szerintem! Ha Bencének megfelelő ajánlat lenne a Vasasé, már rég aláírt volna, szerintem ott is megy a huzavona az anyagiakon, ezért várat magára ennyit az aláírás.

#9 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6375 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Borsika - Dátum: 20 July 2017 - 01:04 PM

Iszlai marhára kapós, talán a Vasasnál beeresztik. Ha szerencseje van még a Gaál mellett ülhet a padon... Kar, mert nalunk szerettek es megbecsultek ( ha anyagilag nem is annyira).

"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#10 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 184 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:04 PM

Iszlai marhára kapós, talán a Vasasnál beeresztik. Ha szerencseje van még a Gaál mellett ülhet a padon... Kar, mert nalunk szerettek es megbecsultek ( ha anyagilag nem is annyira).

#11 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2356 Hozzászólás:

Elküldve: 19 July 2017 - 08:38 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Jakus - Dátum: 18 July 2017 - 07:07 PM

Meglepett, de biztosan nem ok nélkül került oda. Jól mutatja a Honvéd és a Vasas példája, hogy elég néhány ambiciózus fiatal, egy-két minőségi légiós, meg rutinos magyar, kiegészítve egy NB1-es szinten jó edző ahhoz, hogy a dobogón lehessen végezni.

Odavalósi.
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#12 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1632 Hozzászólás:

Elküldve: 19 July 2017 - 03:52 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Hali 75 - Dátum: 19 July 2017 - 11:01 AM

A világbajnok Zaccardo szabadon igazolható, javasolnám Jago helyére ;)

Próba játékon elbukna simán nálunk. :D
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#13 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 331 Hozzászólás:

Elküldve: 19 July 2017 - 11:01 AM

A világbajnok Zaccardo szabadon igazolható, javasolnám Jago helyére ;)

#14 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1632 Hozzászólás:

Elküldve: 19 July 2017 - 05:22 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Jakus - Dátum: 18 July 2017 - 07:07 PM

Meglepett, de biztosan nem ok nélkül került oda. Jól mutatja a Honvéd és a Vasas példája, hogy elég néhány ambiciózus fiatal, egy-két minőségi légiós, meg rutinos magyar, kiegészítve egy NB1-es szinten jó edző ahhoz, hogy a dobogón lehessen végezni.

Szia!

Esélye lesz szerintem bizonyítani,meglátjuk mire lesz képes.

#15 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 627 Hozzászólás:

Elküldve: 18 July 2017 - 07:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabesz - Dátum: 18 July 2017 - 06:13 PM

Koszta Márk megy Mezőkövesdre.

Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#16 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1632 Hozzászólás:

Elküldve: 18 July 2017 - 06:13 PM

Koszta Márk megy Mezőkövesdre.

#17 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1029 Hozzászólás:

Elküldve: 18 July 2017 - 05:27 PM

Hozunk játékosokat. Teszteljük őket, aztán kuka. Aztán leigazolunk egyet próbajáték nélkül. F*ck logic.
Hajrá Hali!

#18 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1632 Hozzászólás:

Elküldve: 18 July 2017 - 05:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Jakus - Dátum: 17 July 2017 - 09:07 PM

Szerintem jó igazolás a brazil srác, remélem a munkamorálja is rendben lesz.

Szia!

Legyen igazad,ez a csávó eddig sok mindent nem villantott. De reméljük ez lesz élete ugródeszkája és 18-20 góllal magyar gólkirály lesz az NB1-ben ,úgysem volt nálunk ilyen Dobány Lajos óta,igaz ő is Pécs és Szombathely ha jók az emlékeim sőt talán 20-nál többet is lőtt,nem tudom.Csak a hangosbemondóra emlékszem " Nana-nana-nana-nana-eeehhhh-eeehhhh Dobány Lajos" vagy valami hasonló pedig akkor még nem is ittam csak kicsi voltam :D

#19 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1632 Hozzászólás:

Elküldve: 18 July 2017 - 05:06 PM

Sziasztok!

Kovács Lóránt kettős állampolgárságú személy,magyar és román útlevéllel is rendelkezik,így Ő nem légiósnak számít. Azaz futball magyar labdarúgó az MLSZ szabályai szerint.

#20 csakahali

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 200 Hozzászólás:

Elküldve: 18 July 2017 - 05:00 PM

Én ugy tudom hogy a Lori is Magyar