Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107256 replies to this topic

#1 kaiser2

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 138 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:34 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Szabyking55 - Dátum: 23 June 2018 - 05:16 PM

leigazoljuk az egész balmaz védelmet de csatár sehol!

+ 1111

#2 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8334 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:32 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tribunus - Dátum: 24 June 2018 - 02:34 PM

Williams nem is akart maradni.Már Hipp előtt sem.Amikor visszajött otthonról tavaly nyáron, akkor utalt rá.Ő egy ugródeszkának szánta ezt a csapatot jobb jobb európai csapat felé.Nem gondolta, hogy itt mindig a bennmaradás a cél.Meg az, hogy mindenkit adjunk el, aki egy kicsit is tud focizni!
Polgár játszott Hippnél.Az új stadion bemelegítésénél sérült meg.Akkor Simi játszott és bennragadt a csapatban.Az hogy fiatal nem érdem csak egy állapot.Beadni ő sem tud, mint Simi.Persze nem is rosszabb nála.Engem nem győzött meg!Nem sírok miatta.
Kiss Tomi valóban többet érdemelt volna.Főleg Pinte kárára, de szerintem nem ő akart innen elmenni.Már vitték volna télen is.Nem ment el.Az hogy most elmegy benne lehet a kevesebb tavaszi lehetőség, de főleg a vezetők pénzéhsége!Szerintem tisztában van vele, hogy ott sem fog többet játszani.Sőt!

Még áprilisban beszéltünk a Williamsel, nekünk azt mondta, hogy még erősen gondolkodik, mert nagyon megszerette ezt a közeget, a csapattársait, a szurkolókat, de ... Ő elsősorban játszani szeretne, és ezt itt nem látja biztosítottnak, max csak sérülések esetén, de azt meg ugye senkinek sem kíván. Ezért írtam, hogy ebben erősen benne van a Hipp mester keze is.

Polgár Kristóf ... igen, szerencsétlen időpontban sérült meg, és a Simi rendkívül jól szállt be a helyén az őszi szezon végén. Viszont tavasszal sajnos a Simi is eléggé visszaesett, ha versenyfutásba került valakivel, nem nagyon mertem odanézni. Én imádom a Simit, a klubszeretetét, csak köszönni lehet neki de komolyan. Viszont én már simán a Polgárt játszattam volna, sokkal gyorsabb és előtte a jövő. Beadni egyik sem tud, de én minden héten nézem a Premier Ligát, a Spanyol bajnokságot, most itt van a VB, 2 éve az Eb ... nagyon kevés játékos van a világon akik megbízhatóan tudnak beadni.

Kiss Tomi ... a végére hagytam, de Ő a legfontosabb. 17 évesen 12 tétmeccsen lőtt 4 gólt. Nem is akármilyeneket! A fradit az Ő góljával vertük meg, az utolsó fordulóban az Ő pazar góljával biztosítottuk be a bent maradást.
Akkora egy hülye szöveg az, hogy neki az U-19-es csapatot kellett erősítenie, hogy megnyerjék a bajnokságot.
Én azt gondolom, hogy az utánpótlás képzés feladata az, hogy az első csapat számára neveljenek ki tehetségeket, nem pedig, hogy egy adott korosztály bajnok legyen.
A Kiss Tominak az NB1-ben kellett volna rendszeresen szerepelnie.
A tehetség utat tör magának ... Ő ezt az utat elég jól törte és törné is tovább, ha megkapná a lehetőséget.
A Hipp sajnos feltűnően nem számolt vele. Persze eredménykényszer volt, bent kellett maradni, de pont hogy a Tomi tett annyit a pályán a csapatért, hogy Ő nem lett volna veszélyességi faktor a fiatal kora ellenére sem.
Ha tényleg megy, akkor én nagyon sok sikert kívánok neki ... és a vezetőséget meg csókoltatom, hogy ilyen barmok. (ismétlem, akkor ha megy, ha elengedik)

#3 Tribunus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 971 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:30 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: halihó - Dátum: 24 June 2018 - 06:36 PM

A Williemset és a Polgárt én is sajnálom hogy elmennek,a Kiss Tomit pedig kérdezném hogy ez már tuti? Mert ha igen akkor ez a korábbi balfaszságaink sorát gyarapítja!! A Pintét pedig valóban jó lenne elfelejteni!! Vagy pedig az lesz a védjegyünk hogy a másodedző fiának a csapatba kell lenni?

Ez a hír járja!

#4 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 900 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:36 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tribunus - Dátum: 24 June 2018 - 02:34 PM

Williams nem is akart maradni.Már Hipp előtt sem.Amikor visszajött otthonról tavaly nyáron, akkor utalt rá.Ő egy ugródeszkának szánta ezt a csapatot jobb jobb európai csapat felé.Nem gondolta, hogy itt mindig a bennmaradás a cél.Meg az, hogy mindenkit adjunk el, aki egy kicsit is tud focizni!
Polgár játszott Hippnél.Az új stadion bemelegítésénél sérült meg.Akkor Simi játszott és bennragadt a csapatban.Az hogy fiatal nem érdem csak egy állapot.Beadni ő sem tud, mint Simi.Persze nem is rosszabb nála.Engem nem győzött meg!Nem sírok miatta.
Kiss Tomi valóban többet érdemelt volna.Főleg Pinte kárára, de szerintem nem ő akart innen elmenni.Már vitték volna télen is.Nem ment el.Az hogy most elmegy benne lehet a kevesebb tavaszi lehetőség, de főleg a vezetők pénzéhsége!Szerintem tisztában van vele, hogy ott sem fog többet játszani.Sőt!

A Williemset és a Polgárt én is sajnálom hogy elmennek,a Kiss Tomit pedig kérdezném hogy ez már tuti? Mert ha igen akkor ez a korábbi balfaszságaink sorát gyarapítja!! A Pintét pedig valóban jó lenne elfelejteni!! Vagy pedig az lesz a védjegyünk hogy a másodedző fiának a csapatba kell lenni?

#5 Tribunus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 971 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 02:34 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 24 June 2018 - 11:10 AM

Sokat köszönhetünk a Hipp mesternek, ez nem is vitás.
Mindig megemlített minket szurkolókat, nagyon tisztel minket.
De sajnos mint mindenkinek, így neki is vannak baromságai.
Williams, Polgár Kristóf, Kiss Tomi ... Ők 3-an egyértelműen miatta mentek/mennek el.
Én nagyon sajnálom, mert én mind a 3 játékost szívesen láttam volna az idei csapatban ... kezdőként!
Na meg a Pinte ... Őt jó lenne elfelejteni egy életre, Ő nem labdarúgó.

#6 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8334 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:10 AM

Sokat köszönhetünk a Hipp mesternek, ez nem is vitás.
Mindig megemlített minket szurkolókat, nagyon tisztel minket.
De sajnos mint mindenkinek, így neki is vannak baromságai.
Williams, Polgár Kristóf, Kiss Tomi ... Ők 3-an egyértelműen miatta mentek/mennek el.
Én nagyon sajnálom, mert én mind a 3 játékost szívesen láttam volna az idei csapatban ... kezdőként!
Na meg a Pinte ... Őt jó lenne elfelejteni egy életre, Ő nem labdarúgó.

#7 Szabyking55

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 107 Hozzászólás:

Elküldve: 23 June 2018 - 05:16 PM

leigazoljuk az egész balmaz védelmet de csatár sehol!

#8 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8334 Hozzászólás:

Elküldve: 23 June 2018 - 03:35 PM

Köszi Laci ;)

#9 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1850 Hozzászólás:

Elküldve: 23 June 2018 - 02:38 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 22 June 2018 - 07:39 PM

Szerettem volna egy Haladás mezt vásárolni.
Tetszik a tavalyi fehér és a zöld is, na meg az idei zöld is a neonos felirattal és számokkal.
Szóval nem vagyok válogatós.
Szerettem volna egy mezt, DE NEM KAPTAM!
NINCS!
Egész egyszerűen nincs elérhető Hali mez felnőttek részére.
21. század.
2018!
Tényleg nem tudom, ez kinek az asztala, nem tudom, hogy ki ezért a felelős, de az elmehet a nádfedeles picsába!
Most komolyan, normálisak vagytok???

Semmi változás... :angry:

Rendelj egyet valahonnan, nyomd rá a címert, oszt csókolom. Legalább nem lesz rajta az a sok ronda logó.
Kinyomoztam, hogy mi a pontos neve ennek a sötétzöld/neonzöld meznek:

Adidas Condivo 18 Jersey: https://www.adidas.c...sey/CF0683.html

Német amazonon 30 euro pl., de biztos lehet találni máshol is. ;)
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#10 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1352 Hozzászólás:

Elküldve: 23 June 2018 - 12:06 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: halihó - Dátum: 23 June 2018 - 11:08 AM

én ezt kb.2013-2014 környékén játszottam el az eredmény kb ugyanez volt. én próbálkoztam azzal is hogy rendeljék meg aztán majd lesz amikor lesz de ezt se vállalták mondván a mostani mezek karcsusitottak és nem lenne jó! magyarul sörhasuak kizárva hogy kedvenc csapatuk mezében pompázzanak. baromság!!! nagyon csak tanulni kell ebben is a profizmust!!!!

Profizmus? Ugyan kérem, ez tömény kommunizmus, nem változott itt 28 év alatt semmi csak a leosztás.

#11 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 900 Hozzászólás:

Elküldve: 23 June 2018 - 11:08 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 22 June 2018 - 07:39 PM

Tetszik a tavalyi fehér és a zöld is, na meg az idei zöld is a neonos felirattal és számokkal.
NINCS!
21. század.
2018!
Tényleg nem tudom, ez kinek az asztala, nem tudom, hogy ki ezért a felelős, de az elmehet a nádfedeles picsába!

én ezt kb.2013-2014 környékén játszottam el az eredmény kb ugyanez volt. én próbálkoztam azzal is hogy rendeljék meg aztán majd lesz amikor lesz de ezt se vállalták mondván a mostani mezek karcsusitottak és nem lenne jó! magyarul sörhasuak kizárva hogy kedvenc csapatuk mezében pompázzanak. baromság!!! nagyon csak tanulni kell ebben is a profizmust!!!!

#12 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 741 Hozzászólás:

Elküldve: 22 June 2018 - 09:12 PM

Ha már mez, azt tudni lehet, hogy maradunk-e az adidasnál, vagy új beszállító lesz?
Elvileg 3 évre szólt a szerződés az adidassal (2015-2018).

Remélem a jövő héten bejelentenek néhány erősítést jelentő játékost, mert eddig nagyot gyengültünk (Williams, Ramos, Wils). Ez a szurkolótábor, ez a majd' 100 éves klub többet érdemel.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#13 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8334 Hozzászólás:

Elküldve: 22 June 2018 - 07:39 PM

NINCS!
21. század.
2018!

#14 karan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 124 Hozzászólás:

Elküldve: 21 June 2018 - 09:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: halihó - Dátum: 20 June 2018 - 06:30 PM

Köszönjük Stef neked is az itt eltöltött három évet és a játékodat ami egy igazi profi futtballista játéka volt! Igazi csapat ember vagy és téged is bármikor visszavárunk bármerre is sodorjon az élet! Köszönjük Stef Wills!!!

+1

#15 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1181 Hozzászólás:

Elküldve: 21 June 2018 - 08:10 PM

A Kiss Tamás Puskásba igazolása mennyire kacsa, vagy mennyire igaz???
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#16 csakahali

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 215 Hozzászólás:

Elküldve: 21 June 2018 - 08:02 PM

A Rangadó.hu biztos forrásból úgy értesült, hogy hiába voltak külföldi lehetőségei a Szombathelyi Swietelsky-Haladás mindössze 17 éves üdvöskéjének, Kiss Tamásnak, a játékos végül a Puskás Akadémia ajánlatát fogadta el, és hamarosan Felcsútra igazol.

#17 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1352 Hozzászólás:

Elküldve: 20 June 2018 - 11:52 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: halihó - Dátum: 20 June 2018 - 06:30 PM

Köszönjük Stef neked is az itt eltöltött három évet és a játékodat ami egy igazi profi futtballista játéka volt! Igazi csapat ember vagy és téged is bármikor visszavárunk bármerre is sodorjon az élet! Köszönjük Stef Wills!!!

+1

#18 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 900 Hozzászólás:

Elküldve: 20 June 2018 - 06:30 PM

#19 fcbm

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 98 Hozzászólás:

Elküldve: 15 June 2018 - 07:21 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Szabyking55 - Dátum: 13 June 2018 - 07:07 PM

Tamás László az első igazolásunk!

Szerencsére ingyen volt :)
Ultra Muc', FCBM!

#20 Tribunus

Tag