Ugrás a tartalomhoz

Hírek

105758 replies to this topic

#1 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 220 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:31 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Hali 75 - Dátum: 22 September 2017 - 10:54 PM

Polgár,Jagodics,Tóth M.,Rácz,Medgyes,Kiss T. mind max. NB 2-es szintű játékosok.

Polgárral nincs gond szerintem, de a többi biztos nem nb1 kezdőjátékos szint. Egy töltelékembert sem nagyon bír el a csapat (Tóth M), nemhogy kettőt (Medgyes-Kiss T)! Mi a francért nem Halmosi játszik kezdőként, ha meg elfárad, akkor jöhetne valamelyik fenti srác!? Betenni Halmosit az utolsó 20 percekre totál haszontalan, főleg hogy leginkább már vesztes állásnál szokott bejönni, amikor tök reménytelen a helyzet.

#2 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 358 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:54 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Borsika - Dátum: 22 September 2017 - 01:39 PM

Összeállítás: Király – Polgár, Wils, Jagodics, Bosnjak – Kovács L., Tóth M., Németh M. (Rácz) – Ramos, Williams, Medgyes (Kiss T.).

Valaki mondja már meg, hogy Medgyes-ben miért van fantázia? Én max nb2-esnek látom.

Polgár,Jagodics,Tóth M.,Rácz,Medgyes,Kiss T. mind max. NB 2-es szintű játékosok.

#3 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 234 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 04:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Jakus - Dátum: 22 September 2017 - 03:10 PM

Szurkolói oldalak, blogok vannak, többen is.
Haladás Fans: https://www.facebook...asfans/?fref=ts
Haladás - A bölcsőtől a sírig, és még tovább, 1919media (ezeknél én vagyok a főszerkesztő, privátban nagyon szívesen mesélek, hogyan nyúlta le az ötleteimet a hivatalos oldal, illetve felejtettek el forrást megjelölni)
https://www.facebook...99999666796844/
http://1919media.blog.hu/
Emellett mostanában a bközépnél is egyre több cikk készül: http://www.bkozep.gportal.hu/
Valamint a Tábornak is lett külön oldala: https://www.facebook...itabor/?fref=ts
Illetve a Vond-féle Haladas.net: https://www.facebook...dasnet/?fref=ts

Persze, ismerem, olvasom őket, viszont a szabadszájú-szakmai blog, amit én írtam, az nem ez. Gondolom ismered a kispesti CSAK-ot, vagy a Lokiblogot (utóbbi pláne magas minőségen pörög), ahol taktikai elemzések és szubjektív írások váltják egymást. Egy Facebook-oldalt blogként feltüntetned felesleges, és a fenti két honlap is inkább a minket érintő hírek-interjúk gyűjtőhelye, kevésbé egy folyamatos szubjektív szakmai elemzés és vita színtere. Ezt nem negatívumként írom, egyszerűen más a célja ezeknek a honlapoknak. Az a hely viszont akkor is hiány, ahol leírják-leírjuk, hogy miért működik a 4-3-3, miért hasznosabb Williams középen, vagy éppen mi volt a gondolat Mészáros szárnyvédőként játszatása mögött Polgár helyén, és miért sült rosszul el. Más dolgokról beszélünk, a fenti linkek nem ezt az irányt képviselik.
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#4 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 648 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 03:10 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 22 September 2017 - 10:59 AM

Ugyanilyen hiányosságnak érzem mondjuk a szabadszájú-szakmai szurkolói blogot is (mint mondjuk a CSAK vagy a Lokiblog), bár persze, enne a hiányáért én ugyanúgy felelős vagyok, mint a többi szurker, meg nyilván ez nem a klub hatásköre, viszont kifelé és befelé is jó közösségépítő hatással lenne.
De legalább lett egy klassz instagram-facebook designja a klubnak, végre valahára, még ha csak éveket is késett... Jó lenne további hasonló lépéseket látni pusztán az arculatban is, a kommunikáció többi eleméről nem is szólva. És ennek az egyik fontos eleme az pont az a megyén belüli kapcsolattartás lenne a szurkolókkal, ami szerdán a gulyáságyú-hordósör lehetett volna, máskor meg a kőszegi vagy körmendi dedikálás vagy médianap - ha egyszer mi vagyunk az egyetlen nyugati élcsapat, jó lenne lehalászni ezt a széles potenciális piacot.
Pláne, hogy az új stadionnal, kulturált környezettel és a hazatéréssel olyan marketingeszközt kaptunk a kezünkbe, ami évtizedekig nem tér vissza...

Szurkolói oldalak, blogok vannak, többen is.
Haladás Fans: https://www.facebook...asfans/?fref=ts
Haladás - A bölcsőtől a sírig, és még tovább, 1919media (ezeknél én vagyok a főszerkesztő, privátban nagyon szívesen mesélek, hogyan nyúlta le az ötleteimet a hivatalos oldal, illetve felejtettek el forrást megjelölni)
https://www.facebook...99999666796844/
http://1919media.blog.hu/
Emellett mostanában a bközépnél is egyre több cikk készül: http://www.bkozep.gportal.hu/
Valamint a Tábornak is lett külön oldala: https://www.facebook...itabor/?fref=ts
Illetve a Vond-féle Haladas.net: https://www.facebook...dasnet/?fref=ts
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#5 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 220 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:39 PM

Összeállítás: Király – Polgár, Wils, Jagodics, Bosnjak – Kovács L., Tóth M., Németh M. (Rácz) – Ramos, Williams, Medgyes (Kiss T.).

Valaki mondja már meg, hogy Medgyes-ben miért van fantázia? Én max nb2-esnek látom.

#6 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 234 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:59 AM

Ha már feljött a Szolnoki Olaj TV, tök jó lenne egy ugyanilyet látni itthon is. Pláne, hogy a közös címer, közös stadion-csarnok után a többi sportágat is be lehetne vonni ebbe. Hogy mást ne mondjak, első osztályú röpicsapata van újra a klubnak, igen klassz lenne egy közös Youtube-csatornát, összefoglalókat, interjúkat látni, nyilván focis fókusszal.
Ugyanilyen hiányosságnak érzem mondjuk a szabadszájú-szakmai szurkolói blogot is (mint mondjuk a CSAK vagy a Lokiblog), bár persze, enne a hiányáért én ugyanúgy felelős vagyok, mint a többi szurker, meg nyilván ez nem a klub hatásköre, viszont kifelé és befelé is jó közösségépítő hatással lenne.
De legalább lett egy klassz instagram-facebook designja a klubnak, végre valahára, még ha csak éveket is késett... Jó lenne további hasonló lépéseket látni pusztán az arculatban is, a kommunikáció többi eleméről nem is szólva. És ennek az egyik fontos eleme az pont az a megyén belüli kapcsolattartás lenne a szurkolókkal, ami szerdán a gulyáságyú-hordósör lehetett volna, máskor meg a kőszegi vagy körmendi dedikálás vagy médianap - ha egyszer mi vagyunk az egyetlen nyugati élcsapat, jó lenne lehalászni ezt a széles potenciális piacot.
Pláne, hogy az új stadionnal, kulturált környezettel és a hazatéréssel olyan marketingeszközt kaptunk a kezünkbe, ami évtizedekig nem tér vissza...
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#7 szijjas

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 444 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:44 AM

MK - NB I-es csapatok sorsolása, tét a legjobb 32 közé kerülés:
Kisvárda (II.)-Ferencváros
Gödöllő (megye I.)-Újpest FC
Monor (III.)-DVSC
Bátaszék (megye I.)-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
Gyirmót FC (II.)-Mezőkövesd
Dunaújváros (III.)-Vasas FC
Balassagyarmat (III.)-Diósgyőr
Eger (megye I.)-Puskás Akadémia
Tiszaújváros (III.)-Haladás
FC Dabas (III.)-Videoton FC
Budaörs (II.)-Budapest Honvéd
Balatonfüred (megye I.)-Paksi FC
Sokkal fontosabb, hogy mi van a mez elején, mint a hátán…

Hajrá Haladás!!!

#8 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1294 Hozzászólás:

Elküldve: 21 September 2017 - 08:12 PM

Ez a "Rongyá verte" cím nekem is nagyon unszimpatikus.

#9 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6444 Hozzászólás:

Elküldve: 21 September 2017 - 03:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: jro - Dátum: 21 September 2017 - 02:45 PM

hát igen...

Szolnoki olaj TV...keressetek rá, épp a napokban olvastam róla

más...

nekem egy picit erős a "ronggyá verte"...szerintem a Szarvaskendiek tiszteletet érdemelnek, mert korrekt körülményeket teremtettek, pl. ahhoz képest, amilyen idő volt a napokban, kimondottan látszott, hogy próbálták a pályát rendbe tenni, meg amúgy is, nagyon jó vendéglátók voltak, még akkor is, ha megyei II. nem a San Siro, és egyébként meg a pályán is tisztelték a Halit, és magunk közt szólva, én nem bántam volna ha a Halista ficsúrjainknak egy kicsit alájuk rúgtak volna, hogy érezzék a törődést...meg kell nézni egy FA kupa meccset, ahol az angol 5. osztályú csapat mit művel a PL-es sztárokkal, akik akadályversenyen érzik magukat...szóval szerintem jó fejek voltak, nem akartak bántani senkit, korrekten álltak a meccshez, ezért nem tartom túl elegánsnak a cikkbeli minősítést...

amúgy meg, röhej, hogy a Vasszécsenyiek meg elmentek Salgótarjánba, vagy hova kupameccset játszani...

magunk közt szólva, ha én lennék a haladás vezetője, aki nem vagyok, az lett volna a minimum, hogy egy ilyen meccsre, főleg hogy itt van 25 km-re, ahol a helyieknek ez az év meccse, mondjuk egy gulyáságyút, meg két hordó sört simán el kellett volna ajánlani...mert ahogy elnéztem, sok hali szurkoló volt, helyiek is, akiknek ez nagy nap volt...ennyit arról, hogy kinek mi fontos...

Csak akkor ment volna ha kolcsonbe kapunk krumplit, hust, zoldseget, gulyaskremet meg vizet.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#10 jro

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2351 Hozzászólás:

Elküldve: 21 September 2017 - 02:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: mla68 - Dátum: 20 September 2017 - 04:50 PM

Jelenleg 9 NB1-es csapat játszik kupameccset. Ebből 6-nál van szöveges online közvetítés vagy stream a hivatalos honlapon. A Mezőkövesdnél, a Balmazújvárosnál és a Haladásnál nincs...

hát igen...

Szolnoki olaj TV...keressetek rá, épp a napokban olvastam róla

más...

nekem egy picit erős a "ronggyá verte"...szerintem a Szarvaskendiek tiszteletet érdemelnek, mert korrekt körülményeket teremtettek, pl. ahhoz képest, amilyen idő volt a napokban, kimondottan látszott, hogy próbálták a pályát rendbe tenni, meg amúgy is, nagyon jó vendéglátók voltak, még akkor is, ha megyei II. nem a San Siro, és egyébként meg a pályán is tisztelték a Halit, és magunk közt szólva, én nem bántam volna ha a Halista ficsúrjainknak egy kicsit alájuk rúgtak volna, hogy érezzék a törődést...meg kell nézni egy FA kupa meccset, ahol az angol 5. osztályú csapat mit művel a PL-es sztárokkal, akik akadályversenyen érzik magukat...szóval szerintem jó fejek voltak, nem akartak bántani senkit, korrekten álltak a meccshez, ezért nem tartom túl elegánsnak a cikkbeli minősítést...

amúgy meg, röhej, hogy a Vasszécsenyiek meg elmentek Salgótarjánba, vagy hova kupameccset játszani...

magunk közt szólva, ha én lennék a haladás vezetője, aki nem vagyok, az lett volna a minimum, hogy egy ilyen meccsre, főleg hogy itt van 25 km-re, ahol a helyieknek ez az év meccse, mondjuk egy gulyáságyút, meg két hordó sört simán el kellett volna ajánlani...mert ahogy elnéztem, sok hali szurkoló volt, helyiek is, akiknek ez nagy nap volt...ennyit arról, hogy kinek mi fontos...
http://www.futballmarketing.hu/ - "Szurkolókat a stadionba!" - Egy oldal az üzleti futballért

http://www.bkozep.gportal.hu/ - the best Fan-Associaton-Page all around the world

"Jelszavaink valának: haza és haladás. Azok, kik a haladás helyett maradást akarnak, gondolják meg: miképen a maradás szónak több jelentése van. Korszerinti haladás épen maradást hoz magával; veszteg maradás következése pedig senyvedés. Isten őrizze meg e nemzetet minden gonosztól; isten virassza fel e nemzetre a teljes felvirágzat szép napját! " már Kölcsey is tudta...

Rengeteg dologért érdemes élni, de csak kevés dologért érdemes meghalni...

You'll never walk alone...

Türűd rá...

#11 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 69 Hozzászólás:

Elküldve: 20 September 2017 - 10:23 PM

Nálunk messze volt a meccs gondolom azért nem tudósítottak...
Ez amatőr dolog,anno x éve emlékszem úgy oldották meg,hogy épp Pesten játszottunk edző vagy kupameccset hétközben az MTK-val és én ott voltam pont,15percenkent hívtak és siman csináltak így egy online közvetítést..:)

#12 mla68

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 209 Hozzászólás:

Elküldve: 20 September 2017 - 04:50 PM

Jelenleg 9 NB1-es csapat játszik kupameccset. Ebből 6-nál van szöveges online közvetítés vagy stream a hivatalos honlapon. A Mezőkövesdnél, a Balmazújvárosnál és a Haladásnál nincs...

#13 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1853 Hozzászólás:

Elküldve: 19 September 2017 - 12:39 PM

Idézés: splity - Dátum: 19 September 2017 - 10:00 AM

Ennek nagyon tudok orulni!

#14 Vak

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 251 Hozzászólás:

Elküldve: 19 September 2017 - 11:33 AM

El nem hiszem,hogy ennyi eső után meg lehet tartani a holnapi kupameccset.

#15 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6444 Hozzászólás:

Elküldve: 19 September 2017 - 10:00 AM

http://m.nemzetispor...y-meccs-2592801
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#16 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 850 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2017 - 09:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 17 September 2017 - 09:14 PM

Mióta Sopronban játszik a Haladás, ez volt az első meccs amit nem láttam. 900 km-re voltam Soprontól.
Jó hallani, hogy győzött a csapat még akkor is ha néhány kritikát is olvasok a játékról. Jobb ez így mintha szép játékkal kikaptunk volna.
Más: Iszlai Bencét nem szabadna hagyni elkallódni. Menedzser, barátok, a Haladás vezetői, senki nincs aki segítő jobbot nyújtana neki. De nem is értem, hogy egy ilyen játékos miért nem talált csapatot?

igen ezt én sem értem hogy nincs a játékosok vagy a vezetők között egy EMBER aki BARÁTKÉNT vissza lökné a helyes útra!! Bence szedd össze magad egy életed van ne ba..szd el!!!

#17 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1294 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2017 - 09:14 PM

Mióta Sopronban játszik a Haladás, ez volt az első meccs amit nem láttam. 900 km-re voltam Soprontól.
Jó hallani, hogy győzött a csapat még akkor is ha néhány kritikát is olvasok a játékról. Jobb ez így mintha szép játékkal kikaptunk volna.
Más: Iszlai Bencét nem szabadna hagyni elkallódni. Menedzser, barátok, a Haladás vezetői, senki nincs aki segítő jobbot nyújtana neki. De nem is értem, hogy egy ilyen játékos miért nem talált csapatot?

#18 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 69 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2017 - 01:27 PM

Gratulálok a csapatnak és a stábnak!
Egy kis észrevétel,az edző ne foglalkozzon azzal a pár nézővel aki bekiabal neki,én hallottam mit kiabált a gól után!
De igaza volt!

#19 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1036 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2017 - 01:22 PM

Én is csatlakozom a gratulálók táborához. Végre úgy tűnt, hogy stabilizálódni tudtunk hátul. Továbbá Márióval a közepe is jobban mozgott, és a kényszerű csere is csak lendített a csapaton. (Jancsónak gyors felépülést kívánok!) Azért meg kell jegyezni, hogy emellett is kellett Királytól 2-3 kulcsvédés, de hát ezért áll a kapuban. A lesgólokat amúgy helyesen ítélte meg Erdős. Amikor a végén kinyílt az Újpest, egy-két kontrából jobb döntésekkel megrúghattuk volna a másodikat. Ez az idén nem nagyon megy. Jó lenne idegenben megtörni a pontnélküliséget! Sajnos a Vasasnak Újpesten is jól megy. Utána viszont a Kövesd elleni meccs létfontosságú lesz.
Hajrá Hali!

#20 tommaso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 108 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2017 - 12:56 PM

Gratulálok a csapatnak az Újpest felett aratott fontos győzelemhez! Az 1. félidő gyenge játékot hozott kapura lövés és helyzet nélkül. Szünet után rájöttek a csapatok, hogy kockázat nélkül nincs üzlet. Sokkal gyorsabb lett a játék és ez szerencsére hamar meg is hozta az eredményt. A gól után mindkét oldalon akadtak helyzetek talán az ellenfélnek kicsivel több de sikerült megúszni kapott gól nélkül. Nem játszottunk igazán jól de a csapat nagyot harcolt, küzdött és ez meghozta a várt sikert jó alapot teremtve a sikeres folytatáshoz. Remélem ez a győzelem még jobban összekovácsolja a csapatot és ez a Vasas elleni idegenbeli győzelemeben mutatkozik meg. Nagyon kellene már egy idegenbeli bravúr!