Ugrás a tartalomhoz

A legutóbbi mérkőzésről

861 replies to this topic

#861 LOMBARD FC-HALADÁS

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 81 Hozzászólás:
  • Interests:CSAK A HALI!!!

Elküldve: 27 July 2003 - 08:51 PM

Ezek a Farkas tesók valami 150%-ot javultak a 2. osztály eleje óta mutatott teljesítményükhöz képest! Bravó! A Dubecz-től többet vártam, lassan mozgott, rosszul passzol, és kapott egy sárgát. Apropó sárga! A Somfalvi Csabi is olyan butaságért kapott sárgát, hogy az már vicc. Nem kell fiúk. Ez még a későbbi meccseken kijöhet (sok eltiltott).
Más.  A tribün miért nem szurkol? (bár már megszokhattuk) A tapsoktól eltekintve... Nem hallottam a Hajrá Halit! Tessék ott is bíztatni őket! Ennyi. Hajrá Lombard Fc-Haladás!

#862 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2808 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2003 - 05:16 PM

Gondoltam nyitok egy ilyen témát itt lehet majd dumálni mindig a legutóbbi meccsen látottakról.
Kezdem is.

Megnéztem a meccset a Szhelyi TVben az előbb.
Összegzés:
- sajnos lassítás nem volt de úgy látszott, hogy egy 11-est megúsztunk, sőt még a győri kapott sárgalapot
- a 2. gólunk után tényleg kézzel tette maga elé a labdát Kincses
- kicsivel valóban több helyzete volt az etonak mint ahogyan élőben tűnt, de még mindig csak kb. harmada a miénknek
- Herczeg első félidő végi üres kapura rúgása a régi "szép" Preisingeres időket idézte

Ha így fogunk hajtani ezután is akkor még sok ilyen meccsben lesz részünk remélem. Hogyha idegenben sem azt a vergődést mutatja a csapat, amit a Keszei - Szentes féle akkor meg valószínű nem lesznek kiesési gondjaink. Persze azért ne menjünk ennyire előre ez még csak 1 meccs volt.
Ja, egész szimpatikus volt a Varga Zoli nyilatkozata az előbb a tv-ben.

HAJRÁ HALI!!!