Ugrás a tartalomhoz

A legutóbbi mérkőzésről

861 replies to this topic

#41 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 03 May 2010 - 08:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2010 May 03, 20:21

Haladás - Lombard

Építő jelleggel szerettem volna kritikát mondani, de néhányan nem veszik ezt jó néven, ezért hanyagolom.

...

A néhányakra spongya! (akkor is ha én is köztük vok)

Mondd csak az építő jelleget Uham-Bahátom!

#42 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1294 Hozzászólás:

Elküldve: 03 May 2010 - 08:21 PM

Haladás - Lombard

Építő jelleggel szerettem volna kritikát mondani, de néhányan nem veszik ezt jó néven, ezért hanyagolom.

Megnéztem a Hali TV-t az a bizonyos 11-es, amit több szurkoló itt is jogosnak vélt, szerintem nem volt tizenegyes, hála isten a bíró szerint sem.
A Guzmics-Abwo esetről van szó. Én úgy láttam, hogy maximum testtel, teljesen szabályosan sodorta el az apró termetű fiut a magas Guzmics. Guzmics keze lényegesen magasabban van, mint az Abwo feje. Tudomásom szerint a labdarúgásban emberemlékezet óta a test - test elleni játék szabályos és megengedett.

Semmi lelkiismeret furdalásom nincs azt illetően, hogy a bíró elvett szegény BP-től egy tizenegyest.

Azért nem tudom megállni: jobban örültem volna ha négy olyan Halmosi szerű góllal 4 - 0 az eredmény.

Mégegy: néztem a ZTE - DVTK meccset nagyon jók, gyorsak a ZTE szélsői: Rudnevs és a fekete holland fiú. Jó lesz felkészülni rájuk, mert Tóth és Schimmer lassúak hozzájuk, ne kelljen versenytfutniuk velük, vagy ha mégis, legyen kisegítő ember mindig.

#43 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 03 May 2010 - 07:52 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: atikiraly - Dátum: 2010 May 02, 13:49

... az alacsony gazellakergető ...

:rolleyes: gazellakergető ... nagyon jó! :)

#44 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1682 Hozzászólás:

Elküldve: 03 May 2010 - 07:18 PM

Néztem itt az oldalon a Hali tv-t,és a pápai másodedző ha azt nyilatkozta amit, akkor minek ment oda egyáltalán?
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#45 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1036 Hozzászólás:

Elküldve: 02 May 2010 - 01:49 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: BaLee - Dátum: 2010 May 02, 11:26

A csoki lesprintelte Schimmert (mikor megiramodott egy sárgáért még megakaszthatta volna ha rutinos, így csak bottal üthette a nyomát) elfutott a bal oldalon, középre passzolta, ahol Sarus iszonyat bénán találta el (saccra az ötös vonalán kívül hagyta volna el a pályát a labda) de Simon belecsúszott és róla bepattant. Balszerencse.

Köszönöm. Nekem is valami hasonló elképzelésem volt. Azt láttam, hogy az alacsony gazellakergető lefutja Szabiit, de utána minden olyan gyorsan történt.
Hajrá Hali!

#46 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2809 Hozzászólás:

Elküldve: 02 May 2010 - 12:26 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: atikiraly - Dátum: 2010 May 02, 10:19

Valaki megtudná mondani, hogy mi volt a szitu a lombik egyenlítő találatánál? Mert ahány helyen nézem, annyiféle módon magyarázzák. :) Az nso-n Sarus nyolc méteres lövéséről írnak, ami Lengyelen megpattant. Az nb1.hu szerint Sarus adott be és Lengyel belevetődött. A mai NS-ben egyenesen Sarusnak adták a gólt, pedig nem biztos, hogy beleért. Az én véleményem szerint meg Simoné volt az öngól. Mindenesetre Akela barátunk 86. fotóján látszik, amint a füvön csücsül középen Ádi.

A csoki lesprintelte Schimmert (mikor megiramodott egy sárgáért még megakaszthatta volna ha rutinos, így csak bottal üthette a nyomát) elfutott a bal oldalon, középre passzolta, ahol Sarus iszonyat bénán találta el (saccra az ötös vonalán kívül hagyta volna el a pályát a labda) de Simon belecsúszott és róla bepattant. Balszerencse.

#47 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1682 Hozzászólás:

Elküldve: 02 May 2010 - 12:09 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: 56Akela - Dátum: 2010 May 02, 08:51

HALADÁS - PÁPA 2010.05.01

4:2

(Nem reklám, semmi hasznom belőle, de hátha érdemes megnézni)

http://picasaweb.goo...DASLOMBARDPAPA#

:) Köszönjük az újabb képeket :rolleyes:
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#48 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1036 Hozzászólás:

Elküldve: 02 May 2010 - 11:19 AM

Valaki megtudná mondani, hogy mi volt a szitu a lombik egyenlítő találatánál? Mert ahány helyen nézem, annyiféle módon magyarázzák. :) Az nso-n Sarus nyolc méteres lövéséről írnak, ami Lengyelen megpattant. Az nb1.hu szerint Sarus adott be és Lengyel belevetődött. A mai NS-ben egyenesen Sarusnak adták a gólt, pedig nem biztos, hogy beleért. Az én véleményem szerint meg Simoné volt az öngól. Mindenesetre Akela barátunk 86. fotóján látszik, amint a füvön csücsül középen Ádi.
Hajrá Hali!

#49 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 02 May 2010 - 10:51 AM

HALADÁS - PÁPA 2010.05.01

4:2

(Nem reklám, semmi hasznom belőle, de hátha érdemes megnézni)

http://picasaweb.goo...DASLOMBARDPAPA#

#50 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 18 April 2010 - 08:43 AM

Alig várom, hogy megézhessem a KTE-HALI összefoglalókat (vagy a teljes meccset, ha lesz rá lehetőség valahol?)

Szurkolótársaim és a magam védelmében megfogalmaznék -fanyalgók, kételkedők, aggódók stb... pár gondolatot.

Elsődlegesen a kihirdetett kezdőcsapat volt úgy láttam a "böstörgés" oka.

1. Eltiltás miatt nem játszhatott Legenda
A kritikák - kérdések a helyettesítéséről szóltak...

2. Nem szerepelt a kezdőben Kenesei
Az aggódás a gólt szerezni tudó személy "nem látása" - "elvárása" okán számomra egyértelmű, hiszen úgy vártam a felgyógyulására, mint a megváltóra (-nem hiszem, hogy csak én)!

Mindkét kérdésnél felmerültek a légiósok nevei (ne hagyjuk ki Paternotte és Diouf mellől Bogda nevét se)!

Kételkedhettünk? Bizonytalankodhattunk? Aggódhattunk a premisszák ismeretében?

HATROZOTT IGEN A VÁLASZ, nem hiszem, hogy vitatható!

Hála Istennek, kijöttnek érzem Róthszakállú herceg igazságát(?) - konokságát(?) -makacsságát(?), vagy egyszerűen mondva: elképzelésének következetességének érvényesülését.

Mi is történt?
Nem játszottak sem a légiósok, sem Kenő.
Csoda történt Sipi és Dzsozi feltámadásakor? De én ide veszem Molnárt és Dödit is!

Véleményem szerint csoda nem történt, de ezek a srácok tegnap meghálálták a beléjük vetett bizalmat és hitet!
A teljes tegnapi csapat!

Ez a három pont engem kárpótolt a Fradi ellen elvesztettért.
Ha Miskolcról is sikerülne hármat hazahozni, az kárpótolna egy másik (nem mondom meg melyik, lehet választani, azt hiszem van bőven miből) vereségért.

Nyertünk, de nem vágtattunk még a mennyekbe, ez is igaz!

Kétségek - aggódások -fanyalgások - kritikák továbbra is vannak, lesznek. A CSAPAT SZERETETE, FÉLTÉSE miatt!

Továbbra sem könnyű, de VAN REMÉNY!

Még az első 8-ba is bejuthatunk! Pár hete ezt álmodni sem mertem volna, bevallom!

HAJRÁ HALADÁS!

(Bocsánat az okoskodásért, ez csak egy saját vélemény volt a fotelból, senkit sem szándékozva befolyásolni, sérteni vagy bántani!
Nézzük meg alaposan az összefoglalót!)

#51 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1294 Hozzászólás:

Elküldve: 21 March 2010 - 12:19 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: krokesz98 - Dátum: 2010 Mar 20, 13:16

Szerintem meg nem esünk ki.
Nem kell pesszimistának lenni.Nem kötekedés,de egyszerűen a falra tudok mászni attól,ha valaki temeti a csapatot.

Kedves Krokesz! Ne félj nem temetjük a csapatot. Továbbra is reménykedünk, hogy nem esünk ki, de a több éves tapasztalatom alapján, nem számíthatunk semmi jóra. Majd ha Te is 58 éve szurkolsz a Haladásnak, másképp fogod látni, mint most, a tapasztalataid alapján kevesebb lesz az optimizmusod. Azt kívánom, hogy ne így legyen hanem egy többszörös bajnokcsapat erőteljes menetelését éld meg az akkori bajnokságban!

#52 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2010 - 09:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2010 Mar 20, 20:18

Még egy vélemény a tegnapi meccsről: Bogdanovicsot jóval korábban le kellett volna hozni-vagy talán be sem kellett volna állítani. Higgyétek el ő csak gyengébb védelmek ellen tud gólt rúgni, a Debrecennek viszont nagyon jó a védelme. Mégis ki tudott egyszer lépni, egy ragyogó Halmosi átadás után, akkor meg rálépett a labdára - hát ilyen nincs!!!
Az a véleményem, hogy ha két fiatallal kezdünk Bogdanovics és Oross helyett, sokkal többre megyünk, mert Igor és Marci nem sokat ért a tegnapi meccsen (nem rúgtak gólt sajnos). Illetve a Sipos Norbi is többet nyújtott volna, mert ő azért 60 percig gürizik rendesen, ha elfárad akkor meg kockázat nélkül be lehet hozni a Bogdanovicsot, ha szerencséje van 20-30 perc alatt is rúghat gólt, gólokat).
Akármennyire is nincs formában Sipos Norbi, szerintem ő azért hiányzott a csapatból tegnap. De szerintem nem játszott annyira rosszul korábban, hogy ki kellett volna hagyni (MTK meccset nem láttam).

Maximálisan 1-et értek!

Egy belső örömöm van: Sem Rajos Dödire, sem Sipire nem húzhatja rá senki a vereséget!

Hiába is erőlködik bárki!

AMÚGY MEG BEVETTEM A LECAROM TABLETTÁMAT!

HAJRÁ HALI!

#53 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1294 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2010 - 09:18 PM

Még egy vélemény a tegnapi meccsről: Bogdanovicsot jóval korábban le kellett volna hozni-vagy talán be sem kellett volna állítani. Higgyétek el ő csak gyengébb védelmek ellen tud gólt rúgni, a Debrecennek viszont nagyon jó a védelme. Mégis ki tudott egyszer lépni, egy ragyogó Halmosi átadás után, akkor meg rálépett a labdára - hát ilyen nincs!!!
Az a véleményem, hogy ha két fiatallal kezdünk Bogdanovics és Oross helyett, sokkal többre megyünk, mert Igor és Marci nem sokat ért a tegnapi meccsen (nem rúgtak gólt sajnos). Illetve a Sipos Norbi is többet nyújtott volna, mert ő azért 60 percig gürizik rendesen, ha elfárad akkor meg kockázat nélkül be lehet hozni a Bogdanovicsot, ha szerencséje van 20-30 perc alatt is rúghat gólt, gólokat).
Akármennyire is nincs formában Sipos Norbi, szerintem ő azért hiányzott a csapatból tegnap. De szerintem nem játszott annyira rosszul korábban, hogy ki kellett volna hagyni (MTK meccset nem láttam).

#54 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2010 - 01:25 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: krokesz98 - Dátum: 2010 Mar 20, 12:20

De azért akkor sem kell így temetni a csapatot.

Én is azt szeretem, ha a temetés vidáman ér véget, felemlegetve a szép emlékeket!

Aztán jöhet az újjászületés!

Érdekes módon ismét csak azt tudom mondani, jó meccs volt a tegnapi, nem búslakodok különösebben!

Nem vagyunk egyformák na!

HAJRÁ HALI!

#55 Koczy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 454 Hozzászólás:
  • Interests:Foci, Filmek, TV-sorozatok

Elküldve: 20 March 2010 - 01:24 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: krokesz98 - Dátum: 2010 Mar 20, 13:20

Nem temeti senki a csapatot, csak látva itt a tavasszal felmutatott eddigi eredményeket, óhatatlanul is aggódni kezd az ember. Tegnap megint egy olyan meccsen kaptunk ki, amin nem játszottunk rosszul, csak éppen gólt nem tudtunk lőni, pedig sajna ebben a sportágban az a lényeg.
És azért a játékosokra is negatívan hat pszichésen, hogy azt látja, hogy mindent megtesz a pályán, és mégis kikap a csapat. Ha ez így folytatódik, akkor előbb-utóbb elszáll az önbizalom, aztán még a gyengébb csapatok ellen sem fog menni. (Ez meg színtiszta pszichológia) És ha így lesz, akkor --> NB2. De való igaz, ott még nem tartunk.

#56 krokesz98

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1345 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2010 - 01:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Koczy - Dátum: 2010 Mar 20, 13:16

Ez nem pesszimizmus, de a tények a következők: Nem tudunk gólt rúgni. Anélkül nem lehet meccset nyerni. Ha nem változtatunk, kiesünk. Szerintem ez elég egyszerű.

www.haladas90.gportal.hu

Hajrá Hali!
Hajrá Falco!
SAY NO TO MODERN FOOTBALL!

#57 Koczy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 454 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2010 - 01:18 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: 56Akela - Dátum: 2010 Mar 20, 12:53

Ehhez kell a Skriba és a Rácz azzal, hogy tanuljanak meg végre gólt rúgni!

Mennyivel érnek többet náluk jelenlegi csatáraink?

No igen, az a szomorú, hogy Kenőn kívül nincs egy góllövő csatárunk sem. Hiába hozták ide Bogdanovic-ot, ő már nem ugyanaz, mint aki Debrecenben volt anno.

#58 Koczy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 454 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2010 - 01:16 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: krokesz98 - Dátum: 2010 Mar 20, 12:16

Nem kell pesszimistának lenni.Nem kötekedés,de egyszerűen a falra tudok mászni attól,ha valaki temeti a csapatot.

Ez nem pesszimizmus, de a tények a következők: Nem tudunk gólt rúgni. Anélkül nem lehet meccset nyerni. Ha nem változtatunk, kiesünk. Szerintem ez elég egyszerű.

#59 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2010 - 12:53 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Koczy - Dátum: 2010 Mar 20, 00:22

Ma nekem is ez jutott eszembe meccs közben.

Azzal együtt, hogy én is azt mondom, hogy ha úgy játszanánk minden meccsen, mint ma, akkor gyengébb csapatok ellen lenne esélyünk. Persze csak akkor, ha belőjük végre a helyzeteinket (vagy legalább eggyel több gólt lövünk, mint az ellenfél).

Ehhez kell a Skriba és a Rácz azzal, hogy tanuljanak meg végre gólt rúgni!

Mennyivel érnek többet náluk jelenlegi csatáraink?

#60 krokesz98

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1345 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2010 - 12:16 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2010 Mar 20, 00:57

Nem tudom???!!! Mit mondjak???!!! Itt valami komoly baj van. Lehet, hogy jól játszottunk, de akkor miért nem győztünk? Biztos azért, mert a Debrecen jobb csapat mint mi. Mi lesz ha egy gyengébb csapat jön(van ilyen?) akkor meg rosszul játszunk és azért kapunk ki. Lelkiekben fel kell készülni Nagyberkire, Kozármislenyre, Barcsra, ZTEII-re, ETO II-re, VIDEOTON II-re stb. Gyirmótra nem, mert ők feljutnak, Pápával sem kell játszanunk, mert ők meg bennmaradnak. Szégyenkezhetünk. Ez a mai József nap beledöngölt az agyagba.

www.haladas90.gportal.hu

Hajrá Hali!
Hajrá Falco!
SAY NO TO MODERN FOOTBALL!