Ugrás a tartalomhoz

A legutóbbi mérkőzésről

861 replies to this topic

#21 krokesz98

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1345 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2011 - 08:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2011 Apr 30, 20:13

Siófok - Haladás 0-0

A mérkőzés elején kiegyeztem volna ebbe az eredménybe is, de most mégis valami hiányzik (2 pont).

Miért jó ez az eredmény? Sajnos a legjobb formában lévő játékosaink hiányoztak (Halmosi, Kenesei, Schimmer) a helyettesítők pedig nincsenek igazán jó formában. Az egy debreceni meccset kivéve Fodrek sem tud maradandót nyújtani, pedig akkor mennyire reménykedtünk.
Végül is a védekező taktika bevált, ennyire volt jó az adott szituációban. Persze nagyon jó lett volna a győzelem, de így még mindig maradt a 3 pont előnyünk.

A Siófok viszont tudomásom szerint a komplett csapatával állt fel.

Vagyis 4 pont előny,mert így áll most:
13.Haladás 31
14.Siófok 28
-----------------
15.MTK 27

Tehát a kieső 15.helytől 4 pontra vagyunk.
www.haladas90.gportal.hu

Hajrá Hali!
Hajrá Falco!
SAY NO TO MODERN FOOTBALL!

#22 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1279 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2011 - 08:13 PM

Siófok - Haladás 0-0

A mérkőzés elején kiegyeztem volna ebbe az eredménybe is, de most mégis valami hiányzik (2 pont).

Miért jó ez az eredmény? Sajnos a legjobb formában lévő játékosaink hiányoztak (Halmosi, Kenesei, Schimmer) a helyettesítők pedig nincsenek igazán jó formában. Az egy debreceni meccset kivéve Fodrek sem tud maradandót nyújtani, pedig akkor mennyire reménykedtünk.
Végül is a védekező taktika bevált, ennyire volt jó az adott szituációban. Persze nagyon jó lett volna a győzelem, de így még mindig maradt a 3 pont előnyünk.

A Siófok viszont tudomásom szerint a komplett csapatával állt fel.

#23 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1279 Hozzászólás:

Elküldve: 26 April 2011 - 10:37 PM

Haladás - Újpest 0-2

Hát ezt is csak mi tudjuk megtenni egy meccsen két meccset elveszíteni.

Gabesz Út, Gabesz Úr! Te valamit érzetél néhány hete.

#24 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1279 Hozzászólás:

Elküldve: 02 April 2011 - 09:43 PM

Haladás - Kecskemét 1-0

Nagyon, nagyon örülök a győzelemnek. Sajnos ez fordítva szokott lenni (mi kapunk gólt az utolsó percekben - pl. Paks az ősszel)

#25 TAXIDRIVER®

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 609 Hozzászólás:

Elküldve: 20 August 2010 - 10:22 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2010 Aug 20, 22:14

Lombard - Haladás 5-1 (1-1)
Szeretett csapatom ismét magával rántott a padlóra. Ezt a szégyent.

Tisztelt Haladás Vezetőség! Önöknél még én is többet értek a focihoz, pedig én nem sokat értek hozzá.
Tessenek megnézni a Haladás - ZTE meccs után mit írtam a mérkőzés legjobb és legrosszabb játékosa topikban. Hadd mondjam meg: A mérkőzés legrosszabb résztvevője a Miquel bíró volt. Most két meccs után megint ő vert tönkre bennünket. Valamiféle javuló sportdiplomáciában reménykedtünk Róth Antal távozása után - tényleg javuló (van egy mínusz előjel)?

Csertői - leáldozott a csillaga, már a távozása után megmondtam ez egy egydimenziós edző, csak Oross Mártonban képes gondolkodni. A mai meccsen nem csak a három kiállított játékos hiányzott hanem Oross és Kenesei is.

Az ellenünk megítélt két tizenegyes közül egyik sem volt jogos. A második pápai gól előtt nyilvánvalóan nekünk kellett volna szabadrúgást kapnunk és akkor nincs a gól. Nagy Gábor szabálytalanságáért egy sárga lapnál több nem járt, ha nem állítja ki a Nagy Gábort akkor Molnár oda sem ment volna hozzá, Lattenstein kiállítása még a Zombori szerint is jogtalan volt. Ha jól számolom 5 azaz öt súlyos, döntő tévedés (bűntett) ellenünk.

A csapatnak úgy kellene mindig küzdenie mint ahogy 7 emberrel küzdött 10 ellen. Sajnos nem ezt teszi.

Sajnos a csapat sorsa megpecsételődött, a mi csapatunk innét nem tud felállni, összeomlik, a ZTE és a Pápa röhög a markába. Mi meg sírhatunk, szidhatjuk, megölhetjük egymást. Jövőre megyünk az NBII-be. Vissza Andorka Pétert! Csertői tűnj el végre valahová máshová!

Szerintem ez egy kicsit kemény vélemény. 3 meccs után, ahol akár győzhettünk is volna, még ne mondjunk véleményt Csertői Aurél munkájáról. Nem osztom azt hogy innen nem lehet felállni, a pechszéria sem tarthat örökké.
A következő meccseken nehéz dolgunk lesz, de a cserepadon lévők bizonyíthatnak, ha úgy küzdünk mint a kiállítások után , akkor nem lesz gond. Én reménykedek és bízok a csapatban.

Vannak akik azt hiszik a futball olyannyira fontos, úgyszólván élet-halálkérdése. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal több.

#26 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1279 Hozzászólás:

Elküldve: 20 August 2010 - 10:14 PM

Lombard - Haladás 5-1 (1-1)
Szeretett csapatom ismét magával rántott a padlóra. Ezt a szégyent.

Tisztelt Haladás Vezetőség! Önöknél még én is többet értek a focihoz, pedig én nem sokat értek hozzá.
Tessenek megnézni a Haladás - ZTE meccs után mit írtam a mérkőzés legjobb és legrosszabb játékosa topikban. Hadd mondjam meg: A mérkőzés legrosszabb résztvevője a Miquel bíró volt. Most két meccs után megint ő vert tönkre bennünket. Valamiféle javuló sportdiplomáciában reménykedtünk Róth Antal távozása után - tényleg javuló (van egy mínusz előjel)?

Csertői - leáldozott a csillaga, már a távozása után megmondtam ez egy egydimenziós edző, csak Oross Mártonban képes gondolkodni. A mai meccsen nem csak a három kiállított játékos hiányzott hanem Oross és Kenesei is.

Az ellenünk megítélt két tizenegyes közül egyik sem volt jogos. A második pápai gól előtt nyilvánvalóan nekünk kellett volna szabadrúgást kapnunk és akkor nincs a gól. Nagy Gábor szabálytalanságáért egy sárga lapnál több nem járt, ha nem állítja ki a Nagy Gábort akkor Molnár oda sem ment volna hozzá, Lattenstein kiállítása még a Zombori szerint is jogtalan volt. Ha jól számolom 5 azaz öt súlyos, döntő tévedés (bűntett) ellenünk.

A csapatnak úgy kellene mindig küzdenie mint ahogy 7 emberrel küzdött 10 ellen. Sajnos nem ezt teszi.

Sajnos a csapat sorsa megpecsételődött, a mi csapatunk innét nem tud felállni, összeomlik, a ZTE és a Pápa röhög a markába. Mi meg sírhatunk, szidhatjuk, megölhetjük egymást. Jövőre megyünk az NBII-be. Vissza Andorka Pétert! Csertői tűnj el végre valahová máshová!

#27 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1660 Hozzászólás:

Elküldve: 16 August 2010 - 06:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2010 Aug 15, 13:55

A Csertőinek kétszer örültem:
- Egyszer mikor először idejött, mert jó edzőnek tartottam, jó eredményekkel (Siófok, Fehérvár)
- Másodszor amikor 2009-ben elment.

Nem örültem:
- Amikor az idén visszajött, mert már nem tartottam jó edzőnek, kudarcokkal (Sopron, Haladás, Kecskemét)

Nem tudom milyen edzéseket tart Csertői, tavaly itt sokan panaszkodtak, hogy nincs is érdemleges edzés, ami meg is látszott az eredményeken. A hiányokat aztán Róth mester úgy-ahogy pótolta, lassan de biztosan feljavult a csapat, elkerültünk az utolsó helyről. Emlékezzünk - még a bronz évadban is több olyan meccsünk volt amikről az volt sok szurkolónak a véleménye - győztünk ugyan, de a játékot felejtsük el. Szóval kín - keservesen jöttek ugyan az eredmények, de a játék nem volt jó. Az eredményesség talán annak volt betudható, hogy akkor volt egy jó Kenesei és jól működött a Guzmics-Kuttor védelem.

Az eddig látottak alapján Csertői újabb kudarcát fogjuk megélni. Tavaly ebből kimásztunk. Az idén?

Én nem igénylem, hogy a játékosok a meccs végén kijöjjenek megköszönni a biztatást, de ha sokan másként gondolkodnak akkor miért nem teszik meg? Ha jól emlékszem Csertői múlt évi ittléte alatt is voltak ilyen problémák, elsősorban Kuttorral.
Ne felejtsük el, hogy egy rossz formában lévő ZTE ellen és egy nem túl acélos Kaposvár ellen mindössze egy pontot szereztünk, gyanítom ha lejátszottuk volna az újonc elleni meccsünk akkor sem lenne több pontunk és ami ennél is szomorúbb, rúgott gólunk sem.

Igen,valami hasonló gondolatok motoszkálnak a fejemben nekem is,nem volt gyenge a játék a Kaposvár ellen,nem jöttek ki a dolgok,de ez sovány vígasz mert ha nem kapjuk el a fonalat gáz lehet.Na és a vezetőségnek itt a példa a dolgokra,hogy igenis meg kell erősíteni a keretet is.Mert van az hogy hasonló klubok mint mi,ezalatt az alacsonyabb anyagiakat értem,évről évre tudnak szerezni nagyon jól beválló idegenlégiósokat,akiket aztán hatalmas haszonnal egy szezon után el is visznek tőlük.Talán nem kellene fontolóra venni,hogy a játékos megfigyelőinket,ügynökeinket lapátra kellene tenni és jobbakkal kerülni kapcsolatba?
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#28 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1279 Hozzászólás:

Elküldve: 15 August 2010 - 03:55 PM

A Csertőinek kétszer örültem:
- Egyszer mikor először idejött, mert jó edzőnek tartottam, jó eredményekkel (Siófok, Fehérvár)
- Másodszor amikor 2009-ben elment.

Nem örültem:
- Amikor az idén visszajött, mert már nem tartottam jó edzőnek, kudarcokkal (Sopron, Haladás, Kecskemét)

Nem tudom milyen edzéseket tart Csertői, tavaly itt sokan panaszkodtak, hogy nincs is érdemleges edzés, ami meg is látszott az eredményeken. A hiányokat aztán Róth mester úgy-ahogy pótolta, lassan de biztosan feljavult a csapat, elkerültünk az utolsó helyről. Emlékezzünk - még a bronz évadban is több olyan meccsünk volt amikről az volt sok szurkolónak a véleménye - győztünk ugyan, de a játékot felejtsük el. Szóval kín - keservesen jöttek ugyan az eredmények, de a játék nem volt jó. Az eredményesség talán annak volt betudható, hogy akkor volt egy jó Kenesei és jól működött a Guzmics-Kuttor védelem.

Az eddig látottak alapján Csertői újabb kudarcát fogjuk megélni. Tavaly ebből kimásztunk. Az idén?

Én nem igénylem, hogy a játékosok a meccs végén kijöjjenek megköszönni a biztatást, de ha sokan másként gondolkodnak akkor miért nem teszik meg? Ha jól emlékszem Csertői múlt évi ittléte alatt is voltak ilyen problémák, elsősorban Kuttorral.
Ne felejtsük el, hogy egy rossz formában lévő ZTE ellen és egy nem túl acélos Kaposvár ellen mindössze egy pontot szereztünk, gyanítom ha lejátszottuk volna az újonc elleni meccsünk akkor sem lenne több pontunk és ami ennél is szomorúbb, rúgott gólunk sem.

#29 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1279 Hozzászólás:

Elküldve: 23 May 2010 - 09:23 PM

Haladás - Paks 4 - 0
Ez szép befejezés volt, minden elismerésem. Ha nem técedek egy tizes veretlenségi és egy négyes döntetlen sorozaton vagyunk túl, ilyet ritkán produkál a csapatunk, ezért elismeréssel tartozunk minden játékosnak, az edzőnek és mindenkinek aki tett ezért. Amióta az NBI-ben vagyunk újra, ez a második legjobb eredményünk, a 2008-as Siófok elleni 5-0 volt a legjobb. A 0-0 -ak után különösen örülök ennek a négy gólnak, annak pláne, hogy a Paksnak végre sikerült odavágnunk rendesen. Talán egyszer a szomszédvár is megkapja ugyanezt. Még egyszer fejet kell hajtanom azok előtt a társaink előtt akik a nehéz időkben is tartották bennem a lelket és bíztak a bent maradásban, sőt még a középmezőny is megfogalmazódott néhányuknál. Talán ha lesz időm jelentkezek még egy évértékeléssel. Számomra ez most szebb befejezés mint a tavalyi volt, mert ott a ZTE elleni szomorú vereség elvette e kedvemet a bronzörömtől.

#30 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1279 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2010 - 06:30 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: csocso-otto - Dátum: 2010 May 16, 23:20

A Norbinak állítólag volt valami ajtócsapkodós össze szólalkozása az edzővel vasas meccs után!
Az eredmény,nem játszott.Pedig szerintem az Igornál többet csinált vóna!

Attól függetlenül, hogy én hogyan értékelem az edzőt egy rossz meccs után, ha a fenti dolog megtörtént, jogos volt a Sipos Norbert kihagyása, mert egy játékos az edzőnek csak jelenthet és nem csapkodhatja rá az ajtót. Így lesz rend és mindennek az alapja a rend.

Néhány hozzászólás megerősít abbéli véleményemben, hogy az utolsó meccseket elveszítjük amit elsősorban a nem kellő motiváltság látszatára alapozok.

#31 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2010 - 07:50 AM

Egy nekem is tetsző első félidő után, melyben ha sikerült volna kétgólos előnyt szerezni -megjegyzem ehhez Rózsa kapusbravúrjai is kellettek- talán lett volna esély a győzelemre.

A második félidőre egy rendkívül fáradt, enervált Haladás jött ki a pályára.

Hízelgő ránk nézve az egy pont itthon tartása.

#32 Misi

Halista

• Members
  • PipaPipa
  • 4743 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2010 - 12:52 AM

nem ide :$
Hajrá HALI & FALCO!
kép
kép
kép

#33 csocso-otto

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1176 Hozzászólás:

Elküldve: 16 May 2010 - 10:20 PM

A Norbinak állítólag volt valami ajtócsapkodós össze szólalkozása az edzővel vasas meccs után!
Az eredmény,nem játszott.Pedig szerintem az Igornál többet csinált vóna!
Horváth András fasszopóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!

Niiiiiiiiiiincs oly erő mely legyőzhetné a csapatunk........

Glory glory Man United

http://www.bkozep.gportal.hu

#34 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1279 Hozzászólás:

Elküldve: 16 May 2010 - 09:09 PM

A televízióban láttam a meccset. Innét úgy tűnt, hogy a ZTE jobb csapat, mint mi és jobban motiváltak is. A mérkőzés nem volt durva.Már az első fálidőben látni lehetett, hogy a győzelemhez kell még egy gól, ez bent is volt a csapatban - nem jött be. Habár a ZTE jobb volt, mint a Haladás, a játékában mégsem éreztem a gólt, ennek ellenére nagyon féltem a szokásos, utolsó percekbeli bakitól. Szerencsére ez is elmaradt.

Most örüljünk annak, hogy azon a bizonyos 5 meccsen(Újpest, Győr, Kecskemét, Diósgyőr, Lombard) sikerült 13 pontot szerezni, mert ha ezek a pontok nem lennének, ugyancsak bajban lennénk. De nem vagyunk bajban és ez jól van.

Az edzővel megint elégedetlen vagyok, rosszak voltak a cserék, nem értem, hogy Sipos Norbertet miért nem lehetett behozni már az egész második félidőre. Ő eredményesen megkavarta volna ezt a ma átjátszható ZTE védelmet.

Azt tippelem, hogy az első nyolcban nem leszünk benn, annak ellenére, hogy ma időközben egészen jól játszott a csapat. Én az eredménnyel nem vagyok elégedett, mert nekem a ZTE ellen csak a győzelem az elfogadható.

Szerintem a szurkolás ma jobb volt, mint tavaly, de a trágárságról, meg az egyesületet sújtó megnyilvánulásokról illene leszokni, mert nem igaz, hogy ezek hozzá tartoznak a meccsekhez. Lehet, néhány száz szurkoló ezért jön ki a mérkőzésre, de több ezret meg elriasztanak vele.

#35 hapo

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 16 May 2010 - 08:08 PM

Először is szeretnék gratulálni a csapatnak a döntetlenhez!
De én most a szurkolókhoz szeretnék szólni. Igazuk van azoknak az embereknek akik azt mondják, hogy a sok hülye gyerek minek dobálja a petárdát. Emberek minek ez? Azért, hogy az egyesületet büntessék? Az ilyen fajta megmozdulásnak semmi értelme. Bár lehet ez csak női logika.
Más részt, a szurkolás ismét 0 volt. Persze, szidd csak a más csapatát, szurkolóit, de akkor legalább éltesd a sajátodat! Az a srác is látta, hogy ez a teljesítmény 0 volt aki a kerítésre ült a 2. félidőben. Megmondanátok az miért áll a B középbe ak csak áll és nem szurkol? Arra ott van a másik szektor. Gondolom ezek az emberek maguk sem tudják. Nem elég ám az, hogy kétszer kiabálod hogy Hajrá Hali. Persze most is tisztelet a kivételnek. Akik sajnos nincsenek sokan..

Hajrá Hali!

Egy szotyis szurkoló

#36 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2808 Hozzászólás:

Elküldve: 16 May 2010 - 08:07 PM

Kicsit hiányérzetem maradt. Első félidőben sokkal jobbak voltunk, a zetének volt egy jó 10 perce.
De ez a bíró, hogy mit művelt az is egy vicc.

Második félidő már sokkal kiegyensúlyozottabb volt.

Kár, hogy nem sikerült megverni őket. :rolleyes:

#37 Koczy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 454 Hozzászólás:
  • Interests:Foci, Filmek, TV-sorozatok

Elküldve: 08 May 2010 - 10:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2010 May 08, 21:09

Tulajdonképpen nem rossz egy döntetlen a Vasas ellen a Fáy utcában, de 9 ember ellen? Már két meccsen nem tudtunk gólt rúgni!!! Nehogy a ZTE ellen üljünk le megint.

Azért az nem rossz: a hátralévő három meccs közül kettő itthon egy idegenben. A tavasszal ez az arány 6:9 volt. Vigyázat, az itthoni meccsek nem lesznek könnyűek!!!

Én azt mondom, hogy ami ezen a két meccsen nem jött be, reméljük az bejön a ZTE ellen.

Én egyébként úgy fogalmaznék, hogy az itthoni meccsek SEM lesznek könnyűek.

#38 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1279 Hozzászólás:

Elküldve: 08 May 2010 - 09:09 PM

Tulajdonképpen nem rossz egy döntetlen a Vasas ellen a Fáy utcában, de 9 ember ellen? Már két meccsen nem tudtunk gólt rúgni!!! Nehogy a ZTE ellen üljünk le megint.

Azért az nem rossz: a hátralévő három meccs közül kettő itthon egy idegenben. A tavasszal ez az arány 6:9 volt. Vigyázat, az itthoni meccsek nem lesznek könnyűek!!!

#39 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1660 Hozzászólás:

Elküldve: 05 May 2010 - 08:49 PM

Jól alakultak a "riválisok" eredményei,maradtunk 7.-ek de most már 1 ponttal megyünk a Fradi előtt :)
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#40 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1279 Hozzászólás:

Elküldve: 05 May 2010 - 08:24 PM

Honvéd - Haladás: Szerencsénk van!!! Most fogom megnézni a többi eredményt és a helyzetünket a táblázaton matematikailag.