Ugrás a tartalomhoz

Kedves „szakértők!”

11 replies to this topic

#1 papoka231

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 221 Hozzászólás:

Elküldve: 02 December 2011 - 07:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: köbüki - Dátum: 02 December 2011 - 11:25 AM

Na húzz innen, mi sem fikázzuk a nagy Falco honlapján a fórumozókat. Mi hallottuk, de ezek szerint ti hallottátok is....

Nem hinném, hogy te bérelnéd e fórumot, nekem is annyi jogom van itt, mint neked "okoska".

#2 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3072 Hozzászólás:

Elküldve: 02 December 2011 - 11:25 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: papoka231 - Dátum: 02 December 2011 - 11:08 AM

Érdekes a témátok csak egy kicsit ósdi. Talán nem hallótátók, Aczél előzetesben van 4000 euró nyomja a zsebét (lelkét) egykutya, ö is idáig tudott jutni?

Na húzz innen, mi sem fikázzuk a nagy Falco honlapján a fórumozókat. Mi hallottuk, de ezek szerint ti hallótátok is....

#3 papoka231

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 221 Hozzászólás:

Elküldve: 02 December 2011 - 11:08 AM

Érdekes a témátok csak egy kicsit ósdi. Talán nem hallótátók, Aczél előzetesben van 4000 euró nyomja a zsebét (lelkét) egykutya, ö is idáig tudott jutni?

#4 papoka231

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 221 Hozzászólás:

Elküldve: 01 December 2011 - 05:33 PM

No ez egy gyönyörű egy fórom, egymást cikizni nagyszerű dolog, aha elfelejtettem hol vagyok a HALI szurkolói közt. :D

#5 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 7895 Hozzászólás:

Elküldve: 30 November 2011 - 04:24 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: keringer.zsolt - Dátum: 29 November 2011 - 02:31 PM

Kedves tali!
Azt hiszem én tudom ki vagy!
Nyugalom! Nem ez a megoldás!
Üdvözöllek!
Zsolt
Hajrá HALI!

Most mondjam azt,hogy én az első pillanattól fogva 99%-ig biztos voltam benne?

#6 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2393 Hozzászólás:

Elküldve: 30 November 2011 - 02:08 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: tali - Dátum: 23 November 2011 - 11:32 PM

Remélem, nagy örömötökre elbúcsúznék. Ami biztos és igaz, hogy nagyon hülye vagyok az informatikához, beismerem! Azt gondoltam, jó
vitákat ejthetünk meg itt, vártam megindokolt SZAKMAI kritikákat. Jött gúnyoskodás, Írhás, miért ment el-, edzőcsere tíz játékossal, aczél fizetése, sérülések az edző
miatt, Ugrai, mint megoldás a dobogóhoz.., sorolhatnám a blődségeket,. Tíz játékos megvásárlása elérhetetlen összeg, alapozás új edzővel félbajnokságra öngyilkosság!

Profikat nem az edző tanít meg gólgyártásra, komoly fizetéseket TUDÁSRA kapunk! A szerencse sem volt a csapatunk mellett, a sérülések alapjaiban gyengítették
együttesünket. Szurkolói összefogást javasoltam, játékosainknak erre volna szüksége-szerintem. Lefikázni Halmosit, megyei focistának beállítani, porszívóügynöközni,
egy Honvéd meccs előtt nem ildomos. Minden állításomat fenntartom, de befejezem a beírogatást, mert a rosszindulattal vitázni olyan, mint Breznyev csókja Kádárral.

Felesleges! Nekem és remélem sok szurkolónak egyértelműen kiderült, TI VAGYTOK A MUPPET Show-ból a két rosszindulatú öreg fószer az erkélyről. Nem teljesen,
mert azok értettek a dolgukhoz. Károgjatok tovább egymással.., a csapat télen meg lesz erősítve, a sérültek rendbe jönnek a szünetben és sikeres tavaszunk jön.

Így gondolom. Ti meg köpdössetek tovább…magatokban. Ölellek Benneteket!

Kedves Szakértő Tali!

Sajnos az elöttem szólok (zizou06, köbüki) olyan jól megfogalmazták a véleményüket, hogy nem tudok mit hozzátenni!
Sajnálnám, ha nem írnál ide többet, igaz ez nem blog, de hidd el ezt többen látogatják, és az is igaz, szakmai érveket csak te írhatsz, hisz te értesz a szakmához! Ezuton is kérlek, két "munka" között azért írjál!
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#7 cirmos

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 718 Hozzászólás:

Elküldve: 30 November 2011 - 11:12 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: keringer.zsolt - Dátum: 29 November 2011 - 02:31 PM

Kedves tali!
Üdvözöllek!
Zsolt
Hajrá HALI!

Akkor én is tudom, mert a megoldáshoz vezető úton ÉN jártam előbb!!!! :P

#8 keringer.zsolt

Alapító: www.bkozep.gportal.hu

• Members
  • PipaPipa
  • 1932 Hozzászólás:

Elküldve: 29 November 2011 - 02:31 PM

Remélem, nagy örömötökre elbúcsúznék. Ami biztos és igaz, hogy nagyon hülye vagyok az informatikához, beismerem! Azt gondoltam, jó
vitákat ejthetünk meg itt, vártam megindokolt SZAKMAI kritikákat. Jött gúnyoskodás, Írhás, miért ment el-, edzőcsere tíz játékossal, aczél fizetése, sérülések az edző
miatt, Ugrai, mint megoldás a dobogóhoz.., sorolhatnám a blődségeket,. Tíz játékos megvásárlása elérhetetlen összeg, alapozás új edzővel félbajnokságra öngyilkosság!

Profikat nem az edző tanít meg gólgyártásra, komoly fizetéseket TUDÁSRA kapunk! A szerencse sem volt a csapatunk mellett, a sérülések alapjaiban gyengítették
együttesünket. Szurkolói összefogást javasoltam, játékosainknak erre volna szüksége-szerintem. Lefikázni Halmosit, megyei focistának beállítani, porszívóügynöközni,
egy Honvéd meccs előtt nem ildomos. Minden állításomat fenntartom, de befejezem a beírogatást, mert a rosszindulattal vitázni olyan, mint Breznyev csókja Kádárral.

Felesleges! Nekem és remélem sok szurkolónak egyértelműen kiderült, TI VAGYTOK A MUPPET Show-ból a két rosszindulatú öreg fószer az erkélyről. Nem teljesen,
mert azok értettek a dolgukhoz. Károgjatok tovább egymással.., a csapat télen meg lesz erősítve, a sérültek rendbe jönnek a szünetben és sikeres tavaszunk jön.

Kedves tali!
Üdvözöllek!
Zsolt
Hajrá HALI!

#9 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 7895 Hozzászólás:

Elküldve: 24 November 2011 - 02:06 AM

Ez egy FÓRUM.
Mi vagyunk a szurkolók akik ide írogatunk.
Ezt,mármint a FÓRUMOT ezért találták ki.
Nem vagyunk edzők.
Játékosok sem vagyunk.
Soha nem buktattunk meg edzőt.
Játékost sem rúgattunk ki.
Leírjuk a véleményünket.
Azért mert ez egy FÓRUM.
Mi tiszteletben tartjuk a másik véleményét.
A mi véleményünket nem tartják tiszteletben.
Kötözködnek velünk.
Mi védjük a véleményünket.
Ennek hangot/betűt is adunk.
Itt.
Mert ez egy FÓRUM.
Nekünk találták ki.
Elolvastam a gondolataidat amit leírtál.
Véleményt formáltam magamban róla.
Nem írtam le mert nem szalonképes.
Én nem kötözködök.
Elfogadom mindenki véleményét.
Nem mindig értek velük egyet de elfogadom.
Mert minden ember másképp gondolkodik.
Ilyen a világ.
Én nem hagyom abba a fórumozást.
Én nem sértődök meg.
Csupán továbbra is vállalom a véleményem.
Itt!
Mert ez egy FÓRUM!
Nekünk találták ki!

#10 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3072 Hozzászólás:

Elküldve: 24 November 2011 - 01:15 AM

Mége egyet kifelejtettem: Ha eseteg nem volt érthető, én azt írtam, hogy az edző porszívóügynök is lehetne (nem pedig azt, hogy az), mert lyukat tud beszélni mundenki hasába. Ez viszont ténykérdés, amolyan axioma féle.
Szerintem egyébként egyértelmű volt, de lehet, hogy nem mindenkinek. :(

#11 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3072 Hozzászólás:

Elküldve: 24 November 2011 - 12:55 AM

Be lehetett volna írni az abbahagyott blogba is. Kicsit szalonképesebben, hogy a tömegek is megemészthessék (nekem így se sértő, nem emiatt írtam).

Azért pár dologra felhívnám a figyelmet. Egyrészt alapvető különbségek vannak egy edző és egy szurkoló között. Szerintem mi sohasem állítottuk, hogy az általunk leírtak lennének az egyedüli igazságok. Mi csak leírjuk a véleményünket, ami lehet jó, lehet rossz, de igazából mindig felvállaltuk. Persze néha talán úgy tűnt, hogy elgurult a pöttyös egyeseknél (még talán igaz is lehet), de egy biztos: mi nem nagyon szoktunk vérig sértődni más véleményén. Nem is vagyunk szakértők. Nem is akarunk azok lenni és nem emlékszem, hogy valaha ezt hangoztatta volna bárki is. Ígyhát a szakértői megszólítás nem illik ide. Hogy egy informatikai példát hozzak, nem kell ahhoz a java nyelvet ismerni, hogy eldöntsem egy weboldalról, tetszik-e vagy sem (én sem vagyok informatikus- úgyhogy ha szar a példa akkor bocs).

Nekünk ez szórakozás, nem pedig munka. Nekünk ez pénzbe kerül és nem fizetést kapunk érte. Mi általában úgy gondoljuk, hogy ha a munkánk ennyi embert mozgatna meg, akkor annak örülni kellene, és nem csesztetni azokat, akiknek van véleménye, ne adj isten azt közzé is teszi.
Persze a helyzetünk talán könnyebb, mert mi -többnyire- évek óta ismerjük egymást, tudjuk kinek milyen a habitusa. Írhatnám a mindentbelének, hogy böszme, a zizou-nak, hogy iq light, a Keringernek, hogy maradjon inkább a piros-feketéknél, mocsoládi barátunknak meg pedig, hogy ne főzzön több barackos barackot, mert az eddigiek is szarok voltak. Aligha sértődnének meg. Csak valamiért a profi edző és focista olyan galamblelkű.

Egyébként nem tudom, hogy az Ugrai lőtt volna gólt, vagy sem, kit miért vert az isten és hogy miért tartunk ott, ahol. Egyvalamiben viszont biztos vagyok: nem a gyökerek miatt tartunk itt. De ha mégis, akkor az egészet sürgősen be kell zárni.

Esetleg utolsó utáni hozzászzólásként még kiváncsi lennék, hogy ki a két muppet show szereplő. Az egyik gondolom én, mert talán egyedül engem ismersz, de ki a másk?
Zizou? Mindentbele? Vagy más egyet nem értő? Vagy esetleg megvan minden csapattagnak a maga gyökere?

üdv, köbüki

ui.: Válaszolni a topikon belül az "új válasz" gombra nyomva lehet. Ha esetleg idézni szeretnél magasröptű eszmefuttatásokból, akkor az eszmefuttatás alatt lévő "válasz" gombra kattintva lehet megtenni új topik nyitása nélkül. Ez ingyen volt- de csak azért, mert én sem értek hozzá :) :D

#12 tali

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 8 Hozzászólás:

Elküldve: 23 November 2011 - 11:32 PM