Ugrás a tartalomhoz

Kedves ellenség!

2 replies to this topic

#1 cirmos

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 721 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2011 - 04:57 PM

Mókás ez a két új topic, nagy okosságra vall, hogy létrehoztad őket! Valószínűleg én is a "gyökerek" táborát erősítem, ha sok dologban egyetértek velük! :rolleyes:

#2 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3094 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2011 - 12:37 AM

Kersd már fel a Keringer Zsoltit, ő megtanítja neked, hogy nem kell minden hozzászóláshoz új topicot nyitni. Ha mindenki ezt tenné, lenne már negyvenezer topic.
egy gyökér:)

#3 tali

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 8 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2011 - 12:05 AM

Kedves ellenség!

Szakmailag olyan hülyeségeket irkálsz be,hogy komolytalan embernek gondollak. Nem edzői hiba, a játékosok sérülése--Nagy I Gábornak a Videoton ellen kifordult a bokája,Kenesei Krisztián sérülés-hulláma a kora miatt természetes, Kovács István pedig egyszerűen nem bírta az NB I, és a válogatottság által hozott megterhelést. A többieket nem sorolom! Oros--gondolom--azért lett lecserélve,mert ordító gól helyzetben kifejelte a labdát a stadionból. Megjegyezném, hogy a kupa meccsen 1--azaz egy--méterről, nem a kapuba talált,hanem eltalálta a reflektort! Azért cserélte Nagy I Gábort le az edző--gondolom--mert nincs más! Az nem mentális probléma, hanem képességbeli gond, ha a csatár képtelen gólt rúgni. Vujovics egy zsoldos, aki beleszarik az eredménybe. Fenntartom állításomat:aki ismeretlenül "leporszívóügynöközi" a csapatunk edzőjét, az egy GYÖKÉR. Pontosítanék: az egy BÜDÖS GYÖKÉR! A "fájdalmas tali" elé szívesen néznék.

Kedves szurkoló társak! Kérném lássátok!--5-6 ember a csapatunkat, s az edzőnket gusztustalanul támadja. Ilyen emberekre, úgy gondolom, semmi szükség!!! Csak ártanak!!! Véleményem szerint,ez egy olyan érdekkör,amely nem a csapat eredményességét akarja,hanem más célokért küzd! ( Mindenki tudja, a csapat tulajdonosai között nem a legnagyobb az egyetértés a célokat illetőleg ) Szerintem Aczél eredménycentrikus, és csípheti azok szemét,akik nem a dobogón akarják látni a csapatot, hanem pénzt akarnak csinálni, MÁR MA!

Az az ember,aki nem látja,hogy a jelenlegi játékos keret nem alkalmas nagyobb célok eléréséhez,az vagy rossz indulatú, vagy semmi gógyija nincs a focihoz!!