Ugrás a tartalomhoz

Magyar-Holland

25 replies to this topic

#1 krokesz98

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1345 Hozzászólás:

Elküldve: 30 March 2011 - 07:21 PM

Szerintem tegnap egész jók voltunk.
Én még bízom a kijutásban.
www.haladas90.gportal.hu

Hajrá Hali!
Hajrá Falco!
SAY NO TO MODERN FOOTBALL!

#2 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1280 Hozzászólás:

Elküldve: 30 March 2011 - 05:15 PM

Megmondom őszintén én már régóta nem drukkolok a magyar labdarúgó válogatottnak, kivéve ha Haladás játékos játszik a csapatban. Nem azért mintha kozmopolita lennék, de azt a sok-sok disznóságot ami a magyar labdarúgásban történik nem tudom elfogadni és ez váltja ki belőlem az előbbiekben említett reakciót.

Persze egy-egy jobb történés ismét vissza-vissza térít a válogatottnak szurkolók táborába. Így volt ez tegnap is a gólok után. A harmadik gól után igazi gólöröm lett rajtam úrrá. Feltámadt bennem a remény, hogy legalább egy döntetlen kijön ebből a meccsből. Aztán mégis lógó orral fejeztem be a meccset, de legalább nem dühöngtem.

#3 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1664 Hozzászólás:

Elküldve: 29 March 2011 - 11:21 PM

Én csak azt nem értem,ha egy csapat tud így is játszani mint a második félidő első 30 percében,az mit csinált a pesti meccsen? Másik kérdés,miért erőltetik a magyar edzők előszeretettel azt a hülyeséget hogy 1 csatárral állnak fel,és valahol abban bíznak hogy sikerül kivédekezni egy egész meccset?
Ha nem Fülöp hanem Király Gabi véd lehet most egy x-nek örülnénk.Mert Fülöp 3 gólban benne volt ilyen olyan százalékban,Gabinál azért az kizárt hogy egy meccsen 3 bakit csináljon,és átlag meccsenként minimum hoz egy bravúrt :)
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#4 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1280 Hozzászólás:

Elküldve: 29 March 2011 - 11:00 PM

Hollandia - Magyarország 5-3 EB selejtező.

A vereség ellenére ez már elfogadható volt még akkor is ha a vezetésünkig a hollandok nem vették egészen komolyan a meccset. A magyarok részéről ezt a hozzáállást már lehet díjazni. A Király Gábor elleneseknek meg üzenem, hogy kapják be!!! Félek, hogy a Tököli ellenünk pótolja be azt, hogy most nem csinált semmit. Kár volt behozni

#5 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1664 Hozzászólás:

Elküldve: 29 March 2011 - 12:06 PM

A Holland-Magyar tippmix.hu oldalon a fogadási arányok magukért beszélnek :) Egy döntetlen 7.5-ös szorzó a magyar győzelem majdnem 16-szoros pénzt hoz,de ami felettébb érdekes azaz 5-nél kevesebb gól lesz :rolleyes: Szóval ennyit a magyar csapatról ;)

#6 szijjas

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 440 Hozzászólás:

Elküldve: 28 March 2011 - 09:59 AM

Legalább a svédek, finnek ellen a T nem lesz teli, üljé le, nem látok, ne lengesd a zászlót emberrel...
Sokkal fontosabb, hogy mi van a mez elején, mint a hátán…

Hajrá Haladás!!!

#7 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1664 Hozzászólás:

Elküldve: 28 March 2011 - 08:51 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: jro - Dátum: 2011 Mar 27, 14:48

amin kiakadtam, hogy a Debrecenit, meg a Komlósit hívta meg a keretbe...most nem azért, de ilyenek Ricsi és Koro is simán vannak...

Szia!

Igen az ilyenek is döntőek.

Gyenge a válogatott mert,akik külföldön játszanak azok a csapataikban főleg padon ülnek,meccs hiány mellékhatása van náluk,az nb1 nem olyan erős bajnokság,hogy aki onnan bekerül az nemzetközi szinten is megállja a helyét egy közepes csapat ellen is kínlódnak csak a pályán.Sok sok tényezőnek változni kell ahhoz,hogy tényleg eredményes fejlődés legyen látható.

#8 jro

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2349 Hozzászólás:

Elküldve: 27 March 2011 - 03:48 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabesz - Dátum: 2011 Mar 26, 21:27

Szia!

Valóban megérne egy misét a dolog.
Csak tudod egy dolgot nem értek,sok volt neves labdarúgó akik xy tv adónál szakértenek,állandóan szinte csontig nyalnak be xy-nak,azt mikor van egy ilyen meccs elő jön az,hogy önmaguknak mondanak ellent :) Jókat röhögök mikor hallgatom,és eszembe jut mit is mondott pár hete,hónapja.Miért nem merik vállalni az igazi véleményüket?

amin kiakadtam, hogy a Debrecenit, meg a Komlósit hívta meg a keretbe...most nem azért, de ilyenek Ricsi és Koro is simán vannak...
http://www.futballmarketing.hu/ - "Szurkolókat a stadionba!" - Egy oldal az üzleti futballért

http://www.bkozep.gportal.hu/ - the best Fan-Associaton-Page all around the world

"Jelszavaink valának: haza és haladás. Azok, kik a haladás helyett maradást akarnak, gondolják meg: miképen a maradás szónak több jelentése van. Korszerinti haladás épen maradást hoz magával; veszteg maradás következése pedig senyvedés. Isten őrizze meg e nemzetet minden gonosztól; isten virassza fel e nemzetre a teljes felvirágzat szép napját! " már Kölcsey is tudta...

Rengeteg dologért érdemes élni, de csak kevés dologért érdemes meghalni...

You'll never walk alone...

Türűd rá...

#9 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1664 Hozzászólás:

Elküldve: 26 March 2011 - 09:27 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2011 Mar 26, 17:26

Gabesz Úr! Minden szavaddal egyetértek. Tényleg nincs fejlődés, ennek okairól de sokat tudnánk beszélni, vitatkozni. Talán a legérthetőbben úgy lehetne megfogalmazni: " Szép Hazánkban ma még mindig a fociból többen élnek, mint a fociért" -nem én mondtam.

Az első gólnál először én is úgy láttam, hogy Király Gábor megfoghatta volna, de az ismétlésnél látható, hogy ez a védhetetlen gól: erősen megrúgva, milliméterekkel a támaszkodó láb mellé. Nincs kapus aki ezt megfogja, vagy kirúgja.

Szia!

Valóban megérne egy misét a dolog.
Csak tudod egy dolgot nem értek,sok volt neves labdarúgó akik xy tv adónál szakértenek,állandóan szinte csontig nyalnak be xy-nak,azt mikor van egy ilyen meccs elő jön az,hogy önmaguknak mondanak ellent :) Jókat röhögök mikor hallgatom,és eszembe jut mit is mondott pár hete,hónapja.Miért nem merik vállalni az igazi véleményüket?

#10 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1280 Hozzászólás:

Elküldve: 26 March 2011 - 06:26 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabesz - Dátum: 2011 Mar 26, 12:10

Az egész Magyar-Holland oda-vissza kicsit túl fel lett fújva a sajtó részéről,és picit jobban tolják az Egervári féle válogatottat mint ami a reális kép lenne.Na meg Elek Ákos nagyképű nyilatkozata kiverte a biztosítékot,hogy ugyanúgy készül a meccsre mint egy Paks ellen.A válogatott ugyanott tart mint ahol eddig rendszeresen,se jobb sem rosszabb nem lett.Fejlődésről majd akkor dumáljunk,ha hozzuk a "kötelezőket" és meggyőzően,meg ha meg tudjuk verni a Svédeket,mert nyögve nyelős győzelmeket kisebb csapatok ellen eddig is tudtunk,és a Svédektől kikapni is,ha ugyan azt fogjuk elérni akkor milyen fejlődés történt? Semmilyen,azaz eredmény nélküli fejlődés,remélem azért nem így lesz.
Azt azért tudtuk,hogy tartalékok ide vagy oda a Hollandoknál,nem sokat számít mert a tartalékok is Európa élcsapataiban küzdenek és nem padon mint a mi fiaink.A másik hogy a Hollandok 80 százaléka évek óta együtt tolja a válogatottban,ez sem kis dolog és számos előnye van.
Nekem az volt furcsa,hogy ezek a Hollandok fél gőzzel vertek bennünket szét,mert ők diktálták a meccs tempóját és nem vették hajtósra,lazán rúgtak 4-et minden erőlködés nélkül.Szerintem Hollandiában sokkal nagyobb elánnal tolják majd és jobban pörgetik a meccset,hisz kiakarják majd szolgálni a publikumot egy gól gazdag öröm focival.

Ami felnyomta bennem a pumpát az az,hogy pár "agyhalott" megint Király Gabit akarta buzerálni az első gól miatt.

Gabesz Úr! Minden szavaddal egyetértek. Tényleg nincs fejlődés, ennek okairól de sokat tudnánk beszélni, vitatkozni. Talán a legérthetőbben úgy lehetne megfogalmazni: " Szép Hazánkban ma még mindig a fociból többen élnek, mint a fociért" -nem én mondtam.

Az első gólnál először én is úgy láttam, hogy Király Gábor megfoghatta volna, de az ismétlésnél látható, hogy ez a védhetetlen gól: erősen megrúgva, milliméterekkel a támaszkodó láb mellé. Nincs kapus aki ezt megfogja, vagy kirúgja.

#11 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 26 March 2011 - 11:32 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabesz - Dátum: 2011 Mar 26, 10:10

...
Ami felnyomta bennem a pumpát az az,hogy pár "agyhalott" megint Király Gabit akarta buzerálni az első gól miatt.

Nem azért, mert sak-matt helyzet volt, hanem azért, mert jól tartotta Király a pozícót, éppen emiatt meg kellett volna fognia!

Engem dehonesztált, hogy nem sikerült neki.

#12 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1664 Hozzászólás:

Elküldve: 26 March 2011 - 11:10 AM

Az egész Magyar-Holland oda-vissza kicsit túl fel lett fújva a sajtó részéről,és picit jobban tolják az Egervári féle válogatottat mint ami a reális kép lenne.Na meg Elek Ákos nagyképű nyilatkozata kiverte a biztosítékot,hogy ugyanúgy készül a meccsre mint egy Paks ellen.A válogatott ugyanott tart mint ahol eddig rendszeresen,se jobb sem rosszabb nem lett.Fejlődésről majd akkor dumáljunk,ha hozzuk a "kötelezőket" és meggyőzően,meg ha meg tudjuk verni a Svédeket,mert nyögve nyelős győzelmeket kisebb csapatok ellen eddig is tudtunk,és a Svédektől kikapni is,ha ugyan azt fogjuk elérni akkor milyen fejlődés történt? Semmilyen,azaz eredmény nélküli fejlődés,remélem azért nem így lesz.
Azt azért tudtuk,hogy tartalékok ide vagy oda a Hollandoknál,nem sokat számít mert a tartalékok is Európa élcsapataiban küzdenek és nem padon mint a mi fiaink.A másik hogy a Hollandok 80 százaléka évek óta együtt tolja a válogatottban,ez sem kis dolog és számos előnye van.
Nekem az volt furcsa,hogy ezek a Hollandok fél gőzzel vertek bennünket szét,mert ők diktálták a meccs tempóját és nem vették hajtósra,lazán rúgtak 4-et minden erőlködés nélkül.Szerintem Hollandiában sokkal nagyobb elánnal tolják majd és jobban pörgetik a meccset,hisz kiakarják majd szolgálni a publikumot egy gól gazdag öröm focival.

#13 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 26 March 2011 - 09:51 AM

0:1 -ig néztem a meccset, aztán a szünetben a 3. félidő összefoglalót.

Ma reggel pedig a többit is meglestem... (Hogy mekkora irodalma van ennek a NAGY kakinak a net-en érdemtelenül, az nem igaz!)

RENDKÍVÜL GYENGE!

A HALI ezerszer jobb csapat, mint, amit az Egervári összekreált tegnapra.

Nem érdekel a realitás ide, vagy oda!

Gatyába trotty már napokkal a meccs előtt! Fújjjjjjjjjjjjjjjjj!

:)

#14 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 03 February 2011 - 08:33 PM

Semmiképpen sem hagynám ki...! :D

Üzenet megtekintéseIdézés: Bulldog - Dátum: 2011 Feb 03, 16:32

csak nem indulsz Te is?

#15 Bulldog

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 326 Hozzászólás:

Elküldve: 03 February 2011 - 04:32 PM

csak nem indulsz Te is?

#16 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 02 February 2011 - 08:05 PM

Szerintem a Holland-Magyar jobb buli lesz....! ;) :D

#17 szijjas

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 440 Hozzászólás:

Elküldve: 02 February 2011 - 10:29 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: greenfan - Dátum: 2011 Jan 31, 16:30

Köszi!
Ma meg is vettem,de most látom csak,hogy pénteki napra esik.
Micsoda baromság ez?!
Most már csak azt kell elintézni,hogy elengedjenek a munkából.

Én is megvettem, a kanyarba elég rendesen fogy a jegy.

Hajrá Haladás!!!

#18 greenfan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1130 Hozzászólás:

Elküldve: 31 January 2011 - 05:30 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: szijjas - Dátum: 2011 Jan 31, 16:17

Köszi!
Ma meg is vettem,de most látom csak,hogy pénteki napra esik.
Micsoda baromság ez?!
Most már csak azt kell elintézni,hogy elengedjenek a munkából.

#19 szijjas

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 440 Hozzászólás:

Elküldve: 31 January 2011 - 04:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: greenfan - Dátum: 2011 Jan 30, 17:23

Remélem van jegy még a szhely ibuszban,mert úgy tudom,csak ők árusítják.
Esetleg hallott róla valaki?
Hétfőn felhívom őket,remélem pár nap alatt csak nem fogyott el.

http://b2c.ibusz.hu/ibuszweb/jegy/index.js...mp;rfo_re_id=57

itt látni mennyi van még

Hajrá Haladás!!!

#20 greenfan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1130 Hozzászólás:

Elküldve: 30 January 2011 - 06:23 PM

Remélem van jegy még a szhely ibuszban,mert úgy tudom,csak ők árusítják.
Esetleg hallott róla valaki?
Hétfőn felhívom őket,remélem pár nap alatt csak nem fogyott el.