Ugrás a tartalomhoz


Átigazolás 2010/11 tél


No replies to this topic

#1 koko111

    Tag

  • Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:
  • Gender:Male
  • Location:Szombathely

Elküldve: 03 December 2010 - 05:48 PM

Videoton

Érkezett:Somodi Bence,Ízing Martin (Videoton II),Elek Bence (Videoton U19),Kerékgyártó Tamás (Kazincbarcika,kölcsönből vissza)
Távozott:Margitics Andor,Baracskai Roland (Videoton II),Martin Kayongo-Mutumba (svéd-ugandai,AIK,svéd),Kerékgyártó Tamás (Egri FC),Présinger Ádám,Ponczók Csaba (mindketten Vasas,fél évre kölcsönbe),Goran Vujović (montenegrói,Kecskemét,fél évre kölcsönbe)

Edző: Dr. Mezey György

Várható kezdőcsapat:Bozovic - Lázár,Lipták,Vaskó,Andic - Farkas B.,Elek Á.,Sándor Gy. - Nagy D. (Gosztonyi),Alves,Nikolic

Felkészülési mérkőzések:
január 19.:Veszprém (NB II) - Videoton 1-2 (0-1) g.:Leitold illetve Vasiljevic,Nikolic
január 22.:Videoton - FK Spartak Zlatibor Voda (szerb I.o.) 1-1 (0-1) g.:Sándor Gy. (11-es) illetve Bratic
január 26.:Videoton - Slovan Bratislava (szlovák I.o.) 1-0 (1-0) g.:Sándor Gy
január 27.:ND Mura 05 (szlovén II.o.) - Videoton 1-2 (0-2) g.:Bohar (11-es) illetve Vaskó,Nikolic
január 30-február 10. Edzőtábor:Chiclana de la Frontera (Spanyolország)
február 1.:CF Chiclana (spanyol V.o.) - Videoton 1-12 (0-4) g.:? (11-es) illetve Polonkai,Alves (2),Vujovic,Elek Á. (2),Vasiljevic (3,harmadik 11-es),Nikolic (2),Gosztonyi
február 3.:Cádiz CF (spanyol III.o.) - Videoton 1-0 (0-0) g.:Fran Cortés (11-es)
február 4.:Videoton - FC Lokomotiv Moscow (orosz I.o.) 0-1 (0-0) g.:Ibricic (11-es)
február 7.:Videoton - FK Inđija (szerb I.o.) 2-1 (2-0) g.:Nikolic,Alves illetve ®ivanović
február 10.:Xerez CD B (spanyol V.o.) - Videoton 0-0
február 16.:Videoton - Újpest 2-1 (0-1) g.:Nikolic (11-es),Lencse illetve Rajczi
február 19.:Videoton - Paks (Ligakupa Negyeddöntő 1.mérkőzés) 1-1 (1-0) g.:Alves illetve Kiss T.
február 23.:Paks - Videoton (Ligakupa Negyeddöntő 2.mérkőzés) 0-0

ZTE

Érkezett:Ivancsics Gellért (Siófok,kölcsönből vissza),Zsömlye György (Szigetszentmiklós,kölcsönből vissza),Ivan Delić (montenegroi,FK Mladá Boleslav,cseh),Daniils Turkovs (lett,Skonto FC,lett),Marko Milosavljevic (szerb,FK Smederevo,szerb),Simonfalvi Gábor (Pécsi MFC,fél évre kölcsönbe),Simon Attila (Kecskemét,fél évre kölcsönbe),Szabó Ádám (Bőcs),Aleksandar Novakovic (szlovén,Kaposvár),Nánási Balázs (Nyíregyháza),Emre Okatan (török-osztrák,SV St. Gallen,osztrák)
Távozott:Illés Gyula (DVSC),Zsömlye György (Veszprém,kölcsönbe),Petneházi Márk (Orosháza,kölcsön után végleg),Simon Attila (Kecskemét,kölcsönből vissza),Ivancsics Gellért (Budapest Honvéd,fél évre kölcsönbe),Pogacsics Krisztián (FC Bihor Oradea,román),Máté Péter (Kaposvár)

Edző:Csank János

Várható kezdőcsapat:Vlaszák - Kocsárdi,Miljatovic,Varga R.,Panikvar - Szalai,Horváth A.,Kamber,Balázs Zs. - Rajcomar,Turkovs

Felkészülési mérkőzések:
január 22.:ZTE - Balatonlelle (NB III) 3-2 (2-0) g.:Rajcomar,A. Delic,Turkovs (11-es) illetve Petronovics,Földes I.
január 26.:ZTE - Pécsi MFC (NB II) 1-2 (0-0) g.:Turi (öngól) illetve Pavicevic,Ato
január 29.:ZTE - Soproni VSE (NB III) 2-0 (2-0) g.:Turkovs (2)
február 2.:ZTE - Szigetszentmiklós (NB II) 2-2 (1-1) g.:Rajcomar,Paulo illetve Fekete,Csepregi
február 5.:LASK Linz (osztrák I.o.) - ZTE 1-1 (1-1) g.:Duro illetve Turkovs
február 9.:ZTE - Ajka (NB II) 3-1 (0-1) g.:Kamber,A. Delic,Rajcomar (11-es) illetve Pothárn
február 16.:NK Slaven Belupo (horvát I.o.) - ZTE 3-0 (0-0) g.:Jurakić,Havojić (2)
február 19.:ZTE - Siófok (Ligakupa Negyeddöntő 1.mérkőzés) 0-2 (0-1) g.:Turcsik (öngól),Délczeg
február 22.:Siófok - ZTE (Ligakupa Negyeddöntő 2.mérkőzés) 0-4 (0-2) g.:Horváth A.,Cebara,A.Delic (11-es),Simon A.

Kaposvár

Érkezett:Korhut Mihály,Kardos Norbert (DVSC,egy évre kölcsönbe),André Cabate Portulez (portugál,Odivelas SAD,portugál),Miroslav Grumic (szerb,FK Banat Zrenjanin,szerb),Máté Péter (ZTE),Berdó Valentin (FTC),Horváth László,Pintér László,Reszli Gábor (Kaposvölgye,kölcsönből vissza)
Távozott:Zsolnai Róbert (Budapest Honvéd,kölcsönből vissza),Lelkes Mátyás (?),Lipusz Norbert (Kazincbarcikai SC),Petrók Viktor (Kozármisleny,fél évre kölcsönbe),Kovácsevics Róbert (Írország),Egejuru Godslove Ukwuoma (nigériai,Pécsi MFC),Aleksandar Novakovic (szlovén,ZTE),Pintér László (Törtel KSK)

Edző:Sisa Tibor

Várható kezdőcsapat:Milinte - Gujic,Grúz,Okuka,Zsók - Pavlovic,Balázs B.,Hegedűs D.,Pedro - Oláh,Peric

Felkészülési mérkőzések:
január 22.:Kaposvár - Nagyatádi FC (NB III) 5-0 (0-0) g.:Peric (4),Pavlovic
január 25.:NK Inter Zapreąić (horvát I.o.) - Kaposvár 0-1 (0-0) g.:Mankovic (öngól)
január 28-február 5. Edzőtábor: Caorle (Olaszország)
január 29.:Ravenna Calcio (olasz III.o.) - Kaposvár 4-2 (3-0) g.:Rosso,Grea,Farabegoli,Cazzola illetve Pavlovic,Peric
február 5.:NK Primorje (szlovén I.o.) - Kaposvár 2-1 (0-0) g.:Bozicic,Ostojic illetve Oláh
február 8.:Kaposvár - Veszprém (NB II) 1-0 (0-0) g.:Balázs B.
február 12.:NK Osijek (horvát I.o.) - Kaposvár 2-2 (0-1) g.:Leąković,Jugović (11-es) illetve Grumic,Farkas Z.
február 16.:Kaposvár - Paks (Magyar Kupa Nyolcaddöntő 1.mérkőzés) 1-0 (1-0) g.:Pavlovic
február 19.:Kaposvár - Szentlőrinc SE (NB III) 1-0 (1-0) g.:Peric

FTC

Érkezett:Igor Pisanjuk (ukrán-kanadai,Szolnoki MÁV,kölcsönből vissza),Varga Bence (VfB Stuttgart II,német)
Távozott:Igor Pisanjuk (ukrán-kanadai,?),Samuel Joshua "Sam" Stockley (angol,AFC Telford United,angol),Iani Martin Verón (argentin,Estudiantes de la Plata,argentín,kölcsönből vissza),Ivan García Labrado (spanyol,?),Frank Wiafe Danquah (holland,Waasland-Beveren,belga),Nagy Patrik (Rapid Wien,osztrák,kölcsönből vissza),Adriano Alves dos Santos (brazil,Oeste,brazil,május 16-ig kölcsönbe),Gárdos András (Sheffield United,angol),Fitos László (Szolnok,fél évre kölcsönbe),Birtalan János (REAC),Kulcsár Dávid (Vasas,fél évre kölcsönbe),Nikola Jakimovski (macedón,FK Teteks,macedón,fél évre kölcsönbe),Szabó Péter (DVTK,kölcsön után végleg),Bogáti Péter (DVTK),Sajó Dániel (Budapest Honvéd),Berdó Valentin (Kaposvár)

Edző:Prukner László

Várható kezdőcsapat:Ranilovic - Rodenbücher,Csizmadia,Balog Z. - Rósa D.,Maróti,Józsi,Andrezinho - Schembri,Heinz,Miljkovic

Felkészülési mérkőzések:
január 8. Teremtorna (Altheim)
A csoport:
ATSV Schärding (osztrák IV.) - FTC 2-6
ESV Freilassing (német X.o.) - FTC 2-4
FTC - SV St.Pantaleon (osztrák) 7-0
FTC - SK Hippach (osztrák) 6-1
FTC - SV Pöttinger Griekirchen (osztrák) 4-3
Elődöntő:
FTC - SK Altheim (osztrák) 2-1
Döntő:
FTC - FK Dukla Praha (cseh II.o.) 7-2
január 15.:Borsodi Nemzeti Teremlabdarúgó Bajnokság selejtező (Szeged)
B csoport:
FTC - Szolnok 1-0 (0-0) g.:Heinz (büntető)
FTC - Kecskemét 2-3 (2-1) g.:Junior,Heinz illetve Foxi,Tököli,Rósa D. (öngól)
január 16-22. Edzőtábor: Erdély (Szováta)
január 21.:FCM Targu Mures (román I.o.) - FTC 2-3 (1-0) g.:Dan (11-es),Zaharia (11-es) illetve Tóth B. (11-es),Schembri (2)
január 26.:FK Spartak Zlatibor Voda (szerb I.o.) - FTC 0-1 (0-1) g.:Abdi
január 29.:FC Nitra (szlovák I.o.) - FTC 0-1 (0-1) g.:Schembri
február 2.:NK Hrvatski Dragovoljac (horvát I.o.) - FTC 1-1 (1-1) g.:Svaric illetve Rósa D.
február 5.:FC Bihor Oradea (román II.o.) - FTC 1-3 (1-1) g.:Cigan illetve Tóth B.,Morales,Miljkovic
február 6-16. Edzőtábor: Pula (Horvátország)
február 7.:NK Slaven Belupo (horvát I.o.) - FTC 0-1 (0-0) g.:Miljkovic
február 9.:HNK Gorica (horvát II.o.) - FTC 0-1 (0-1) g.:Tutoric
február 12.:FTC - FK Spartak Zlatibor Voda (szerb I.o.) 0-3 (0-1) g.:Mirić,Veselinov (2)
február 15.:FTC - FK Sloboda Tuzla (bosnyák I.o.) 0-0
február 16.:Haladás - FTC (Ligakupa C csoport,4.forduló) 1-1 (1-0) g.:Sipos N. illetve Pölöskey (11-es)
február 16.:NK Međimurje Čakovec (horvát II.o.) - FTC 1-3 (1-0) g.:Kokota illetve Stanic,Schembri,Csizmadia

Debreceni VSC

Érkezett:Illés Gyula (ZTE),Nenad Novaković (szerb,FC Nordsjaelland,dán),Katona Attila,Etogo Awoundza Essama (kameruni,mindketten Bőcs,kölcsönből vissza),Nikolov Balázs (csapat nélkül-legutóbb Paks),Eugene Salami (nigériai,Niger Tornadoes,nigériai),Ştefan Mardare (román,FC Rapid Bucureşti,román)
Távozott:Predrag Pavlovic (szerb,FK Metalac Gornji Milanovac,szerb),Szécsi Gergő (Békéscsaba,fél évre kölcsönbe),Laczkó Zsolt (Sampdoria,olasz),Kiss Zoltán (Panserraikos F.C.,görög),Katona Attila (Siófok),Korhut Mihály,Kardos Norbert (Kaposvár,egy évre kölcsönbe),Rezes László,Szilágyi Péter (Vasas,fél évre kölcsönbe),Đorđe Pantić (szerb,?),Máté Péter (Szolnok,fél évre kölcsönbe),Balajti Ádám (Újpest,fél évre kölcsönbe),Angyal Norbert (Létavértes,fél évre kölcsönbe),Huszák Tamás (Tampere United,finn,kölcsönbe)

Edző:Zdenek Scasny (cseh)

Várható kezdőcsapat:Novaković - Bernáth,Simac (Komlósi),Mijadinoski,Fodor M. - Bódi,Cvitkovics,Varga J.,Szakály P. - Coulibaly (Kabát),Yannick

Felkészülési mérkőzések:
január 21.:DVSC - Szolnok 5-1 (1-1) g.:Ludánszki,©imić (3),Eyenga illetve Jakimovski (11-es)
január 22.:DVSC - Balmazújváros (NB III) 4-2 (2-0) g.:Salami (2),Czvitkovics (11-es),Máté P. illetve Kónya,Szűcs
január 22.:DVSC - Hajdúböszörmény (NB II) 3-0 (0-0) g.:Szilágyi P. (2),Balajti
jaunár 26.:DVSC "vegyes" - FC Bihor Oradea (román II.o.) 2-4 g.:Salami,Máté illetve Gadio (2),Birza,Jhonnes (öngól)
január 29.:DVSC "vegyes" - Püspökladány (NB III) 1-0 (0-0) g.: Da Silva
január 30.:Borsodi Nemzeti Teremlabdarúgó Bajnokság döntő (Debrecen)
A csoport
DVSC - Gyirmót (NB II) 2-1 (0-0) g.:Kabát (2) illetve Polyák
DVSC - Győri ETO 3-2 (0-0) g.:Szakály P.,Bódi (2) illetve Molnár T.,Nyitrai (büntető)
Elődöntő:
DVSC - Vasas 3-0 (1-0) g.:Mijadinoski,Kabát,Dombi
Döntő:
DVSC - DVTK (NB II) 4-2 (2-1) g.:Kabát,Balajti,Czvitkovics,Bódi illetve Gohér,Vadász V.
február 5.:DVSC - Nyíregyháza (NB II) 2-2 (1-1) g.:Subotic,Coulibaly illetve Andorka,Germán T.
február 6-16. Edzőtábor: Belek (Törökország)
február 9.:DVSC - FK Mladá Boleslav (cseh I.o.) 2-1 (0-0) g.:Yannick,Coulibaly illetve Táborský
febuár 11.:DVSC - FC Pakhtakor Tashkent (üzbég I.o.) 1-3 (0-1) g.:Cvitkovics (11-es) illetve Tadjiev,Miladinovic (11-es),Ahmedov
február 13.:DVSC - FC Steaua Bucureşti (román I.o.) 1-1 (1-1) g.:Kabát illetve Geraldo
február 15.:DVSC - AC Horsens (dán I.o.) 1-3 (1-1) g.:Farkas B. illetve Nohr,Spelmann,Farran
február 19.:DVSC - Kecskemét (Ligakupa Negyeddöntő 1.mérkőzés) 2-0 (1-0) g.:Varga J.,Illés Gy.
február 21.:DVSC - Unirea Valea lui Mihai (román IV.o.) 3-0 (2-0) g.:Czvitkovics,Szakály P.,Mokánszki
február 22.:Kecskemét - DVSC (Ligakupa Negyeddöntő 2.mérkőzés) 1-0 (0-0) g.:Litsingi (11-es)

Paks

Érkezett:Tamási Gábor (Baja,kölcsönből vissza),Palásthy Norbert (Vác,kölcsönből vissza),Kiss Máté (Kazincbarcika,kölcsönből vissza)
Távozott:Lisztes Krisztián (Vasas),Márkus Tibor (Budaörs,kölcsön után végleg),B. Tóth Balázs (Siófok,fél évre kölcsönbe),Dudás Ádám (Győri ETO,kölcsönből vissza)

Edző:Kiss Károly

Várható kezdőcsapat:Csernyánszki - Heffler T.,Éger,Fiola,Csehi T. - Böde,Sifter,Sipeki,Vayer - Bartha,Kiss T.

Felkészülési mérkőzések:
január 19.:Paks - Bonyhád VLC (NB III) 5-0 (1-0) g.:Montvai,Nagy I.,Gévay,Palásthy (2)
január 22.:Videoton II (NB II) - Paks 0-4 (0-1) g.:Nagy I.,Montvai,Böde (2)
január 26.:Tatabánya (NB II) - Paks 0-1 (0-0) g.:Palásthy
január 27-február 5. Edzőtábor: Belek (Törökország)
január 29.:Paks - KF Shkëndija 79 (macedón I.o.) 2-1 (0-0) g.:Gévay,Böde illletve Huseini
január 30.:Paks - Borussia Dortmund II (német IV.o.) 2-1 (0-0) g.:Haraszti Zs.,Kiss T. illetve Paurevic
február 1.:Paks - FC Kairat Almaty (kazah I.o.) 2-1 (0-1) g.:Montvai (2) illetve Smurkov
február 2.:Paks - FC Irtysh Pavlodar (kazah I.o.) 1-2 (0-1) g.:Vári (11-es) illetve Maltsev,Zarechniy
február 4.:Paks - FC Unirea Urziceni (román I.o.) 1-2 (0-1) g.:Gévay illetve Alexandru,Sorin
február 9.:Paks - Szigetszentmiklós (NB II) 3-1 (2-0) g.:Bartha,Éger,Vayer illetve Majoros (11-es)
február 16.:Kaposvár - Paks (Magyar Kupa Nyolcaddöntő 1.mérkőzés) 1-0 (1-0) g.:Pavlovic
február 19.:Videoton - Paks (Ligakupa Negyeddöntő 1.mérkőzés) 1-1 (1-0) g.:Alves illetve Kiss T.
február 23.:Paks - Videoton (Ligakupa Negyeddöntő 2.mérkőzés) 0-0

Lombard Pápa

Érkezett:Szabó Zsolt,Mészáros Márk (REAC,kölcsönből vissza),Zsivóczky Norbert (DVTK)
Távozott:Mészáros Márk (Kazincbarcika SC),Jovánczai Zoltán (REAC),David Solomon Abwo (nigériai,Zaglebie Lubin,lengyel,fél évre kölcsönbe),Kiss Róbert (?),Hacker Bence (?),Gahwabi Nebil (KITE-Szeged,fél évre kölcsönbe),Fűzfa Gergely (Donawitzer SV Leoben,osztrák),Fazekas Norbert (Soproni VSE),Germán Tamás (Nyíregyháza,fél évre kölcsönbe),Zsivóczky Norbert (Győri ETO?)

Edző:Véber György

Várható kezdőcsapat:Szűcs L. - Takács P.,Farkas A.,Supic,Németh M. (Rajnay) - Quintero,Gyömbér,Heffler N. - Bárányos - Rebryk,Maric

Felkészülési mérkőzések:
január 15.:Borsodi Nemzeti Teremlabdarúgó Bajnokság selejtező (Szeged)
A csoport:
Vasas - Lombard Pápa 4-3 (1-1) g.:Arsic,Mileusnic,Mundi (2) illetve Maric,Heffler N.,Szabó Zs.
KITE-Szeged (NB III) - Lombard Pápa 2-7 (0-4) Vágó,Kulacsik illetve Belecsany (öngól), Szűcs L. (büntető),Heffler N. (2),Takács P.,Bárányos,Maric
január 19.:Csíkszereda VSK (román IV.o.) - Lombard Pápa 0-9 (0-2)
január 22.:Slovan Bratislava (szlovák I.o.) - Lombard Pápa 2-0 (0-0) g:Bozic,Filip K.
január 25.:Magyarország U21 - Lombard Pápa 1-0 (0-0) g.:Balajti
január 26.:Lombard Pápa - Ajka (NB II) 4-0 (3-0) g.:Szabó Zs. (2),Maric,Bárányos
január 29.:Lombard Pápa - Csorna (NB III) 4-0 (1-0) g.:Maric,Rajnay,Germán T. (2)
február 2.:Lombard Pápa - Répcelak (NB III) 2-1 (2-0) g.:Maric,Gyömbér illetve Tóth Zs.
február 4.:Lombard Pápa - FTC II (NB II) 3-0 (1-0) g.:Rebryk,Gyömbér,Bárányos (11-es)
február 9.:Tatabánya (NB II) - Lombard Pápa 2-4 (0-1) g.:Farkas J,Módi illetve Tóth N.,Rebryk,Maric (2)
február 12.:Lombard Pápa - Balatonfüred (NB III) 3-0 (1-0) g.:Rebryk,Takács P.,Palkó
február 19.:Lombard Pápa - FK Slovan Duslo ©aµa (szlovák II.o.) 2-0 (0-0) g.:Takács P.,Rebryk

Budapest Honvéd

Érkezett:Hercegfalvi Zoltán (Sporting Kansas City,amerikai,kölcsönből vissza),Zsolnai Róbert (Kaposvár,kölcsönből vissza),Ivancsics Gellért (ZTE,fél évre kölcsönbe),Ivan Lovrić (horvát,Singapore Armed Forces FC,szingapúri),Peter Fieber (szlovákiai,MFK Petrzalka,szlovák),Sásdi Bálint (Büki TK),Kris Bright (új-zélandi,Shrewsbury Town F.C.,angol),Lukáą Zelenka (cseh,1. FC Slovácko,cseh),Sajó Dániel (FTC),Kincses Péter (Szigetszentmiklós),Madar Máté (Szigetszentmiklós,fél évre kölcsönbe),Kovács Ádám (Oud-Heverlee Leuven,belga)
Távozott:Németh Gábor (Vasas),Fernando Cuerda (spanyol,?),Pablo Coira (spanyol,?),Alfi Conteh Lacalle (spanyol-sierra leonei,?),Jovica Stokic (bosnyák,NK Zvijezda Gradacac,bosnyák),Gary Tavars (francia,?),Bojtor László (Vecsés FC),Zsolnai Róbert (Szolnoki MÁV),Cséke György (Nyíregyháza),Dieng Cheikh Abass (szenegáli,Nîmes Olympique,francia,fél évre kölcsönbe),Takács Ákos (Győri ETO)

Edző:Supka Attila (január 1-től)

Várható kezdőcsapat:Kemenes - Baráth,Debreceni,Botis,Hajdú N. - Hidi,Akassou,Moreira,Ivancsics - Rouani,Rufino

Felkészülési mérkőzések:
január 15.:Budapest Honvéd - FK Slovan Duslo ©aµa (szlovák II.o.) 5-1 (1-1) g.:Ivancsics,Sós (2,második 11-es),Neemelo,Baráth illetve Lalák
január 19.:Vasas - Budapest Honvéd 2-3 (1-0) g:Beliczky,Hristov illetve Nagy G.,Haruna,Moreira
január 22.:Budapest Honvéd - CS Mioveni (román II.o.) 0-1 (0-0) g.:Vladu
január 26.:Budapest Honvéd - FC UTA Arad (román II.o.) 3-0 (1-0) g.:Brajkovic (2),Flavio
január 29.:Budapest Honvéd - FK Dukla Banská Bystrica (szlovák I.o.) 1-0 (0-0) g.:Ivancsics (11-es) (82.percben félbeszakadt)
február 3.:FC Zakarpattia Uzhhorod (ukrán II.o.) - Budapest Honvéd 1-2 (0-1) g.:Bobal (11-es) illetve Bright,Hajdú N. (11-es)
február 5.:Budapest Honvéd - FK Bodva Moldava nad Bodvou (szlovák II.o.) 2-0 (1-0) g.:Kapacina,Akassou (11-es)
február 9.:Budapest Honvéd "vegyes" - Nyíregyháza 1-1 (0-1) g.:Azevedo illetve Andorka
február 11.:Budapest Honvéd - M©K ®ilina (szlovák I.o.) 0-1 (0-1) g.:Jeľ
február 16.:Budapest Honvéd - Eger FC (NB III) 2-1 (0-1) g.:Danilo (2) illetve Hamar Á.
február 19.:Budapest Honvéd - 1. FC Tatran Preąov (szlovák I.o.) 2-0 (0-0) g.:Danilo,Debreceni

Kecskeméti TE

Érkezett:Zoran Aković (montenegrói,FK Berane,montenegrói),Siniąa Radanović (szerb,FK Hajduk Kula,szerb),Simon Attila (ZTE,kölcsönből vissza),Preklet Csaba (Reggina Primavera,olasz,fél évre kölcsönbe),Koszó Balázs (Szigetszentmiklós,kölcsönből vissza),Goran Vujović (montenegrói,Videoton,fél évre kölcsönbe)
Távozott:Mladen Lambulic (montenegrói,visszavonult),Csordás Csaba (Siófok),Némedi Norbert (Szolnok),Bagi István,Hegedűs Ádám (mindketten Mezőkövesd-Zsóry,fél évre kölcsönbe),Balog Marcell (Restart-Ceglédi VSE,kölcsönbe),Koncz Zsolt (Restart-Ceglédi VSE),Holczer Ádám (Nyíregyháza),Simon Attila (ZTE,fél évre kölcsönbe)

Edző:Tomislav Sivic (szerb)

Várható kezdőcsapat:Ribánszki (Aković) - Alempijevic,Gyagya,Balogh B.,Farkas I. - Bori,Cukic,Foxi,Savic,Litsingi - Tököli

Felkészülési mérkőzések:
január 15.:Borsodi Nemzeti Teremlabdarúgó Bajnokság selejtező (Szeged)
B csoport:
Kecskemét - Szolnok 1-3 (1-2) g.:Foxi illetve Remili,Búrány,Mile
FTC - Kecskemét 2-3 (2-1) g.:Junior,Heinz illetve Foxi,Tököli,Rósa D. (öngól)
január 22.:Kecskemét - BKV Előre (NB II) 4-0 (1-0) g.:Simon A. (2,második 11-es),Tököli (2)
január 23-február 1. Edzőtábor: Novigrad (Horvátország)
január 26.:NK Karlovac (horvát I.o.) - Kecskemét 2-2 (1-2) g.:Ottochian (2) illetve Litsingi,Simon A.
január 29.:NK Medulin 1921 (horvát III.o.) - Kecskemét 2-7 (1-3) g.:Simon A. (5,első 11-es),Tölgyesi,Dosso
január 29.:Kecskemét - NK Primorje (szlovén I.o.) 2-0 (2-0) g.:Tököli (2)
február 2.:Kecskemét - NK Domľale (szlovén I.o.) 0-0
február 3.:Kecskemét - FC Baník Ostrava (cseh I.o.) 1-0 g.:Simon A. (45 perc)
február 3.:NK Zadar (horvát I.o.) - Kecskemét 0-1 g.:Dosso (45 perc)
február 5.:NK Pomorac Kostrena (horvát II.o.) - Kecskemét 1-2 (0-0) g.:? (11-es) illetve Savic (11-es),Foxi
február 7.:HNK Rijeka (horvát I.o.) - Kecskemét 2-0 (2-0) g.:Ziljer,Cagalj
február 10.:Kecskemét - FK Radnički Sombor (szerb II.o.) 2-2 (1-2) g.:Cukic,Bori illetve Kulić,Reąanović
február 15.:Sándorfalva SK (megyei I.o.) - Kecskemét 0-9 (0-6) g.:Tököli (2),Foxi (2),Farkas A.,Tölgyesi,Litsingi,Bori,Savic
február 19.:DVSC - Kecskemét (Ligakupa Negyeddöntő 1.mérkőzés) 2-0 (1-0) g.:Varga J.,Illés Gy.
február 22.:Kecskemét - DVSC (Ligakupa Negyeddöntő 2.mérkőzés) 1-0 (0-0) g.:Litsingi (11-es)

Győri ETO

Érkezett:Aleksandar Radosavljević (szerb,FK Partizan,szerb,kölcsön után végleg),Dudás Ádám (Paks,kölcsönből vissza),Nagy Ádám, Windecker József,Nacsa Péter (Győri ETO II),Vedran Nikąić (horvát,NK Osijek,horvát),Takács Ákos (Budapest Honvéd)
Érkezhet:Zsivóczky Norbert (Lombard Pápa)
Távozott:Carlos Ariel Marinelli (argentín,Universidad San Martín de Porres,perui),Juan Ignacio Briones Hevia (argentín,?),Đorđije Ćetković (montenegrói,FK Budućnost Podgorica,montenegrói,fél évre kölcsönbe),Jarmo Ahjupera (észt,Újpest,fél évre kölcsönbe)

Edző:Pintér Attila

Várható kezdőcsapat:Stevanovic - Babic,Djordjevic,Stanisic,Völgyi - Ceolin,Pilibaitis,Koltai,Trajkovic - Aleksidze,Bouguerra

Felkészülési mérkőzések:
január 23.:Borsodi Nemzeti Teremlabdarúgó Bajnokság selejtező (Szombathely)
A csoport:
Győri ETO - Siófok 4-2 (1-0) g.:Aleksidze (2),Ganugrava,Dudás illetve Novák A.,Lukács T.
Győri ETO - REAC (NB II) 1-0 (1-0) g.:Aleksidze
Döntő:
Haladás - Győri ETO 4-2 (1-1) g.:Kenesei,Irhás,Halmosi,Tóth P. illetve Völgyi,Ji-Paraná
január 26.:Győri ETO - FK DAC 1904 Dunajská Streda (szlovák I.o.) 1-3 (1-2) g.:Sharashenidze illetve Boya,Matůą,Čorić
január 30.:Borsodi Nemzeti Teremlabdarúgó Bajnokság döntő (Debrecen)
A csoport:
Győri ETO - Gyirmót (NB II) 3-6 (1-5) g.:Serfőző,Varga T.,Nyitrai illetve Kozmér (büntető),Tóth B.,Kiss Zs.,Laki (2),Polyák
DVSC - Győri ETO 3-2 (0-0) g.:Szakály P.,Bódi (2) illetve Molnár T.,Nyitrai (büntető)
január 30-február 12. Edzőtábor: Belek (Törökország)
február 1.:Győri ETO - Azerbajdzsán U21 1-0 (0-0) g.:Koltai
február 1.:Serik Beledyespor (török III.o.) - Győri ETO 1-5 g.:Pantskhava (2),Ganugrava,Dudás,Copa
február 3.:Győri ETO - CS Otopeni (román II.o.) 1-0 (0-0) g.:Totadze
február 3.:Győri ETO - SK Sturm Graz (osztrák I.o.) 1-1 (0-0) g.:Trajkovic illetve Haas
február 5.:Győri ETO - FC Anzhi Makhachkala (orosz I.o.) 0-1 (0-0) g.:Kébé
február 8.:Győri ETO - 1. FC Slovácko (cseh I.o.) 0-3 (0-2) g.:Ondřejka (2),Voleąák
február 11.:Győri ETO - FK Baumit Jablonec (cseh I.o.) 2-2 (2-2) g.:Aleksidze (11-es),Trajkovic illetve Třeąňák,Eliáą
február 19.:Győri ETO - Haladás (Ligakupa Negyeddöntő 1.mérkőzés) 1-2 (1-1) g.:Pilibaitis (11-es) illetve Kenesei,Tóth P.
február 22.:Haladás - Győri ETO (Ligakupa Negyeddöntő 2.mérkőzés) 1-1 (0-1) g.:Gyurján illetve Ji-Paraná

Újpest

Érkezett:Dvorschák Gábor,Banai Balázs,Szalai Vilmos,Popovics Bertold,Lázár Bence (Újpest II),Jarmo Ahjupera (észt,Győri ETO,fél évre kölcsönbe),Jhonnes Marques de Souza (brazil,FHK Liepajas Metalurgs,lett),Balajti Ádám (DVSC,fél évre kölcsönbe),Rasztovits Dávid (FC Singen 04,német),Zamostny Balázs (Pécsi MFC)
Távozott:Jucemar Décio Ribeiro da Silva (brazil,?),Kocsmár Zsolt (Brann Bergen,norvég,kölcsön után végleg),Simon Krisztián (Feyenoord,holland,fél évre kölcsönbe),Frank Richárd (MTK),Tisza Tibor (K. Sint-Truidense V.V.,belga,fél évre kölcsönbe),Bán Zsolt (Monor SE),Bogdán Márk,Hibó Imre (mindketten REAC),Domonyi Roland (Restart-Ceglédi VSE),Ganczer Péter (Portimonense,portugál,onnnan kölcsönbe Grupo Desportivo De Lagoa,portugál),Kovács Imre (Kaposvölgye VSC-Nagyberki),Kovács Dávid (Tatabánya),Gyűrű László (?),Urbányi Kristóf (Portimonense,portugál),Karacs Roland (Kozármisleny),Esterházy Mátyás (Budaörsi SC),Kolozsi Márk (Hajdúböszörményi TE)

Edző:Mészöly Géza

Várható kezdőcsapat:Balajcza - Szokol,Jhonnes,Takács Z.,Pollák - Simek,Mitrovic,Tajthy,Barczi - Rajczi,Sitku

Felkészülési mérkőzések:
január 21.:Haladás - Újpest 3-1 (2-1) g.:Fodrek,Oross,Irhás illetve Rajczi
január 23.:Borsodi Nemzeti Teremlabdarúgó Bajnokság selejtező (Szombathely)
B csoport:
Újpest - Pécsi MFC (NB II) 4-0 (2-0) g.:Lázár B.,Rajczi,Sitku I.,Kiss Z.
Haladás - Újpest 3-0 (1-0) g.:Nagy I G. (2),Sipos N.
január 26.:Újpest - BKV Előre (NB II) 2-0 (0-0,2-0) g.:Balogh B.,Matos (2x45+30 perc)
január 29.:Újpest - FC Bihor Oradea (román II.o.) 1-2 (0-1) g.:Mitrovic (11-es) illetve Markus,Florean
február 1.:FK DAC 1904 Dunajská Streda (szlovák I.o.) - Újpest 2-2 (1-2) g.:Melinho (11-es),Hassan illetve Lázár B.,Sitku
február 3.:Újpest - Soproni VSE (NB III) 1-1 (1-0) g.:Ahjupera illetve Török
február 5.:Haladás - Újpest 1-1 (1-1) g.:Fodrek illetve Sitku I.
február 8.:Újpest - M©K ®ilina (szlovák I.o.) 0-1 (0-0) g.:Bello
február 16.:Videoton - Újpest 2-1 (0-1) g.:Nikolic (11-es),Lencse illetve Rajczi
február 19.:Újpest - MFK Koąice (szlovák I.o.) 3-0 (2-0) g.:Ahjupera,Balogh B.,Lázár B.

MTK

Érkezett:Hrepka Ádám (Vasas,kölcsönből vissza),Frank Richárd (Újpest),Batizi-Pócsi Balázs (Nyíregyháza)
Távozott:Csordás Szabolcs (Bajai LSE),Skriba Máté (Haladás,kölcsönből vissza),Pál Szabolcs (DVTK)

Edző:Garami József

Várható kezdőcsapat:Szatmári Z. - Vukadinovic,Sütő,Szekeres A.,Vadnai - Szabó Á.,Vukmir,Kanta J.,Könyves - Tischler,Pál A.

Felkészülési mérkőzések:
január 9.:Borsodi Nemzeti Teremlabdarúgó Bajnokság selejtező (Nyíregyháza)
A csoport:
Nyíregyháza (NB II) - MTK 5-1 (1-0) g.:Goia (2),Pákolicz,Reznek,Andorka illetve Ódé
MTK - Gyirmót (NB II) 0-3 (0-3) g.:Böjte,Laki,Czanik
január 28.:MTK - Tatabánya (NB II) 3-0 (1-0) g.:Farkas V. (öngól),Molnár M.,Pál A.
február 1.:MTK - FC Nitra (szlovák I.o.) 6-3 (3-1) g.:Frank (2),Pál A. (2),Kanta J.,Pátkai, ill. Hodur (2),Pankner
február 3.:MTK - DVTK (NB II) 2-0 (1-0) g.:Frank,Tischler
február 5-12. Edzőtábor: Belek (Törökország)
február 7.:MTK - CS Gaz Metan Mediaş (román I.o.) 2-3 (1-1) g.:Tischler,Pál A. illetve Bratu,Eric,Roman
február 7.:MTK - FK Senica (szlovák I.o.) 1-2 (0-0) g.:Molnár M. illetve Smetana,Divią
február 9:MTK - FC Rostov (orosz I.o.) 0-3 (0-2) g.:Adamov (2),Ivanov
február 9.:MTK - FK Jagodina (szerb I.o.) 2-1 (1-1) g.:Kanta J.,Pál A. illetve Mugoąa
február 11.:MTK - FC Sibir Novosibirsk (orosz II.o.) 0-2 (0-1)
február 11.:MTK - FC Vaslui (román I.o.) 2-0 (0-0) g.:Vukmir,Pátkai
február 15.:MTK - FK Bodva Moldava nad Bodvou (szlovák II.o.) 8-1 (4-0) g.:Tischler (2),Eppel (2),Vukmir,Nikházi,Pátkai,Lavko (öngól) illetve Nemeck
február 19.:MTK - FK Dukla Banská Bystrica (szlovák I.o.) 0-0

Vasas

Érkezett:Piller József (Siófok,kölcsönből vissza),Szilágyi Péter,Rezes László (DVSC,fél évre kölcsönbe),Németh Gábor (Budapest Honvéd),Kulcsár Dávid (FTC,fél évre kölcsönbe),Lisztes Krisztián (Paks),Présinger Ádám,Ponczók Csaba (mindketten Videoton,fél évre kölcsönbe),Nagy Patrik (Rapid Wien,osztrák,legutóbb kölcsönben FTC,fél évre kölcsönbe),Ferkó Csaba (Tatabánya)
Távozott:Hrepka Ádám (MTK,kölcsönből vissza),Vakthang Pantskhava (grúz,?),Szűcs Péter (Budaörsi SE,fél évre kölcsönbe),Helmi Loussaief (francia-tunéziai,Spezia,olasz),Saąa Dobrić (szerb,?),Klaváts Krisztián (Rot-Weiss Essen,német,fél évre kölcsönbe)

Edző:Komjáti András

Várható kezdőcsapat:Végh - Balog Zs.,Arnaut,Gáspár,Polényi - Arsic,Pavicevic,Németh N.,Rezes - Lázok,Ferenczi I.
(Szilágyi)
Felkészülési mérkőzések:
január 15.:Borsodi Nemzeti Teremlabdarúgó Bajnokság selejtező (Szeged)
A csoport:
KITE-Szeged (NB III) - Vasas 1-4 (0-3) g.:Hegyesi illetve Balog Zs. (2),Arsic,Ferenczi
Vasas - Lombard Pápa 4-3 (1-1) g.:Arsic,Mileusnic,Mundi (2) illetve Maric,Heffler N.,Szabó Zs.
Döntő:
Vasas - Szolnok 1-1 (0-1) g.:Arsic illetve Balogh P. büntetőkkel:3-2
január 19.:Vasas - Budapest Honvéd 2-3 (1-0) g:Beliczky,Hristov illetve Nagy G.,Haruna,Moreira
január 22.:Vasas - Bőcs (NB II) 6-0 (4-0) g.:Ferenczi (4,egyet 11-es),Balog Zs.,Csoór
január 25.:Vasas "vegyes" - ESMTK (NB III) 4-2 (2-1) g.:Lázok,Beliczky,Reidan,Aranyos illetve Dobray Zs. (2)
január 29.:Vasas - REAC (NB II) 2-0 (1-0) g.:Arnaut (2)
január 30.:Borsodi Nemzeti Teremlabdarúgó Bajnokság döntő (Debrecen)
B csoport:
DVTK (NB II) - Vasas 6-4 (4-3) g.:Gal (2),Abdouraman (2),Lippai,Gohér illetve Arsic (2),Ferenczi,Beliczky
Vasas - Haladás 3-1 (2-0) g.:Mundi,Ferenczi,Lázok illetve Schimmer
Elődöntő:
DVSC - Vasas 3-0 (1-0) g.:Mijadinoski,Kabát,Dombi
3.helyért:
Vasas - Gyirmót (NB II) 3-5 (1-2) g.:Németh N.,Ferenczi,Lázok illetve Laki (3),Tóth N.,Kiss Zs.
február 3.:MTK II (NB II) - Vasas "vegyes" 4-0 (1-0) g.:Urbán (2),Eppel,Szabó Á.
február 5.:Vasas - Budaörs (NB II) 2-1 (1-1) g.:Katona M.,Beliczky illetve Márkus T.
február 8.:Vasas - MFK Ruľomberok (szlovák I.o.) 0-0
február 12.:FC Trenkwalder Admira (osztrák II.o.) - Vasas 1-1 (1-1) g.:Ledezma illetve Rezes
február 16.:Vasas - FK LAFC Lučenec (szlovák II.o.) 2-0 (1-0) g.:Ferenczi (2,másodikat 11-es)
február 19.:Vasas - Gyirmót (NB II) 0-2 (0-1) g.:Kozmér,Laki B. (11-es)

Siófok

Érkezett:B. Tóth Balázs (Paks,fél évre kölcsönbe),Csordás Csaba (Kecskemét),Melczer Vilmos (Budaörsi SC,fél évre kölcsönbe),Katona Attila (DVSC,legutóbb kölcsönben Bőcs),Marozsán Mihály (Újfehértó SE),Jean-Paul Bertrand Nomel (elefántcsontparti,KITE-Szeged)
Érkezhet:Igor Joksimović (bosnyák-szerb,FK Leotar Trebinje,bosnyák)
Távozott:Ivancsics Gellért (ZTE,kölcsönből vissza),Piller József (Vasas,kölcsönből vissza),Sowunmi Thomas (APOP Kinyras Peyias FC,ciprusi),Vasconcelos Thiago Ribeiro Da Silva (brazil,Barcsi SC,fél évre kölcsönbe),Tóth Róbert (Móri SE)

Edző:ifj. Mihalecz István (Horváth Károly)

Várható kezdőcsapat:Molnár P. - Mogyorósi,Fehér Zs.,Graszl K.,Novák A. - Homma,Tusori,Lukács,B.Tóth - Csordás Cs.,Délczeg

Felkészülési mérkőzések:
január 23.:Borsodi Nemzeti Teremlabdarúgó Bajnokság selejtező (Szombathely)
A csoport:
Győri ETO - Siófok (1-0) g.:Aleksidze (2),Ganugrava,Dudás illetve Novák A.,Lukács T.
REAC (NB II) - Siófok 2-4 (1-1) g.:Novák A. (öngól),Nyerges (büntető) illetve Novák A. (2),Thiago,László A.
január 26.:Siófok - Veszprém (NB II) 3-1 (0-0) g.:Homma (2),Marozsán illetve Babik
január 29.:Siófok - Ajka (NB II) 3-1 (1-1) g.:Novák A.,Marozsán,Homma illetve Gaál
február 2.:Siófok - Pécsi MFC (NB II) 2-0 (1-0) g.:Nomel,Pintér A. (öngól)
február 5.:Siófok I - Szigetszentmiklós I (NB II) 8-1 (3-1) g.: Délczeg (3),Marozsán (2),Melczer,László,Thiago illetve Makutima
február 5.:Siófok II - Szigetszentmiklós II (NB II) 0-0
február 9.:Magyarország U21 - Siófok 2-1 (2-1) g..Futács (11-es),Stieber A. illetve László A. (11-es)
február 12.:Siófok - Lombard Pápa II (NB III) 2-2 (2-0) g.:Kanta Sz.,B.Tóth illetve Zsivóczky,Nyári
február 12.:Siófok - Budaörsi SC (NB II) 3-0 (1-0) g.:Homma,Nomel,Lukács T.
február 19.:ZTE - Siófok (Ligakupa Negyeddöntő 1.mérkőzés) 0-2 (0-1) g.:Turcsik (öngól),Délczeg
február 22.:Siófok - ZTE (Ligakupa Negyeddöntő 2.mérkőzés) 0-4 (0-2) g.:Horváth A.,Cebara,A.Delic (11-es),Simon A.

Szombathelyi Haladás

Érkezett:Totka Dániel (Lindab-Törökbálinti TC),Kovács Zsolt (Büki TK,kölcsönből vissza),Halmosi Péter (Hull City,angol),Nagy Gábor (APEP Pitsilia,ciprusi),Gyurján Bence,Farkas Márk,Szvoboda Szabolcs (mindhárman Illés Béla Football Akadémia),Skriba Máté (MTK,kölcsönből vissza),Marián Sluka (szlovák,FC Neman Grodno,fehérorosz)
Távozott:Nemanja Obric (szerb,Al-Hazm Rass,szaúd-arábiai),Szép Tamás (ASK Mannersdorf,osztrák),Kovács Zsolt (?),Rácz Ferenc (FC Ajka,fél évre kölcsönbe),Nagy Zoltán (FC Tatabánya,fél évre kölcsönbe)

Edző:Aczél Zoltán

Várható kezdőcsapat:Rózsa - Schimmer,Guzmics,Korolovszky,Tóth P. - Nagy G.,Simon Á.,Sipos N.,Halmosi - Kenesei,Fodrek

Felkészülési mérkőzések:
január 15.:TSV Hartberg (osztrák II.o.)-Haladás 0-3 (0-2) g.:Fodrek (2),Lenkó
január 21.:Haladás - Újpest 3-1 (2-1) g.:Fodrek,Oross,Irhás illetve Rajczi
január 23.:Borsodi Nemzeti Teremlabdarúgó Bajnokság selejtező (Szombathely)
B csoport:
Haladás - Pécsi MFC (NB II) 3-3 (1-2) g.:Simon Á.,Irhás,Halmosi illetve Horváth Zs.,Nagy J.,Zamostny
Haladás - Újpest 3-0 (1-0) g.:Nagy I G. (2),Sipos N.
Döntő:
Haladás - Győri ETO 4-2 (1-1) g.:Kenesei,Irhás,Halmosi,Tóth P. illetve Völgyi,Ji-Paraná
január 29.:Veszprém (NB II) - Haladás 0-1 (0-0) g.:Kenesei
január 30.:Borsodi Nemzeti Teremlabdarúgó Bajnokság döntő (Debrecen)
B csoport:
Vasas - Haladás 3-1 (2-0) g.:Mundi,Ferenczi,Lázok illetve Schimmer
DVTK (NB II) - Haladás 3-5 (1-5) g.:Lippai,Bacsa,Vadász V. illetve Kenesei (3),Oross,Korolovszky
február 2.:Haladás - Ajka (NB II) 1-0 (1-0) g.:Kenesei
február 5.:Haladás - Újpest 1-1 (1-1) g.:Fodrek illetve Sitku I.
február 9.:Haladás - SV Oberwart (osztrák IV.o.) 5-0 (2-0) g.:Kenesei (2,második 11-es),Nagy I G.,Tóth P. (11-es),Ugrai
február 12.:Haladás - Gyirmót 1-0 (1-0) g.:Fodrek
február 16.:Haladás - FTC (Ligakupa C csoport,4.forduló) 1-1 (1-0) g.:Sipos N. illetve Pölöskey (11-es)
február 19.:Győri ETO - Haladás (Ligakupa Negyeddöntő 1.mérkőzés) 1-2 (1-1) g.:Pilibaitis (11-es) illetve Kenesei,Tóth P.
február 22.:Haladás - Győri ETO (Ligakupa Negyeddöntő 2.mérkőzés) 1-1 (0-1) g.:Gyurján illetve Ji-Paraná

Szolnoki MÁV

Érkezett:Rokszin Ádám (Szolnok II),Zsolnai Róbert (Budapest Honvéd),Fitos László (FTC,fél évre kölcsönbe),Boris Miličić (szerb,FK Javor Ivanjica,szerb),Branislav Vukomanović (szerb,FK Sloboda Tuzla,bosnyák),Miloą Jokic (szerb,FK BASK Belgrad,szerb),Nenad Đurović (montenegrói,FK Inđija,szerb),Némedi Norbert (Kecskemét),Máté Péter (DVSC,fél évre kölcsönbe),Vitalijs Melnicenko (lett,FK Blazma Rezakne,lett)
Távozott:Igor Pisanjuk (ukrán-kanadai,FTC,kölcsönből vissza),Schindler Szabolcs (Viadukt SE-Biatorbágy),Alex José de Paula (brazil),Hegedűs Gyula,Molnár Zoltán,Hevesi-Tóth Tamás (mind a négyen Veszprém),Pető Zoltán (Törteli KSK),Claudiu Cornaci (román,?),Tarczy Pál (Szigetszentmiklós),Vörös Péter (SV Zwentendorf,osztrák),Petar Stanisic (montenegrói,Nyíregyháza,kölcsönből vissza),Eimantas Marozas (litván,?),Mile Krisztián (Egri FC),Koós Gábor (Budaörsi SC)

Edző:Simon Antal

Várható kezdőcsapat: Rézsó - Szalai B.,Antal,Milicic,Balogh P. - Fitos,Ngalle,Szalai B.,Lengyel - Zsolnai,Remili

Felkészülési mérkőzések:
január 15.:Borsodi Nemzeti Teremlabdarúgó Bajnokság selejtező (Szeged)
B csoport:
Kecskemét - Szolnok 1-3 (1-2) g.:Foxi illetve Remili,Búrány,Mile
FTC - Szolnok 1-0 (0-0) g.:Heinz (büntető)
Döntő:
Vasas - Szolnok 1-1 (0-1) g.:Arsic illetve Balogh P. büntetőkkel:3-2
január 19.:Szolnok - Videoton II (NB II) 1-1 (1-0) g.:Milicic illetve Kőbányai
január 21.:DVSC - Szolnok 5-1 (1-1) g.:Ludánszki,©imić (3),Eyenga illetve Jakimovski (11-es)
január 26.:Szolnok - DVTK (NB II) 4-1 (1-1) g.:Remili (3),Zsolnai illetve Abdouraman
január 29.:Szolnok - Békéscsaba 1912 ESE (NB II) 0-0
február 2.:Nyíregyháza (NB II) - Szolnok 4-0 (1-0) g.:Andorka (2,első 11-es),Pujante,Demjén
február 4.:Szolnok - Restart-Ceglédi VSE (NB II) 2-3 (2-3) g.:Urbán-Szabó,Remili illetve Kenderes,Medgyesi,Nagy L.
február 5.:Szolnok - Orosháza FC (NB II) 4-1 (0-1) g.:Mile (2),Remili,Rézműves illetve Kerepeczki
február 5.:Szolnok - Pécsi MFC (NB II) 1-1 (0-0) g.:Todorovic (öngól) illetve Zsolnai (öngól)
február 8.:DVTK (NB II) - Szolnok 1-1 (0-1) g.:Menougong illetve Fitos
február 15.:Szolnok - Nyíregyháza (NB II) 2-1 (0-0) g.:Remili (2) illetve Germán T.
február 17.:Szolnok - Vecsés (NB II) 1-2 (0-2) g.:Koós illetve Bojtor,Fritz
február 19.:Szolnok - Mezőkövesd-Zsóry SE (NB II) 1-0 (1-0) g.:Jokic