Ugrás a tartalomhoz

mérkőzés legjobb és legrosszabb Hali játékosa

132 replies to this topic

#41 717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2568 Hozzászólás:

Elküldve: 19 September 2010 - 09:11 PM

Legjobb:Irhás
Legfosabb:Rózsa,Schimmer

#42 Haali

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 202 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2010 - 09:58 PM

HALI-KISPEST

LEGJOBB-IRHÁS
LEGGYATRÁBB-RÓZSA

#43 Koczy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 454 Hozzászólás:
  • Interests:Foci, Filmek, TV-sorozatok

Elküldve: 30 August 2010 - 11:33 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2010 Aug 30, 23:28

Természetesen a végén jobban néz ki a tabella ha rossz játékkal nyerjük a meccseket, mintha jó játékkal elveszítjük. És azért a közérzetünk is jobb lenne.

No igen ez csakugyan így van. Én amúgy is azt szoktam mondani, hogy inkább nyerjünk bűnrossz játékkal 1:0-ra, minthogy látványos játékkal kikapjunk mondjuk 4:3-ra. Mert előbbiért ugyebár 3 pont jár, utóbbiért meg a vállveregetés, hogy szimpatikus vesztesek vagyunk.

#44 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1233 Hozzászólás:

Elküldve: 30 August 2010 - 11:28 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Koczy - Dátum: 2010 Aug 29, 20:17

Na igen. De most kezdetnek először jó lenne 1 meccset nyerni...

Természetesen a végén jobban néz ki a tabella ha rossz játékkal nyerjük a meccseket, mintha jó játékkal elveszítjük. És azért a közérzetünk is jobb lenne.

#45 Koczy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 454 Hozzászólás:

Elküldve: 29 August 2010 - 07:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2010 Aug 29, 19:03

Először ezzel mindenki így lenne, azután ha sok meccset megnyernénk - mondjuk hármat, akkor már kezdenénk követelni a szép játékot is. Lásd 2009 tavasza.

Na igen. De most kezdetnek először jó lenne 1 meccset nyerni...

#46 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1233 Hozzászólás:

Elküldve: 29 August 2010 - 07:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Koczy - Dátum: 2010 Aug 29, 19:43

Én nem bánom, ha nem szép a játékunk, csak nyerjünk meccseket.

Először ezzel mindenki így lenne, azután ha sok meccset megnyernénk - mondjuk hármat, akkor már kezdenénk követelni a szép játékot is. Lásd 2009 tavasza.

#47 Koczy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 454 Hozzászólás:

Elküldve: 29 August 2010 - 06:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2010 Aug 29, 18:35

Sajnos ő nem tud mást csak 4-3-3 -at. Más játékrendszerre még csak elképzelése sincs, jobb is ha nem próbálja, mert így is stílustalanul játszunk - hát akkor milyen lenne a játékunk?!?!

Én nem bánom, ha nem szép a játékunk, csak nyerjünk meccseket.

#48 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1233 Hozzászólás:

Elküldve: 29 August 2010 - 06:35 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Koczy - Dátum: 2010 Aug 29, 14:29

Az Oross tegnap valóban nem a posztján játszott, ez meg is látszott a játékán. A meccs után én is azt mondtam, hogy lehet, hogy szerencsésebb lett volna Rácz Ferivel kezdeni Ugrai helyett, mert ő sokkal bátrabban játszott tegnap. Ugrai is tehetséges focista, de tegnap valahogy nem ment neki a játék.

Az a baj, hogy a Csertői nagyon erőlteti ezt a 4-3-3-at, és mást nem is igazán próbálunk meg játszani.

Sajnos ő nem tud mást csak 4-3-3 -at. Más játékrendszerre még csak elképzelése sincs, jobb is ha nem próbálja, mert így is stílustalanul játszunk - hát akkor milyen lenne a játékunk?!?!

#49 Koczy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 454 Hozzászólás:

Elküldve: 29 August 2010 - 01:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: milanista - Dátum: 2010 Aug 29, 13:19

szerintem nem ugyanazt a meccset nézhettük mert valóban sz*rul játszott az Oross.Evvel a magassággal és fizikummal a párharcok nagy százalékát meg kellene hogy nyerje,ehelyett még csak fel sem ugrik fejelni fél az ütközésektől. A kombinatív játékban ügyes de a védekezése nagy nulla.A futómenyiségével is komoly gondok vannak.A védelmében annyit azért el kel ,hogy mondjak nem ő volt a leggyengébb és nem azon a poszton játszik ahol a legjobbját tudná nyújtani.Adottságait figyelembe véve Ő egy tipikus csúcs ék egy center nem pedig bal oldali támadó.Szerintem a leggyengébb a Csertői volt mert fel kellett volna ismernie,hogy az alapemberek hiányában a 4-3-3-as hadrend nem a legjobb megoldás.Talán eredményesebbek lehetünk volna 4-4-2-es felállással.A három védekező középpályás mellé bekerülhetett volna egy kreatívabb játékos mondjuk az Irhás elől pedig két csatár.Szerintem a védekezésünk is stabilabb lett volna 4 emberrel nem lett volna átjáróház a középpályánk.A legjobb a csapatban talán a Rácz volt lendületet hozott a játékban felvállalta az egy az egyet Ő valóban egy szélső játékos ellentétben az Orossal.talán Ő volt az akin lehetett látni a meccs után hogy nagyon bántja a vereség.Mindegy talán lesz ez jobb is HAJRÁ HALIKA..............

Az Oross tegnap valóban nem a posztján játszott, ez meg is látszott a játékán. A meccs után én is azt mondtam, hogy lehet, hogy szerencsésebb lett volna Rácz Ferivel kezdeni Ugrai helyett, mert ő sokkal bátrabban játszott tegnap. Ugrai is tehetséges focista, de tegnap valahogy nem ment neki a játék.

Az a baj, hogy a Csertői nagyon erőlteti ezt a 4-3-3-at, és mást nem is igazán próbálunk meg játszani.

#50 milanista

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 29 August 2010 - 01:19 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: tianka - Dátum: 2010 Aug 29, 11:16

Miért van az, hogy szerintem a mérkőzés legjobbja Oross, valakik szerint a legrosszabb volt.
Már a meccsen is végig szidták. Gondolom nem tetszett nekik, hogy a 2. félidőben sokszor kénytelen volt jobb hátvédet játszani, mert Ő ért vissza, mert Schimmer elől sétálgatott.... lehet ez nem tetszett...

szerintem nem ugyanazt a meccset nézhettük mert valóban sz*rul játszott az Oross.Evvel a magassággal és fizikummal a párharcok nagy százalékát meg kellene hogy nyerje,ehelyett még csak fel sem ugrik fejelni fél az ütközésektől. A kombinatív játékban ügyes de a védekezése nagy nulla.A futómenyiségével is komoly gondok vannak.A védelmében annyit azért el kel ,hogy mondjak nem ő volt a leggyengébb és nem azon a poszton játszik ahol a legjobbját tudná nyújtani.Adottságait figyelembe véve Ő egy tipikus csúcs ék egy center nem pedig bal oldali támadó.Szerintem a leggyengébb a Csertői volt mert fel kellett volna ismernie,hogy az alapemberek hiányában a 4-3-3-as hadrend nem a legjobb megoldás.Talán eredményesebbek lehetünk volna 4-4-2-es felállással.A három védekező középpályás mellé bekerülhetett volna egy kreatívabb játékos mondjuk az Irhás elől pedig két csatár.Szerintem a védekezésünk is stabilabb lett volna 4 emberrel nem lett volna átjáróház a középpályánk.A legjobb a csapatban talán a Rácz volt lendületet hozott a játékban felvállalta az egy az egyet Ő valóban egy szélső játékos ellentétben az Orossal.talán Ő volt az akin lehetett látni a meccs után hogy nagyon bántja a vereség.Mindegy talán lesz ez jobb is HAJRÁ HALIKA..............

#51 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1233 Hozzászólás:

Elküldve: 29 August 2010 - 11:45 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: 56Akela - Dátum: 2010 Aug 29, 12:27

Nem szidom sosem! Csak nem értem, miért rá kell szabni a Haladás ruháját.

Egyre gyakrabban érzem, hogy a védelemben lenne a helye, nem a csatársorban...

Próbáljuk ki Schimmer helyén jobbhátvédként.

#52 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 29 August 2010 - 11:27 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Koczy - Dátum: 2010 Aug 29, 11:19

Azt én sem értem, hogy miért szidják folyamatosan Orosst. A tegnapi meccsen mondjuk nem nagyon ment neki sem a játék, viszont ő legalább minden meccsen küzd és akar. Viszont én a gólokat azért hiányolom tőle, mert ő elvégre csatár.

Nem szidom sosem! Csak nem értem, miért rá kell szabni a Haladás ruháját.

Egyre gyakrabban érzem, hogy a védelemben lenne a helye, nem a csatársorban...

#53 Koczy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 454 Hozzászólás:

Elküldve: 29 August 2010 - 11:19 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: tianka - Dátum: 2010 Aug 29, 11:16

Miért van az, hogy szerintem a mérkőzés legjobbja Oross, valakik szerint a legrosszabb volt.
Már a meccsen is végig szidták. Gondolom nem tetszett nekik, hogy a 2. félidőben sokszor kénytelen volt jobb hátvédet játszani, mert Ő ért vissza, mert Schimmer elől sétálgatott.... lehet ez nem tetszett...

Azt én sem értem, hogy miért szidják folyamatosan Orosst. A tegnapi meccsen mondjuk nem nagyon ment neki sem a játék, viszont ő legalább minden meccsen küzd és akar. Viszont én a gólokat azért hiányolom tőle, mert ő elvégre csatár.

#54 tianka

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 465 Hozzászólás:

Elküldve: 29 August 2010 - 11:16 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2010 Aug 29, 09:56

Haladás - Paks

A legjobbak: Guzmics, Rajos

A legrosszabbak: Schimmer, Oross,

Csak a HALI!!!!

#55 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 29 August 2010 - 10:48 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: cirmos - Dátum: 2010 Aug 29, 10:43

Legrosszabb az egész csapat, az élen Csertőivel!!!

A mérkőzés legszebb résztvevője: Cirmos!

#56 cirmos

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 718 Hozzászólás:

Elküldve: 29 August 2010 - 10:43 AM

Legrosszabb az egész csapat, az élen Csertőivel!!!

#57 717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2568 Hozzászólás:

Elküldve: 29 August 2010 - 10:25 AM

legjobb:Oross
legrosszabb:Schimmer

#58 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1233 Hozzászólás:

Elküldve: 29 August 2010 - 09:56 AM

Haladás - Paks

A legjobbak: Guzmics, Rajos

A legrosszabbak: Schimmer, Oross,

#59 Haali

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 202 Hozzászólás:

Elküldve: 29 August 2010 - 08:21 AM

HALI-PAKS

Legjobb--Kenesei K.
Legrosszabb--Schimmer Sz.-Ugrai R.

#60 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1233 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2010 - 12:35 AM

lombard - Haladás 5-1 (1-1) CSALÁSSAL!

A mérkőzés legrosszabb résztvevője: Alvaro Garcia Miquel Ismét!!!! Ez egy terrorista - BP bérelte fel a Haladás ellen!!!