Ugrás a tartalomhoz

FIFA Játék

82 replies to this topic

#21 Richardo93

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 15 August 2010 - 08:58 AM

Szia, köszi a segítséget, de attlee74 is csapattag az FZ-nél:) ha esetleg szurkolói hangjai lennének valakinek, vagy az ultrákról képek azt nagyon tudnánk értékelni;) és még1x, a hali2-höz is kérünk szépen segítséged. köszönöm:)

#22 gabi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 195 Hozzászólás:
  • Interests:CSAK A HALI

Elküldve: 14 August 2010 - 02:43 PM

Sziasztok!

Itt találtok mezeket az NB1 2010/2011 szezonjához.(És persze sok mást is.)

http://www.soccergaming.tv/showthread.php?...415&page=49
Hajrá Magyarország!
Hajrá Haladás!

#23 Richardo93

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 08 August 2010 - 10:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabesz - Dátum: 2010 Aug 08, 17:15

Szia!

Én nem akartalak megbántani,csupán kérdeztem,és sajnállak hogy ilyen emberre vagy rákényszerülve mint Ő,egy dolgot áruljatok el,egy kalóz játékkiegészítő készítésénél miért használtok olyat hogy én vagyok a főnök,Kuzco a peshungaryn olyat írt mint a HSMT vezetője,ezt nem értem,mi is szerkesztünk de nincsenek rangok,minek ez egy ingyenes világban?

Balhé az nem kell senkinek,és én sem vagyok köcsög,segítek abban hogy Haladás ügyben kit keress meg képek,hangok terén,és üzenetben írj neki,kérd meg őt illetve őket,és hidd el segíteni fognak,sőt jól esik nekik,hogy ezzel elismered a munkájukat,(de ne rám hivatkozz légyszíves) viszont ha ők itt bármit adnak és abból ütős munka lesz,mert minőségi dolgaik vannak,ti befejezitek a köpködést a fifahungary.hu-val szemben,szerintem fair az alku nem? :) Személy szerint nem te és nem pár társad köpködi őket,de tudod ha valaki csapatra hivatkozik,akkor sajna azzal azonosítják.
Ezenkívül ha kell bármilyen külföldi kép,illetve segítség kell,szívesen segítek,mindaddig amíg békés,erkölcsös,és normál úton folynak a dolgok.

Nagyon szépen köszönök mindent amit itt elmondtál:) A fifahugary.hu.val való köpködésbe én nem folyok bele, mert az FZ-nek semmi jó nem származik abból, hogy ha a másikra köpködünk, mert azzal csak magunkat bélyegezzük meg. A célunk az, hogy minnél igényesebb kiegészítőt csináljunk és azért kértem segítséget és a játékosok arcáról jó minőségű nagy képet, mert van egy arckészítő barátom, aki nagyon szívesen segít nekünk és gondoltam, hogy ha itt vagy egy ilyen topik, akkor kérek szépen ehhez szép nagy képeket és betesszük a játékosok eredeti arcát a játékba. Ha van, akkor a Haladás 2 csapatához is jöhet 1-2 kép és már meg is csináltatnám:) A köpködésről meg annyit, hogy én 555Shoe-val elbeszélgetek normálisan a mai napig, ők csak Kuzco-val állnak harcba, de már ősidők óta és én nekem ebbe nincs beleszólásom... További szép estét és még egyszer köszönök mindent;)

#24 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1589 Hozzászólás:

Elküldve: 08 August 2010 - 05:15 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Richardo93 - Dátum: 2010 Aug 08, 13:16

Figyu Kuczo a HSMT főnöke én meg a FIFAZone főnöke vagyok;) és kettőnk közt óriási a különbség:) a pénzből én egy forintot nem kaptam és nem balhézni jöttem ide. Egy szóval nem mondtam h nem rakjuk oda a nevüket, én csak segítséget szerettem volna kérni tőlük... Csupán ennyit szerettem volna és nem másoknak ártani v beléjük kötni oksa?

Szia!

Én nem akartalak megbántani,csupán kérdeztem,és sajnállak hogy ilyen emberre vagy rákényszerülve mint Ő,egy dolgot áruljatok el,egy kalóz játékkiegészítő készítésénél miért használtok olyat hogy én vagyok a főnök,Kuzco a peshungaryn olyat írt mint a HSMT vezetője,ezt nem értem,mi is szerkesztünk de nincsenek rangok,minek ez egy ingyenes világban?

Balhé az nem kell senkinek,és én sem vagyok köcsög,segítek abban hogy Haladás ügyben kit keress meg képek,hangok terén,és üzenetben írj neki,kérd meg őt illetve őket,és hidd el segíteni fognak,sőt jól esik nekik,hogy ezzel elismered a munkájukat,(de ne rám hivatkozz légyszíves) viszont ha ők itt bármit adnak és abból ütős munka lesz,mert minőségi dolgaik vannak,ti befejezitek a köpködést a fifahungary.hu-val szemben,szerintem fair az alku nem? :) Személy szerint nem te és nem pár társad köpködi őket,de tudod ha valaki csapatra hivatkozik,akkor sajna azzal azonosítják.
Ezenkívül ha kell bármilyen külföldi kép,illetve segítség kell,szívesen segítek,mindaddig amíg békés,erkölcsös,és normál úton folynak a dolgok.
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#25 Richardo93

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 08 August 2010 - 03:16 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabesz - Dátum: 2010 Aug 07, 16:49

Kuzco féle csapat? Mert meséld itt el a fiúknak hogy Kuzco pénzért adta a stadionokat anno a fifahungarysoknak,ami a peshungaryn olvasható,oldjátok meg a képeket,ezek a srácok itt akik fényképeznek Vond,Akela,és sorolhatnánk,ingyen teszik a szabadidejükből,a Haladás szív vezérletével,ezek a srácok ha megkeresed őket lehet hogy adnak,mert igazi közösségi emberek,de remélem meg lesz bennetek az a tisztelet hogy a képeken ott lesz a nevük,ők a szerzők :) Mert peshez én is kértem tőlük,de ott a nevük a képeken,pedig átszerkesztettem őket :lol: tehát sportszerűség vezéreljen benneteket.

Nem szóltam volna bele,de tudod a Haladás szurkoló tábora összetart,és nem lennék igazi Haladás szurkoló ha nem említeném meg a többieknek,hogy nálatok ingyenes dologból csináltak már pénzes bulit.

Figyu Kuczo a HSMT főnöke én meg a FIFAZone főnöke vagyok;) és kettőnk közt óriási a különbség:) a pénzből én egy forintot nem kaptam és nem balhézni jöttem ide. Egy szóval nem mondtam h nem rakjuk oda a nevüket, én csak segítséget szerettem volna kérni tőlük... Csupán ennyit szerettem volna és nem másoknak ártani v beléjük kötni oksa?

#26 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1589 Hozzászólás:

Elküldve: 07 August 2010 - 04:49 PM

Kuzco féle csapat? Mert meséld itt el a fiúknak hogy Kuzco pénzért adta a stadionokat anno a fifahungarysoknak,ami a peshungaryn olvasható,oldjátok meg a képeket,ezek a srácok itt akik fényképeznek Vond,Akela,és sorolhatnánk,ingyen teszik a szabadidejükből,a Haladás szív vezérletével,ezek a srácok ha megkeresed őket lehet hogy adnak,mert igazi közösségi emberek,de remélem meg lesz bennetek az a tisztelet hogy a képeken ott lesz a nevük,ők a szerzők :) Mert peshez én is kértem tőlük,de ott a nevük a képeken,pedig átszerkesztettem őket :lol: tehát sportszerűség vezéreljen benneteket.

Nem szóltam volna bele,de tudod a Haladás szurkoló tábora összetart,és nem lennék igazi Haladás szurkoló ha nem említeném meg a többieknek,hogy nálatok ingyenes dologból csináltak már pénzes bulit.

#27 Richardo93

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 07 August 2010 - 12:47 PM

Sziasztok Richardo93 vagyok a FIFAZone csapatából és segítséget szeretnék kérni a Haladás csapatával kapcsolatban, főleg a Haladás B csapatára gondolok:) Jöhet minden amitek van, szurkolói hangok, mezről képek, játékoskeret, miniarcok és minden:) Am augusztus utolsó napján érkezik az új kiegészítőnk ami tartalmazza a magyar 1. 2. és 3. ligát is, méghozzá a 2010-2011-es bajnokságra a FIFA10-hez:) szóval minden segítséget elfogadunk;)

E-mail: fifazone@citromail.hu

Köszönöm szépen!

Üdv.: Richardo93

#28 fifakirálya

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 15 July 2010 - 10:25 PM

HELOSZTOK!4
VALAKI TUD JÓ JÁTÉKOSOKAT MONDANI A FIFA 10-BE????

#29 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1589 Hozzászólás:

Elküldve: 29 May 2010 - 09:42 AM

A peshungary.hu oldalon ott van a kiegészítő,de úgy megrohamoztál a szervert hogy nem érhető el :) Savaria torrentjén a savaria.ith.hu oldalon fent van,szedjétek onnan,ingyenes :)

#30 sirGalahad

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 296 Hozzászólás:

Elküldve: 29 May 2010 - 01:01 AM

Üdv Mindenkinek!

Holnap, bocs még ma :) felkerül a PesHungary honlapra az általunk készített PES HUN Patch 2010 kiegészítő ami a Soproni Ligát helyezi be a játékba hogy a Magyar bajnokság is játszható legyen a kedvencünkkel!

A 16 NB1-es csapat mellé + 4 NB2-es csapatot is mellékeltünk, így komplett bajnokság lebonyolítására is lehetőség van, és immár a BaL módban is játszhatunk "hazai pályán"!
A patch rendelkezik mindenféle Magyar vonatkozású grafikai és audio kiegészítővel: magyar kommentár,szurkolói hangok,háttérképek,reklámtáblák,kijelző,replay logo,tunnel logo stb...

Reméljük hosszas,áldozatos munkánk elnyeri mindenki tetszését,elismerését!

Üdv és jó játékot, valamint szebb jövőt!

sirGalahad
(:)

#31 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1697 Hozzászólás:

Elküldve: 27 May 2010 - 10:13 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabesz - Dátum: 2010 May 27, 10:57

Szia!

Igen elég a pes2010 játék maga és arra megy rá a kiegészítő.Ha valaki tört játékot használ akkor a reloaded verziót szerezze be,mert a dvd5 verzió nem jó hozzá,lesz crack és minden a kiegészítőben hogy feltudjátok rakni :) A játék a savaria torrenten fent van,dobj egy üzit és elindítom a seedet,a patch a magyar kiegészítő a hétvégén jön ki :)

Na és Vond valamint 56Akela fórumtársnak köszönhetően hamarosan érkezik hozzá egy Haladás menü,kíváló és fantasztikus képekből összeállítva,köszönöm nekik hogy megkeresés után hozzájárultak ahhoz,hogy az általuk készített fotókat használhassam a játékban.

HAJRÁ HALADÁS :)

Értem köszi :P

#32 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1589 Hozzászólás:

Elküldve: 27 May 2010 - 11:57 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: dr.house - Dátum: 2010 May 24, 13:12

betudod majd linkelni honna lehet letölteni? és ehhez elég a pes10 eredeti verziója és arra kell rárakni nem?

Szia!

Igen elég a pes2010 játék maga és arra megy rá a kiegészítő.Ha valaki tört játékot használ akkor a reloaded verziót szerezze be,mert a dvd5 verzió nem jó hozzá,lesz crack és minden a kiegészítőben hogy feltudjátok rakni :) A játék a savaria torrenten fent van,dobj egy üzit és elindítom a seedet,a patch a magyar kiegészítő a hétvégén jön ki :)

Na és Vond valamint 56Akela fórumtársnak köszönhetően hamarosan érkezik hozzá egy Haladás menü,kíváló és fantasztikus képekből összeállítva,köszönöm nekik hogy megkeresés után hozzájárultak ahhoz,hogy az általuk készített fotókat használhassam a játékban.

HAJRÁ HALADÁS :)

#33 krokesz98

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1345 Hozzászólás:

Elküldve: 26 May 2010 - 05:30 PM

.
www.haladas90.gportal.hu

Hajrá Hali!
Hajrá Falco!
SAY NO TO MODERN FOOTBALL!

#34 sirGalahad

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 296 Hozzászólás:

Elküldve: 24 May 2010 - 05:08 PM

Pro Evolution Soccer 2010 HUN Patch

Mi magyar PES felhasználók, csupán kis része vagyunk a nálunk nagyobb külföldi országok játékosainak. Valószínűleg éppen ezért, vagy ezért sem kap helyet a játékban a Magyar Soproni Liga, sem a PES-ben, sem a FIFA-ban. Bár próbálkozások minden évbe akadnak a PES terén is az NB1 elkészítésére, de általában minden projekt kudarcba fullad. Utoljára 2006-ban élvezhették a magyar játékosok az NB1 nyújtotta izgalmakat. De idén ...

... Idén újra nekivághatunk az NB1 nyújtotta izgalmaknak, és erre már csak néhány napot kell várnunk. Bizony jól olvastátok a fórumunkon kialakult egy megtörhetetlen csapat és elszántságukkal odáig jutottak, hogy már a teszt fázisában jár a patch. 16 NB1-es csapat, 4 NB2-es csapat társaságában játszhatjuk végig a 2009/2010-es idényt. Érdemes tudni, hogy a PES-Editing Patch 2.5-2.6-os verziójára épül, de nem lesz szükségünk ennek letöltésére. Természetesen megjelenésekor, azonnal tájékoztatlak benneteket és a PESHungary felhasználók, fogják legelőször észlelni a patch megjelenését. Pontos dátum nincs, de a teszt fázis befejeztével, már csak a patch publikálása marad hátra. Kicsit bővebben mit is tartalmaz majd.

* 16 NB1-es csapat, 4 NB2-es csapat, számos U21-es válogatottat és a bronz éremig menetelő Magyar U20-as válogatottat is.
* Minden magyar csapat hazai, idegenbeli, kapus mezét
* Szurkoló hangokat, szinte minden magyar csapathoz
* Különböző selectorokat, melyek segítségével kiválaszthatjuk a nekünk leginkább megfelelő eredménykijelzőt, reklámtáblákat, bírói mezeket, kapuskesztyűt stb.
* Valós reklámtáblákat, melyeknek magyar vonatkozásai vannak
* Minden csapatnak reális keretét, mellyel a 2009/2010-es szezonban részt vett.
* Számos játékos egyedi, reális arcot kapott
* Valós mezszám kiosztások
* Magyar kommentátort
* És ezen kívül természetesen, a PES-Editing Patch-ben is megtalálható dolgok (Valós mezek, logók, keretek, arcok, külföldi csapatokhoz)
* Stb...

Egyelőre ezekkel a képekkel kell beérni, de néhány nap múlva már mindenki elkezdheti a pontvadászatot kedvenc csapatával. És akkor végezetül következzen egy videó, amelyben mozgókép formájába is láthatjátok a HUN Patch-re szabott menüt, és egy mérkőzésbe is betekintést nyerhettek.
Következzék a videó:

Pes 2010 HUN Patch INTRO

Üdv:
Szilárd

#35 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1697 Hozzászólás:

Elküldve: 24 May 2010 - 03:12 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabesz - Dátum: 2010 May 24, 14:02

Youtube-os videó A készűlő Pes 210 HunPatchről, a hétvégén lesz nyilvános.

betudod majd linkelni honna lehet letölteni? és ehhez elég a pes10 eredeti verziója és arra kell rárakni nem?

#36 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1589 Hozzászólás:

Elküldve: 24 May 2010 - 03:02 PM

Youtube-os videó A készűlő Pes 210 HunPatchről, a hétvégén lesz nyilvános.

#37 diborzsán300

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2271 Hozzászólás:

Elküldve: 02 May 2010 - 11:55 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabesz - Dátum: 2010 May 02, 10:45

Ne haragudj,én biztos nem,"foci és pes fun vagyok" na meg elég egy játékhoz kiegészítést írni.Ha nektek kosárrajongóknak hiányzik akkor fogjatok össze,én segítek abban hogy milyen program kell hozzá,adok netes útmutatókat,de mást nem vállalok,én a Falcot és Körmendet egyaránt kedvelem szorítok nekik mert örök "vas megyei" vagyok,de van tapasztalatom abban hogy mi húzódik egy játék átszerkesztésével,szabadidőben csináljuk,körülményes,sok a fikázó aki csak beszél de semmit nem ért sem a játékhoz sem a számítástechnikához,amatőr csapat vagyunk ez az első "közös melónk" és ha hiszed hanem ecdl-nél nagyobb képesítéssel senki nem rendelkezik közülünk,de hatalmas szív és akarás hajtja a csapatot,na meg Szilárdot és engem a Haladás fanatizmus,azért lesz az hogy Hali terén kicsit kimagaslik majd a kiegészítő,de ehhez Vond,56Akela és Fortschritt is hozzájárult,nekik köszönjétek,mert én csak az ő érdemüket konvertálom pes formátumba.

oké értem
Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát
Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn
Egy nép és egy lélek, egy utca, egy érdek
Egy becsület, egy szerelem,Falco a mindenem!!!!!!

#38 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1589 Hozzászólás:

Elküldve: 02 May 2010 - 11:45 AM

Ne haragudj,én biztos nem,"foci és pes fun vagyok" na meg elég egy játékhoz kiegészítést írni.Ha nektek kosárrajongóknak hiányzik akkor fogjatok össze,én segítek abban hogy milyen program kell hozzá,adok netes útmutatókat,de mást nem vállalok,én a Falcot és Körmendet egyaránt kedvelem szorítok nekik mert örök "vas megyei" vagyok,de van tapasztalatom abban hogy mi húzódik egy játék átszerkesztésével,szabadidőben csináljuk,körülményes,sok a fikázó aki csak beszél de semmit nem ért sem a játékhoz sem a számítástechnikához,amatőr csapat vagyunk ez az első "közös melónk" és ha hiszed hanem ecdl-nél nagyobb képesítéssel senki nem rendelkezik közülünk,de hatalmas szív és akarás hajtja a csapatot,na meg Szilárdot és engem a Haladás fanatizmus,azért lesz az hogy Hali terén kicsit kimagaslik majd a kiegészítő,de ehhez Vond,56Akela és Fortschritt is hozzájárult,nekik köszönjétek,mert én csak az ő érdemüket konvertálom pes formátumba.

#39 diborzsán300

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2271 Hozzászólás:

Elküldve: 02 May 2010 - 10:38 AM

Értem.
Még 1 kérdésem van.
Nem tudom mit szólsz hozzá, de van 1 NBA 2K10 nevű kosaras játék. ÉS esetleg ebbe a játékba nem lehetne csinálni magyar kiegészítést?
Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát
Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn
Egy nép és egy lélek, egy utca, egy érdek
Egy becsület, egy szerelem,Falco a mindenem!!!!!!

#40 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1589 Hozzászólás:

Elküldve: 02 May 2010 - 10:31 AM

Stadionok egyenlőre nem lesznek,a stadion introk újak lesznek lehet majd választani külső és belső nézeti stadion previewt,valamint 4:3 és 16:9 formába meg lesznek csinálva a stadion introk,mert a gyári megoldás nem volt ideális a 4:3-asok számára.Stadiont még senki nem csinált a pes2010-hez,nagyon összetett kiszerkeszteni,mi rámentünk erre is,van terv és ötlet de még nem tudjuk hogy megoldható-e,és egyenlőre azért tettük második fordulóba mert időigényes meló,tovább tart a 23 stadion mint maga a Patch.Viszont az biztos hogy pes 2011-hez nem lesz patch a 2010-es lesz majd frissítve,mert évről évre több a hardware igénye a játéknak,viszont azt tudjuk hogy nem mindenki tud új videokártyát,ramot,procit venni a gépébe egy játék miatt,és ilyen miatt nem szeretnénk ha valaki nem tudna játszani a magyar bajnoksággal,valamint biztos vagyok abban hogyha kijön a 2010 magyar bajnokság azt valamelyik külföldi úgyis beépíti a 2011-be,mert általában ők így fejlesztenek.

Üzenet megtekintéseIdézés: diborzsán300 - Dátum: 2010 May 02, 08:00

Stadionok lesznek benne?