Ugrás a tartalomhoz

Kérdezzen a Klubtól!

194 replies to this topic

#1 peti23000

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 25 September 2010 - 04:15 PM

Miért nem játszatják Obric-ot?

#2 Bazsi89

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 26 July 2010 - 04:57 PM

Nem tudom én sem, hogy miért 16 éves korig jár csak a diákkedvezmény. Ha egyszer már diákjegynek nevezik, terjesszék ki mindazokra, akik érvényes diákigazolvánnyal rendelkeznek, vagy találjanak neki más elnevezést. Nappali tagozatos egyetemi hallgatók 25, mesterképzésen résztvevő hallgatók pedig 27 éves korig igényelhetik a diákigazolvánnyal járó kedvezményeket. Magyarul addig diákok... Tehát ha nem akarnak még több embert kedvezménnyel beengedni, módosítani kellene az elnevezésen.

#3 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1557 Hozzászólás:

Elküldve: 25 July 2010 - 03:04 PM

A kérdésed érdekes,pár nappal ezelőtt mikor írtad olvastam,és elgondolkodtam,hülyeséget nem akartam írni,így picit utána jártam a dolgoknak.

A lényegre nem jöttem rá,de a jogszabályok így szólnak,jelenleg 18 évig tanköteles egy ember,ha előbb meg van szakítva nappali tagozatos tanulmánya azt a jegyzővel egyeztetni kell,olvastam pár statisztikát mely szerint egy mérkőzésen ahol 10000-et vettek átlagnak,ebből 14 százalék volt 18 évig terjedő életkorú,ha ezt kiszámolod akkor ez 1400 ember,arra nem találtam statot hogy ebből mennyi a 16-18 közti,de szerintem itt a régi rendszer miatt maradt adminisztrációs hiba.Az is érdekes hogy a törvények szerint diáknak tekinthető a 25 éves korig nappali tagozaton tanuló illető,szóval nagy a káosz,szerintem a Halinak nem okozna gondot ha módosítanának,igaz Csabi? :rolleyes:
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#4 haladas15

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 21 July 2010 - 03:53 PM

A kérdésem az lenne, hogy a "diák" bérletek vagy belépők miért 16 éves korig vannak miért nem 18? Azér ez szemétség, hogy a 16-17 éveseknek 12000 forintot kell fizetniük bérletér vagy 1000 forintért állóra menniük mégis azér egy 18 éves könnyebben elő tudja teremteni a pénzt!
Várom a vezetőség válaszát! (arra aztán lehet várni pff)
Amúgy tényleg fölöslegesen működik ez a fórum ha úgyse válaszolnak.

#5 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1233 Hozzászólás:

Elküldve: 15 July 2010 - 10:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: celticfan - Dátum: 2010 Jul 12, 21:11

Ezt a topicot jobb ha bezárjátok, hisz a klub (2009 Nov 04, 16:51) óta nem méltatta a kedves kérdezőket válaszra.

Az érdeklődés és a kialakult színvonal alapján a többit is be lehetne zárni.

#6 celticfan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 727 Hozzászólás:

Elküldve: 12 July 2010 - 08:11 PM

Ezt a topicot jobb ha bezárjátok, hisz a klub (2009 Nov 04, 16:51) óta nem méltatta a kedves kérdezőket válaszra.

#7 717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2568 Hozzászólás:

Elküldve: 11 July 2010 - 09:28 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: hornorand - Dátum: 2010 Jul 11, 13:11

Kérdésem lenne a klub vezetői felé:

Most, hogy a zte kiesett az EK-ból, van-e rá lehetőség, ill. hajlandóság, hogy vasárnapról visszategyék a meccset szombatra, ez minimum +1000 ezer nézőt jelentene az Önök számára, meg hát sokunknak is jobb lenne.

Tegnap mondta egy illetékes,hogy beadták a kérelmet a zete bukása után egyszerre.

#8 hornorand

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 339 Hozzászólás:

Elküldve: 11 July 2010 - 01:11 PM

Kérdésem lenne a klub vezetői felé:

Most, hogy a zte kiesett az EK-ból, van-e rá lehetőség, ill. hajlandóság, hogy vasárnapról visszategyék a meccset szombatra, ez minimum +1000 ezer nézőt jelentene az Önök számára, meg hát sokunknak is jobb lenne.

#9 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3071 Hozzászólás:

Elküldve: 10 July 2010 - 01:00 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: csocso-otto - Dátum: 2010 Jul 09, 21:03

Józsikám!
Próbáld a Facebookot. :rolleyes:

Nem tudom... érdemes minden fasz..ságért regisztrálni mindenhova???? Talán ez a módja a XXI. században, hogy annak a klubnak az egyik vezetőjét megismerjem, akinek szurkolok???
Ha igen, akkor mondjátok és talán megteszem...

#10 csocso-otto

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1176 Hozzászólás:

Elküldve: 09 July 2010 - 10:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: köbüki - Dátum: 2010 Jul 08, 19:27

Nem tudom mit szekáljátok. Hagyjátok dolgozni, mert nyilván a szponzorokat keresi, ahogy ígérte tavaly, amior megkérték, vegyen tulajdonrészt a Haladásban és ő azt mondta (állítólag), hogy ő úgy is tud segíteni, hogy nincs tulajdonrésze. Úgyhogy minden bizonnyal százmilliókat befektetni akarókkal tárgyal. Igazolni már sajnos nem tud senkit, mert a Tóth Miki kijelentette (amúgy biztos nem a hatásköre), hogy idén már nem igazolunk. Pedig már közel volt a megállapodás a Forlannal, dehát így sajnos marad melegebb éghajlaton. Mindegy, télen is lesz még igazolási szezon, ha már közel egy évet tudtunk várni a nagy dobására, akkor az a pár hónap már nem számít.

De az is lehet, hogy nem is létezik, mert még az iwiw-en sincs fenn.

Józsikám!
Próbáld a Facebookot. :rolleyes:
Horváth András fasszopóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!

Niiiiiiiiiiincs oly erő mely legyőzhetné a csapatunk........

Glory glory Man United

http://www.bkozep.gportal.hu

#11 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3071 Hozzászólás:

Elküldve: 08 July 2010 - 08:27 PM

Nem tudom mit szekáljátok. Hagyjátok dolgozni, mert nyilván a szponzorokat keresi, ahogy ígérte tavaly, amior megkérték, vegyen tulajdonrészt a Haladásban és ő azt mondta (állítólag), hogy ő úgy is tud segíteni, hogy nincs tulajdonrésze. Úgyhogy minden bizonnyal százmilliókat befektetni akarókkal tárgyal. Igazolni már sajnos nem tud senkit, mert a Tóth Miki kijelentette (amúgy biztos nem a hatásköre), hogy idén már nem igazolunk. Pedig már közel volt a megállapodás a Forlannal, dehát így sajnos marad melegebb éghajlaton. Mindegy, télen is lesz még igazolási szezon, ha már közel egy évet tudtunk várni a nagy dobására, akkor az a pár hónap már nem számít.

De az is lehet, hogy nem is létezik, mert még az iwiw-en sincs fenn.

#12 csocso-otto

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1176 Hozzászólás:

Elküldve: 07 July 2010 - 08:56 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 2010 Jul 05, 10:06

Mikor áll ki a nyílvánosság elé a július 1-jén kinevezett új Ügyvezető Igazgató? Mikor ismerteti elképzeléseit, milyen konkrét gazdasági tervei vannak?

Mit vársz egy fityeszes bábutól?
Előtte a szájába kell rágni minden mondatot.
Horváth András fasszopóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!

Niiiiiiiiiiincs oly erő mely legyőzhetné a csapatunk........

Glory glory Man United

http://www.bkozep.gportal.hu

#13 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2393 Hozzászólás:

Elküldve: 06 July 2010 - 01:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 2010 Jul 05, 10:06

Mikor áll ki a nyílvánosság elé a július 1-jén kinevezett új Ügyvezető Igazgató? Mikor ismerteti elképzeléseit, milyen konkrét gazdasági tervei vannak?

Újabb kérdésem az lenne, mikor lehet tudni, hogy ki és mikortól veszi át Máté Csaba helyét az U19-nél és az NB3-as csapatnál?
A tegnapi kérdéseimre is várom a választ!
Köszi!
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#14 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2393 Hozzászólás:

Elküldve: 05 July 2010 - 11:06 AM

Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#15 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1557 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2010 - 12:34 PM

Sziasztok!

Ha valaha is bántottam Róth Antalt,mert nem tagadom volt ilyen,most és itt mindenki előtt szeretnék Rocsotól bocsánatot kérni.Nem keresek magyarázkodást,de akkor nem tudtam olyan dolgokról amiről most már igen,és ezek nem ide tartoznak.
Üzenetem Róth Antal irányába pár emberen keresztül elküldtem,remélem egyszer személyesen is adatik lehetőség rá.

#16 Nahime26

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 339 Hozzászólás:

Elküldve: 05 April 2010 - 11:54 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Nahime26 - Dátum: 2010 Mar 30, 13:21

Tudom, hogy abszolút hülyeség, de nem lehetne támadófocit játszani szombaton? :(

Tudom, hogy teljes baromság, de tényleg nem lehetne kipróbálni a támadó focit győrben???? :(

ui.: Tényleg barom vagyok, de 60 percnyi emberelőnynél miért kell egy Kabát Petit 4 emberrel védetni? Szerintem a kapuhoz kellett volna őket szegezni, lögybölni 3at aztán jöhetnek a 17-18 éves srácok futni és bizonyítani... áááá tudom, hogy nem vág bele az arculatunkba... arsenal stílus 1 gól aztán ráállunk... csak "kicsit" más a játékos keretünk ... ;)
"MAGYAR vagyok, lelkem, érzésem örökséget kapott melyet nem dobok el..."

CSAK A HALI!!!

#17 MUFC

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 215 Hozzászólás:

Elküldve: 04 April 2010 - 07:08 PM

Remélhetek még válaszok után?

kérdések, amikre még mindíg választ várok
"büdösparaszt"

#18 Nahime26

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 339 Hozzászólás:

Elküldve: 30 March 2010 - 02:21 PM

Tudom, hogy abszolút hülyeség, de nem lehetne támadófocit játszani szombaton? ;)
"MAGYAR vagyok, lelkem, érzésem örökséget kapott melyet nem dobok el..."

CSAK A HALI!!!

#19 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1557 Hozzászólás:

Elküldve: 27 March 2010 - 09:49 PM

Rózsa – Schimmer, Guzmics, Lengyel, Tóth – Nagy , Simon Á., Halmosi, Sipos – Bogdanovic , Oross.

Ez Róth Antal kedvelt kezdő 11,Cucut vegyük le belőle mert ő nemrég jött haza,amit lehet megtett,ő is ember vannak gyenge napjai mint Fehérváron,és ez érződött is a csapaton mert annyira sem ment a Halinak mint eddig (pedig eddig sem szárnyaltak).

Előre kiszámítható az összeállítás,előre kiszámítható a játék (taktika) Tolnikám (direkt írtam helytelenül a neved) milyen lisztet csentél? Mit tanultál ott?

Ismerted a Videoton játékát,ismered személyesen Mezeyt a játékosa voltál,tudom hogy te nem vagy Murinho,de sajna eszed sem sok van a focihoz.

Egyet árulj el,a Fradi elleni 2 liga meccsen voltak bíztató jelek egy második számú Halinál,miért nem variáltál,miért nem húztál lapot? Hová jutunk így öreg? Egyet javaslok,vágd le a szakállad,fiatalodj meg,és vállalj fel bizonyos dolgokat,meg add fel a fejedben bevett buta gondolatokat mert mi nem szeretnénk jövőre nb2-es meccsekre járni.

Mi szurkólok vagyunk a hülyék,mert ha 3 meccsen saját magunk csinálnák "zártkapus" meccseket,azaz nem vennénk jegyet nem mennénk be a pályára hanem csak kintről léteznénk talán gondolkodnának.

#20 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1557 Hozzászólás:

Elküldve: 27 March 2010 - 06:55 PM

Szégyeljétek magatok (klubvezetés)

Nem a csapat szereplése miatt,hanem az hogy ma felvételről néztem meg a Duna tv-n tegnap élőben leadott meccset,és mit lehetett hallani? Mindenki szombathelyi,vegyétek le a nagy arcotokat azt becsüljétek meg a szurkolókat,mert aztán jegyekből sem lesz bevétel barátom.