Ugrás a tartalomhoz

Kérlek, segítsetek!

46 replies to this topic

#21 rolo26

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 115 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2010 - 12:41 PM

Tegnap még megvolt!
HALADÁS

#22 kacsalaci

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 124 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2010 - 10:50 AM

Sziasztok!
Megvolt a tárgyalás, napoltak június 23-ra. Az öt sügér rendőr arra nem volt képes, hogy ugyanazt hazudják. 3 darab azt állítja vagy 30 métert befutottak a Bólyai utcába, akkor ugrott rám a dög. Akié a roti volt és egy másik böllér azt mondta, álltak a Bartók Bólyai kereszteződésben és én ott mentem nekik, akkor harapott killer. A roti gazdája már az ügyészségen szembesítéskor azt mondta, a combomon harapott meg kutyája. Ott megkérdeztem tőle. ez biztos? Azt mondta 100%. Nos erre felhúztam a nadrágszáram és bemutattam neki a térd alatt elkezdődő és az Achilles-inamig tartó sebek sorozatét. Erre mondta, bal láb az bal láb, mindegy. Erre a hülyéje most is ugyanazt makogta. Azt nondták sötét volt, nem látták, hogy vérzek. De ebben a sötétben mindegyik látta, hogy egy betonkockát szorongatok...Ja azt is állította egyikük, hogy mindenki! aki csak ott volt dobálózott. Ügyvédem bizonyítási eljáráshoz kérte a bíróságot, csatolják be a helyszínen készült rendőrségi felvételeket/a meccs előtti napon adtak ki egy közleményt, hiper-modern sony kamerájukkal mindent felvesznek/. Nos a zegi. yard nem készített fe3lvételeket. A vas megyei rendőrkapitányság válasza letaglózó volt: megsemmisítették!!! Hát milyen országban élünk? Egy folyamatban lévő ügy perdöntő bizonyítékát el tüntetheti a hatalom? Most orvosszakértői vizsgálatot kértünk arra, állapítsa meg, hogy a lábamon hátulról ért a kutyatámadás és hogy a kezemen másik állattól származik a sérülés. Ezt szerintem egy laikus is látná, egyértelmüek a különbségek. Ja és még annyit. Kérdésre elmondták, 1 méter 80 centi hosszú pórázt használtak. Rám a Bartók_Rohonci sarkán a 9 emeletes oldalából küldték a dögöt. Hátulról! Én az épület háta mögötti füves területen voltam kb. 20 méterre tőlük. Amit akkor úgy láttam, hogy akkor veszi le a szájkosarat, tévedtem. Ugyanis elmondták, a szájkosarat minden vérebről parancsra eltávolították. Tehát akkor csak a pórázt vehette le! Szóval bűzlenek rendesen. Azért adok hálát az égnek, hogy nagyon rossz idő volt. Fiaim is szerettek volna velem jönni a nagy meccsre. Bele gondolni sem merek, mi lett volna ha ők is velem tartanak.
Paca! Említettél egy vérfoltos videót, de nem találom. Tudnál adni linket? Vgy azt is egyszerűen leszedette a rend éber őre, mint a támadáskor készített szurkolói felvételt? Mert az nem lehet, hogy annyian mondták, látták a youtube.on, én mégsem találtam, mint ezt sem. Az oszlatásról van fennt egy 8 perces videó/sztem. az a rendőrségi felvétel/ de az pont a 9 emeletes tövéhez érve ér véget. Csodaország, hogy micsoda véletlenek vannak!

#23 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1233 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2010 - 09:14 PM

Lehet itt baloldali, jobboldali, (ál)demokratikus, (ál)liberális hatalom, az erőszakszervezetek (rendőrség, tanács alias önkormányzat, közmű szolgáltatók, máv, bkv stb) módszerei mit sem változtak. Vérebek, gumibot, bürokrácia, kiskirályok, idegi kikészítés, munkavégzés akadályozása, szabadrablás stb.

#24 krokesz98

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1345 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2010 - 08:02 PM

Az a gond,hogy a rendőrök többsége már szinte mindent meg mer tenni,aztán letagadják.
De sajnos ez nem csak a rendőrökkel van így,hanem szinte mindenütt.
www.haladas90.gportal.hu

Hajrá Hali!
Hajrá Falco!
SAY NO TO MODERN FOOTBALL!

#25 Paca

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2010 - 01:49 PM

Hali!
Én is úgy emlékszem a dobálózás a bólyain kezdődött. De a kutyáikat szájkosárral már a főbejáratnál ráugrasztották az ünneplő tömegre. Mi volt ez ha nem provokáció?! PLáne hogy büdös egerszegi zsenyákok voltak kutyákkal! Mit kerestek egyáltalán a szombathelyi szurkolók közt? Mindenképp keresd meg a felelősöket! A youtubon láttam a vérfoltokat videón mit mondjak csoda hogy még élsz! Ott jól beazonosítható hogy a bartók -rohonci kereszteződésben támadtak rád. Ne hagyd magad veled vagyunk!
türü-türü TÁMADÁS!

#26 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1557 Hozzászólás:

Elküldve: 09 May 2010 - 11:26 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: kacsalaci - Dátum: 2010 May 08, 14:54

Sziasztok! Az ügy jövő héten folytatódik a bíróságon, ahol én vagyok a vádlott. A rendőröket az ügyészség, majd a főügyészség is felmentette, hogy nincs bizonyítékom arra, hogy bűncselekményt követtek el. Ott pótmagánvádas indítványt nyújtottunk be ellenük. Öt zalai bengával szemben kellene az igazamat bebizonyítanom május 12.-én ahoz, hogy a pótmagánvádam nyomán a megérdemelt helyre, Győrbe a katonai ügyészség elé kerüljenek. Többen szóltak, látták a videót a youtubon, de mire én is hozzáfértem volna azt valakik/vajon kik?/ eltávolíttatták onnan. Akármerre fordultam, mindenütt falakba ütköztem. A helyi médiák nem voltak hajlandóak foglalkozni az én igazságommal. Egy kivétel, az online megjelenő vasihazafi.hu, ők készítettek egy interjút és tovább is nyomoztak. Egy kis remény még van, hogy kiderül az igazság. Miklós Zoltán nevét adta meg Balu, de eddig akárkivel beszéltem, nem ismerte. Ő készítette a videót a támadásról. Ha valaki ismerné, kérem keressen meg az első hozzászólásomban megadott telefonszámon! Nagyon fontos lenne, az ügy szempontjából perdöntő jelentőségű! Amúgy a böllérek azt állítják, én a Bartók-Bólyai kereszteződésben megdobáltam őket, majd nekimentem a sorfaluknak és ekkor harapott meg egy! kutya. Ezzel szemben, mint írtam anno, én odáig el sem juthattam, hiszen a Rohonci Bartok sarkán martak szét a dögök. Az ügyésznő a tévedésüket a helyismeret hiányával magyarázta. De minap visszaolvastam a nyugat.hu-n akkor megjelent cikket, és ott is a bólyais helyszínt jelölték meg. Ezek szerint ott tényleg volt dobálózás, egy a bibi, én nem voltam, nem is lehettem ott! Ha valaki ismer olyan embert, akit ezért előállítottak, elítéltek, kérem jelentkezzen! Amúgy a lábamon a sebek elfekélyesedtek, az egyik ahol killer az agyarát vájta belém még mindig nyílt seb. Már soha nem lesz a régi a lábam. Tudtam, hogy nehéz lesz széllel szemben pisálni, de arra nem számítottam, hogy a rendszer ennyire védeni fogja őket. De nem adom fel, harcolok az igazamért! Apropó, pont jövő héten lesz a sötétek elleni meccsünk is. Nekem már szerdán 1 órakor elkezdődik. Nem igaz, hogy nincs senki vagy semmi aki segíthetne! HAJRÁ HALI!

Szia!

Én sajnállak,és veled vagyok.

Sajnos a mai magyar jogszabályok,és a bírói bírósági hozzáállások önmagukért beszélnek.
Bírói körökben megy az a tendencia,hogy a focihuligánokat eltörlik alaposan,ezzel egyetértek,én 3 év csontig letöltendőt adnék nekik.
De bocsássa meg a világ,megy valaki hazafelé mérkőzésről,és sajna azon az útvonalon halad ahol előtte és az adott időben de térben máshol balhé megy,ő issza meg a levét,1 kéréds Ennyi erővel az a kutya akár egy arra sétáló kisgyereknek is neki mehetett volna
2.Mit ír elő a rendőrségi szabályzat kutyákkal kapcsolatosan? Mert ami történt ilyet nem,olyan nincs hogy a rendőr fényévre van a kutyától,hogy szabadulhatott el a kutya,ki érte a hibás? Tettek valamit az ellen hogy ilyen a jövőben ne fordulhasson elő? Szabály módosítás,akár a rendőrök gyakorlati képzése kutyástól.

KacsaLaci neked már régen meg kellett volna keresned a Tv2-öt vagy az RTL-t,de még most sem késő szerintem.

Én elgondolkodtam ha hasonló esetben lennék és ártatlanul ilyeneken kell keresztül mennem,ráadásul az igazamat sem kapom meg,és elégtételt sem,nem csinálnék mást mint az 5 rendőrt megtudnám ki volt,megkeresném a legközelebbi hozzátartozójukat és kutyát uszítanék rájuk,hogy éljék át azt amit a te édesanyád,és hogy elégtételt vegyek valamilyen módon ha már törvényesen nem ment.Utána azt mondanám bocsánat elszabadult a kutyám :)
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#27 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 09 May 2010 - 10:22 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: kacsalaci - Dátum: 2010 May 08, 16:54

Sziasztok! Az ügy jövő héten folytatódik a bíróságon, ahol én vagyok a vádlott. A rendőröket az ügyészség, majd a főügyészség is felmentette, hogy nincs bizonyítékom arra, hogy bűncselekményt követtek el. Ott pótmagánvádas indítványt nyújtottunk be ellenük. Öt zalai bengával szemben kellene az igazamat bebizonyítanom május 12.-én ahoz, hogy a pótmagánvádam nyomán a megérdemelt helyre, Győrbe a katonai ügyészség elé kerüljenek. Többen szóltak, látták a videót a youtubon, de mire én is hozzáfértem volna azt valakik/vajon kik?/ eltávolíttatták onnan. Akármerre fordultam, mindenütt falakba ütköztem. A helyi médiák nem voltak hajlandóak foglalkozni az én igazságommal. Egy kivétel, az online megjelenő vasihazafi.hu, ők készítettek egy interjút és tovább is nyomoztak. Egy kis remény még van, hogy kiderül az igazság. Miklós Zoltán nevét adta meg Balu, de eddig akárkivel beszéltem, nem ismerte. Ő készítette a videót a támadásról. Ha valaki ismerné, kérem keressen meg az első hozzászólásomban megadott telefonszámon! Nagyon fontos lenne, az ügy szempontjából perdöntő jelentőségű! Amúgy a böllérek azt állítják, én a Bartók-Bólyai kereszteződésben megdobáltam őket, majd nekimentem a sorfaluknak és ekkor harapott meg egy! kutya. Ezzel szemben, mint írtam anno, én odáig el sem juthattam, hiszen a Rohonci Bartok sarkán martak szét a dögök. Az ügyésznő a tévedésüket a helyismeret hiányával magyarázta. De minap visszaolvastam a nyugat.hu-n akkor megjelent cikket, és ott is a bólyais helyszínt jelölték meg. Ezek szerint ott tényleg volt dobálózás, egy a bibi, én nem voltam, nem is lehettem ott! Ha valaki ismer olyan embert, akit ezért előállítottak, elítéltek, kérem jelentkezzen! Amúgy a lábamon a sebek elfekélyesedtek, az egyik ahol killer az agyarát vájta belém még mindig nyílt seb. Már soha nem lesz a régi a lábam. Tudtam, hogy nehéz lesz széllel szemben pisálni, de arra nem számítottam, hogy a rendszer ennyire védeni fogja őket. De nem adom fel, harcolok az igazamért! Apropó, pont jövő héten lesz a sötétek elleni meccsünk is. Nekem már szerdán 1 órakor elkezdődik. Nem igaz, hogy nincs senki vagy semmi aki segíthetne! HAJRÁ HALI!

:)
Imádkozok érted Uram, sajnos többet nem tudok.

#28 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1233 Hozzászólás:

Elküldve: 08 May 2010 - 05:28 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: kacsalaci - Dátum: 2010 May 08, 17:54

Kedves Kacsalaci! Én sajnos nem tudok Neked segíteni. Tudom nem sokra mész vele, de lélekben Veled érzek és szurkolok azért, hogy derüljön ki az igazságod.

#29 kacsalaci

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 124 Hozzászólás:

Elküldve: 08 May 2010 - 04:54 PM

#30 krokesz98

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1345 Hozzászólás:

Elküldve: 06 March 2010 - 10:52 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabesz - Dátum: 2010 Mar 05, 20:43

Sziasztok!

Mi van ezzel az üggyel?

Szerintem most már semmi.
www.haladas90.gportal.hu

Hajrá Hali!
Hajrá Falco!

#31 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1557 Hozzászólás:

Elküldve: 05 March 2010 - 08:43 PM

Sziasztok!

Mi van ezzel az üggyel?
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#32 Halimen013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 689 Hozzászólás:

Elküldve: 11 October 2009 - 11:37 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: krokesz98 - Dátum: 2009 Oct 11, 11:21

Ez k**va értelmes volt. :D

annyira mint te :D
Csak a HALI!

#33 krokesz98

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1345 Hozzászólás:

Elküldve: 11 October 2009 - 10:21 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: gabi - Dátum: 2009 Oct 10, 18:53

A

Ez k**va értelmes volt. :D
www.haladas90.gportal.hu

Hajrá Hali!
Hajrá Falco!

#34 gabi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 195 Hozzászólás:
  • Interests:CSAK A HALI

Elküldve: 10 October 2009 - 06:53 PM

A
Hajrá Magyarország!
Hajrá Haladás!

#35 krokesz98

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1345 Hozzászólás:

Elküldve: 20 June 2009 - 06:56 PM

És még annyit.
Ez egy újabb bizonyíték,hogy a mocskosegerszegi rendőrök nem tudnak viselkedni.
Ősszel azt a rohadt könnygázt fújták.
Úgy csípte a szememet,mint a rohadás.

HAJRÁ HALI!
www.haladas90.gportal.hu

Hajrá Hali!
Hajrá Falco!

#36 krokesz98

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1345 Hozzászólás:

Elküldve: 20 June 2009 - 09:14 AM

Ja!
Szerintem nézd meg a nyugat.hu/sokkoló/tömegoszlatás Szombathelyen....
Ott nézd meg a videókat!Hátha találsz a kutyatámadásról.
Szerintem aki videózta,az már feltette a youtubera.
Mintha láttam is volna.
www.haladas90.gportal.hu

Hajrá Hali!
Hajrá Falco!

#37 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 796 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2009 - 09:05 PM

hát erre csak azt tudom mondani, hoggy Garcia örülök ,hogy ismerek még ilyen jó gerinces becsületes embert amilyen tevagy.
Csak a FALCO
Parasztok holvan a hálóó?
Glory Glory Man United

#38 krokesz98

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1345 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2009 - 09:02 PM

Adok linkeket:

www.youtube.com/MAGYARORSZÁG ULTRÁI/HUNGARY ULTRA

ZTE-Haladás (elkezdődik a meccs,vagy mégsem?
www.haladas90.gportal.hu

Hajrá Hali!
Hajrá Falco!

#39 krokesz98

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1345 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2009 - 08:56 PM

Adok linkeket:

www.youtube.com/MAGYARORSZÁG ULTRÁI/HUNGARY ULTRA

ZTE-Haladás (elkezdődik a meccs,vagy mégsem?
www.haladas90.gportal.hu

Hajrá Hali!
Hajrá Falco!

#40 Luis 1 Garcia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2895 Hozzászólás:

Elküldve: 10 June 2009 - 01:30 AM

Szia!

A név majdnem stimmel, lényeg, hogy én volnék! vasárnapig nem vagyok, de utána beszélhetünk! Sajnos én nem leáttam magát a harapást, csak már véresen pillantottalak meg, amikor is segítettem!

Hazaértem megcsöröglek mindenképp!

Minden jót!
Nyerjünk kupát és bajnokságot CECÉNEK!

Nyugodj Békében ZOLIKÁM!

"Örökre velünk maradsz, őrízzük mosolyodat......!"